Logo oorboekje.nl

De radiogids van vrijdag 19 april 2024 om 14:00 uur

2024

vrijdag

19

april

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

< 14:00 >
15:00
16:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

14:00 Humberto (AvroTros)

Humberto Tan luidt het weekend in met een programma waarin hij op zoek gaat naar de diepere lagen bij het nieuws. Naast interviews met mensen uit het nieuws vormen gesprekken met vaste gasten, muziek en een vooruitblik op het weekend wezenlijke onderdelen van het programma.

16:00 - 17:00 EenVandaag (AvroTros)

Actualiteitenprogramma.

Presentatie: Suzanne Bosman.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

14:00 Paul (AvroTros)

Presentatie: Paul Rabbering.

16:00 - 18:00 Keur In De Middag (PowNed)

Presentatie: Eddy Keur.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

13:00 Top Megahit (dag 5 van 5)

Lijst met de populairste Megahits.

Presentatie: Sophie Hijlkema.

16:00 - 19:00 De Vrijdag Vuurwerk Show (AvroTros)

Aftrap van het weekend met een explosieve mix van weekendmuziek, een eigen blik op het nieuws en onmogelijke telefoongesprekken die de werkelijkheid even ondersteboven keren.

Presentatie: Rob Janssen.

NPO Klassiek (voorheen NPO Radio 4)

Luister naar NPO Klassiek Meer informatie over NPO Klassiek

14:00 Maatwerk (Max)

Opgewekt programma met aangename klassieke muziek die aansluit op de middag. Met muziek uit alle windstreken: van Hollands glorie tot hits uit Hollywood, en met crossovers en muzikale parels uit de krochten van de tweedehandswinkels. Met interactie met luisteraars en ruimte voor verzoekjes.

Presentatie: Sander Zwiep.

16:00 - 19:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.

Presentatie: Dieuwertje Blok.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 - 20:00 Evergreen Toplijst van de Jaren 80

De populairste hits uit de jaren ’80.
Presentatie:

  • 06:00 Bert Haandrikman
  • 09:00 Hans Schiffers
  • 12:00 Daniël Dekker
  • 14:00 Stefan Stasse
  • 16:00 Jan Paparazzi & Corné Klijn
  • 18:00 Erik de Zwart

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 23:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

NPO FunX

Luister naar NPO FunX Meer informatie over NPO FunX

13:00 Imani

De beste muziek van nu en aandacht voor luisteraars en alles wat er buiten de randstad gebeurt.

Presentatie: Imani Gonçalves.

16:00 - 19:00 Nordin & Vonneke

Muziek, gekke vragen en gesprekken over wat er in de wereld speelt.

Presentatie: Youssef Koukouh & DJ Wef.

Landelijk, FM:

< 14:00 >
15:00
16:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

13:00 Colin Banks

16:00 - 19:00 Stephan Jacobs

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

14:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

15:00 De Nationale Autoshow

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

16:00 - 18:30 The Friday Move

Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.

Presentatie: Wilfred Genee.

Joe

Luister naar Joe Meer informatie over Joe

13:00 Edwin Noorlander

Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.

16:00 - 18:00 Top 40 Nummer 1 Hits

Een selectie van nummer 1 hits uit de geschiedenis van de Top 40.

Presentatie: Toine van Peperstraten.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

14:00 - 18:00 Top 40

Een overzicht van de 40 populairste singles van Nederland, op basis van airplay, streaming en trends in social media.

Presentatie: Domien Verschuuren.

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

14:00 Edwin Diergaarde

16:00 - 19:00 Somertijd

Moppen, limericks en een humoristische kijk op het nieuws van de dag.

Presentatie: Rob van Someren.

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

14:00 - 18:00 Evers & Co

Edwin Evers luidt het weekend in, samen met sidekick Cobus Bosscha en nieuwslezer Henk Blok.

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

12:00 Op Volle Kracht

Programma met veel verzoekplaten.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

15:00 - 18:30 Gezeur Met Leur

Presentatie: Stefan Leur.

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

14:00 De Bonanza

Verzoekplaten.

Presentatie: Rob Stenders.

16:00 - 18:00 De Veronica Middagshow

Presentatie: Niek van der Bruggen.

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

13:00 Non Stop Non-stop muziek

16:00 - 19:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

Landelijk, overig:

< 14:00 >
15:00
16:00

4ever49 Radio

Luister naar 4ever49 Radio Meer informatie over 4ever49 Radio

13:00 Hottentotten

Presentatie: Harald Bos.

15:00 Driekwart

Presentatie: Pierre van der Stappen.

16:00 - 19:00 Spitsstrook

Nieuws, weer en verkeer, vaste rubrieken, humor, gasten en muziek.

Presentatie: Ron Davids & Debby Roukens.

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

00:00 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

16:00 - 18:00 Classic Rock Café

Verzoekplaten.

Presentatie: Alfred Voogd.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

12:00 - 18:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

Concertzender

Luister naar Concertzender Meer informatie over Concertzender

14:00 Concertzender Live

Opnames van concerten uit het hele land.

16:00 - 17:00 Ratatouille

Een mix van wereldmuziek, jazz en klassiek en alles daartussen.

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

14:00 Backstage

Muziekprogramma met de verhalen van artiesten en de première van nieuwe muziek.

Presentatie: Lukas Kramer.

16:00 - 19:00 De Dag Van Vandaag

Het nieuws van de dag, een quiz en inspiratie.

Presentatie: Laurens van de Kraats.

Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

13:00 Stefan Koren

16:00 - 19:00 Tim & Joy

Presentatie: Tim op het Broek & Joy Stempher.

Slam

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

12:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

Presentatie: Raoul Schram.

15:00 - 18:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

Presentatie: Hielke Boersma.

Sublime

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

10:00 - 19:00 Funky Friday Non-stop muziek

Non-stop funky, soulvolle, discodelic muziek.

Regionaal, publiek:

< 14:00 >
15:00
16:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

14:00 De Middag Door

Presentatie: Karel Oosterhuis.

16:00 - 18:00 Studio Grunn

Een mix van muziek en informatie.

Presentatie: Eric Bats.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

13:00 Goeiemiddei

Middagmagazine met muziek, maar ook verschillende wisselende onderdelen en gasten.

Presentatie: Diana de Groot & Johan Terpstra.

16:00 - 18:00 Underweis

Het nieuws van de dag.

Presentatie: Eric Ennema & Jan Dirk de Haan.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

12:00 Anouk In De Middag

Muziek, nieuws, tips en een spelletje.

Presentatie: Anouk Middel.

15:00 Studio Steenbergen Sixties en Seventies

Veel hits uit de jaren ’60 en ’70.

Presentatie: René Steenbergen.

16:00 - 18:00 Studio Steenbergen

Muziek, shownieuws, een spelletje en theater- en filmtips.

Presentatie: René Steenbergen.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

13:00 Paula Keizer

Muziek en alles wat er speelt in Overijssel en daarbuiten.

16:00 - 19:00 Jan-Willem Kobes

Terugblik op de dag.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

14:00 Flevoland Muziekland

Muziekprogramma met ruimte voor de keuze van luisteraars en kijkers.

15:00 - 19:00 Studio Flevoland

Programma waarin interessante, opvallende gasten ontvangen worden. Met hen wordt onder andere gepraat over het nieuws van de dag en de achtergronden bij het Flevolandse nieuws.

Presentatie: Odeke de Jong en Jordy Bouw.

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

14:00 De Muziekwinkel

Het gevoel van een ouderwetse platenzaak. Met een koffiehoekje voor de vaste klanten, een jukebox en bakken vol lp’s en singles.

Presentatie: Maarten Daam.

16:00 - 19:00 De Koning Te Rijk

Vrolijk programma met veel ruimte voor bijzondere mensen. Iedere week wordt een lintje aan iemand uitgereikt. Vaste gast is royaltydeskundige Rick Evers en er is het spel Radio Bingo.

Presentatie: Cindy de Koning.

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

13:00 Bel en Bestel

Verzoekplaten.

Presentatie: Maarten Kortlever.

16:00 - 19:00 Lang Leve De Vrijdag

Aftrap van het weekend.

Presentatie: Kristian Westerveld & Roxanne Hazenberg.

L1 Radio (Limburg)

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

13:00 Hithappen

Hits van nu en toen.

Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.

16:00 - 19:00 L1 Vandaag

Het (regionale) nieuws van vandaag.

Presentatie: Ruben Weekers & Janna Hoofs.

NH Radio (Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

14:00 Goeiemiddag

Nieuws, nieuwe en ouwe hits en ruimte voor verzoekplaten.

Presentatie: Nick Velderman.

16:00 - 19:00 Vandaag De Dag

Terugblik op de dag en een vooruitblik naar morgen. Luisteraars mogen hun mening geven in ’De Peiling’ en er komen gasten langs.

Presentatie: Patricia Nagelkerke.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

14:00 Studio Sixties

Muziek uit de jaren ’60.

Presentatie: Edwin Meerman.

15:00 - 17:00 Goedemiddag

Muziek van toen en nu en spelletjes met prijzen.

Presentatie: Jos van Heerden.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

14:00 Muziek aan Zee

Presentatie: Marjolein Visser.

16:00 - 19:00 West komt Thuis

Terugblik op de dag en het nieuws uit de regio.

Presentatie: Bas Martinius.

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

14:00 De Middag Door

Muziek.

Presentatie: Suzanne Mulder.

16:00 - 19:00 Afslag Rijnmond

Muziek, nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Ronald van der Geer.

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

13:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Elias den Hollander.

16:00 - 17:30 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer.

Regionaal, commercieel:

< 14:00 >
15:00
16:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

13:00 - 17:00 Amor FM

Gigant FM

Luister naar Gigant FM Meer informatie over Gigant FM

00:00 - 17:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

Hitzzz

Luister naar Hitzzz Meer informatie over Hitzzz

10:00 Non-Stop Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.

15:00 - 18:00 Vrijdagmiddag Hitzzz

Een feestje op de radio, met hits en veel gekkigheid en gezelligheid.

Presentatie: Hermen Schomaker.

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

11:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

15:30 - 18:00 Top 40 Non-stop muziek

Een overzicht van de 40 populairste platen, op basis van airplay, streaming en trends in social media.

Radio 10 Brabant

Meer informatie over Radio 10 Brabant

10:00 - 00:00 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

12:00 Non Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

16:00 - 18:00 De Middagshow Met Jan

Presentatie: Jan Procee.

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

09:00 Dwars Door Je Werkdag Non-stop muziek

15:00 - 18:00 JN30

De populairste hits van deze week.

Presentatie: Koen van der Vorst.

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

12:00 - 18:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Wild FM

Luister naar Wild FM Meer informatie over Wild FM

14:00 BPM Nonstop

16:00 - 18:00 Lucas Degen

Vlaams:

< 14:00 >
15:00
16:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

13:00 Friday On My Mind

Presentatie: Ilse Liebens.

16:00 - 18:00 De Wereld Vandaag

De belangrijkste actualiteit van de dag, gepaard met scherpe interviews en analyses.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

13:00 Weekend

Presentatie: Caren Meynen.

16:00 - 18:00 Spits

Het nieuws van de dag.

Presentatie: David Van Ooteghem.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

14:00 - 17:00 Iedereen Klassiek

Klassieke muziek voor beginners, met ook af en toe ontdekkingen uit het minder bekende repertoire.

Presentatie: Lenaart T’jollyn.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

13:00 Michèle Cuvelier

16:00 - 18:00 Los Het Op

Programma waarin kleine en grote problemen van Vlamingen opgelost worden.

Presentatie: Linde Merckpoel.

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

13:00 Anke Goergen

16:00 - 19:00 Alexandra Gadzina

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2024 oorboekje.nl