Logo oorboekje.nl

De radiogids van zaterdag 30 mei 2020 om 10:00 uur

2020

zaterdag

30

mei

Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

10:00
11:00
12:00

NPO Radio 1

Digitenne: kanaal 101

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

08:30 Nieuwsweekend (Max)

Magazine met studiogasten, waarin gesproken wordt over nieuws uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Mieke van der Weij & Peter de Bie.

11:00 - 13:00 De Taalstaat (kro-ncrv)

Programma waarin de Nederlandse taal het middelpunt vormt.

Presentatie: Frits Spits.

NPO Radio 2

Digitenne: kanaal 102

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

09:00 Het Oor Wil Ook Wat (kro-ncrv)

Liefde voor muziek, verhalen van luisteraars, pijnlijke ontboezemingen en vrolijke onzin.

Presentatie: Emmely de Wilt.

12:00 - 14:00 Spijkers met Koppen (bnnvara)

Dolf Jansen en Felix Meurders ontvangen tal van gasten uit de wereld van politiek, theater, film en sport. Daarnaast is er ook cabaret.

NPO 3FM

Digitenne: kanaal 103

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

09:00 Weekend Wijnand (kro-ncrv)

Presentatie: Wijnand Speelman.

12:00 - 14:00 Radio Op ’n Broodje (AvroTros)

Presentatie: Rob Janssen.

NPO Radio 4

Digitenne: kanaal 104

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

10:00 Een Goedemorgen Met ... (AvroTros)

Een muzikaal portret van een prominente Nederlander.

12:00 - 14:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Jet Berkhout.

NPO Radio 5

Digitenne: kanaal 105

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

10:00 Nederland Zingt Gospel (EO)

Luisteraars kunnen op een hele persoonlijke manier anderen een lied aanbieden, bedanken, bemoedigen of gelukwensen.

Presentatie: Remco Hakkert.

12:00 - 14:00 TinekeShow (Max)

Mensen, muziek en verhalen.

Presentatie: Tineke de Nooij.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Digitenne: kanaal 106

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

FunX (landelijk)

Digitenne: kanaal 118

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

10:00 - 13:00 Weekend Request

Landelijk, commercieel:

10:00
11:00
12:00

100%NL

Digitenne: kanaal 110

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

09:00 - 13:00 Martijn La Grouw

Arrow Classic Rock

Digitenne: kanaal 114

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

08:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

12:00 - 18:00 Rock of Ages Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Digitenne: kanaal 115

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

10:00 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

10:30 Beter Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen in de zorg.

Presentatie: Harmke Pijpers.

11:00 Boekestijn en De Wijk

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

11:30 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

12:00 - 13:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Digitenne: kanaal 112

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

06:00 Ochtendgloren Non-stop muziek

Muziek om bij wakker te worden of te blijven.

12:00 - 18:00 ClassicNL Staat Aan Non-stop muziek

Een mix van beroemde en minder beroemde werken uit de geschiedenis van klassieke muziek.

Qmusic

Digitenne: kanaal 111

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

10:00 Hila Noorzai

12:00 - 15:00 Stephan Bouwman

Radio 10

Digitenne: kanaal 113

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

07:00 Lindo Duvall

11:00 - 15:00 René Verkerk

Radio 538

Digitenne: kanaal 109

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

08:00 Het Beste van De 538 Ochtendshow

12:00 - 15:00 Wietze de Jager

Radio Veronica

Digitenne: kanaal 107

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

08:00 Het Beste van Veronica Inside

12:00 - 15:00 Jasper de Vries

Sky Radio

Digitenne: kanaal 108

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

09:00 - 13:00 Nonstop Weekend Non-stop muziek

Slam (voorheen Slam FM)

Digitenne: kanaal 116

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

10:00 - 14:00 Gert-Jan van Ackooij

Sublime (voorheen Sublime FM)

Digitenne: kanaal 123

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

00:00 - 22:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

10:00
11:00
12:00

Radio Noord

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

08:00 Noord en Ommeland

Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.

Presentatie: Marcel Nieuwenweg.

11:00 - 14:00 Noord en Ommeland

Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.

Presentatie: Hans Waalkens.

Omrop Fryslân

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

09:00 Op & Ut

Omtinken foar alderhande aktiviteiten yn Fryslân.

Presentatie: Roelof Lousma.

12:00 - 13:00 No yn Fryslân

It Fryske nijs, de sport en it waar.

Radio Drenthe

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

09:15 Hemmeltied

Drentstalig radioprogramma voor de hele familie.

Presentatie: Harm Dijkstra & Leonie van der Werf.

12:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

12:15 - 14:00 Cassata

Drentse politiek en de actuele discussies in de provincie.

Presentatie: Margriet Benak.

Radio Oost

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

10:00 - 13:00 Ziezo Zaterdag

Een luchtig magazine met veel muziek en infotainment op vaste tijdstippen zoals een tuintip en het wekelijkse weerpraatje van Karel van de Kate.

Presentatie: Geert Sprick.

Omroep Flevoland

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Gelderland

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

10:00 De Hoop op Zaterdag

Presentatie: Jan de Hoop.

12:00 - 14:00 Gelderland Helpt

Programma waarin mensen elkaar hulp kunnen vragen en aan kunnen bieden.

Presentatie: Xandra Rakier.

Omroep Brabant

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

09:00 Lekker Weekend

Ontspannen magazine-achtig programma met muziek, tips voor een leuk weekend, verslaggevers op pad, en nieuws.

Presentatie: Hilde de Bresser.

12:00 - 14:00 Graat & De Laat

Presentatie: Jordy Graat & Christel de Laat.

L1 Radio

Digitenne: kanaal 117

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

10:00 Cultuurcafé

Programma boordevol nieuws en evenementen uit de cultuurwereld.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

12:00 Nws

Regionaal nieuws.

12:15 - 13:00 Cultuurcafé

Programma boordevol nieuws en evenementen uit de cultuurwereld.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Digitenne: kanaal 117

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

10:00 NH Sportcafé

Gasten uit de sportwereld en een panel van deskundigen.

Presentatie: Leo Driessen.

12:00 - 15:00 Keur in de Middag

Infotainment-programma met veel feel good items, spellen en informatieblokjes over sport, weer en nieuws.

Presentatie: Eddy Keur.

Radio M Utrecht

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

10:00 De Servicelijn

Programma waarin luisteraars oproepen kunnen doen.

Presentatie: Peter Holland.

12:00 - 14:00 De Week

Terugblik op de mooiste, beste en leukste radiomomenten van de afgelopen week.

Presentatie: Ingrid Corvers.

Radio West

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

09:00 Uit

Uitgaansprogramma met reportages, interviews uit de wereld van kunst en cultuur en uitgaanstips.

Presentatie: Rogier van der Zanden.

12:00 - 14:00 Broodje Bral

Sjaak Bral brengt Haagse humor, verfrissend nieuws en lekkere muziek.

Radio Rijnmond

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

09:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

12:00 - 14:00 Zaterdagmiddag Live

Reportages, muziek, een spel, een uitgaansagenda en verslagen van evenementen.
Dit programma wordt gepresenteerd door Ruud de Boer met een wisselende collega van Exxact Barendrecht, RTV Lansingerland of RTV Albrandswaard.

Omroep Zeeland

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

09:00 Weekend

Zeeuws nieuws, muziek, het antwoordapparaat en een belletje met Zeeuwen in het buitenland.

Presentatie: Elias den Hollander.

12:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.

12:15 - 13:00 De Zeeuwse Top 40

Muziek uit Zeeland.

Presentatie: Elsa van Hermon.

Vlaams:

10:00
11:00
12:00

VRT Radio 1

Digitenne: kanaal 124

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

09:00 Vox

Muzieklijst, samengesteld door luisteraars.

Presentatie: Sien Wynants.

11:00 - 13:00 Interne Keuken

Presentatie: Koen Fillet en Sven Speybrouck.

VRT Radio 2

Digitenne: kanaal 125

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

10:00 De Rechtvaardige Rechters

Een panel van bekende of beruchte Vlamingen haalt actuele gebeurtenissen en figuren op een grappige manier onderuit.

Presentatie: Jo Van Damme.

11:00 - 13:00 Top 30

Populaire hitlijst.

Presentatie: Peter Hermans.

Klara (VRT)

Digitenne: kanaal 128

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

10:00 - 18:00 De Week van de Koningin Top 30

De meest memorabele momenten uit de Koningin Elisabethwedstrijd, van de jaren 1950 tot nu.

Presentatie: Katelijne Boon, Lut Van der Eycken, Fred Brouwers & Clara De Decker.

Studio Brussel (VRT)

Digitenne: kanaal 127

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

10:00 De Afrekening

Muzieklijst, gebaseerd op stemmen van luisteraars.

Presentatie: Nelles De Caluwé.

12:00 - 13:00 #ikluisterbelgisch

Alleen maar muziek uit België.

MNM (VRT)

Digitenne: kanaal 126

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

10:00 - 14:00 MNM50

Luisteraars kiezen de beste hits van de dag.

Presentatie: Sen De Paepe.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl