Logo oorboekje.nl

De radiogids van zaterdag 30 mei 2020 om 16:00 uur

2020

zaterdag

30

mei

Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

16:00
17:00
18:00

NPO Radio 1

Digitenne: kanaal 101

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

16:00 WNL Op Zaterdag (WNL)

Nieuws talkshow over het nieuws van de dag, economie, ondernemen, politiek, geld en sport, media en cultuur.

Presentatie: Margreet Spijker.

18:00 - 19:00 Opiniemakers (WNL)

Een prominente duider kijkt terug op belangrijke kwesties van de week. Samen met deskundigen aan tafel wordt nieuws besproken en gemaakt.

Presentatie: Wieger Hemmer.

NPO Radio 2

Digitenne: kanaal 102

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

16:00 Muziekcafé (AvroTros)

Live muziekprogramma vanuit Podium De Vorstin in Hilversum. Met interviews en optredens van artiesten uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Daniël Dekker.

18:00 - 21:00 Corné Klijns Soul Sensations (AvroTros)

De lekkerste soulplaten.

Presentatie: Corné Klijn.

NPO 3FM

Digitenne: kanaal 103

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

16:00 - 19:00 Angeliques Afternoon (kro-ncrv)

Presentatie: Kevin van Arnhem.

NPO Radio 4

Digitenne: kanaal 104

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

14:00 ZaterdagMatinee (NTR)

Vandaag is onder andere een concertherhaling te horen uit 2002 door het Radio Symfonie Orkest o.l.v. Eri Klas, met de orkestliederencyclus "Château de l’âme" van Kaja Saariaho met sopraan Valdine Anderson, en een pianoconcert van Alfred Schnittke met pianist Andrei Hoteev, tussen werken van Mussorgsky en Sibelius. Daarna is muziek te horen van Otto Ketting, Maurice Ravel, Joey Roukens en Pietro Mascagni. Ook komen grote solisten uit heden en verleden voorbij: mezzosopraan Anne Sofie von Otter (piano),duo Lucas en Arthur Jussen en sopraan Magda Olivero.

Presentatie: Hans Haffmans.

17:30 - 19:00 Podium op Zaterdag (NTR)

De nieuwste releases en tips voor poëzie, film en concerten. Daarnaast is er speciale aandacht voor crossover.

Presentatie: Wouter Pleijsier.

NPO Radio 5

Digitenne: kanaal 105

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

16:00 Theater van het Sentiment (kro-ncrv)

Voorstelling waarin een dag uit het verleden weer tot leven komt.

Presentatie: Bart van Leeuwen.

18:00 - 19:00 Zin in Weekend (kro-ncrv)

Muziek, verhalen en reportages die het hart raken.

Presentatie: Wilfred Kemp.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Digitenne: kanaal 106

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

FunX (landelijk)

Digitenne: kanaal 118

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

16:00 - 19:00 XChart

De beste tracks van dit moment, het laatste muzieknieuws uit binnen- en buitenland en interviews met artiesten.

Presentatie: Sander Bellekom.

Landelijk, commercieel:

16:00
17:00
18:00

100%NL

Digitenne: kanaal 110

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

15:00 Top 20

De populairste Nederlandse hits.

Presentatie: Colin Banks.

17:00 - 00:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Arrow Classic Rock

Digitenne: kanaal 114

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

12:00 Rock of Ages Non-stop muziek

18:00 - 23:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Digitenne: kanaal 115

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

16:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

17:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

17:30 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

18:00 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

18:30 - 19:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Digitenne: kanaal 112

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

12:00 ClassicNL Staat Aan Non-stop muziek

Een mix van beroemde en minder beroemde werken uit de geschiedenis van klassieke muziek.

18:00 - 21:00 Avondfocus Non-stop muziek

Klassieke muziek om bij te ontspannen.

Qmusic

Digitenne: kanaal 111

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

15:00 Top 40

Een overzicht van de 40 populairste platen, op basis van airplay, streaming en trends in social media.

Presentatie: Joep Roelofsen.

18:00 - 21:00 Jordi Warners

Radio 10

Digitenne: kanaal 113

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

15:00 - 19:00 Dennis Verheugd

Radio 538

Digitenne: kanaal 109

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

15:00 Edwin Noorlander

18:00 - 21:00 Bij Igmar

Presentatie: Igmar Felicia.

Radio Veronica

Digitenne: kanaal 107

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

15:00 Veronica Hotline

Verzoekplaten.

Presentatie: Silvan Stoet.

18:00 - 21:00 Jurjen Gofers

Sky Radio

Digitenne: kanaal 108

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

16:00 - 19:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

Slam (voorheen Slam FM)

Digitenne: kanaal 116

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

14:00 Dimitris Kops

18:00 - 20:00 Wkndmx

Mix, gemaakt door Martin Pieters.

Sublime (voorheen Sublime FM)

Digitenne: kanaal 123

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

00:00 - 22:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

16:00
17:00
18:00

Radio Noord

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

14:00 Café Martini

Muziek en gezelligheid.

Presentatie: Eric Bats & Maartje Ettema.

18:00 - 00:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Omrop Fryslân

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

13:00 Sneon yn Fryslân

Muzyk, reaksjes fan harkers en de aktuele sport.

Presentatie: Diana de Groot.

18:00 - 22:00 De Jûn fan Fryslân Non-stop muziek

In greep út de popmuzyk fan de lêste 40 jier.

Radio Drenthe

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

14:00 Volkooren

Vlot en actueel programma met een vleugje nieuws, cultuur, veel muziek en gezelligheid en prijzen.

Presentatie: Ruben Kooren.

18:00 - 19:00 Muziekprofiel

Amateurmuziek.

Presentatie: Nico Sieffers.

Radio Oost

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

13:00 Toppers van Toen

Hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Oene Loonstra.

17:00 - 22:00 Blijf Thuis in Overijssel

Nieuws over het coronavirus en interactie met luisteraars.

Omroep Flevoland

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Gelderland

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

14:00 Café GLD

Presentatie: Maarten Daam.

18:00 - 23:00 Muziek Non-stop muziek

Omroep Brabant

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

14:00 Zet ’m OB

Muziekprogramma.

Presentatie: Ronny Balk.

18:00 - 07:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

L1 Radio

Digitenne: kanaal 117

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

16:00 Wunderbar

Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.

Presentatie: Rick Cremers.

17:00 Nws

Regionaal nieuws.

17:15 - 19:00 Wunderbar

Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.

Presentatie: Rick Cremers.

NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Digitenne: kanaal 117

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

15:00 Driessen en Driessen

Muzikale weetjes, ditjes en datjes en verborgen muziekverhalen. Een muzikale mix van de gebroeders Leo en Nico Driessen.

17:00 Tekst & Uitleg

Jos Heeremans is liefhebber en kenner van kleinkunst, cabaret en mooie luisterliedjes. Met makers en liefhebbers van dat fraais zoekt hij naar tekst en uitleg rond deze muziek, of rond andere belangwekkende zaken des levens.

18:00 - 19:00 Gouden Hits Museum

Ferdi Bolland (van het duo Bolland & Bolland) presenteert zijn blik op de gouden hits (en missers) uit de rijke pop historie.

Radio M Utrecht

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

14:00 Het Gouden Weekend

De mooiste muziek uit de jaren ’60, ’70 en ’80 en contact met luisteraars.

Presentatie: Jeroen Latijnhouwers.

18:00 - 19:00 93 1.nl nonstop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

Radio West

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

14:00 - 23:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Rijnmond

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

14:00 Non-Stop Non-stop muziek

18:00 - 19:00 Non-Stop Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’60.

Omroep Zeeland

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

13:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Ronald Verburg.

17:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.

17:15 De Zeeuwse Top 40

Muziek uit Zeeland.

Presentatie: Elsa van Hermon.

18:00 - 00:00 Muziek Non-stop muziek

Vlaams:

16:00
17:00
18:00

VRT Radio 1

Digitenne: kanaal 124

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

15:00 Classics

Monumentale muziek.

Presentatie: Ronald Verhaegen.

18:00 - 20:00 Sporza

Sportprogramma.

Presentatie: Gert Geens.

VRT Radio 2

Digitenne: kanaal 125

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

16:00 De Week van Harald

Presentatie: Harald Scheerlinck.

18:00 - 20:00 De Ultratop Album 50

De 50 beste albums van dit moment.

Presentatie: Pascal Vranckx.

Klara (VRT)

Digitenne: kanaal 128

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

10:00 De Week van de Koningin Top 30

De meest memorabele momenten uit de Koningin Elisabethwedstrijd, van de jaren 1950 tot nu.

Presentatie: Katelijne Boon, Lut Van der Eycken, Fred Brouwers & Clara De Decker.

18:00 - 20:00 Caramba

Ritmische muziek.

Presentatie: Cara Van der Auwera.

Studio Brussel (VRT)

Digitenne: kanaal 127

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

13:00 Super Saturday

Presentatie: Lise Bonduelle.

18:00 - 20:00 Boitlyfe

Presentatie: Average Rob.

MNM (VRT)

Digitenne: kanaal 126

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

14:00 Weekend

Hits.

Presentatie: Yoren Linsen.

18:00 - 20:00 Dance50

De heetste dancetracks van het moment.

Presentatie: Laurens Luyten.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl