Logo oorboekje.nl

De radiogids van zaterdag 1 augustus 2020 om 08:00 uur

2020

zaterdag

1

augustus

Bijzonderheden, vandaag:

Landelijk, publiek:

< 08:00 >
09:00
10:00

NPO Radio 1

Digitenne: kanaal 101

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

07:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Ambert Brantsen of Biem Buijs.

08:30 - 11:00 Nieuwsweekend (Max)

Magazine met studiogasten, waarin gesproken wordt over nieuws uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Mieke van der Weij & Peter de Bie.

NPO Radio 2

Digitenne: kanaal 102

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

06:00 Vroeg op Frank (bnnvara)

Presentatie: Rutger Radstaake.

09:00 - 12:00 Het Oor Wil Ook Wat (kro-ncrv)

Liefde voor muziek, verhalen van luisteraars, pijnlijke ontboezemingen en vrolijke onzin.

Presentatie: Paul Rabbering.

NPO 3FM

Digitenne: kanaal 103

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

06:00 Slapen Kan Altijd Nog (AvroTros)

Presentatie: Jamie Reuter.

09:00 - 18:00 Pride List

Een lijst vol liedjes die horen bij de ’out & proud-momenten’ van luisteraars. Bij de nummers worden verhalen verteld van de momenten waarop LHBTQIA+’ers voor het eerst trots waren op wie ze zijn.
Presentatie:

  • 09:00 Kevin van Arnhem
  • 12:00 Joost Schulte
  • 14:00 Yoeri Leeflang
  • 16:00 Angelique Houtveen

NPO Radio 4

Digitenne: kanaal 104

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)

Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.

Presentatie: Niels Heithuis.

09:00 Musica Religiosa (EO)

Klassieke muziek met een religieuze signatuur.

Presentatie: Gerja Wolf.

10:00 - 12:00 Een Goedemorgen Met ... (AvroTros)

Een muzikaal portret van een prominente Nederlander.

NPO Radio 5

Digitenne: kanaal 105

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

07:00 Wekker-Wakker-Weekend (Max)

Verrassende gesprekken en veel muziek. Onder andere met de beste countrymuziek en het mooiste uit het archief van Los Vast.

Presentatie: Jan Rietman.

10:00 - 12:00 Nederland Zingt Gospel (EO)

Luisteraars kunnen op een hele persoonlijke manier anderen een lied aanbieden, bedanken, bemoedigen of gelukwensen.

Presentatie: Remco Hakkert.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Digitenne: kanaal 106

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

FunX (landelijk)

Digitenne: kanaal 118

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

07:00 Best of Jouw Stad

Presentatie: Dinja Pannebakker.

10:00 - 13:00 Weekend Request

Presentatie: Susanne Potiek.

Landelijk, commercieel:

< 08:00 >
09:00
10:00

100%NL

Digitenne: kanaal 110

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

00:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

09:00 - 13:00 Martijn La Grouw

Arrow Classic Rock

Digitenne: kanaal 114

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

08:00 - 12:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Digitenne: kanaal 115

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

08:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

09:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

09:30 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

10:00 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

10:30 - 11:00 Beter Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen in de zorg.

Presentatie: Harmke Pijpers.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Digitenne: kanaal 112

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

06:00 - 12:00 Ochtendgloren Non-stop muziek

Muziek om bij wakker te worden of te blijven.

Qmusic

Digitenne: kanaal 111

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

07:00 Joost Swinkels

09:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

10:00 - 12:00 Hila Noorzai

Radio 10

Digitenne: kanaal 113

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

07:00 - 11:00 Lindo Duvall

Radio 538

Digitenne: kanaal 109

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

08:00 - 12:00 Het Beste van De 538 Ochtendshow

Radio Veronica

Digitenne: kanaal 107

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

08:00 - 12:00 Goud van Oud

Alleen maar muziek uit de jaren ’80.

Presentatie: Jasper de Vries.

Sky Radio

Digitenne: kanaal 108

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 - 13:00 Nonstop Weekend Non-stop muziek

Slam (voorheen Slam FM)

Digitenne: kanaal 116

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

20:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

10:00 - 14:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

Presentatie: Anoûl Hendriks.

Sublime (voorheen Sublime FM)

Digitenne: kanaal 123

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

00:00 - 22:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

< 08:00 >
09:00
10:00

Radio Noord

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

08:00 - 11:00 Noord en Ommeland

Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.

Presentatie: Marcel Nieuwenweg.

Omrop Fryslân

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

08:00 No yn Fryslân

It Fryske nijs, de sport en it waar.

09:00 - 12:00 Op & Ut

Omtinken foar alderhande aktiviteiten yn Fryslân.

Presentatie: Roelof Lousma.

Radio Drenthe

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

08:00 Hemmeltied

Drentstalig radioprogramma voor de hele familie.

Presentatie: Harm Dijkstra & Leonie van der Werf.

09:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

09:15 - 12:00 Hemmeltied

Drentstalig radioprogramma voor de hele familie.

Presentatie: Harm Dijkstra & Leonie van der Werf.

Radio Oost

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

07:00 KlaarWakker

Nieuws, sport, het weer en muziek.

Presentatie: Jan-Willem Kobes & Jaco Meijboom.

09:00 Groot Onderhoud

Praatprogramma met al dan niet prominente Overijsselaars over hun passie, politiek, sport en andere zaken.

10:00 - 13:00 Ziezo Zaterdag

Een luchtig magazine met veel muziek en infotainment op vaste tijdstippen zoals een tuintip en het wekelijkse weerpraatje van Karel van de Kate.

Presentatie: Geert Sprick.

Omroep Flevoland

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Gelderland

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

07:00 Zin in Zaterdag

De lekkerste muziek en de leukste uitgaanstips uit de provincie.

Presentatie: Bastiaan Boog.

10:00 - 12:00 De Hoop op Zaterdag

Presentatie: Jan de Hoop.

Omroep Brabant

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

07:00 Nu Al Wakker

Een mix van bekende hits en af en toe een muzikale tip.

Presentatie: Maarten Kortlever.

09:00 - 12:00 Lekker Weekend

Ontspannen magazine-achtig programma met muziek, tips voor een leuk weekend, verslaggevers op pad, en nieuws.

Presentatie: Hilde de Bresser.

L1 Radio

Digitenne: kanaal 117

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

00:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 Natuur en Zo

Programma met speciale aandacht voor natuur, milieu en tuinen in het Limburgse land. Met deskundige gasten, reportages over het buitenleven en tuintips.

Presentatie: Robert Janssen.

10:00 - 12:00 Cultuurcafé

Programma boordevol nieuws en evenementen uit de cultuurwereld.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Digitenne: kanaal 117

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

08:00 De Agenda

Tips voor uitstapjes in de provincie.

Presentatie: Petra Dorrestijn.

10:00 - 12:00 NH Sportcafé

Gasten uit de sportwereld en een panel van deskundigen.

Presentatie: Leo Driessen.

Radio M Utrecht

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

07:00 Prettig weekend

Programma vol weekendtips en afwisselende muziek.

Presentatie: Hubert Mol.

10:00 - 12:00 De Servicelijn

Programma waarin luisteraars oproepen kunnen doen.

Presentatie: Peter Holland.

Radio West

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

09:00 - 12:00 Uit

Uitgaansprogramma met reportages, interviews uit de wereld van kunst en cultuur en uitgaanstips.

Presentatie: Rogier van der Zanden.

Radio Rijnmond

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

08:00 Chris natuurlijk

Programma boordevol groen, natuur, cultuur, milieu, wetenschap en vrije tijd.

Presentatie: Chris Vemer.

09:00 - 12:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

Omroep Zeeland

Digitenne: kanaal 117

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

00:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 - 12:00 Weekend

Zeeuws nieuws, muziek, het antwoordapparaat en een belletje met Zeeuwen in het buitenland.

Presentatie: Elias den Hollander.

Vlaams:

< 08:00 >
09:00
10:00

VRT Radio 1

Digitenne: kanaal 124

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

07:00 De Ochtend

Presentatie: Joris Vergeyle.

09:00 - 11:00 Vox

Muzieklijst, samengesteld door luisteraars.

Presentatie: Sien Wynants.

VRT Radio 2

Digitenne: kanaal 125

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

08:00 Zomerhit, de Strafste Verhalen

Presentatie: David Van Ooteghem.

10:00 - 11:00 Het Ministerie van Lachende Zaken

Sonny Vanderheyden nodigt bekende mensen uit met veel gevoel voor humor en praat over wat hen allemaal aan het lachen brengt. Sven de Leijer, Rik Torfs, Leen Dendievel en Jan Peumans komen al zeker langs.

Klara (VRT)

Digitenne: kanaal 128

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

07:00 Sanssouci

Een zorgeloos programma met muziek van voor 1800; hoofse dansen, volkse liederen, uitbundige concerti, virtuoze aria’s en stemmig luitgetokkel.

Presentatie: Sander De Keere.

10:00 - 12:00 De Pelgrims

Een reis met veel muziek langs de beroemde en beruchte pelgrimstochten: van Santiago de Compostella over de GR 5 tot de Nieuwe Zijderoute. Met muziek van onder andere: Franz Liszt, Arvo Pärt en Charlie Haden.

Presentatie: Pat Donnez.

Studio Brussel (VRT)

Digitenne: kanaal 127

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

07:00 De Tijdloze op Zaterdag

De beste platen aller tijden.

Presentatie: Esther Coolen.

10:00 - 12:00 De Afrekening

Muzieklijst, gebaseerd op stemmen van luisteraars.

Presentatie: Kenneth Berth.

MNM (VRT)

Digitenne: kanaal 126

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

07:00 Rewind

De grootste hits van 2000 tot nu.

Presentatie: Evelyn De Backer.

10:00 - 13:00 MNM50

Luisteraars kiezen de beste hits van de dag.

Presentatie: Maurane Proost.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl