Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, woensdag 26 februari 2020 om 12:00 uur

2020

woensdag

26

februari

Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

12:00
13:00
14:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

12:00 De Nieuws BV (bnnvara)

Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.

Presentatie: Renze Klamer.

13:30 B.V.S.C. (bnnvara)

Het belangrijkste sportnieuws. Met ruimte voor het gesprek van de dag, maar ook voor kleedkamerpraat, kantineroddels en bijzondere verhalen.

Presentatie: Roelof de Vries.

14:00 - 16:00 Stax & Toine (AvroTros)

Het nieuws van de dag en gesprekken met gasten die iets bijzonders gaan doen. Muziek en lifestyle spelen een belangrijke rol en er wordt gezocht naar antwoorden op vragen die bij luisteraars leven.

Presentatie: Dionne Stax & Toine van Peperstraten.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

12:00 Gijs 2.0 (kro-ncrv)

Programma waarin veel prettige muziek te horen is.

Presentatie: Gijs Staverman.

14:00 - 16:00 Stenders’ Platenbonanza (bnnvara)

Verzoekplaten.

Presentatie: Rob Stenders.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

10:00 Jorien (AvroTros)

Presentatie: Jorien Renkema.

13:00 - 16:00 Herman (kro-ncrv)

Presentatie: Herman Hofman.

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Carine Lacor & Sander Zwiep.

14:00 - 16:00 4 de Middag (Max)

Presentatie: Christiaan Kuyvenhoven.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

12:00 Haandrikman (Max)

Presentatie: Bert Haandrikman.

14:00 - 16:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Tom Herlaar.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

10:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Dulci.

13:00 - 16:00 Jouw Stad

Het laatste nieuws, entertainment en culturele activiteiten in de buurt. Met interviews en reportages met bekende gasten en willekeurige luisteraars, afgewisseld met no nonsense muziek.

Landelijk, commercieel:

12:00
13:00
14:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

10:00 Thomas van Empelen

13:00 - 16:00 Koen Hansen

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

12:00 - 16:00 Rocktemple Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

12:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

14:00 - 15:00 Podcast Uur

De dagelijkse nieuwspodcast Newsroom en een selectie uit de nieuwste, beste en opmerkelijkste podcasts.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

11:00 Noot Naar De Middag Non-stop muziek

Klassieke muziek om bij te pauzeren.

13:00 - 16:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

Een bonte samenstelling van genres en stijlen.

Concertzender

Luister naar Concertzender Meer informatie over Concertzender

12:00 Nuove Musiche Herhaling

Muziek van nieuwe, bijzondere cd’s met Oude Muziek.

13:00 Geen Dag Zonder Bach

Programma over het oeuvre van Johann Sebastian Bach.

Presentatie: Govert Jan Bach.

14:00 - 16:00 Concertzender Actueel

Actualiteiten, met cd van de week, de concertagenda en interviews met gasten.

Presentatie: Pauline Verburg.

Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

12:00 Kinderen voor Kinderen

Een uur lange alleen maar nummers van Kinderen voor Kinderen. Er wordt teruggeblikt op het rijke verleden van Kinderen voor Kinderen en er komen gasten voorbij die in het verleden (en/of heden) iets hebben gedaan bij Kinderen voor Kinderen. Live vanuit het Instituut voor Beeld en Geluid.

Presentatie: DJ Marjolein.

13:00 - 15:00 Aanvragen Maar

Een programma vol verzoekplaten, live vanuit het Instituut voor Beeld en Geluid.

Presentatie: DJ’s Arnoud & Mayoni.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

10:00 Menno Barreveld

13:00 - 16:00 Wim van Helden

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

10:00 Jeroen Nieuwenhuize

13:00 - 16:00 Edwin Diergaarde

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

10:00 Mark Labrand

13:00 - 16:00 Ivo van Breukelen

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

10:00 Dennis Ruyer

13:00 - 16:00 Tim Klijn

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

09:00 Nonstop @Work Non-stop muziek

Up-tempo hits. 09:05 Top 5 over 9
De vijf favoriete hits van een bepaalde luisteraar.

13:00 - 16:00 Non Stop Non-stop muziek

Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

13:00 - 16:00 Dimitris Kops

Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

09:00 - 00:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

12:00
13:00
14:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

10:00 Babette op Noord

Muziek, actualiteiten en informatie.

Presentatie: Babette Alma.

13:00 - 16:00 Karel op Noord

Presentatie: Karel Oosterhuis.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

12:00 No yn Fryslân

It Fryske nijs, de sport en it waar, mar ek opfallende lanlike of ynternasjonale saken en wat der yn Fryslân online spilet yn it Media-oersjoch.

Presentatie: Tiete Sijens.

13:00 - 16:00 De Middei fan Fryslân

Nijsgjirrige ferhalen en muzyk út alle hoeken fan ’e wrâld.

Presentatie: Femke de Walle.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

12:00 - 15:00 Met Judith door de Middag

Opvallende gasten, veel muziek en prijzen.

Presentatie: Judith Regendorp.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

12:00 Sarah

Verhalen uit Overijssel en een flinke portie muziek.

Presentatie: Sarah de Geest.

14:00 - 17:00 Goeiemiddag Overijssel

Luchtig programma met veel muziek.

Presentatie: Marcel Spijkerman.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

06:00 - 19:00 Dit is Flevoland

Nieuws, informatie, weer, verkeer en muziek.

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

12:00 Lunchpauze

Presentatie: Irene ten Voorde.

14:00 - 16:00 Gelderland Muziekland

Presentatie: Eric van den Berg.

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

10:00 Brabants Bont

Leuke gasten, interessante gesprekken en heel veel gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

13:00 - 16:00 Muziek & Zo

Veel muziek; van klassiekers tot Brabants goed.

Presentatie: Eefke Boelhouwers.

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

10:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud en Peter.

13:00 - 16:00 Hithappen

Hits van nu en toen, en Limburgse cultuur in Kwizzele.

Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.

NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

12:00 - 15:00 Lunchroom

Het laatste nieuws, reportages op locatie, de Rijdende Reporter en NH Peilt.

Presentatie: Patricia Nagelkerke.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

12:00 Aan Tafel

Gevarieerde muziek, interessante gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.

Presentatie: Conny Kraaijeveld.

14:00 - 15:00 Studio Sixties

Terug naar de jaren zestig met de grootste hits uit die tijd.

Presentatie: Edwin Meerman.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

12:00 - 15:00 De Lunchshow

Nieuws, gesprekken, muziek en lol. Ook zijn persoonlijke en bijzondere verhalen van luisteraars te horen.

Presentatie: Justin Verkijk.

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

10:00 Erik Lemmers

Op stap in de regio, van grote evenementen tot de weekmarkt om de hoek.

13:00 - 16:00 Ruud de Boer

Muziek.

Regionaal, commercieel:

12:00
13:00
14:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

12:00 Overlijdensberichten

13:00 - 17:00 Vermais

Classics Only (voorheen Radio 8FM)

Luister naar Classics Only Meer informatie over Classics Only

00:00 - 23:59 Nonstop Classic Hits Non-stop muziek

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

12:00 Laurens’ Lunchroom

Muziek en nieuws en aandacht voor wetenschap, gedichten en spelletjes.

Presentatie: Laurens van de Kraats.

14:00 - 16:00 Backstage

Muziekprogramma met de verhalen van artiesten en de première van nieuwe muziek.

Presentatie: Hans van Vuuren.

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

12:00 - 15:00 Middag Kevin

Kevin Terpstra draait de gezelligste muziek. Luisteraars kunnen hun muzikale bijdrage leveren, er zijn prijzen te winnen en er komen regelmatig artiesten op bezoek.

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

12:00 - 15:00 Op Volle Kracht

Programma met veel verzoekplaten.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

10:00 - 15:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Ujala Radio

Luister naar Ujala Radio Meer informatie over Ujala Radio

00:00 - 23:59 Ujala Radio

Waterstad FM

Luister naar Waterstad FM Meer informatie over Waterstad FM

00:00 - 23:59 Waterstad FM Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’70, ’80, ’90, ’00 en de hits van nu.

Vlaams:

12:00
13:00
14:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

12:00 Nieuwe Feiten

Presentatie: Lieven Vandenhaute.

13:00 - 16:00 Ayco

Muziek en nieuws.

Presentatie: Ayco Duyster.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

12:00 Radio 2

Regionaal programma, met het nieuws uit één van de Belgische provincies.

13:00 - 16:00 De Topcollectie

Een selectie het collectief geheugen van de popmuziek.

Presentatie: Peter Verhulst.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

12:00 Klara Serveert

Presentatie: Anne-Marie Segers.

14:00 - 17:00 Maestro

De grote klassiekers in uitvoeringen van vandaag en gisteren. Met elke week een internationale artiest in de kijker, een blik op de belangrijkste concerten in België, de nieuwste cd’s, en retro-momenten met artiesten die de klassieke muziek kleur en uitstraling gaven.

Presentatie: Mark Janssens.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

12:00 De Tijdloze

De beste platen aller tijden.

13:00 - 16:00 Ulrike D’hauwer

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

12:00 Boost

Programma over gezondheid en sport.

Presentatie: Ann Reymen.

13:00 - 16:00 13-16

Hits.

Presentatie: Sen De Paepe.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl