Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, vrijdag 17 januari 2020

2020

vrijdag

17

januari

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:


Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Jurgen van den Berg.

09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Carl-Johan de Zwart.

11:30 1 op 1 (kro-ncrv)

Sven Kockelmann praat met een actuele gast.

12:00 De Nieuws BV (bnnvara)

Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.

Presentatie: Patrick Lodiers.

13:30 Bureau Sport Radio (bnnvara)

Frank Evenblij en Erik Dijkstra geven hun kijk op de afgelopen sportweek en blikken vooruit op het weekend dat komen gaat.

14:00 Humberto (AvroTros)

Humberto Tan luidt het weekend in met een programma waarin hij op zoek gaat naar de diepere lagen bij het nieuws. Naast interviews met mensen uit het nieuws vormen gesprekken met vaste gasten, muziek en een vooruitblik op het weekend wezenlijke onderdelen van het programma.

16:00 EenVandaag (AvroTros)

Actualiteitenprogramma.

Presentatie: Suzanne Bosman.

17:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)

Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.

Presentatie: Petra Grijzen.

18:30 Dit Is De Dag (EO)

Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.

Presentatie: Tijs van den Brink.

19:00 Bureau Buitenland (VPRO)

Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Chris Kijne.

19:30 Mangiare (NTR)

Programma waarin Petra Possel praat met bijzondere gasten uit de wereld van eten en koken over hun vak.

20:30 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)

Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.

Presentatie: Margje Fikse & Herman van der Zandt.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.

00:00 Nooit Meer Slapen (VPRO)

Cultuurprogramma, met (onder andere) een lang studiogesprek met een gast uit de cultuur of de actualiteit.

Presentatie: Liesbeth Staats.

01:00 Vink (AvroTros)

Presentator Mischa Blok, radiorecensent Vincent Bijlo en Volkskrant-recensent Stan Putman bespreken drie podcasts.

02:00 - 06:00 Nachtzuster (Max)

Hulp en verzachting bij vragen en zoektochten, met respect voor de luisteraar en zijn of haar ervaring en kennis. Centraal staan mooie verhalen over bijzondere onderwerpen, die de luisteraars met rijke ervaring graag met elkaar delen.

Presentatie: Astrid de Jong.

Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2

06:00 Jan-Willem Start Op (bnnvara)

Presentatie: Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte.

09:00 Aan de Slag (AvroTros)

Een fris, positief en verrassend muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Bart Arens.

12:00 Gijs 2.0 (kro-ncrv)

Programma waarin veel prettige muziek te horen is.

Presentatie: Gijs Staverman.

14:00 Annemiekes A-Lijst (AvroTros)

Verzoekplaten.

Presentatie: Annemieke Schollaardt.

16:00 De Wild in de Middag (kro-ncrv)

Eigenzinnige, prikkelende en humoristische kijk op de waan van de dag. Licht journalistiek en onderhoudend met verrassende muziek.

Presentatie: Ruud de Wild.

18:00 Vinyl Friday (kro-ncrv)

Alleen maar muziek van vinyl.

Presentatie: Jeroen Kijk in de Vegte.

20:00 Het Platenpaleis (bnnvara)

De lekkerste discoplaten.

Presentatie: Frank van ’t Hof.

22:00 One Night Stenders (bnnvara)

Presentatie: Rob Stenders.

00:00 Shay (bnnvara)

Presentatie: Shay Kreuger.

02:00 Simone’s Songlines (AvroTros)

Simone Walraven reist de wereld af op zoek naar inspirerende verhalen en bijzondere muziek. Ze draait Top 2000 classics, laat haar eigen ontdekkingen horen en praat met mensen die iets te vertellen hebben.

04:00 - 06:00 Holy Hits (EO)

De best beluisterde christelijke muziek, de nieuwste gospelhits en veelbelovende christelijke artiesten.

Presentatie: Martine ten Klooster.

Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM

06:00 Sanders Vriendenteam (bnnvara)

Sander Hoogendoorn start zijn dag samen met zijn vriendenteam van luisteraars en bekenden. Met het nieuws van de dag en de beste muziek om bij wakker te worden.

10:00 Jorien (AvroTros)

Presentatie: Jorien Renkema.

13:00 Angelique (kro-ncrv)

Presentatie: Angelique Houtveen.

16:00 Mark + Timur (bnnvara)

Presentatie: Mark van der Molen & Timur Perlin.

18:00 Eurosonic

Verslag van het festival Eurosonic.

Presentatie: Frank van der Lende & Rob Janssen.

21:00 Eurosonic

Verslag van het festival Eurosonic.

Presentatie: Eva Koreman & Kaj van der Ree.

00:00 Sophie (AvroTros)

Presentatie: Sophie Hijlkema.

02:00 Rob (AvroTros)

Presentatie: Rob Janssen.

04:00 - 06:00 Joost (NTR)

Presentatie: Joost Schulte.

Luister naar NPO Radio 4

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Meer informatie over NPO Radio 4

00:00 De Nacht (NPO Radio 4) Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)

Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.

Presentatie: Hans Smit.

09:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Hans van den Boom.

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Jet Berkhout.

14:00 4 de Middag (Max)

Presentatie: Christiaan Kuyvenhoven.

16:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, muzieknieuws en concerttips.

Presentatie: Dieuwertje Blok.

19:00 Passaggio (kro-ncrv)

Muziek om bij te komen van de dag en op te laden voor de avond.

Presentatie: Lex Bohlmeijer.

20:00 Vrijdagconcert (AvroTros)

Live de mooiste concerten door het Radio Filharmonisch Orkest, het Groot Omroepkoor en gastensembles.
In deze uitzending is een optreden te horen van het Nederlands Philharmonisch Orkest onder leiding van Elim Chan, samen met Dominique Vleeshouwers (slagwerk)

  • F. Mendelssohn - Ouverture Die Hebriden
  • J. MacMillan - Tweede Concert voor slagwerk en orkest
  • P.I. Tsjaikovsky - Vijfde symfonie, op. 64

Presentatie: Hans van den Boom.

22:30 Opium (AvroTros)

Kunst- en cultuurprogramma, met interviews en reportages.

00:00 - 07:00 De Nacht (AvroTros) Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

Luister naar NPO Radio 5

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 Wekker-Wakker Non Stop (Max) Non-stop muziek

Non stop klassiekers.

07:00 Je Dag Is Goed (Max)

Muziek, actualiteit en een verslaggever die op pad is met een opdracht.

Presentatie: Jeroen van Inkel.

10:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Hans Schiffers.

12:00 TinekeShow (Max)

Mensen, muziek en verhalen.

Presentatie: Tineke de Nooij.

14:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Astrid de Jong.

16:00 Weekendborrel (AvroTros)

Aftrap van het weekend, waarbij iedere week een Nederlandstalige artiest te gast is.

Presentatie: Daniël Dekker & Corné Klijn.

18:00 De Max (Max)

De beste muziek uit de afgelopen zeven decennia, met de nadruk op de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Henkjan Smits & Manuëla Kemp.

20:00 Volgspot (kro-ncrv)

Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Hijlco Span.

22:00 Ron Wacht op de Nacht (Max)

Presentatie: Ron Brandsteder.

00:00 Musical Moods (AvroTros)

De mooiste musicalmuziek uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Frits Sissing.

01:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5) Non-stop muziek

Luister naar NPO Soul & Jazz

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

19:00 Phil Horneman (NTR)

Phil Horneman draait vergeten soul-pareltjes en nieuw werk van artiesten die door het grote publiek pas jaren later ontdekt zullen worden.

21:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

Luister naar FunX

Logo FunX FunX (landelijk)

Meer informatie over FunX

06:00 Start met Fernando

Favoriete hits en veel energie. Met de laatste updates uit de showbizz- en entertainment-wereld, het actuele nieuws en het weer en verkeer. Ook schuift er dagelijks een bekende gast aan in de studio.

Presentatie: Fernando Halman.

10:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Dulci.

13:00 Jouw Stad

Het laatste nieuws, entertainment en culturele activiteiten in de buurt. Met interviews en reportages met bekende gasten en willekeurige luisteraars, afgewisseld met no nonsense muziek.

16:00 Fresh

19:00 Moradzo & Friends

DJ Moradzo en zijn friends vieren een feestje, met clubtunes en de lekkerste dj-sets.

21:00 Dance

Dikke club tracks en nationale en ook internationale mixes van de beste dj’s van dit moment.

00:00 In The Mix: Moradzo

01:00 In The Mix

De vetse urban club hits uit alle windstreken.

02:00 In The Mix

De vetse urban club hits uit alle windstreken.

03:00 In The Mix

De vetse urban club hits uit alle windstreken.

04:00 - 07:00 The Future


Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL

06:00 De Barry Paf Show

Presentatie: Barry Paf.

10:00 Chantal Hutten

13:00 Colin Banks

16:00 Meezing Vrijdag

De lekkerste meezingers.

Presentatie: Stephan Jacobs.

19:00 Meezing Vrijdag

De lekkerste meezingers.

Presentatie: Stephan Jacobs.

21:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

00:00 - 09:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Luister naar Arrow Classic Rock

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Meer informatie over Arrow Classic Rock

06:00 Roadrunner Non-stop muziek

09:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

12:00 Rocktemple Non-stop muziek

16:00 Roadrunner Non-stop muziek

19:00 Rock of Ages Non-stop muziek

23:00 Easy Rock and Ballads Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Rocky Nightflight Non-stop muziek

Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 De Ochtendspits

Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland.

Presentatie: Bas van Werven.

10:00 Big Five

Roelof Hemmen spreekt met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

11:00 Ask Me Anything

Jörgen Raymann stelt vragen van luisteraars aan experts.

12:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

14:00 Podcast Uur

De dagelijkse nieuwspodcast Newsroom en een selectie uit de nieuwste, beste en opmerkelijkste podcasts.

15:00 De Nationale Autoshow

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

16:00 The Friday Move

Wilfred Genee luidt het weekend in met spraakmakende gasten, nieuws en live-muziek.

18:30 Beurswatch

De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

19:00 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

19:30 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

20:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

21:00 The Friday Move Herhaling

Wilfred Genee luidt het weekend in met spraakmakende gasten, nieuws en live-muziek.

23:00 Big Five Herhaling

Roelof Hemmen spreekt met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

00:00 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

00:30 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

01:00 The Friday Move Herhaling

Wilfred Genee luidt het weekend in met spraakmakende gasten, nieuws en live-muziek.

03:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

03:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

04:00 In Bedrijf Herhaling

Ondernemers vertellen openhartig over hun valkuilen en triomfen.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

04:30 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

05:00 - 06:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

Luister naar ClassicNL

Logo ClassicNL ClassicNL (voorheen Classic FM)

Meer informatie over ClassicNL

06:00 Ochtendgloren Non-stop muziek

Muziek om bij wakker te worden of te blijven.

09:00 Na De Ochtendshow Non-stop muziek

Energieke muziek.

11:00 Noot Naar De Middag Non-stop muziek

Klassieke muziek om bij te pauzeren.

13:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

Een bonte samenstelling van genres en stijlen.

16:00 Onderweg Non-stop muziek

De mooiste muziek voor de namiddag, na het werk en op weg naar huis.

18:00 Thuiskomen Non-stop muziek

Klassieke muziek om de drukte bij achter te laten.

21:00 Thema Non-stop muziek

Muziek rond een centraal onderwerp.

22:00 Mind Radio Non-stop muziek

De beste muziek om tot rust te komen.

23:00 Nachtkastjesconcert Non-stop muziek

Klassieke muziek die zorgt voor een betere en diepere slaap.

00:00 - 06:00 Nachtgeluiden Non-stop muziek

Muziek voor de donkere uren.

Luister naar Concertzender

Logo Concertzender Concertzender

Meer informatie over Concertzender

06:00 Missa Etcetera Herhaling

Religieuze muziek uit verschillende eeuwen.

07:00 Ochtendeditie

Werken van Antoine Forqueray, William Croft, Franz Anton Hoffmeister, Muzio Clementi, Ludwig van Beethoven, Felix Mendelssohn.

10:00 Leve Beethoven

Programma waarin de muziek van Ludwig van Beethoven centraal staan. Gedurende dit jaar zullen alle werken minstens eenmaal uitgezonden worden.

11:00 Concertzender Actueel Herhaling

Wekelijkse actualiteiten, met Cd van de week, de concertagenda en interviews met gasten.

Presentatie: Pauline Verburg.

13:00 Geen Dag Zonder Bach

Programma over het oeuvre van Johann Sebastian Bach.

Presentatie: Govert Jan Bach.

14:00 Concertzender Live

Opnames van concerten uit het hele land. Vandaag opnamen uit Vredenburg Leeuwenberg Utrecht uit 2012 en 2013 met het Brodsky kwartet en het St. Lawrence String quartet. Werken van Haydn, Beethoven Korngold en Debussy.

16:00 Componist van de Maand

Muziek van de Spaanse componist Enrique Granados (1867 - 1916).

17:00 Bijdetijds

Hedendaagse muziek.

18:00 Musicians Corner

Jazzmuziek. In deze uitzending staat Jarmo Hoogendijk (1965) centraal.

19:00 Oriënt Express

Klassieke muziek uit de Zuid-Indiase traditie.

20:00 Mariama

Muziek uit Congo-Brazzaville, geselecteerd door Kees Schuil uit zijn verzameling Afrikaanse LP’s.

21:00 Acoustic Roots

Karin van den Boogaert en Carolien Cleiren ontvangen vertolkers van allerlei genres uit de Wereldmuziek.

22:00 Tango Fusión

Programmareeks over uitwisselingen en versmeltingen van tango met andere muziekculturen en uitvoeringspraktijken.

23:00 Wereldmuziek Club

Non-stop Gipsy Muziek.

00:00 Disc-Cover

Belangwekkende albums uit de historie van de folk- en rootsmuziek.

Presentatie: Marius Roeting.

01:00 - 07:00 De Nacht: Wereld

Een hele nacht wereldmuziek gemaakt en verzameld door Benno Wormgoor.

Luister naar Efteling Kids Radio

Logo Efteling Kids Radio Efteling Kids Radio

Meer informatie over Efteling Kids Radio

06:00 Goeiemorgen Efteling

De leukste kinderliedjes en een verhaal van de Sprookjesboom en andere sprookjes.

08:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.

12:00 Met Sprookjesboom aan Tafel

De grootste Efteling-hits en er komen enkele Sprookjesbosbewoners voorbij.

13:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.

16:00 De Middagshow

Met dagelijkse items zoals nieuwtjes, berichtjes uit de app en de Holle Bolle Hit.

Presentatie: Mark.

18:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.
Om 18:55 uur en 19:55 uur leest Klaas Vaak een sprookje voor.

21:00 - 06:00 Een Droom Vol Wonderen

Wegdromen bij sprookjesachtige klassieke muziek en Efteling-melodieën.

Luister naar Qmusic

Logo Qmusic Qmusic

Meer informatie over Qmusic

06:00 Mattie & Marieke

Presentatie: Mattie Valk & Marieke Elsinga.

09:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

10:00 Menno Barreveld

12:00 Wim van Helden

14:00 Top 40

Een overzicht van de 40 populairste singles van Nederland, op basis van airplay, streaming en trends in social media.

Presentatie: Domien Verschuuren.

18:00 Kai Merckx

21:00 Stephan Bouwman

00:00 - 07:00 Qmusic Non-stop muziek

Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10

06:00 Ekdom in de Morgen

Presentatie: Gerard Ekdom.

10:00 Robert Feller

13:00 Edwin Diergaarde

16:00 Somertijd

De leukste moppen en limericks, met Rob van Someren en zijn sidekicks DJ Sven en Luuk van den Braak.

19:00 Happy Hours

Luisteraars bepalen welke muziek gedraaid wordt.

Presentatie: Lex Gaarthuis.

22:00 Powermix

De beste hits en clubclassics in één mix.

00:00 - 07:00 Het Weekend van 10 Non-stop muziek

Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538

06:00 Ochtendshow

Presentatie: Frank Dane.

10:00 Mark Labrand

12:00 Niek van der Bruggen

14:00 Top 50

De 50 populairste nummers van deze week. Ook wordt de nieuwe Dance Smash bekendgemaakt.
Deze hitlijst wordt samengesteld op basis van streamingcijfers van Juke, Spotify, YouTube en airplay van Nederlandse radiostations. Daarnaast tellen stemmen van 538 Members mee.

Presentatie: Ivo van Breukelen.

18:00 Weekend Wietze

21:00 Global Dance Chart

De 40 grootste dance hits op aarde.

Presentatie: Wessel van Diepen.

23:00 Daniël Lippens

01:00 Mark Labrand

04:00 - 08:00 Desmond Baidjoe

Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica

06:00 Ochtendshow

De Mobiel van Giel, Opa Beelen, de leukste gasten en de beste live-optredens.

Presentatie: Giel Beelen.

09:00 Non-Stop 1000 Aller Tijden Non-stop muziek

10:00 Dennis Ruyer

13:00 Tim Klijn

16:00 Veronica Inside

De actualiteit van de dag en het laatste sportnieuws. Met journalistieke onderwerpen, de beste muziek ooit gemaakt, humor en verrassende items.

Presentatie: Jan Joost van Gangelen.

18:00 Dennis Hoebee

21:00 Martijn Muijs

00:00 - 08:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 Nonstop @Work Non-stop muziek

Up-tempo hits. 09:05 Top 5 over 9
De vijf favoriete hits van een bepaalde luisteraar.

13:00 Non Stop Non-stop muziek

16:00 Feel Good Friday Non-stop muziek

De beste feel good-hits van artiesten als Avicii, Taylor Swift, Armin van Buuren en classics uit de 90’s en 00’s.

18:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

22:00 Lovesongs Non-stop muziek

De beste lovesongs aller tijden.

00:00 @Night Non-stop muziek

05:00 - 09:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

Luister naar Slam

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Meer informatie over Slam

06:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

Presentatie: Joost Burger.

10:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

Presentatie: Anoûl Hendriks.

14:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

Presentatie: Michiel Jurrjens.

18:00 Hexagon Radio

DJ-set gemixt door Don Diablo.

19:00 Heartfeldt Radio

DJ-set gemixt door Sam Feldt.

20:00 Oliver Heldens

DJ-set gemixt door Oliver Heldens.

21:00 Smash The House

DJ-set gemixt door Dimitri Vegas & Like Mike.

22:00 Mainstage

DJ-set gemixt door W & W.

23:00 Sander van Doorn

DJ-set gemixt door Sander van Doorn.

00:00 Protocol Radio

DJ-set gemixt door Nicky Romero.

01:00 Mike Williams on Track

DJ-set gemixt door Mike Williams.

02:00 Blasterjaxx

DJ-set gemixt door Blasterjaxx.

03:00 Firebeatz

DJ-set gemixt door Firebeatz.

04:00 R3hab

DJ-set gemixt door R3hab.

05:00 - 06:00 Claptone

DJ-set gemixt door Claptone.

Luister naar Sublime

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Meer informatie over Sublime

00:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

07:00 Sublime Sunrise

Veel lekkere funk, soul en jazz, maar ook de dagelijkse actualiteit en bijzonder nieuws dat inspireert.

Presentatie: Jaap Brienen.

09:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

16:00 Funky Friday

Een mix van funk, soul en disco.

Presentatie: Jaap Brienen.

18:00 Let’s Get Cooking

De smakelijkste muziek, voor in de keuken of bij het diner.

Presentatie: Hans Mantel.

20:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

00:00 - 23:59 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.


Luister naar Radio Noord

Logo Radio Noord Radio Noord

Meer informatie over Radio Noord

06:00 Edwin op Noord

Aandacht voor het nieuws uit Groningen, evenementen, de weeramateur van de dag, de kennisquiz Klouk, het Oh-zit-dat-zo-bureau en muziek.

Presentatie: Edwin Pasveer.

10:00 Babette op Noord

Muziek, actualiteiten en informatie.

Presentatie: Babette Alma.

13:00 Karel op Noord

Presentatie: Karel Oosterhuis.

16:00 Oetse op Noord

Nieuws, actualiteiten, evenementen, sport, weer en muziek. Met het gesprek van de dag in Het Lopend Vuur, Altijd wat Anders en vele andere zaken.

Presentatie: Oetse Eilander.

18:00 Vandaag op Noord

Non-stop muziek afgewisseld met de beste verhalen en interviews van vandaag.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

00:00 - 08:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Luister naar Omrop Fryslân

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Meer informatie over Omrop Fryslân

06:00 Fryslân fan ’e moarn

Nijs, sport, waar, muzyk en in ferslachjouwer op ’en paad.

Presentatie: Jacob Stelwagen.

09:00 Muzyk yn Bedriuw

Klassikers en evergreens, platen út it ferline en fan hjoed-de-dei, mar yn it foarste plak jo favoriten.

Presentatie: Arjen Overmaat.

12:00 No yn Fryslân

It Fryske nijs, de sport en it waar, mar ek opfallende lanlike of ynternasjonale saken en wat der yn Fryslân online spilet yn it Media-oersjoch.

Presentatie: Tiete Sijens.

13:00 Noardewyn Live

Live muzyk.

Presentatie: Willem de Vries.

16:00 Weistra op Wei

De bêste muzyk fan de lêste 40 jier, mar ek in protte nijs, nijsgjirrige petearen oer aktuele saken en it waar.

Presentatie: Harm Weistra.

19:00 Casa Ennema

Muzyk fan Fryske artysten en talint; fan Frysktalige lústerferskes oant Ingelsktalige popmuzyk fan Fryske boaiem.

Presentatie: Eric Ennema.

20:00 Sport

Rjochtstreeks ferslach fan de wedstryd TOP Oss - SC Cambuur (20:00 uur).

22:00 De Dei Foarby

In weromblik op de dei mei in seleksje fan reportaazjes en petearen dy ’t te hearen wienen.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 Casa Ennema Herhaling

Muzyk fan Fryske artysten en talint; fan Frysktalige lústerferskes oant Ingelsktalige popmuzyk fan Fryske boaiem.

Presentatie: Eric Ennema.

01:00 - 08:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

Luister naar Radio Drenthe

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Meer informatie over Radio Drenthe

06:00 Met René in de ochtend

Muziek en het laatste nieuws. Grote hits wisselen zich af met gouwe-ouwe.

Presentatie: René Steenbergen.

09:00 Met Anouk door de Morgen

Veel muziek, een spelletje en veel interactie.

Presentatie: Anouk Middel.

12:00 Met Judith door de Middag

Opvallende gasten, veel muziek en prijzen.

Presentatie: Judith Regendorp.

15:00 De Dag van Drenthe

De grootste hits, prijzen en nieuws uit Drenthe.

18:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 De Avond van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

00:00 - 08:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost

06:00 KlaarWakker

Nieuws, sport, het weer en muziek.

Presentatie: Jan-Willem Kobes & Jaco Meijboom.

09:00 Goeiemorgen Overijssel

Muziek en interessante onderwerpen.

Presentatie: Bert van Losser.

12:00 Sarah

Verhalen uit Overijssel en een flinke portie muziek.

Presentatie: Sarah de Geest.

14:00 Goeiemiddag Overijssel

Luchtig programma met veel muziek.

Presentatie: Marcel Spijkerman.

17:00 Afslag Oost

Het laatste (sport)nieuws uit Overijssel en verkeersinformatie.

Presentatie: Marcel Oosten.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 De Oosttribune

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd PEC Zwolle - FC Utrecht (aftrap: 20:00 uur).

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

Luister naar Omroep Flevoland

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Meer informatie over Omroep Flevoland

06:00 Dit is Flevoland

Nieuws, informatie, weer, verkeer en muziek.

19:00 Het Beste van Flevoland

21:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland

06:00 Goedemorgen Gelderland

Nieuws, weer, verkeer en muziek.

Presentatie: Nieke Hoitink.

09:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

12:00 Lunchpauze

Presentatie: Irene ten Voorde.

14:00 Gelderland Muziekland

Presentatie: Eric van den Berg.

16:00 Thuis in Gelderland

Presentatie: Klaas Drupsteen.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Muziek Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Omroep Brabant

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Meer informatie over Omroep Brabant

06:00 Wakker

Het laatste nieuws, het weer, de actuele verkeersinformatie en een lekkere portie muziek. Daarnaast is er altijd ruimte voor een goed gesprek over de achtergronden bij het nieuws.

Presentatie: Koen Wijn.

10:00 Brabants Bont

Leuke gasten, interessante gesprekken en heel veel gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

13:00 Muziek & Zo

Veel muziek; van klassiekers tot Brabants goed.

Presentatie: Eefke Boelhouwers.

16:00 Afslag Zuid

Het nieuws van de dag, de beste muziek van toen en nu en weer en verkeer.

Presentatie: Kristian Westerveld.

19:00 Van Brabantse Bodem

Muziek uit Brabant.

Presentatie: Jordy Graat.

20:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

00:00 Brabantse Nachten Zijn Lang

Live nachtprogramma waarin alles mogelijk is: lekkere muziek die je overdag nou net niet hoort, een goed gesprek dat vooral ’s nachts tot zijn recht komt of gewoon een portie kletsen met een luisteraar.

02:00 - 07:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio

Meer informatie over L1 Radio

06:00 Nieuwsshow

Regionaal nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Maarten en Frank.

10:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.

13:00 Hithappen

Hits van nu en toen, en Limburgse cultuur in Kwizzele.

Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.

16:00 L1 Vandaag

Het (regionale) nieuws van vandaag.

Presentatie: Yaël Weijenberg & Paul Versteegen.

18:00 LVK - Tweede Halve Finale

De tweede halve finale van het Limburgs Vastelaovesleedjes Konkoer 2020.

20:00 Sport

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd MVV - N.E.C. (aftrap: 20:00 uur).

22:00 Plat-eweg

Muziek in het Limburg.

Presentatie: Henk Hover.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 09:00 Muziek Non-stop muziek

Luister naar NH Radio

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Meer informatie over NH Radio

06:00 De Ochtendshow

Het laatste nieuws uit de buurt en de rest van de wereld.

Presentatie: Jeanne Kooijmans & Rob Wtenweerde.

09:00 June Tot Twaalf

Verhalen van Noord-Hollanders en een studiogast.

Presentatie: June Hoogcarspel.

12:00 Lunchroom

Het laatste nieuws, reportages op locatie, de Rijdende Reporter en NH Peilt.

Presentatie: Patricia Nagelkerke.

15:00 Keur in de Middag

Infotainment-programma met veel feel good items, spellen en informatieblokjes over sport, weer en nieuws.

Presentatie: Eddy Keur.

18:00 Eindelijk Weekend

Disco en dansbare classics.

Presentatie: William van de Logt.

19:00 NH Sport

Sportprogramma, met veel aandacht voor de verrichtingen van FC Volendam en Telstar in de Keuken Kampioen Divisie.

Presentatie: Nicolas Ruis.

22:00 Radio Robert

De favoriete muziek van Robert ten Brink; van de Beatles tot aan Lucky Fonz III.

23:00 Goot op de Radio

Leo van der Goot draait redeloze muziek; van hot naar her door de popgeschiedenis. Zo nu en dan keihard en dan weer fluweelzacht.

00:00 Blue Sky

Voormalig Sky Radio-baas Ton Lathouwers draait zijn favoriete radiosongs. Met minder bekende albumtracks en ook radiohits van de jaren ’60 tot nu komen voorbij.

01:00 Time in a Bottle

Vrolijk, licht melancholisch programma, waarin Mouna Goeman Borgesius onderzoekt wat voor rol de muziek van de afgelopen veertig jaar in haar leven heeft gespeeld. Soms doet zij dit alleen, soms samen met vrienden uit de theater- en filmwereld.

02:00 - 08:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

Luister naar Radio M Utrecht

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Meer informatie over Radio M Utrecht

Duitse Dag

De hele dag de beste Duitstalige muziek van toen en nu.

06:00 Utrecht is Wakker

Het laatste nieuws. Niet alleen uit de regio, maar ook ruim aandacht voor gebeurtenissen in binnen- en buitenland. En verder weer, verkeer en de kranten.

Presentatie: Bob van Beeten.

09:00 93 1.NL

Nederlandstalige muziek.

Presentatie: Edwin Meerman.

10:00 Tijd voor U

Gezellig programma voor bij de koffie waarin getrakteerd wordt op lekkere recepten en een tip uit grootmoeders tijd.

Presentatie: Pieter Vorage.

12:00 Aan Tafel

Gevarieerde muziek, interessante gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.
Vandaag is een interview te horen Peter Orloff. Hij is de schrijver van het nummer ‘Du’ en zanger van het nummer ‘Ein Mädchen für Immer’. Daarnaast gaat verslaggever Robert Jan Booij naar de Vakantiebeurs, om te zoeken naar Duitse bestemmingen.

Presentatie: Conny Kraaijeveld.

14:00 De Duitse 30

De mooiste Duitstalige muziek.

Presentatie: Henk Mouwe en Jos van Heerden.

17:00 Utrecht komt thuis

Actuele middagshow met muziek, weer en verkeer.

Presentatie: Maya Eksteen.

19:00 De Dag

Terugblik op de programma's van vandaag.

20:00 Namen & Rugnummers

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd PEC Zwolle - FC Utrecht (aftrap: 20:00 uur).

22:00 Eveliens Lovesongs

De meest romantische muziek van toen en nu.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

23:00 De Nacht van M Non-stop muziek

00:00 - 07:00 De Nacht van M Non-stop muziek

Luister naar Radio West

Logo Radio West Radio West

Meer informatie over Radio West

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

07:00 Muijs in de Morgen

Het nieuws, het weer en de actuele verkeerssituatie, maar ook gesprekken met gasten en lekkere muziek.

Presentatie: Bas Muijs.

09:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

12:00 De Lunchshow

Nieuws, gesprekken, muziek en lol. Ook zijn persoonlijke en bijzondere verhalen van luisteraars te horen.

Presentatie: Justin Verkijk.

15:00 Gebakken Lugt

Een dwaze dollemansrit door de beste muziek ooit gemaakt.

Presentatie: Paul van der Lugt.

16:00 Studio Haagsche Bluf

Muziek, actualiteiten, achtergronden en sport.

Presentatie: Tjeerd Spoor.

19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 09:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Rijnmond

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Meer informatie over Radio Rijnmond

06:00 Herman Vriend

10:00 Erik Lemmers

13:00 Ruud de Boer

16:00 Reint Jan Potze

Met tussen 18:00 en 19:00 uur muziek van vinyl.

19:00 Non-Stop Non-stop muziek

20:00 RR Sport

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd Excelsior - Telstar (aftrap: 20:00 uur).

22:00 Het Beste van Radio Rijnmond

Een selectie van nieuws en reportages die vandaag te horen waren op Radio Rijnmond.

23:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 08:00 Non-stop Non-stop muziek


Luister naar Amor FM

Logo Amor FM Amor FM

Meer informatie over Amor FM

06:00 Religie en Gebed

08:00 Actualiteiten

09:00 Vermais

12:00 Overlijdensberichten

13:00 Vermais

17:00 Actualiteiten

18:00 Overlijdensberichten

19:00 Vermais

21:00 Locals

23:00 Avond

00:00 - 06:00 Nacht

Luister naar Classics Only

Logo Classics Only Classics Only (voorheen Radio 8FM)

Meer informatie over Classics Only

00:00 - 23:59 Nonstop Classic Hits Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Nonstop Classic Hits Non-stop muziek

Luister naar Groot Nieuws Radio

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 De Nieuwe Morgen

Nieuws uit kerk en samenleving, overdenkingen en christelijke muziek.

Presentatie: Maurits Reijnoudt.

09:00 Blessings

Verzoekplatenprogramma.

Presentatie: Tim Hendriks.

10:00 Mens & Missie

Aandacht voor mensen en organisaties die elk op hun eigen manier bouwen aan Gods koninkrijk.

Presentatie: Maurits Reijnoudt.

12:00 Laurens’ Lunchroom

Muziek en nieuws en aandacht voor wetenschap, gedichten en spelletjes.

Presentatie: Laurens van de Kraats.

14:00 Backstage

Muziekprogramma met de verhalen van artiesten en de première van nieuwe muziek.

Presentatie: Hans van Vuuren.

16:00 De Dag Van Vandaag

Actualiteitenprogramma met nieuws uit kerk en samenleving.

Presentatie: Marien Korterink.

19:00 Wens

De mooiste psalmen, gezangen en geestelijke liederen als muzikale groet, bemoediging of felicitatie.

Presentatie: Tim Hendriks.

20:00 Muziekavond Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

22:00 Op weg met de Bijbel

Bijbelstudieprogramma. Verschillende sprekers delen hun belevenissen in hun zoektocht door de Bijbel.

Presentatie: Carola Veldhuizen.

22:40 Muziekavond Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

00:00 - 06:00 De Nacht Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

Luister naar Joy Radio

Logo Joy Radio Joy Radio

Meer informatie over Joy Radio

00:00 Non Stop Non-stop muziek

18:00 Regiomix

18:30 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Radio Continu

Logo Radio Continu Radio Continu

Meer informatie over Radio Continu

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

07:00 Drent Draait Door

Presentatie: Wim Drent.

10:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

De beste muziek uit de regio.

12:00 De Middag Kevin en Feike Show

Kevin Terpstra en Feike van den Berg draaien de gezelligste muziek. Luisteraars kunnen hun muzikale bijdrage leveren, er zijn prijzen te winnen en er komen regelmatig artiesten op bezoek.

15:00 Gezeur met Leur

Stefan Leur laat zijn creatieve geest de vrije loop. Met een zoektocht naar de mooiste liedjes, verzoekplaten en veel andere muziek.

Presentatie: Stefan Leur.

18:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

De beste muziek uit de regio.

19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Luister naar Radio NL

Logo Radio NL Radio NL

Meer informatie over Radio NL

06:00 Morgenstond

De beste Nederlandse hits en het laatste nieuws.

Presentatie: Marcel de Vries.

10:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Taeke Wouda.

12:00 Op Volle Kracht

Programma met veel verzoekplaten.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

15:00 Dag In, Dag Uit

Muziek van eigen bodem, ‘Het Spelletje van de Dag’, het actuele nieuws, weer en verkeer.
Tussen 17:00 en 18:00 uur alleen maar verzoekplaten in ’Appy Hour’.

Presentatie: Ivo Pasveer.

19:00 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

00:00 - 23:59 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Luister naar Simone FM

Logo Simone FM Simone FM

Meer informatie over Simone FM

00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

07:00 De Vos is Los

Muziek, regionieuws, het weerbericht van weerman Jannes Wiersema en kansen om prijzen te winnen.

Presentatie: Bert Vos.

10:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

15:00 Alle 13 Fout

16:00 De Middagshow met Jordi

Presentatie: Jordi Mulderij.

19:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

00:00 - 09:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Luister naar Ujala Radio

Logo Ujala Radio Ujala Radio

Meer informatie over Ujala Radio

00:00 - 23:59 Ujala Radio

00:00 - 23:59 Ujala Radio

Luister naar Waterstad FM

Logo Waterstad FM Waterstad FM

Meer informatie over Waterstad FM

Regionaal nieuws

Van 07:30 tot 18:30 uur elk half uur regionaal nieuws.

00:00 - 23:59 Waterstad FM Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’70, ’80, ’90, ’00 en de hits van nu.

00:00 - 23:59 Muziek Nonstop Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’70, ’80, ’90, ’00 en de hits van nu.


Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl