vrijdag
26
april
Koninklijke 500
Vorstelijke 500
Q-Top 500 van de 00s
@ Work Top 500
17:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)
Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.
Presentatie: Dieuwke Teertstra.
18:30 Dit Is De Dag (EO)
Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.
Presentatie: Margje Fikse.
19:00 - 20:00 Het Misdaadbureau (WNL)
Onderzoeksprogramma naar misdaad in Nederland.
Presentatie: Maaike Timmerman.
16:00 De Koninklijke 500 (dag 5 van 5)
De beste muziek van eigen bodem.
Presentatie: Morad El Ouakili.
18:00 - 20:00 Rinkeldekinkel (bnnvara)
Presentatie: Jeroen van Inkel.
16:00 De Vrijdag Vuurwerk Show (AvroTros)
Aftrap van het weekend met een explosieve mix van weekendmuziek, een eigen blik op het nieuws en onmogelijke telefoongesprekken die de werkelijkheid even ondersteboven keren.
Presentatie: Rob Janssen.
19:00 - 22:00 De Avondvrijdagshow (PowNed)
Presentatie: Jamie Reuter & Olivier Bakker.
16:00 Podium (NTR)
Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.
Presentatie: Maartje Stokkers.
19:00 - 20:00 Opium (AvroTros)
Kunst- en cultuurprogramma, met interviews en reportages.
Presentatie: Brecht van Hulten.
16:00 De Weekendborrel (AvroTros)
Aftrap van het weekend, waarbij iedere week een Nederlandstalige artiest te gast is.
Presentatie: Jan Paparazzi & Corné Klijn.
18:00 - 20:00 Top 40 Hitdossier (Max)
Terugblik op een hitlijst uit het verleden. Met de hits van toen en de kennis van nu.
Presentatie: Erik de Zwart.
16:00 Nordin & Vonneke
Muziek, gekke vragen en gesprekken over wat er in de wereld speelt.
Presentatie: Nordin Besling & Vonneke Bonneke.
19:00 - 21:00 Club Cartiez
Fissa, vibes, leuke gasten en goede sets.
Presentatie: Cartiez.
16:00 The Friday Move
Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.
Presentatie: Wilfred Genee.
18:30 Beurs
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
19:00 Doorgelicht
Nina van den Dungen en Jim Tehupuring richten de schijnwerper op de bedrijven achter favoriete aandelen, zodat luisteraars (als belegger) kunnen bepalen wat ze nou écht waard zijn.
19:30 - 20:00 Studio Den Haag
Politiek verslaggevers Mats Akkerman en Leendert Beekman praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.
Presentatie: Mark Beekhuis.
14:00 Top 40
Een overzicht van de 40 populairste singles van Nederland, op basis van airplay, streaming en trends in social media.
Presentatie: Domien Verschuuren.
18:00 Het Foute Uur
Alleen maar ’foute’ muziek.
Presentatie: Tom van der Weerd & Bram Krikke.
19:00 - 21:00 Tom & Bram
Presentatie: Bram Krikke & Tom van der Weerd.
16:00 Somertijd
Moppen, limericks en een humoristische kijk op het nieuws van de dag.
Presentatie: Rob van Someren.
19:00 - 21:00 Happy Hours
Verzoekplaten.
Presentatie: Jan-Paul Grootentraast.
14:00 Evers & Co
Edwin Evers luidt het weekend in, samen met sidekick Cobus Bosscha en nieuwslezer Henk Blok.
18:00 - 21:00 Bas & Dylan
Presentatie: Bas Menting & Dylan Boet.
15:00 Gezeur Met Leur
Presentatie: Stefan Leur.
18:30 - 21:00 Dag In, Dag Uit
Presentatie: Ivo Pasveer.
16:00 De Veronica Middagshow
Presentatie: Niek van der Bruggen.
18:00 Veronica Anthems
Presentatie: Jannes Drop.
19:00 - 21:00 Jannes Drop
09:00 @ Work Top 500
Hitlijst met de beste muziek om bij werken.
18:00 Feel Good Afternoon
19:00 - 22:00 Feel Good Evening
16:00 Classic Rock Café
Verzoekplaten.
Presentatie: Alfred Voogd.
18:00 - 00:00 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
12:00 Classic In De Middag
18:00 - 22:00 Classic In De Avond
17:00 Tangos Despreciados
Een Tangoprogramma van Chris Zaal en Richard Frisart.
18:00 Acoustic Roots
Karin van den Boogaert en Carolien Cleiren ontvangen vertolkers van allerlei genres uit de wereldmuziek.
19:00 - 20:00 Folk It
Folkmagazine over heden en verleden, van freakfolk tot minstrelen.
00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio
Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.
16:00 De Dag Van Vandaag
Het nieuws van de dag, een quiz en inspiratie.
Presentatie: Siem Lindhout.
19:00 - 20:00 Wens
Verzoekplatenprogramma met de mooiste psalmen, gezangen en geestelijke liederen.
Presentatie: Tim Hendriks.
15:00 MixMarathon
De beste dj-sets.
Presentatie: Hielke Boersma.
18:00 MixMarathon: Oliver Heldens
DJ-set van Oliver Heldens.
19:00 - 20:00 MixMarathon: Nicky Romero
DJ-set van Nicky Romero.
10:00 Funky Friday
Non-stop funky, soulvolle, discodelic muziek.
19:00 - 21:00 Candy’s World
Candy Dulfer deelt haar persoonlijke smaak en ervaringen.
16:00 Studio Grunn
Een mix van muziek en informatie.
Presentatie: Eric Bats.
18:00 Vandaag op Noord
Een selectie uit de verhalen en interviews van vandaag, afgewisseld met non-stop muziek.
19:00 - 23:00 FC Groningen Live
Verslag van de wedstrijd Willem II - FC Groningen (aftrap: 20:00 uur).
16:00 Underweis
Het nieuws van de dag.
Presentatie: Eric Ennema & Jan Dirk de Haan.
18:00 Noardewyn
Een podium voor muziek die in Fryslân wordt gemaakt. Met Friese bands, troubadours, dj’s, maar ook dichters.
Presentatie: Willem de Vries.
19:00 De Jûn Fan Fryslân
Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.
19:45 - 22:00 Omrop Fryslân Sport
Verslag van de wedstrijd SC Cambuur - FC Dordrecht (aftrap: 20:00 uur).
16:00 Studio Steenbergen
Muziek, shownieuws, een spelletje en theater- en filmtips.
Presentatie: René Steenbergen.
18:00 Muziek voor Volwassenen
Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.
19:00 - 00:00 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
15:00 Studio Flevoland
Programma waarin interessante, opvallende gasten ontvangen worden. Met hen wordt onder andere gepraat over het nieuws van de dag en de achtergronden bij het Flevolandse nieuws.
Presentatie: Odeke de Jong en Jordy Bouw.
19:00 - 21:00 Het Beste van Flevoland
16:00 De Koning Te Rijk
Vrolijk programma met veel ruimte voor bijzondere mensen. Iedere week wordt een lintje aan iemand uitgereikt. Vaste gast is royaltydeskundige Rick Evers en er is het spel Radio Bingo.
Presentatie: Cindy de Koning.
19:00 - 23:00 Non-Stop Muziek
16:00 Lang Leve De Vrijdag
Aftrap van het weekend.
Presentatie: Kristian Westerveld & Roxanne Hazenberg.
19:00 - 21:00 Wie Kent Björn
Een programma van radiotalent Björn Wilbers.
Deze show is onderdeel van een zoektocht naar nieuw radiotalent. Kandidaten krijgen de vrije hand en mogen een radioprogramma maken. Ras-Brabander Björn Wilbers is de eerste deelnemer en mag enkele weken een eigen programma maken.
16:00 L1 Vandaag
Het (regionale) nieuws van vandaag.
Presentatie: Ruben Weekers & Janna Hoofs.
19:00 - 20:00 Plat-eweg
Dialectmuziek.
Presentatie: Henk Hover.
16:00 Vandaag De Dag
Terugblik op de dag en een vooruitblik naar morgen. Luisteraars mogen hun mening geven in ’De Peiling’ en er komen gasten langs.
Presentatie: Patricia Nagelkerke.
19:00 - 22:00 NH Sport
Sportprogramma met veel aandacht voor de verrichtingen van Noord-Hollandse voetbalclubs in de Keuken Kampioen Divisie en de Eredivisie.
Presentatie: Robbert van den Heuvel.
17:00 Utrecht komt thuis
Regionaal nieuws, het weer, verkeer, muziek en vaste servicerubrieken.
Presentatie: Aart van Eldik.
19:00 - 20:00 Studio Seventies
Non-stop muziek uit de jaren ’70.
16:00 West komt Thuis
Terugblik op de dag en het nieuws uit de regio.
Presentatie: Bas Martinius.
19:00 - 21:00 Non-Stop Muziek
16:00 Afslag Rijnmond
Muziek, nieuws, weer en verkeer.
Presentatie: Ronald van der Geer.
19:00 - 20:00 Van Eigen Bodem
Non-stop muziek van artiesten uit eigen land, met de grootste hits en bijna vergeten juweeltjes.
16:00 Zeeland komt Thuis
Nieuws, weer en verkeer.
17:30 Zegt u ’t Maar
Reactieprogramma over het nieuws van de dag, maar ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.
18:00 Zeeland komt Thuis
Nieuws, weer en verkeer.
19:00 - 09:00 Muziek
17:00 Nieuws
17:10 Bhojan ke Samai par chutney
18:00 Overlijdensberichten
19:00 - 20:00 Amor FM
15:00 Vrijdagmiddag Hitzzz
Een feestje op de radio, met hits en veel gekkigheid en gezelligheid.
Presentatie: Hermen Schomaker.
18:00 - 20:00 Non-Stop Hitzzz
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.
16:00 De Middagshow Met Jan
Presentatie: Jan Procee.
18:00 Goud van Oud
Non-stop de beste internationale hits uit vervlogen tijden. Met muziek uit de jaren ’60, ’70, ’80 en ’90.
19:00 - 00:00 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.
12:00 Hits & Classics
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.
18:00 - 00:00 Dance Classics
16:00 De Wereld Vandaag
De belangrijkste actualiteit van de dag, gepaard met scherpe interviews en analyses.
18:00 - 20:00 Culture Club
Culturele agenda.
Presentatie: Bent Van Looy.
16:00 Spits
Het nieuws van de dag.
Presentatie: David Van Ooteghem.
18:00 - 22:00 80, 90 & Nillies
Muziek uit de jaren ’80, ’90 en ’00.
Presentatie: Dirk Ghijs.
14:00 Iedereen Klassiek
Klassieke muziek voor beginners, met ook af en toe ontdekkingen uit het minder bekende repertoire.
Presentatie: Lenaart T’jollyn.
18:00 - 20:00 So What?
Een selectie wonderlijke jazz en aanverwanten.
Presentatie: Lies Steppe.
16:00 De 41 uur van Studio Brussel
41 uur feest voor 41 jaar Studio Brussel.
19:00 - 22:00 De 41 uur van Studio Brussel
41 uur feest voor 41 jaar Studio Brussel.