Logo oorboekje.nl

De radiogids van vrijdag 23 augustus 2019 om 17:00 uur

2019

vrijdag

23

augustus

Bijzonderheden, vandaag:

Landelijk, publiek:

17:00
18:00
19:00
20:00

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

16:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)

Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.

Presentatie: Petra Grijzen.

18:30 Dit Is De Dag (EO)

Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.

Presentatie: Margje Fikse.

19:00 Bureau Buitenland (VPRO)

Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Chris Kijne.

19:30 Mangiare (NTR)

Programma waarin Petra Possel praat met bijzondere gasten uit de wereld van eten en koken over hun vak.

20:30 - 23:00 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)

Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.

Presentatie: Robbert Meeder & Henk van Steeg.

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

16:00 De Wild in de Middag (kro-ncrv)

Eigenzinnige, prikkelende en humoristische kijk op de waan van de dag. Licht journalistiek en onderhoudend met verrassende muziek.

Presentatie: Ruud de Wild.

18:00 Vinyl Friday (kro-ncrv)

Alleen maar muziek van vinyl.

Presentatie: Wouter van der Goes.

20:00 - 22:00 Het Platenpaleis (bnnvara)

De lekkerste discoplaten.

Presentatie: Frank van ’t Hof.

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

16:00 Mark + Rámon (bnnvara)

Presentatie: Mark van der Molen.

18:00 Bijna Weekend Wijnand (kro-ncrv)

Presentatie: Wijnand Speelman.

19:00 - 22:00 Partij voor de Vrijdag (AvroTros)

Zendtijd voor de Partij voor de Vrijdag. Het belangrijkste programmapunt luidt: ’een prettig weekend voor iedereen’.

Presentatie: Rob Janssen.

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

16:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, muzieknieuws en concerttips.

Presentatie: Dieuwertje Blok.

19:00 Passaggio (kro-ncrv)

Muziek om bij te komen van de dag en op te laden voor de avond.

Presentatie: Lex Bohlmeijer.

20:00 - 22:30 Zomeravondconcert (NTR)

Rechtstreeks vanuit het Concertgebouw, Amsterdam : RCO Young o.l.v. Pablo Heras-Casado, in samenwerking met Julian Rachlin (viool):

  • Felix Mendelssohn-Bartholdy - Vioolconcert op. 64
  • Peter Tsjaikovski - Symfonie nr. 5 op. 64

Presentatie: Wouter Pleijsier.

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

16:00 Weekendborrel (AvroTros)

Aftrap van het weekend, waarbij iedere week een Nederlandstalige artiest te gast is.

Presentatie: Daniël Dekker & Corné Klijn.

18:00 De Max (Max)

De beste muziek uit de afgelopen zeven decennia, met de nadruk op de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Henkjan Smits & Manuëla Kemp.

20:00 - 22:00 Volgspot (kro-ncrv)

Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Hijlco Span.

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

19:00 - 21:00 One’Sy (NTR)

Muziek, soulfood en interessante gasten.

Presentatie: One’sy Muller.

Logo FunX FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

16:00 XChart

De beste tracks van dit moment, het laatste muzieknieuws uit binnen- en buitenland en interviews met artiesten.

Presentatie: Maarten.

19:00 - 21:00 Moradzo & Friends

DJ Moradzo en zijn friends vieren een feestje, met clubtunes en de lekkerste dj-sets.

Landelijk, commercieel:

17:00
18:00
19:00
20:00

Logo 100%NL 100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

16:00 Meezing Vrijdag

De lekkerste meezingers.

Presentatie: Koen Hansen.

19:00 - 21:00 Meezing Vrijdag

De lekkerste meezingers.

Presentatie: Stephan Jacobs.

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

16:00 Roadrunner Non-stop muziek

19:00 - 23:00 Rock of Ages Non-stop muziek

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

16:00 The Friday Move

Wilfred Genee luidt het weekend in met spraakmakende gasten, nieuws en live-muziek.

18:30 Beurswatch

De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

19:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

19:30 In Bedrijf Herhaling

Ondernemers vertellen openhartig over hun valkuilen en triomfen.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

20:00 - 21:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

Logo Classic FM Classic FM

Luister naar Classic FM Meer informatie over Classic FM

17:00 Dining and Wining Non-stop muziek

Achtergrondmuziek voor een gezellige sfeer.

19:00 - 21:00 Feel Good Friday Non-stop muziek

Een opgewekt begin van het weekend. Met de mooiste klassieke muziek, van Vivaldi tot Verdi en van Bach tot Beethoven, maar ook de beste filmsoundtracks en de grootste klassieke hits van nu.

Logo Efteling Kids Radio Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

16:00 De Middagshow

Met dagelijkse items zoals nieuwtjes, berichtjes uit de app en de Holle Bolle Hit.

Presentatie: Mark.

18:00 - 21:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.
Om 18:55 uur en 19:55 uur leest Klaas Vaak een sprookje voor.

Logo Kink Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

17:00 Golden Shower

Briljantjes, pareltjes en diamantjes.

Presentatie: Tim op het Broek.

18:00 - 21:00 Kink Kafe

Presentatie: Tim op het Broek.

Logo Qmusic Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

14:00 Top 40

Een overzicht van de 40 populairste platen, op basis van airplay, streaming en trends in social media. Ook komt de nieuwe Alarmschijf voorbij.

18:00 - 21:00 Jordi Warners

Logo Radio 10 Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

16:00 Somertijd

De leukste moppen en limericks, met Rob van Someren en zijn sidekicks DJ Sven en Luuk van den Braak.

19:00 - 22:00 Happy Hours

Luisteraars bepalen welke muziek gedraaid wordt.

Presentatie: Lex Gaarthuis.

Logo Radio 538 Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

14:00 Top 50

De 50 populairste nummers van deze week. Ook wordt de nieuwe Dance Smash bekendgemaakt.
Deze hitlijst wordt samengesteld op basis van streamingcijfers van Juke, Spotify, YouTube en airplay van Nederlandse radiostations. Daarnaast tellen stemmen van 538 Members mee.

Presentatie: Ivo van Breukelen.

18:00 - 21:00 Weekend Wietze

Presentatie: Wietze de Jager.

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

15:00 Veronica Inside

De actualiteit van de dag en het laatste sportnieuws. Met journalistieke onderwerpen, de beste muziek ooit gemaakt, humor en verrassende items.

Presentatie: Jan Joost van Gangelen.

18:00 - 21:00 Dennis Hoebee

Logo Sky Radio Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

16:00 Feel Good Friday Non-stop muziek

De beste feel good-hits van artiesten als Avicii, Taylor Swift, Armin van Buuren en classics uit de 90’s en 00’s.

18:00 - 22:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

14:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

Presentatie: Michiel Jurrjens.

18:00 Hexagon Radio

DJ-set gemixt door Don Diablo.

19:00 Heartfeldt Radio

DJ-set gemixt door Sam Feldt.

20:00 - 21:00 Oliver Heldens

DJ-set gemixt door Oliver Heldens.

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

16:00 Funky Friday

Een mix van funk, soul en disco.

Presentatie: Jaap Brienen.

18:00 - 00:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

17:00
18:00
19:00
20:00

Logo Radio Noord Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

16:00 Oetse op Noord

Nieuws, actualiteiten, evenementen, sport, weer en muziek. Met het gesprek van de dag in Het Lopend Vuur, Altijd wat Anders en vele andere zaken.

Presentatie: Oetse Eilander.

18:30 Vandaag op Noord

Non-stop muziek afgewisseld met de beste verhalen en interviews van vandaag.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 00:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

16:00 Weistra op Wei

De bêste muzyk fan de lêste 40 jier, mar ek in protte nijs, nijsgjirrige petearen oer aktuele saken en it waar.

Presentatie: Harm Weistra.

19:00 Casa Ennema

Muzyk fan Fryske artysten en talint; fan Frysktalige lústerferskes oant Ingelsktalige popmuzyk fan Fryske boaiem.

Presentatie: Eric Ennema.

20:00 - 22:00 Sport

Rjochtstreeks ferslach fan de wedstryd NAC Breda - SC Cambuur (20:00 uur).

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

15:00 Met Arnold naar de Avond

De grootste hits, prijzen en nieuws uit Drenthe.

Presentatie: Arnold Jeuring.

18:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 00:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Logo Radio Oost Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

17:00 Afslag Oost

Het laatste (sport)nieuws uit Overijssel en verkeersinformatie.

Presentatie: Marcel Oosten.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 22:00 De Oosttribune

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd Go Ahead Eagles - Jong FC Utrecht (aftrap: 20:00 uur).

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

06:30 Dit is Flevoland

Nieuws, informatie, weer, verkeer en muziek.

18:30 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

19:00 - 21:00 Het Beste van Flevoland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

16:00 Thuis in Gelderland

Presentatie: Frank van Dijk.

19:00 Alles Plat Non-stop muziek

Muziekprogramma met uitsluitend artiesten uit het Nedersaksische gebied en muziek in de streektaal.

20:00 - 23:00 Muziek Non-stop muziek

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

16:00 Afslag Zuid

Het nieuws van de dag, de beste muziek van toen en nu en weer en verkeer.

Presentatie: Kristian Westerveld.

19:00 Van Brabantse Bodem

Muziek uit Brabant.

Presentatie: Jordy Graat.

20:00 - 00:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Logo L1 Radio L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

16:00 L1 Vandaag

Het (regionale) nieuws van vandaag.

Presentatie: Yaël en Paul.

19:00 Plat-eweg

Muziek in het Limburgs.

Presentatie: Henk Hover.

20:00 - 22:00 Sport

Sportprogramma met veel aandacht voor de verrichtingen van alle Limburgse clubs in de Keuken Kampioen Divisie.

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

15:00 Keur in de Middag

Infotainment-programma met veel feel good items, spellen en informatieblokjes over sport, weer en nieuws.

Presentatie: Eddy Keur.

18:00 Eindelijk Weekend

Disco en dansbare classics.

Presentatie: William van de Logt.

19:00 - 22:00 NH Sport

Sportprogramma, met veel aandacht voor de verrichtingen van FC Volendam en Telstar in de Keuken Kampioen Divisie.

Presentatie: Nicolas Ruis.

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

17:00 Utrecht komt thuis

Actuele middagshow met muziek, weer en verkeer.

Presentatie: Maya Eksteen.

19:00 - 22:00 De Avond van M

De beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

Logo Radio West Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

16:00 Studio Haagsche Bluf

Muziek, actualiteiten, achtergronden en sport.

Presentatie: Tjeerd Spoor.

19:00 - 23:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

16:00 Reint Jan Potze

Met tussen 18:00 en 19:00 uur muziek van vinyl.

18:00 Rijnmond Staat Stil

Een lang gesprek met één persoon; een portret van bekende en onbekende mensen.

19:00 - 23:00 RR Sport

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd Telstar - Excelsior (aftrap: 20:00 uur).

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

16:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer. 17:30 - 18:00 Zegt u ’t Maar
Reactieprogramma over het nieuws van de dag, ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.

Presentatie: Jan Vogel.

19:00 - 00:00 Muziek Non-stop muziek

Regionaal, commercieel:

17:00
18:00
19:00
20:00

Logo Amor FM Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

17:00 Actualiteiten

18:00 Overlijdensberichten

19:00 - 21:00 Vermais

Logo Coastline Coastline

Luister naar Coastline Meer informatie over Coastline

17:00 Tussen Werk & Thuis

Presentatie: Jan de Boer.

18:00 - 23:00 Classic Hits Non-stop muziek

Logo Frysk FM Frysk FM

Luister naar Frysk FM Meer informatie over Frysk FM

12:00 - 00:00 Frysk FM Non-stop muziek

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

16:00 Zomerradio

Een Bijbelquiz, Zomerblessings en christelijke muziek.

Presentatie: Maurits Reijnoudt.

18:00 Zomerradio Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

19:00 Wens Non-stop muziek

De mooiste psalmen, gezangen en geestelijke liederen.

20:00 - 22:00 Muziekavond Non-stop muziek

Logo Joy Radio Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 Non Stop Non-stop muziek

18:00 Regiomix

18:30 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

15:00 Top 40 Non-stop muziek

Een overzicht van de 40 populairste platen, op basis van airplay, streaming en trends in social media. Ook komt de nieuwe Alarmschijf voorbij.

18:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Logo Radio Continu Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

15:00 Gezeur met Leur

Stefan Leur laat zijn creatieve geest de vrije loop. Met een zoektocht naar de mooiste liedjes, verzoekplaten en veel andere muziek.

Presentatie: Stefan Leur.

18:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

De beste muziek uit de regio.

19:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

16:00 Stefan Brau

18:00 - 21:00 Non-Stop Non-stop muziek

Logo Radio JND Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

12:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

19:00 Jetzt Geht’s Los

20:00 - 23:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

Logo Radio NL Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

15:00 Dag In, Dag Uit

Muziek van eigen bodem, ‘Het Spelletje van de Dag’, het actuele nieuws, weer en verkeer.
Tussen 17:00 en 18:00 uur alleen maar verzoekplaten in ’Appy Hour’.

Presentatie: Ivo Pasveer.

19:00 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Logo Radio Royaal Radio Royaal

Luister naar Radio Royaal Meer informatie over Radio Royaal

16:00 De Middagshow met Barry

Leuke gasten, de nieuwsupdate van de dag en muziek uit Nederland.

Presentatie: Barry Brand.

19:00 - 22:00 Radio Royaal Non-stop muziek

De beste hits uit Nederland, afgewisseld met bekende hits.

Logo Simone FM Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

16:00 De Middagshow met Danny & Patrick

Presentatie: Danny Blom & Patrick Wolda.

18:00 Dance Classics

De allerleukste dance classics, maar ook veel vergeten disco hits.

Presentatie: Bert Bakema.

20:00 - 00:00 Dance Classics Non-stop muziek

De allerleukste dance classics, maar ook veel vergeten disco hits.

Logo Wild Hitradio Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Luister naar Wild Hitradio Meer informatie over Wild Hitradio

16:00 De Middagshow

Presentatie: Wouter Kooiman.

18:00 Weekend

Presentatie: Patrick Kicken.

20:00 - 22:00 WeekendMix

Alle hits van dit moment, gemixt door DJ Dirty Valente.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2019 oorboekje.nl