Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, woensdag 4 augustus 2021 om 09:00 uur

2021

woensdag

4

augustus

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

< 09:00 >
10:00
11:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 RadiOlympia (NOS)

Verslag van de Olympische Spelen in Tokyo.

Presentatie: Robbert Meeder & Jurgen van den Berg.

11:00 - 16:00 RadiOlympia (NOS)

Verslag van de Olympische Spelen in Tokyo.

Presentatie: Tom van ’t Hek & Ghislaine Plag.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

09:00 - 12:00 Aan de Slag (AvroTros)

Een fris, positief en verrassend muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Corné Klijn.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

09:00 - 12:00 Het Betere Werk (AvroTros)

Bekende classics, nieuwe ontdekkingen en verhalen achter de muziek.

Presentatie: Jorien Renkema.

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

09:00 - 12:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Hans van den Boom.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

09:00 - 12:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Hans Schiffers.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

NPO FunX

Luister naar NPO FunX Meer informatie over NPO FunX

06:00 Start met Fernando

Favoriete hits en veel energie. Met de laatste updates uit de showbizz- en entertainment-wereld, het actuele nieuws en het weer en verkeer. Ook schuift er dagelijks een bekende gast aan in de studio.

Presentatie: Fernando Halman.

10:00 - 13:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Gilly.

Landelijk, commercieel:

< 09:00 >
10:00
11:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

06:00 Goedemorgen

Presentatie: Koen Hansen.

10:00 - 13:00 Thomas van Empelen

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

09:00 - 12:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 De Ochtendspits

Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland.

Presentatie: Bas van Werven.

10:00 Big Five

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

11:00 - 12:00 Breekt

Originele invalshoeken bij het nieuws en de opiniemakers van morgen.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

06:00 - 12:00 Classic In De Ochtend Non-stop muziek

Concertzender

Luister naar Concertzender Meer informatie over Concertzender

07:00 Ochtendeditie

Klassieke muziek.

10:00 Het Strijkkwartet Herhaling

Opnames van diverse strijkkwartetten.

Presentatie: Leo Samama.

11:00 - 12:00 Madge-point

Meesterpianist Geoffrey Madge en Louis Thörig over belangwekkende musici en hun interpretaties uit heden en verleden.

Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio Non-stop muziek

Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

06:00 Kai Merckx

10:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

Presentatie: Menno Barreveld.

11:00 - 13:00 Menno Barreveld

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

06:00 80’s Top 810 (dag 3 van 5)

Presentatie: Lex Gaarthuis.

10:00 - 13:00 80’s Top 810 (dag 3 van 5)

Presentatie: Martijn Kolkman.

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

06:00 Ochtendshow

09:00 - 10:00 Die Verrückte
Foute hits, guilty pleasures, meezingers, klassiekers en feestknallers.

Presentatie: Wietze de Jager.

10:00 - 13:00 Mark Labrand

De grootste hits uit de 90’s, 00’s en 10’s.

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

09:00 - 12:00 Ruyer’s Goud van Oud

Een reis naar tracks uit het verleden.

Presentatie: Dennis Ruyer.

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

09:00 Top 5 Over 9 Non-stop muziek

Vijf favoriete hits van een luisteraar.

09:30 - 13:00 Nonstop @Work Non-stop muziek

Up-tempo hits.

Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

06:00 Early Birds

Een frisse kijk op de wereld, actuele onderwerpen en vooral veel muziek.

Presentatie: Joost Burger.

10:00 - 12:00 Jarno van der Wielen

Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

07:00 Ochtendshow

Heel veel muziek, met oude en nieuwe helden uit de funk, soul en jazz. Daarbij zijn verhalen achter de muziek te horen en komen gasten voorbij.

Presentatie: Jan-Paul Grootentraast.

10:00 - 16:00 Non-Stop Werkdag Non-stop muziek

De beste funk, soul & jazzmuziek zonder onderbreking.

Regionaal, publiek:

< 09:00 >
10:00
11:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

06:00 Edwin op Noord

Het laatste nieuws uit Groningen, weer en verkeer, het gesprek van de dag, de Noord Nieuwsquiz, een rondreizende verslaggever in de provincie en muziek.

Presentatie: Edwin Pasveer.

10:00 - 13:00 Babette op Noord

Muziek, actualiteiten en informatie.

Presentatie: Babette Alma.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

06:00 Fryslân Fan ’e Moarn

Nijs, sport, waar, muzyk en in ferslachjouwer op ’en paad.

Presentatie: Jacob Stelwagen en Jantine Weidenaar.

09:30 - 18:00 Simmer Yn Fryslân: PC

Verslag van de PC; het belangrijkste kaatskampioenschap.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

09:00 - 12:00 De Dag van Drenthe met Anouk

Veel muziek, een spelletje en veel interactie.

Presentatie: Anouk Middel.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

09:00 - 12:00 Goeiemorgen Overijssel

Gezellig ochtendmagazine met veel muziek en leuke onderwerpen.

Presentatie: Bert van Losser.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

06:00 - 19:00 Dit is Flevoland

Nieuws, informatie, weer, verkeer en muziek.

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

09:00 - 12:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

06:00 Wakker

Nieuws, weer, verkeersinformatie en muziek. Daarnaast is er ruimte voor een goed gesprek over de achtergronden bij het nieuws.

Presentatie: Koen Wijn.

10:00 - 13:00 Brabants Bont

Gasten, gesprekken en gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

06:00 Nieuwsshow

Regionaal nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Pascal en Frank.

10:00 - 13:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.

NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

09:00 - 12:00 June Tot Twaalf

Verhalen van Noord-Hollanders en een studiogast.

Presentatie: June Hoogcarspel.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

09:00 93 1.NL

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

Presentatie: Edwin Meerman.

10:00 - 12:00 Tijd voor U

Gezelligheid, gevarieerde muziek en het spel Woordbouwer.

Presentatie: Pieter Vorage.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

06:00 West Wordt Wakker

Regionaal nieuws en hoofdpunten uit het landelijke en internationale nieuws.

Presentatie: Tjeerd Spoor & Jorinda Teeuwen.

10:00 - 12:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

06:00 Herman Vriend

Nieuws, muziek, weer en verkeer uit de regio.

10:00 - 13:00 Erik Lemmers

Op stap in de regio, van grote evenementen tot de weekmarkt om de hoek.

Regionaal, commercieel:

< 09:00 >
10:00
11:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

09:00 - 12:00 Vermais

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

09:00 Blessings

Verzoekplaten.

10:00 - 12:00 Geloof en Gezondheid

Seminar over geloof en gezondheid.

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

07:00 Drent Draait Door

Presentatie: Wim Drent.

10:00 - 12:00 Non-Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

06:00 Morgenstond

De beste Nederlandse hits en het laatste nieuws.

Presentatie: Marcel de Vries.

10:00 - 12:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Taeke Wouda.

Ujala Radio

Luister naar Ujala Radio Meer informatie over Ujala Radio

00:00 - 23:59 Ujala Radio

Waterstad FM

Luister naar Waterstad FM Meer informatie over Waterstad FM

00:00 - 23:59 Waterstad FM Non-stop muziek

Hits vanaf de jaren ’80, aangevuld met de muziek van nu.

Vlaams:

< 09:00 >
10:00
11:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

09:00 - 12:00 De Zomer Van

Presentatie: Linde Merckpoel.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

08:00 Kick-Start

Verzoekplaten.

Presentatie: Daan Masset.

10:00 - 12:00 Zot Veel Vakantie

Zoektocht naar verrassende plekken om iedereen te inspireren voor een dagje uit. Daarbij wordt bekend en minder bekend Vlaanderen bezocht.

Presentatie: Kim Debrie.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

07:00 Espresso

Rustige muziek en nieuws over het culturele leven in Vlaanderen.

Presentatie: Sander De Keere.

10:00 - 13:00 Klassiek Leeft

Klassieke muziek, met de beste nieuwe vertolkingen van dit ogenblik.

Presentatie: Bart Stouten.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

06:00 Eva De Roo

10:00 - 14:00 Joris Brys

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

09:00 Sing Your Summer

Meezingen met de grootste zomerhits.

10:00 - 14:00 Summertime

Hits.

Presentatie: Bart De Raes.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2021 oorboekje.nl