Logo oorboekje.nl

De radiogids van morgen, vrijdag 21 juni 2024 om 08:00 uur

2024

vrijdag

21

juni

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

 
< >
09:00 uur

06:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Astrid Kersseboom.

09:30 - 11:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Carl-Johan de Zwart.

06:00 Jan-Willem Start Op (bnnvara)

Presentatie: Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte.

09:00 - 12:00 Aan de Slag (AvroTros)

Muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Corné Klijn.

06:00 Barend en Wijnand: Plankgas achter Oranje aan

Live vanuit Duitsland wordt het EK-gevoel gebracht, met gesprekken met supporters, journalisten en (oud-)voetballers en het laatste nieuws rondom het EK.

Presentatie: Barend van Deelen & Wijnand Speelman.

09:00 - 10:00 Tom & Joe (bnnvara)

Presentatie: Tom de Graaf & Joe Stam.

07:00 De Ochtend (kro-ncrv)

Klassieke muziek en het laatste nieuws.

Presentatie: Hans Smit.

09:00 - 12:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

06:00 Goeiedag Haandrikman (Max)

Het laatste nieuws en bijzondere verhalen. Ook is er een spel, de verjaardagskalender, De Brievenbus en veel muziek.

Presentatie: Bert Haandrikman.

09:00 - 12:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Hans Schiffers.

00:00 - 23:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

06:00 - 10:00 Fernando

Energie, muziek, nieuws en de laatste updates over sport, entertainment en tech.

Presentatie: Fernando Halman.

06:00 - 10:00 Marcel in de Morgen (AvroTros)

Een muzikale start van de dag, met muziek uit Marcels oude platenkoffer, Jan de Weerman die op geheel eigen wijze het weer brengt en ieder dag een spreuk die luisteraars mogen afmaken. Ook wordt gekeken welke BN’ers jarig zijn.

Presentatie: Marcel de Vries.

Landelijk, FM:

 
< >
09:00 uur

06:00 Goedemorgen

Muziek, nieuws en humor.

Presentatie: Giorgio Hokstam & Ingrid Jansen.

09:00 - 10:00 Oranje Top 500 (dag 5 van 5)

De populairste Oranje meezingers.

Presentatie: Giorgio Hokstam & Ingrid Jansen.

06:00 - 10:00 De Ochtendspits

Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland.

Presentatie: Bas van Werven.

06:00 - 10:00 De Coen & Sander Show

Coen Swijnenberg en Sander Lantinga delen hun verhalen, bespreken de opvallendste dingen uit het nieuws en draaien muziek uit de jaren ’70, ’80 en ’90. Daarnaast brengt Merel Westrik het laatste nieuws. 09:30 - 10:00 Singalong
Regelrechte meezingers.

06:00 - 10:00 Joost Swinkels

06:00 - 10:00 Ochtendshow

Lex Gaarthuis, Luuk van den Braak en Marrit de Vries brengen een nuchtere blik op het nieuws, kans op een geldbedrag en de Guilty Pleasure Party.

06:00 - 10:00 De 538 Ochtendshow

Muziek, het laatste nieuws, gesprekken met politici en gezellige belletjes met BN’ers en luisteraars.

Presentatie: Tim Klijn, Rick Romijn, Niels van Baarlen & Florentien van der Meulen.

06:00 De Sowieso Ochtendshow

Presentatie: Lars van Dijk.

09:00 - 12:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Taeke Wouda.

06:00 Ook Goeiemorgen

Presentatie: Niek van der Bruggen.

09:00 - 12:00 Goud van Oud

Een reis naar tracks uit het verleden.

Presentatie: Marisa Heutink.

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 Top 5 Over 9 Non-stop muziek

Vijf favoriete hits van een luisteraar.

09:30 - 13:00 Nonstop @Work Non-stop muziek

Up-tempo hits.

Landelijk, overig:

 
< >
09:00 uur

07:00 - 10:00 Jo & Jeroen In De Ochtend

Een luchtig ochtendprogramma met muziek en heel veel humor.

Presentatie: Jo de Graaf & Jeroen Smits.

00:00 - 16:00 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

06:00 - 12:00 Classic In De Ochtend Non-stop muziek

07:00 - 10:00 Ochtendeditie

Klassieke muziek.

06:00 De Nieuwe Morgen

Nieuws uit kerk en samenleving, overdenkingen en christelijke muziek.

Presentatie: Youri van der Geest.

09:00 - 10:00 Blessings

Verzoekplaten.

Presentatie: Lukas Kramer.

06:00 - 10:00 Kinkstart

No-nonsense ochtendshow.

  • 07:15 Kinkstart Van Je Dag
  • 07:45 Ik Was Vandaag ... Jaar Oud
  • 08:50 Veenstra Vertelt
  • 09:00 90’s Break

Presentatie: Michiel Veenstra.

06:00 - 10:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

Presentatie: Jarno van der Wielen.

06:00 - 10:00 Ochtendshow

Muziek, achtergrondverhalen, actualiteit, en gesprekken met gasten.

  • 08:25 ABC (keuze uit 3 liedjes)
  • 09:00 Take 5 (5 platen non-stop achter elkaar)
  • 09:40 Musicology (mini-popquiz)

Presentatie: Jaap Brienen.

Regionaal, publiek:

 
< >
09:00 uur

06:00 - 10:00 De Ochtendploeg

Nieuws uit Groningen en weer en verkeer.

Presentatie: Edwin Pasveer.

06:00 Fryslân Fan ’e Moarn

Nijs, sport, waar, muzyk en in ferslachjouwer op ’en paad.

Presentatie: Jacob Stelwagen en Jantine Weidenaar.

09:30 - 12:00 No Derfoar

Veel muziek, afgewisseld met interessante onderwerpen en gasten.

Presentatie: Harm Weistra.

07:00 Goedemorgen Drenthe

Een overzicht van het laatste nieuws, weer en verkeer en een gesprek met een gast.

Presentatie: Judith Regendorp.

09:00 - 10:00 Koffie en Keuvelen Nederpop

Muziek van Nederlandse bodem.

Presentatie: Wim Boer.

06:00 Marcel & Bastiaan

Het laatste (regionale) nieuws, een vooruitblik op de dag en muziek.

Presentatie: Marcel Oosten & Bastiaan Kleinjan.

09:00 - 13:00 Bert van Losser

Muziek, gesprekken en spelletjes.

06:00 Flevoland is Wakker

Het laatste regionale- en landelijke nieuws. Ook worden gasten ontvangen om te praten over actuele zaken.

Presentatie: Joline Dalstra en Leo Schouwenaar.

09:00 - 11:00 Flevoland Muziekland

Muziekprogramma met ruimte voor de keuze van luisteraars en kijkers.

06:00 Goedemorgen Gelderland

Nieuws, weer, verkeer en muziek.

Presentatie: Frank van Dijk.

09:00 - 12:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

06:00 - 10:00 Keigoeiemorgen

Muziek, gezelligheid en het laatste nieuws.

Presentatie: Caroline van der Eerden.

06:00 - 10:00 Nieuwsshow

Regionaal nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Pascal Verlinden & Maarten Bonnemaijers.

06:00 - 10:00 De Ontbijttafel

Het laatste nieuws uit de buurt en de rest van de wereld.

Presentatie: Pieter Kok.

06:00 Utrecht is Wakker

Het laatste nieuws uit de regio, maar ook uit het binnen- en buitenland.

Presentatie: Bob van Beeten.

09:00 - 10:00 93 1.NL

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

Presentatie: Edwin Meerman.

06:00 - 10:00 West Wordt Wakker

Regionaal nieuws en hoofdpunten uit het landelijke en internationale nieuws.

Presentatie: Tjeerd Spoor & Jorinda Teeuwen.

06:00 R-Uit

Muziek, afgewisseld met het laatste nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Ronald van Oudheusden.

09:00 - 12:00 De Boer Op

Muziek en gezelligheid.

Presentatie: Ruud de Boer.

06:00 Zeeland wordt Wakker

Het laatste Zeeuwse nieuws, actuele verkeersberichten en muziek.

Presentatie: Remco van Schellen.

09:00 - 12:00 Goedemorgen Zeeland

Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

Regionaal, commercieel:

 
< >
09:00 uur
 

08:00 - 12:00 Amor FM

00:00 - 17:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

06:00 - 10:00 Morning Marathon

07:00 Drent Draait Hitzzz

Gezellige radio met hits in verschillende talen. Met een uitgebreid weerbericht, opvallende dingen op Facebook, interactieve spelletjes en humor met onder andere Evert Baptist.

Presentatie: Wim Drent.

09:00 - 10:00 Baptist FM

Presentatie: Evert Baptist.

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

07:00 - 10:00 Daniël Smulders

Muziek, nieuws uit de provincie Limburg en weer en verkeer.

00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

07:00 Gezellig Wakker Worden Non-stop muziek

09:00 - 12:00 De Ochtend Met Kevin

Presentatie: Kevin Terpstra.

07:00 De Ochtendshow

Gezelligheid met het laatste nieuws voor bij de koffieautomaat, interviews en radiospelletjes.

Presentatie: Willem Bakker.

09:00 - 15:00 Dwars Door Je Werkdag Non-stop muziek

00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

09:00 - 12:00 De Vos is Los

De beste vinyl platen en hits uit de jaren ’70, ’80, ’90 en ’00. Ook zijn er interviews en spelletjes.

Presentatie: Bert Vos.

Vlaams:

 
< >
09:00 uur

06:00 De Ochtend

Een overzicht van wat vandaag van belang is. Sleutelfiguren komen langs voor reacties en interviews. Eigen en externe experts zorgen voor analyses en duiding.

Presentatie: Ruth Joos & Benedikte Coussement.

09:00 - 10:00 Classic Stories

De verhalen achter popklassiekers. Ook is er ruimte voor persoonlijke verhalen over liedjes of artiesten die een grote rol gespeeld hebben in iemands leven.

Presentatie: Floris Daelemans.

06:00 Goeiemorgen Morgen

Presentatie: Peter Van De Veire & Margaux Van De Regio.

09:00 - 10:00 WinWin

Consumentenprogramma.

Presentatie: Xavier Taveirne.

06:00 Espresso

Rustige muziek en nieuws over het culturele leven in Vlaanderen.

Presentatie: Inneke Plasschaert.

09:00 - 12:00 Ampersand

Programma met de nadruk op muziek, maar met ook ruimte voor persoonlijke verhalen.

Presentatie: Sieglinde Michiel.

06:00 Studio Brussel Staat Op

Presentatie: Sam De Bruyn.

09:00 - 12:00 Pien Lefranc

06:00 Kawtar & Keyaert

Presentatie: Kawtar Ehlalouch & Robin Keyaert.

09:00 - 10:00 Sing Your Song

Meezingen met de allergrootste hits.

Presentatie: Brahim Attaeb.

Non-stop muziek = Non-stop muziek      
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2024 oorboekje.nl