Logo oorboekje.nl

De radiogids van morgen, vrijdag 21 juni 2024 om 13:00 uur

2024

vrijdag

21

juni

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

 
< >
14:00 uur

12:00 De Nieuws BV (bnnvara)

Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.

Presentatie: Stephan Komduur.

13:30 Bureau Buitenland (VPRO)

Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Tim de Wit of Sophie Derkzen.

14:00 - 16:00 Humberto (AvroTros)

Humberto Tan luidt het weekend in met een programma waarin hij op zoek gaat naar de diepere lagen bij het nieuws. Naast interviews met mensen uit het nieuws vormen gesprekken met vaste gasten, muziek en een vooruitblik op het weekend wezenlijke onderdelen van het programma.

12:00 Annemiekes A-Lunch (AvroTros)

Veel muziek, aandacht voor nieuwe podcasts, boeken, theatershows, albums en spraakmakend nieuws uit de media.

Presentatie: Annemieke Schollaardt.

14:00 - 16:00 Evelien (kro-ncrv)

Presentatie: Evelien de Bruijn.

 

13:00 - 16:00 Sophie Hijlkema (AvroTros)

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Jet Berkhout.

14:00 - 16:00 Maatwerk (Max)

Opgewekt programma met aangename klassieke muziek die aansluit op de middag. Met muziek uit alle windstreken: van Hollands glorie tot hits uit Hollywood, en met crossovers en muzikale parels uit de krochten van de tweedehandswinkels. Met interactie met luisteraars en ruimte voor verzoekjes.

Presentatie: Sander Zwiep.

12:00 Lunch Lekker (Max)

Evergreens en hits van eigen bodem. Daarnaast is er aandacht voor interessante gebeurtenissen in het land. Muziekkenners die het origineel van een kopie weten te onderscheiden kunnen meespelen met het spel ’DubbelDekker’.

Presentatie: Jan Rietman.

14:00 - 16:00 Magical Mystery Tour (kro-ncrv)

Een geheel verzorgde, geestverruimende radioreis. Stap in de virtuele bus vol muziek, gesprekken met luisteraars en een uniek hoorspel.

Presentatie: Carine Lacor.

00:00 - 23:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

 

13:00 - 16:00 XChart

De veertig beste tracks van dit moment.

Presentatie: Quincy.

10:00 Emilie op Volle Toeren (AvroTros)

Presentatie: Lucas van Leeuwen.

14:00 - 16:00 Sterren NL Top 25 (AvroTros)

Hitlijst met de populairste Nederlandstalige tracks van dit moment.

Presentatie: Jan Paparazzi.

Landelijk, FM:

 
< >
14:00 uur
 

13:00 - 16:00 Oranje Top 500 (dag 5 van 5)

De populairste Oranje meezingers.

Presentatie: Timo Kamst.

11:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

13:30 Studio Den Haag

Politiek verslaggevers Mats Akkerman en Leendert Beekman praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.

Presentatie: Mark Beekhuis.

14:00 - 15:00 Van Alle Markten Thuis

Macro econoom Kees de Kort en oprichter en directeur van investeringsmaatschappij Antea Robert De Boeck delen hun inzichten in alle economische aangelegenheden.

 

13:00 - 16:00 Kimberley Dekker

Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.

12:00 Wim van Helden

14:00 - 18:00 Top 40

Een overzicht van de 40 populairste singles van Nederland, op basis van airplay, streaming en trends in social media.

Presentatie: Domien Verschuuren.

12:00 Jeroen Nieuwenhuize

14:00 - 16:00 Edwin Diergaarde

12:00 De 538 Middagshow

Live vanuit Duitsland wordt het EK op de voet gevolgd.

Presentatie: Frank Dane.

14:00 - 18:00 Evers & Co

Edwin Evers luidt het weekend in, samen met sidekick Cobus Bosscha en nieuwslezer Henk Blok.

12:00 - 15:00 Op Volle Kracht

Programma met veel verzoekplaten.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

12:00 Sander Hoogendoorn

14:00 - 16:00 De Bonanza

Verzoekplaten.

Presentatie: Rob Stenders.

 

13:00 - 16:00 Non Stop Non-stop muziek

Landelijk, overig:

 
< >
14:00 uur
 

13:00 - 15:00 Hottentotten

Presentatie: Harald Bos.

00:00 - 16:00 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

12:00 - 18:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

 

13:00 Geen Dag Zonder Bach

Programma over het oeuvre van Johann Sebastian Bach.

Presentatie: Govert Jan Bach.

14:00 - 16:00 Concertzender Live

Opnames van concerten uit het hele land.

12:00 De Lunchroom

Positiviteit, nieuws, nieuwe muziek en wetenschap.

Presentatie: Daan Olthoff.

14:00 - 16:00 Backstage

Muziekprogramma met de verhalen van artiesten en de première van nieuwe muziek.

Presentatie: Hans van Vuuren.

 

13:00 - 16:00 Stefan Koren

12:00 Lederhousuh in de Pauzuh

Een speciale EK-editie van Housuh in de Pauzuh, met alle genres in één mix, maar nu ook met stadionknallers, Duitse parels en de bekende bangers.

Presentatie: Thomas van Empelen.

14:00 - 18:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

Presentatie: Hielke Boersma.

10:00 - 19:00 Funky Friday Non-stop muziek

Non-stop funky, soulvolle, discodelic muziek.

Regionaal, publiek:

 
< >
14:00 uur

12:00 Tussen De Middag

  • Groningers aan het woord in Altijd wat Anders

Presentatie: Niiwino Geertsema.

14:00 - 16:00 De Middag Door

Presentatie: Karel Oosterhuis.

 

13:00 - 16:00 Goeiemiddei

Middagmagazine met muziek, maar ook verschillende wisselende onderdelen en gasten.

Presentatie: Diana de Groot & Johan Terpstra.

12:00 - 15:00 Anouk In De Middag

Muziek, nieuws, tips en een spelletje.

Presentatie: Anouk Middel.

 

13:00 - 16:00 Paula Keizer

Muziek en alles wat er speelt in Overijssel en daarbuiten.

11:00 Herberg Flevoland

Programma met ruimte voor gezelligheid, lokale en nationale bekende artiesten, cultuur en wekelijkse rubrieken verzorgd door diverse deskundigen.

Presentatie: Marco Verhagen en Aernout Pleket.

14:00 - 15:00 Flevoland Muziekland

Muziekprogramma met ruimte voor de keuze van luisteraars en kijkers.

12:00 Lunchpauze

Nieuwe en mooie verhalen uit de provincie, tijd voor een goed, vrolijk gesprek en ruimte voor verhalen van luisteraars.

Presentatie: Xandra Rakier.

14:00 - 16:00 De Muziekwinkel

Het gevoel van een ouderwetse platenzaak. Met een koffiehoekje voor de vaste klanten, een jukebox en bakken vol lp’s en singles.

Presentatie: Maarten Daam.

 

13:00 - 16:00 Bel en Bestel

Verzoekplaten.

Presentatie: Maarten Kortlever.

 

13:00 - 16:00 Hithappen

Hits van nu en toen.

Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.

12:00 June Tot Twee

Muziek, verslaggevers op locatie, een uitgebreid weerbericht en het spel Pim Pam Pet.

Presentatie: June Hoogcarspel.

14:00 - 16:00 Goeiemiddag

Nieuws, nieuwe en ouwe hits en ruimte voor verzoekplaten.

Presentatie: Nick Velderman.

12:00 Aan Tafel

Gevarieerde muziek, gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.

Presentatie: Conny Kraaijeveld.

14:00 - 15:00 Studio Sixties

Muziek uit de jaren ’60.

Presentatie: Edwin Meerman.

12:00 Menno in de Middag

Muziek, nieuws uit de regio, verslaggevers in de regio op zoek naar bijzondere verhalen, De WestWeter en het laatste show- en filmnieuws.

Presentatie: Menno Tamming.

14:00 - 16:00 Muziek aan Zee

Presentatie: Marjolein Visser.

12:00 Lunchbreak

Nieuws, De Lunchbox en muziek.

Presentatie: Erik Lemmers.

14:00 - 16:00 De Middag Door

Muziek.

Presentatie: Suzanne Mulder.

 

13:00 - 16:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Elias den Hollander.

Regionaal, commercieel:

 
< >
14:00 uur
 

13:00 - 17:00 Amor FM

00:00 - 17:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

12:00 - 16:00 Hiphop Nonstop Non-stop muziek

10:00 - 15:00 Non-Stop Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

11:00 - 15:30 Non Stop Hits Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

12:00 - 16:00 Non Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

09:00 - 15:00 Dwars Door Je Werkdag Non-stop muziek

12:00 - 18:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Vlaams:

 
< >
14:00 uur
 

13:00 - 16:00 Friday On My Mind

Presentatie: Ilse Liebens.

 

13:00 - 16:00 Weekend

Presentatie: Caren Meynen.

12:00 Music Matters

Muzieknieuws over klassieke muziek, jazz en global. Met vooral aandacht voor straf, jong talent van eigen bodem, verrassende muzikale keuzes en gesprekken met gepassioneerde musici die vertellen over hun plannen en liefde voor muziek.

Presentatie: Olav Grondelaers.

14:00 - 18:00 Iedereen Klassiek

Klassieke muziek voor beginners, met ook af en toe ontdekkingen uit het minder bekende repertoire.

Presentatie: Carlo Siau.

 

13:00 - 16:00 Kirsten Lemaire

 

13:00 - 16:00 Anke Goergen

Non-stop muziek = Non-stop muziek      
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2024 oorboekje.nl