Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, maandag 25 mei 2020 om 18:00 uur

2020

maandag

25

mei

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

18:00
19:00
20:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

17:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)

Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.

Presentatie: Lara Rense.

18:30 Dit Is De Dag (EO)

Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.

Presentatie: Tijs van den Brink.

19:00 Bureau Buitenland (VPRO)

Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Chris Kijne.

19:30 Kunststof (NTR)

Talkshow met prominenten over cultuur en media.

Presentatie: Jellie Brouwer.

20:30 - 21:30 De Publieke Tribune (Human)

Onder leiding van Coen Verbraak stelt een betrokken publiek zijn prangende vragen aan gezagsdragers en deskundigen.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

18:00 Wout2Day (kro-ncrv)

Muziek, een samenvatting van de dag en het nieuws van de avond.

Presentatie: Wouter van der Goes.

20:00 - 22:00 De Staat van Stasse (kro-ncrv)

Programma met ruimte voor het unieke persoonlijke verhaal van gewone mensen.

Presentatie: Stefan Stasse.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

16:00 Frank & Eva: Welkom Bij De Club (bnnvara / VPRO)

Een inclusieve, grappige, verrassende, positieve, leerzame, verfrissende en soms absurde show waarin het hele muzikale spectrum aangeraakt wordt en luisteraars welkom zijn.

Presentatie: Frank van der Lende & Eva Koreman.

19:00 - 21:00 De Avonturen van Mark (bnnvara)

Een wereld van gekke kronkels, scherpe muziek, opmerkelijke fascinaties en rare wendingen. Om 20:30 uur is 1000 seconden lang een item te horen dat iedere dag anders is.

Presentatie: Mark van der Molen.

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

16:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, muzieknieuws en concerttips.

Presentatie: Hans Haffmans.

19:00 Passaggio (kro-ncrv)

Muziek om bij te komen van de dag en op te laden voor de avond.

Presentatie: Lex Bohlmeijer.

20:00 - 22:30 Avondconcert (NTR)

Opnamen van Nederlandse en internationale concertpodia.

Presentatie: Wouter Pleijsier.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

18:00 De Max (Max)

Muziek uit de jaren ’70 en het spel "Raden maar".

Presentatie: Henkjan Smits & Manuëla Kemp.

20:00 - 22:00 Volgspot (kro-ncrv)

Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Hijlco Span.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

19:00 - 21:00 Andrew Makkinga (NTR)

Muzieknieuws en nieuwe plaatjes.

Presentatie: Andrew Makkinga.

FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

16:00 Turn Up

Presentatie: Giorgio Hokstam en Vanessa Ackah.

19:00 - 23:00 7/11

Hits, favoriete artiesten en het nieuws van de dag.

Presentatie: Sander Bellekom.

Landelijk, commercieel:

18:00
19:00
20:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

16:00 Thomas van Empelen

19:00 - 21:00 Stephan Jacobs

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

16:00 Roadrunner Non-stop muziek

19:00 - 21:00 Rock of Ages Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

16:00 Spitsuur

Het nieuws dat er vandaag toe doet.

Presentatie: Roos Abelman.

19:00 Beter Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen in de zorg.

Presentatie: Harmke Pijpers.

19:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

20:00 - 21:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

18:00 - 21:00 Thuiskomen Non-stop muziek

Klassieke muziek om de drukte bij achter te laten.

Concertzender

Luister naar Concertzender Meer informatie over Concertzender

18:00 Door de Mazen van Het Net

Bijzondere cross-over muziek, uitgekozen door Ton Maas.

19:00 Nuove Musiche

Muziek van nieuwe, bijzondere cd’s met Oude Muziek.

20:00 - 22:00 Concertzender Live

Opnames van concerten uit het hele land.

Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

18:00 - 21:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.
Om 18:55 uur en 19:55 uur leest Klaas Vaak een sprookje voor.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

16:00 Domien Verschuuren

19:00 - 22:00 Kai Merckx

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

16:00 Somertijd

De leukste moppen en limericks, met Rob van Someren en zijn sidekicks DJ Sven en Luuk van den Braak.

19:00 - 21:00 Edwin Ouwehand

Met: 20:00 - 21:00 80’s @ 8
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

07:00 Verrückte Top 538 (dag 1 van 4)

De vrolijkste en lekkerste ’Verrückte’ hits; van guilty pleasures en feestknallers tot echte klassiekers.
Presentatie:

  • 07:00 Frank Dane
  • 10:00 Mark Labrand
  • 13:00 Edwin Noorlander
  • 16:00 Sander Lantinga & Dennis Ruyer

19:00 - 22:00 Barend van Deelen

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

18:00 - 21:00 Dennis Hoebee

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

16:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 - 22:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

16:00 Michiel Jurrjens

19:00 - 22:00 Club Ondersteboven

Tom van der Weerd en Bram Krikke nodigen artiesten uit de hiphop- en dancewereld uit en brengen het laatste nieuws.

Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

09:00 - 00:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

18:00
19:00
20:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

18:00 Vandaag op Noord

Een selectie uit de verhalen en interviews van vandaag, afgewisseld met non-stop muziek.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 00:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

16:00 Weistra op Wei

De bêste muzyk fan de lêste 40 jier, mar ek in protte nijs, nijsgjirrige petearen oer aktuele saken en it waar.

Presentatie: Harm Weistra.

19:00 Casa Nonstop Non-stop muziek

Muzyk fan Fryske artysten en talint; fan Frysktalige lústerferskes oant Ingelsktalige popmuzyk fan Fryske boaiem.

20:00 - 22:00 De Jûn fan Fryslân Non-stop muziek

In greep út de popmuzyk fan de lêste 40 jier.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

18:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 00:00 De Avond van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

17:00 Afslag Oost

Het laatste (sport)nieuws uit Overijssel en verkeersinformatie.

Presentatie: Marcel Oosten.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 23:00 De Avond Non-stop muziek

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

06:00 Dit is Flevoland

Nieuws, informatie, weer, verkeer en muziek.

19:00 - 21:00 Het Beste van Flevoland

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

16:00 Thuis in Gelderland

Het belangrijkste (regionale) nieuws van de dag en muziek.

Presentatie: Frank van Dijk.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 23:00 Muziek Non-stop muziek

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

16:00 Afslag Zuid

Het nieuws van de dag, de beste muziek van toen en nu en weer en verkeer.

Presentatie: Kristian Westerveld.

19:00 Van Brabantse Bodem

Muziek uit Brabant.

Presentatie: Jordy Graat.

20:00 - 06:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

16:00 L1 Vandaag

Het (regionale) nieuws van vandaag.

Presentatie: Yaël Weijenberg & Paul Versteegen.

19:00 Plat-eweg Herhaling

Muziek in het Limburgs. (Herhaling van afgelopen zaterdag.)

Presentatie: Henk Hover.

20:00 - 21:00 De Stemming Herhaling

Interview- en discussieprogramma over actuele Limburgse politiek, cultuur, economie, wetenschap en media.

Presentatie: Fons Geraets & Frank Ruber.

NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

18:00 De Peiling

Bernd de Boer en Natasja Floor voeren het gesprek van de dag en peilen de mening van Noord-Holland. Daarbij staan persoonlijke verhalen van bellers uit de provincie centraal.

19:00 - 21:00 Adres Onbekend Herhaling

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en de kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

17:00 Utrecht komt thuis

Actuele middagshow met muziek, weer en verkeer.

Presentatie: Maya Eksteen.

19:00 De Dag

Terugblik op de programma's van vandaag.

20:00 - 22:00 De Avond van M

Afwisselende muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

16:00 Studio Haagsche Bluf

Muziek, actualiteiten, achtergronden en sport.

Presentatie: Tjeerd Spoor.

19:00 WestBusiness Radio

Rudo Slappendel ontvangt succesvolle ondernemers en praat over hun werk en alles wat er bij het ondernemen komt kijken.

20:00 - 23:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

16:00 Reint Jan Potze

Met tussen 18:00 en 19:00 uur muziek van vinyl.

19:00 De Verdieping

Bijzondere gesprekken waarvoor echt de tijd is genomen.

Presentatie: Ruud de Boer.

20:00 - 22:00 Non-Stop Non-stop muziek

Regionaal, commercieel:

18:00
19:00
20:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

18:00 Overlijdensberichten

19:00 - 22:00 Vermais

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

16:00 De Dag Van Vandaag

Actualiteitenprogramma met nieuws uit kerk en samenleving.

Presentatie: Marien Korterink.

19:00 Wens

De mooiste psalmen, gezangen en geestelijke liederen als muzikale groet, bemoediging of felicitatie.

Presentatie: Tim Hendriks.

20:00 - 22:00 Muziekavond Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

18:00 Regiomix

18:30 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

18:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

De beste muziek uit de regio.

19:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

15:00 Dag In, Dag Uit

Muziek van eigen bodem, ‘Het Spelletje van de Dag’, het actuele nieuws, weer en verkeer.
Tussen 17:00 en 18:00 uur alleen maar verzoekplaten in ’Appy Hour’.

Presentatie: Ivo Pasveer.

19:00 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

18:00 - 00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Ujala Radio

Luister naar Ujala Radio Meer informatie over Ujala Radio

00:00 - 23:59 Ujala Radio

Waterstad FM

Luister naar Waterstad FM Meer informatie over Waterstad FM

00:00 - 23:59 Waterstad FM Non-stop muziek

Hits vanaf de jaren ’80, aangevuld met de muziek van nu.

Vlaams:

18:00
19:00
20:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

16:00 De Wereld Vandaag

De belangrijkste actualiteit van de dag, gepaard met scherpe interviews en analyses.

Presentatie: Ruth Joos.

19:00 De Tribune

Vooruitblik en terugblik op de sportweek.

Presentatie: Tom Vandenbulcke.

20:00 - 23:00 Wonderland

Muziek.

Presentatie: Korneel De Clercq.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

18:00 Bene Bene Non-stop muziek

Non-stop muziek van Belgische artiesten.

19:00 - 23:00 Beste Buren

Programma over solidariteit in tijden van het coronavirus.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

18:00 Django

Een mix van jazz, klassiek en filmmuziek.

Presentatie: Heidi Lenaerts.

20:00 - 22:00 Klara Live

Eigen opnamen van binnenlandse concerten en een uitgelezen selectie uit het indrukwekkende Europese concertaanbod.

Presentatie: Lut Van der Eycken.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

18:00 - 21:00 Café Quarantaine

Toogpraat, verzoekplaten en live muziek.

Presentatie: Ulrike D’hauwer.

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

18:00 Big Hits

De grootste hits van vandaag en morgen.

Presentatie: Laura Govaerts.

20:00 - 22:00 Generation M

Presentatie: Dorianne Aussems.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl