Logo oorboekje.nl

De radiogids van zaterdag 30 mei 2020 om 13:00 uur

2020

zaterdag

30

mei

Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

13:00
14:00
15:00

NPO Radio 1

Digitenne: kanaal 101

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

13:00 Dr Kelder en Co (AvroTros)

Met gasten van deskundig allooi bespreekt Jort Kelder hysterische opvattingen.

14:00 Argos (VPRO)

Journalistiek speurwerk naar opmerkelijke achtergronden bij het nieuws, of zaken die nieuws zouden moeten zijn.

Presentatie: Eric Arends.

15:00 - 16:00 Goed Ingelichte Kring (Powned)

De slimste vrouwen van Nederland geven messcherp commentaar op de actualiteit.

Presentatie: Chazia Mourali.

NPO Radio 2

Digitenne: kanaal 102

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

12:00 Spijkers met Koppen (bnnvara)

Dolf Jansen en Felix Meurders ontvangen tal van gasten uit de wereld van politiek, theater, film en sport. Daarnaast is er ook cabaret.

14:00 - 16:00 Annemiekes A-Lijst (AvroTros)

Verzoekplaten.

Presentatie: Annemieke Schollaardt.

NPO 3FM

Digitenne: kanaal 103

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

12:00 Radio Op ’n Broodje (AvroTros)

Presentatie: Rob Janssen.

14:00 - 16:00 Mega Top 30 (AvroTros)

De populairste platen van Nederland. De lijst wordt samengesteld aan de hand van streaming, downloadcijfers, airplay en stemmen van luisteraars.

Presentatie: Olivier Bakker.

NPO Radio 4

Digitenne: kanaal 104

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Jet Berkhout.

14:00 - 17:30 ZaterdagMatinee (NTR)

Vandaag is onder andere een concertherhaling te horen uit 2002 door het Radio Symfonie Orkest o.l.v. Eri Klas, met de orkestliederencyclus "Château de l’âme" van Kaja Saariaho met sopraan Valdine Anderson, en een pianoconcert van Alfred Schnittke met pianist Andrei Hoteev, tussen werken van Mussorgsky en Sibelius. Daarna is muziek te horen van Otto Ketting, Maurice Ravel, Joey Roukens en Pietro Mascagni. Ook komen grote solisten uit heden en verleden voorbij: mezzosopraan Anne Sofie von Otter (piano),duo Lucas en Arthur Jussen en sopraan Magda Olivero.

Presentatie: Hans Haffmans.

NPO Radio 5

Digitenne: kanaal 105

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

12:00 TinekeShow (Max)

Mensen, muziek en verhalen.

Presentatie: Tineke de Nooij.

14:00 - 16:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Petra de Joode.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Digitenne: kanaal 106

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

FunX (landelijk)

Digitenne: kanaal 118

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

13:00 - 16:00 Weekend Vibes

Spelletjes, gekke verhalen en liefdesdilemma’s.

Presentatie: Patricia.

Landelijk, commercieel:

13:00
14:00
15:00

100%NL

Digitenne: kanaal 110

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

13:00 Colin Banks

15:00 - 17:00 Top 20

De populairste Nederlandse hits.

Presentatie: Colin Banks.

Arrow Classic Rock

Digitenne: kanaal 114

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

12:00 - 18:00 Rock of Ages Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Digitenne: kanaal 115

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

13:00 Beurswatch Herhaling

De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

13:30 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

14:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

15:00 Sportzaken Herhaling

Programma over sport, wetenschap en innovatie.

Presentatie: Ben van der Burg & Thomas Schuurman.

15:30 - 16:00 Sportzaken Herhaling

Programma over sport, wetenschap en innovatie.

Presentatie: Ben van der Burg & Thomas Schuurman.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Digitenne: kanaal 112

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

12:00 - 18:00 ClassicNL Staat Aan Non-stop muziek

Een mix van beroemde en minder beroemde werken uit de geschiedenis van klassieke muziek.

Qmusic

Digitenne: kanaal 111

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

12:00 Stephan Bouwman

15:00 - 18:00 Top 40

Een overzicht van de 40 populairste platen, op basis van airplay, streaming en trends in social media.

Presentatie: Joep Roelofsen.

Radio 10

Digitenne: kanaal 113

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

11:00 René Verkerk

15:00 - 19:00 Dennis Verheugd

Radio 538

Digitenne: kanaal 109

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

12:00 Wietze de Jager

15:00 - 18:00 Edwin Noorlander

Radio Veronica

Digitenne: kanaal 107

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

12:00 Jasper de Vries

15:00 - 18:00 Veronica Hotline

Verzoekplaten.

Presentatie: Silvan Stoet.

Sky Radio

Digitenne: kanaal 108

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

13:00 - 16:00 Weekend Hits Non-stop muziek

Slam (voorheen Slam FM)

Digitenne: kanaal 116

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

10:00 Gert-Jan van Ackooij

14:00 - 18:00 Dimitris Kops

Sublime (voorheen Sublime FM)

Digitenne: kanaal 123

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

00:00 - 22:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

13:00
14:00
15:00

Radio Noord

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

11:00 Noord en Ommeland

Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.

Presentatie: Hans Waalkens.

14:00 - 18:00 Café Martini

Muziek en gezelligheid.

Presentatie: Eric Bats & Maartje Ettema.

Omrop Fryslân

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

13:00 - 18:00 Sneon yn Fryslân

Muzyk, reaksjes fan harkers en de aktuele sport.

Presentatie: Diana de Groot.

Radio Drenthe

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

12:15 Cassata

Drentse politiek en de actuele discussies in de provincie.

Presentatie: Margriet Benak.

14:00 - 18:00 Volkooren

Vlot en actueel programma met een vleugje nieuws, cultuur, veel muziek en gezelligheid en prijzen.

Presentatie: Ruben Kooren.

Radio Oost

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

13:00 - 17:00 Toppers van Toen

Hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Oene Loonstra.

Omroep Flevoland

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Gelderland

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

12:00 Gelderland Helpt

Programma waarin mensen elkaar hulp kunnen vragen en aan kunnen bieden.

Presentatie: Xandra Rakier.

14:00 - 18:00 Café GLD

Presentatie: Maarten Daam.

Omroep Brabant

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

12:00 Graat & De Laat

Presentatie: Jordy Graat & Christel de Laat.

14:00 - 18:00 Zet ’m OB

Muziekprogramma.

Presentatie: Ronny Balk.

L1 Radio

Digitenne: kanaal 117

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

13:00 - 16:00 Plat-eweg

Limburgstalig muziekprogramma. Met interviews met bands en artiesten, de Geluid van Zuid-cd, de L1mbo Top 10, een reportage en een column.

NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Digitenne: kanaal 117

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

12:00 Keur in de Middag

Infotainment-programma met veel feel good items, spellen en informatieblokjes over sport, weer en nieuws.

Presentatie: Eddy Keur.

15:00 - 17:00 Driessen en Driessen

Muzikale weetjes, ditjes en datjes en verborgen muziekverhalen. Een muzikale mix van de gebroeders Leo en Nico Driessen.

Radio M Utrecht

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

12:00 De Week

Terugblik op de mooiste, beste en leukste radiomomenten van de afgelopen week.

Presentatie: Ingrid Corvers.

14:00 - 18:00 Het Gouden Weekend

De mooiste muziek uit de jaren ’60, ’70 en ’80 en contact met luisteraars.

Presentatie: Jeroen Latijnhouwers.

Radio West

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

12:00 Broodje Bral

Sjaak Bral brengt Haagse humor, verfrissend nieuws en lekkere muziek.

14:00 - 23:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Rijnmond

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

12:00 Zaterdagmiddag Live

Reportages, muziek, een spel, een uitgaansagenda en verslagen van evenementen.
Dit programma wordt gepresenteerd door Ruud de Boer met een wisselende collega van Exxact Barendrecht, RTV Lansingerland of RTV Albrandswaard.

14:00 - 18:00 Non-Stop Non-stop muziek

Omroep Zeeland

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

13:00 - 17:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Ronald Verburg.

Vlaams:

13:00
14:00
15:00

VRT Radio 1

Digitenne: kanaal 124

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

13:00 Belpop

De beste muziek uit België.

Presentatie: Floris Daelemans.

15:00 - 18:00 Classics

Monumentale muziek.

Presentatie: Ronald Verhaegen.

VRT Radio 2

Digitenne: kanaal 125

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

13:00 - 16:00 De Inspecteur Special

Consumentenprogramma. Deze speciale uitzending gaat over het nieuwe winkelen.

Presentatie: Sven Pichal.

Klara (VRT)

Digitenne: kanaal 128

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

10:00 - 18:00 De Week van de Koningin Top 30

De meest memorabele momenten uit de Koningin Elisabethwedstrijd, van de jaren 1950 tot nu.

Presentatie: Katelijne Boon, Lut Van der Eycken, Fred Brouwers & Clara De Decker.

Studio Brussel (VRT)

Digitenne: kanaal 127

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

13:00 - 18:00 Super Saturday

Presentatie: Lise Bonduelle.

MNM (VRT)

Digitenne: kanaal 126

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

10:00 MNM50

Luisteraars kiezen de beste hits van de dag.

Presentatie: Sen De Paepe.

14:00 - 18:00 Weekend

Hits.

Presentatie: Yoren Linsen.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl