Logo oorboekje.nl

De radiogids van zaterdag 30 mei 2020 om 07:00 uur

2020

zaterdag

30

mei

Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

07:00
08:00
09:00

NPO Radio 1

Digitenne: kanaal 101

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

07:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Biem Buijs.

08:30 - 11:00 Nieuwsweekend (Max)

Magazine met studiogasten, waarin gesproken wordt over nieuws uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Mieke van der Weij & Peter de Bie.

NPO Radio 2

Digitenne: kanaal 102

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

06:00 Vroeg op Frank (bnnvara)

Presentatie: Frank van ’t Hof.

09:00 - 12:00 Het Oor Wil Ook Wat (kro-ncrv)

Liefde voor muziek, verhalen van luisteraars, pijnlijke ontboezemingen en vrolijke onzin.

Presentatie: Emmely de Wilt.

NPO 3FM

Digitenne: kanaal 103

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

06:00 Slapen Kan Altijd Nog (AvroTros)

Presentatie: Jamie Reuter.

09:00 - 12:00 Weekend Wijnand (kro-ncrv)

Presentatie: Wijnand Speelman.

NPO Radio 4

Digitenne: kanaal 104

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)

Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.

Presentatie: Niels Heithuis.

09:00 - 10:00 Musica Religiosa (EO)

Klassieke muziek met een religieuze signatuur.

Presentatie: Elsbeth Gruteke.

NPO Radio 5

Digitenne: kanaal 105

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

07:00 - 10:00 Wekker-Wakker-Weekend (Max)

Verrassende gesprekken en veel muziek. Onder andere met de beste countrymuziek en het mooiste uit het archief van Los Vast.

Presentatie: Jan Rietman.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Digitenne: kanaal 106

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

FunX (landelijk)

Digitenne: kanaal 118

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

07:00 - 10:00 Best of Jouw Stad

Landelijk, commercieel:

07:00
08:00
09:00

100%NL

Digitenne: kanaal 110

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

00:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

09:00 - 13:00 Martijn La Grouw

Arrow Classic Rock

Digitenne: kanaal 114

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

06:00 Wake Up With Arrow Non-stop muziek

08:00 - 12:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Digitenne: kanaal 115

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:30 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

07:30 Beurswatch Herhaling

De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

08:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

09:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

09:30 - 10:00 Sportzaken Herhaling

Programma over sport, wetenschap en innovatie.

Presentatie: Ben van der Burg & Thomas Schuurman.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Digitenne: kanaal 112

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

06:00 - 12:00 Ochtendgloren Non-stop muziek

Muziek om bij wakker te worden of te blijven.

Qmusic

Digitenne: kanaal 111

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

07:00 Erik van Roekel

09:00 - 10:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

Radio 10

Digitenne: kanaal 113

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

07:00 - 11:00 Lindo Duvall

Radio 538

Digitenne: kanaal 109

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

04:00 538 Talent

08:00 - 12:00 Het Beste van De 538 Ochtendshow

Radio Veronica

Digitenne: kanaal 107

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

00:00 Non-Stop Non-stop muziek

08:00 - 12:00 Het Beste van Veronica Inside

Sky Radio

Digitenne: kanaal 108

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 - 13:00 Nonstop Weekend Non-stop muziek

Slam (voorheen Slam FM)

Digitenne: kanaal 116

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

06:00 - 10:00 Non Stop Non-stop muziek

Sublime (voorheen Sublime FM)

Digitenne: kanaal 123

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

00:00 - 22:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

07:00
08:00
09:00

Radio Noord

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

00:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

08:00 - 11:00 Noord en Ommeland

Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.

Presentatie: Marcel Nieuwenweg.

Omrop Fryslân

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

00:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

08:00 No yn Fryslân

It Fryske nijs, de sport en it waar.

09:00 - 12:00 Op & Ut

Omtinken foar alderhande aktiviteiten yn Fryslân.

Presentatie: Roelof Lousma.

Radio Drenthe

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

00:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

08:00 Hemmeltied

Drentstalig radioprogramma voor de hele familie.

Presentatie: Harm Dijkstra & Leonie van der Werf.

09:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

09:15 - 12:00 Hemmeltied

Drentstalig radioprogramma voor de hele familie.

Presentatie: Harm Dijkstra & Leonie van der Werf.

Radio Oost

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

07:00 KlaarWakker

Nieuws, sport, het weer en muziek.

Presentatie: Jan-Willem Kobes & Jaco Meijboom.

09:00 - 10:00 Groot Onderhoud

Praatprogramma met al dan niet prominente Overijsselaars over hun passie, politiek, sport en andere zaken.

Omroep Flevoland

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Gelderland

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

07:00 - 10:00 Zin in Zaterdag

De lekkerste muziek en de leukste uitgaanstips uit de provincie.

Presentatie: Bastiaan Boog.

Omroep Brabant

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

07:00 Nu Al Wakker

Een mix van bekende hits en af en toe een muzikale tip.

Presentatie: Maarten Kortlever.

09:00 - 12:00 Lekker Weekend

Ontspannen magazine-achtig programma met muziek, tips voor een leuk weekend, verslaggevers op pad, en nieuws.

Presentatie: Hilde de Bresser.

L1 Radio

Digitenne: kanaal 117

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

00:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 - 10:00 Natuur en Zo

Programma met speciale aandacht voor natuur, milieu en tuinen in het Limburgse land. Met deskundige gasten, reportages over het buitenleven en tuintips.

Presentatie: Robert Janssen.

NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Digitenne: kanaal 117

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

01:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

08:00 - 10:00 De Agenda

Tips voor uitstapjes in de provincie.

Presentatie: Samanta de Groot.

Radio M Utrecht

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

07:00 - 10:00 Prettig weekend

Programma vol weekendtips en afwisselende muziek.

Presentatie: Hubert Mol.

Radio West

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

09:00 - 12:00 Uit

Uitgaansprogramma met reportages, interviews uit de wereld van kunst en cultuur en uitgaanstips.

Presentatie: Rogier van der Zanden.

Radio Rijnmond

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

00:00 Non-stop Non-stop muziek

08:00 Chris natuurlijk

Programma boordevol groen, natuur, cultuur, milieu, wetenschap en vrije tijd.

Presentatie: Chris Vemer.

09:00 - 12:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

Omroep Zeeland

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

00:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 - 12:00 Weekend

Zeeuws nieuws, muziek, het antwoordapparaat en een belletje met Zeeuwen in het buitenland.

Presentatie: Elias den Hollander.

Vlaams:

07:00
08:00
09:00

VRT Radio 1

Digitenne: kanaal 124

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

07:00 De Ochtend

Presentatie: Jan Van Delm.

09:00 - 11:00 Vox

Muzieklijst, samengesteld door luisteraars.

Presentatie: Sien Wynants.

VRT Radio 2

Digitenne: kanaal 125

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

06:00 Kim Debrie

08:00 - 10:00 Wat Een Week

Gesprekken met bekend en onbekend Vlaanderen over hoe zij de week beleefd hebben.

Presentatie: Ruben Van Gucht & Kim Debrie.

Klara (VRT)

Digitenne: kanaal 128

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

07:00 - 10:00 Sanssouci

Een zorgeloos programma met muziek van voor 1800; hoofse dansen, volkse liederen, uitbundige concerti, virtuoze aria’s en stemmig luitgetokkel.

Presentatie: Katleen Van Bavel.

Studio Brussel (VRT)

Digitenne: kanaal 127

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

07:00 - 10:00 De Tijdloze op Zaterdag

De 100 beste platen aller tijden.

Presentatie: Roos Van Acker.

MNM (VRT)

Digitenne: kanaal 126

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

07:00 - 10:00 Rewind

De grootste hits van 2000 tot nu.

Presentatie: Evelyn De Backer.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl