Logo oorboekje.nl

De radiogids van morgen, vrijdag 21 juni 2024 om 18:00 uur

2024

vrijdag

21

juni

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

 
< >
19:00 uur

17:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)

Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.

Presentatie: Dieuwke Teertstra.

18:30 Dit Is De Dag (EO)

Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.

Presentatie: Joram Kaat.

19:00 - 20:00 Het Misdaadbureau (WNL)

Onderzoeksprogramma naar misdaad in Nederland.

Presentatie: Maaike Timmerman.

 

18:00 - 20:00 Rinkeldekinkel (bnnvara)

Presentatie: Jeroen van Inkel.

16:00 3FM x Pinkpop

Verslag van Pinkpop, met optredens, backstage-interviews en festivalsfeer.

Presentatie: Rob Janssen.

19:00 - 22:00 3FM x Pinkpop

Verslag van Pinkpop, met optredens, backstage-interviews en festivalsfeer.

Presentatie: Jamie Reuter & Olivier Bakker.

16:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.

Presentatie: Maartje Stokkers.

19:00 - 20:00 Opium (AvroTros)

Kunst- en cultuurprogramma, met interviews en reportages.

Presentatie: Brecht van Hulten.

 

18:00 - 20:00 Top 40 Hitdossier (Max)

Terugblik op een hitlijst uit het verleden. Met de hits van toen en de kennis van nu.

Presentatie: Erik de Zwart.

00:00 - 23:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

16:00 TGIF met Nordin & Wef

Presentatie: Nordin Besling & DJ Wef.

19:00 - 21:00 Imani

16:00 Perry’s Weekend Party (AvroTros)

Presentatie: Perry Kramps.

19:00 - 09:00 Non-stop Muziek (AvroTros) Non-stop muziek

Landelijk, FM:

 
< >
19:00 uur

17:00 Stephan Jacobs

19:00 - 22:00 Koen Hansen

16:00 The Friday Move

Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.

Presentatie: Wilfred Genee.

18:30 Beurs

Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.

19:00 Doorgelicht Herhaling

Nina van den Dungen en Jim Tehupuring richten de schijnwerper op de bedrijven achter favoriete aandelen, zodat luisteraars (als belegger) kunnen bepalen wat ze nou écht waard zijn.

19:30 - 20:00 Studio Den Haag Herhaling

Politiek verslaggevers Mats Akkerman en Leendert Beekman praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.

Presentatie: Mark Beekhuis.

 

18:00 - 22:00 Ingrid Pérez

De beste muziek voor het weekendgevoel.

 

18:00 - 21:00 Foute 1500 (dag 1 van 8)

De leukste ’foute’ hits.

Presentatie: Tom van der Weerd & Bram Krikke.

16:00 Somertijd

Moppen, limericks en een humoristische kijk op het nieuws van de dag.

Presentatie: Rob van Someren.

19:00 - 21:00 Happy Hours

Verzoekplaten.

 

18:00 - 21:00 Bas & Dylan

Presentatie: Bas Menting & Dylan Boet.

15:00 Gezeur Met Leur

Presentatie: Stefan Leur.

18:30 - 21:00 Dag In, Dag Uit

Presentatie: Ivo Pasveer.

16:00 Wout & Frank

Presentatie: Wouter van der Goes & Frank van ’t Hof.

19:00 - 22:00 Jannes Drop

16:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 - 22:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

Landelijk, overig:

 
< >
19:00 uur

16:00 Spitsstrook

Nieuws, weer en verkeer, vaste rubrieken, humor, gasten en muziek.

Presentatie: Ron Davids & Debby Roukens.

19:00 - 21:00 Meer Muziek Met Ronald

Presentatie: Ronald van der Meer.

 

18:00 - 00:00 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

 

18:00 - 22:00 Classic In De Avond Non-stop muziek

 

18:00 De Klankbron

Wereldmuziek. Over de materie, de beweging en de trilling waaruit muziek ontstaat.

19:00 - 20:00 Tangos Despreciados

Een Tangoprogramma van Chris Zaal en Richard Frisart.

16:00 De Dag Van Vandaag

Het nieuws van de dag, een quiz en inspiratie.

Presentatie: Laurens van de Kraats.

19:00 - 20:00 Wens

Verzoekplatenprogramma met de mooiste psalmen, gezangen en geestelijke liederen.

Presentatie: Lukas Kramer.

16:00 Tim & Joy

Presentatie: Tim op het Broek & Joy Stempher.

19:00 - 21:00 Vrijdag CorVee

Aftrap van het weekend.

Presentatie: Michiel Veenstra & Eric Corton.

 

18:00 MixMarathon: Oliver Heldens

DJ-set van Oliver Heldens.

19:00 - 20:00 MixMarathon: Nicky Romero

DJ-set van Nicky Romero.

10:00 Funky Friday Non-stop muziek

Non-stop funky, soulvolle, discodelic muziek.

19:00 - 21:00 Candy’s World

Candy Dulfer deelt haar persoonlijke smaak en ervaringen.

Regionaal, publiek:

 
< >
19:00 uur
 

18:00 Vandaag op Noord

Een selectie uit de verhalen en interviews van vandaag, afgewisseld met non-stop muziek.

19:00 - 00:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

 

18:00 Noardewyn

Een podium voor muziek die in Fryslân wordt gemaakt. Met Friese bands, troubadours, dj’s, maar ook dichters.

Presentatie: Willem de Vries.

19:00 - 22:00 De Jûn Fan Fryslân Non-stop muziek

Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.

 

18:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

19:00 - 00:00 De Avond van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

16:00 Jan-Willem Kobes

Terugblik op de dag.

19:00 - 23:00 De Avond Non-stop muziek

15:00 Studio Flevoland

Programma waarin interessante, opvallende gasten ontvangen worden. Met hen wordt onder andere gepraat over het nieuws van de dag en de achtergronden bij het Flevolandse nieuws.

Presentatie: Odeke de Jong en Jordy Bouw.

19:00 - 21:00 Het Beste van Flevoland

16:00 De Koning Te Rijk

Vrolijk programma met veel ruimte voor bijzondere mensen. Iedere week wordt een lintje aan iemand uitgereikt. Vaste gast is royaltydeskundige Rick Evers en er is het spel Radio Bingo.

Presentatie: Cindy de Koning.

19:00 - 23:00 Tijdloze Classics

Een speciale lijst met muziek met een duur tussen de 7 en 25 minuten.

16:00 Lang Leve De Vrijdag

Aftrap van het weekend.

Presentatie: Kristian Westerveld & Roxanne Hazenberg.

19:00 - 21:00 Wie Kent Björn

Een programma van radiotalent Björn Wilbers.
Deze show is onderdeel van een zoektocht naar nieuw radiotalent. Kandidaten krijgen de vrije hand en mogen een radioprogramma maken.

16:00 L1 Vandaag

Het (regionale) nieuws van vandaag.

Presentatie: Ruben Weekers & Janna Hoofs.

19:00 - 20:00 Plat-eweg

Dialectmuziek.

Presentatie: Henk Hover.

16:00 Vandaag De Dag

Terugblik op de dag en een vooruitblik naar morgen. Luisteraars mogen hun mening geven in ’De Peiling’ en er komen gasten langs.

Presentatie: Patricia Nagelkerke.

19:00 - 08:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

17:00 Utrecht komt thuis

Regionaal nieuws, het weer, verkeer, muziek en vaste servicerubrieken.

Presentatie: Aart van Eldik.

19:00 - 20:00 Studio Seventies Non-stop muziek

Non-stop muziek uit de jaren ’70.

16:00 West komt Thuis

Terugblik op de dag en het nieuws uit de regio.

Presentatie: Bas Martinius.

19:00 - 21:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

16:00 Afslag Rijnmond

Muziek, nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Ronald van der Geer.

19:00 - 20:00 Van Eigen Bodem Non-stop muziek

Non-stop muziek van artiesten uit eigen land, met de grootste hits en bijna vergeten juweeltjes.

 

18:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer.

19:00 - 09:00 Muziek Non-stop muziek

Regionaal, commercieel:

 
< >
19:00 uur
 

18:00 Overlijdensberichten

19:00 - 20:00 Amor FM

17:00 - 21:00 WieKent Bakema

Presentatie: Bert Bakema.

16:00 Richy Stylez

19:00 - 22:00 No Filter

Presentatie: Oriye Cazz, Bukky Ayo & Game Ova.

 

18:00 - 20:00 Non-Stop Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.

 

18:00 Regiomix

18:30 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

 

18:00 Het Foute Uur Non-stop muziek

De leukste ’foute’ muziek.

19:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

 

18:00 Goud van Oud Non-stop muziek

Non-stop de beste internationale hits uit vervlogen tijden. Met muziek uit de jaren ’60, ’70, ’80 en ’90.

19:00 - 00:00 Non Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

 

18:00 - 20:00 Het Weekend

 

18:00 - 00:00 Dance Classics Non-stop muziek

Vlaams:

 
< >
19:00 uur
 

18:00 - 23:00 De Sportzomer van Radio 1

Programma in het teken van het EK Voetbal.

  • 18:00 uur Polen - Oostenrijk
  • 21:00 uur Nederland - Frankrijk

Presentatie: Niels Van Duyse.

 

18:00 - 22:00 80, 90 & Nillies

Muziek uit de jaren ’80, ’90 en ’00.

Presentatie: Dirk Ghijs.

 

18:00 - 20:00 So What?

Een selectie wonderlijke jazz en aanverwanten.

Presentatie: Lies Steppe.

16:00 De Festivalzender live op Graspop Metal Meeting

Geluid van voor en achter de schermen bij Graspop Metal Meeting.

19:00 - 22:00 De Festivalzender live op Graspop Metal Meeting

Geluid van voor en achter de schermen bij Graspop Metal Meeting.

 

18:00 - 22:00 Samen Erdoor

De laatste loodjes richting de zomer, live vanuit De Blokhut in Leuven.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2024 oorboekje.nl