Logo oorboekje.nl

De radiogids van morgen, vrijdag 26 april 2024 om 09:00 uur

2024

vrijdag

26

april

Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

< 09:00 >
10:00
11:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Astrid Kersseboom.

09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Carl-Johan de Zwart.

11:30 - 12:00 Sven Op 1 (WNL)

Interviewprogramma rond het nieuws van de dag of de week. Bij voorkeur met de hoofdpersoon uit of bij dat nieuws.

Presentatie: Sven Kockelmann.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

09:00 - 12:00 De Koninklijke 500 (dag 5 van 5)

De beste muziek van eigen bodem.

Presentatie: Bart Arens.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

09:00 Tom & Joe (bnnvara)

Presentatie: Tom de Graaf & Joe Stam.

10:00 - 13:00 Floris Molenaar (kro-ncrv)

NPO Klassiek (voorheen NPO Radio 4)

Luister naar NPO Klassiek Meer informatie over NPO Klassiek

09:00 - 12:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

09:00 - 12:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Hans Schiffers.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 23:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

NPO FunX

Luister naar NPO FunX Meer informatie over NPO FunX

06:00 Start met Fernando

Energie, muziek, nieuws en de laatste updates over sport, entertainment en tech.

Presentatie: Fernando Halman.

10:00 - 13:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.

Landelijk, FM:

< 09:00 >
10:00
11:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

09:00 De Vorstelijke 500 (dag 5 van 5)

De 500 beste hits van Nederlandse bodem.

Presentatie: Giorgio Hokstam & Ingrid Jansen.

10:00 - 13:00 De Vorstelijke 500 (dag 5 van 5)

De 500 beste hits van Nederlandse bodem.

Presentatie: Erik van Roekel.

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 De Ochtendspits

Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland.

Presentatie: Bas van Werven.

10:00 Big Five

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

11:00 - 13:30 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

Joe

Luister naar Joe Meer informatie over Joe

07:00 Kimberley Dekker

Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90. 09:30 - 10:00 Singalong
Regelrechte meezingers.

10:00 - 13:00 Daniël Smulders

Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90. 12:00 - 13:00 80’s Lunch
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

06:00 Q-Top 500 van de 00s (dag 5 van 5)

De beste tracks uit de jaren 2000 tot en met 2009.

Presentatie: Mattie Valk & Kai Merckx.

10:00 - 14:00 Q-Top 500 van de 00s (dag 5 van 5)

De beste tracks uit de jaren 2000 tot en met 2009.

Presentatie: Bas van Nimwegen.

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

06:00 Ekdom in de Morgen

Vrolijk wakker worden met Dokter Pop, het laatste nieuws en (live)muziek.

Presentatie: Gerard Ekdom.

10:00 - 12:00 Martijn Kolkman

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

06:00 De 538 Ochtendshow

Muziek, het laatste nieuws, gesprekken met politici en gezellige belletjes met BN’ers en luisteraars.

Presentatie: Tim Klijn, Rick Romijn, Niels van Baarlen & Florentien van der Meulen.

10:00 - 12:00 Greatest Hits

Presentatie: Dennis Ruyer.

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

09:00 - 12:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Taeke Wouda.

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

09:00 - 12:00 Goud van Oud

Een reis naar tracks uit het verleden.

Presentatie: Sander Hoogendoorn.

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

09:00 - 18:00 @ Work Top 500 Non-stop muziek

Hitlijst met de beste muziek om bij werken.

Landelijk, overig:

< 09:00 >
10:00
11:00

4ever49 Radio

Luister naar 4ever49 Radio Meer informatie over 4ever49 Radio

07:00 Jo & Jeroen In De Ochtend

Een luchtig ochtendprogramma met muziek en heel veel humor.

Presentatie: Jo de Graaf & Jeroen Smits.

10:00 - 12:00 Klein Op 4ever49

Presentatie: Hans Klein.

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

00:00 - 16:00 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

06:00 - 12:00 Classic In De Ochtend Non-stop muziek

Concertzender

Luister naar Concertzender Meer informatie over Concertzender

07:00 Ochtendeditie

Klassieke muziek.

10:00 - 12:00 Concertzender Actueel Herhaling

Actualiteiten, met cd van de week, de concertagenda en interviews met gasten.

Presentatie: Pauline Verburg.

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

09:00 Blessings

Verzoekplaten.

Presentatie: Tim Hendriks.

10:00 - 12:00 Brandstof

Programma waarin verschillende christenen vertellen hoe God in hun leven werkt.

Presentatie: Eunice Nahuis.

Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

06:00 Kinkstart

No-nonsense ochtendshow.

  • 07:15 Kinkstart Van Je Dag
  • 07:45 Ik Was Vandaag ... Jaar Oud
  • 08:50 Veenstra Vertelt
  • 09:00 90’s Break

Presentatie: Michiel Veenstra.

10:00 - 13:00 Eric Corton

Slam

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

09:00 - 12:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

Presentatie: Thomas van Empelen.

Sublime

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

06:00 Ochtendshow

Muziek, achtergrondverhalen, actualiteit, en gesprekken met gasten.

  • 08:25 ABC (keuze uit 3 liedjes)
  • 09:00 Take 5 (5 platen non-stop achter elkaar)
  • 09:40 Musicology (mini-popquiz)

Presentatie: Jaap Brienen.

10:00 - 19:00 Funky Friday Non-stop muziek

Non-stop funky, soulvolle, discodelic muziek.

Regionaal, publiek:

< 09:00 >
10:00
11:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

06:00 De Ochtendploeg

Nieuws uit Groningen en weer en verkeer.

Presentatie: Edwin Pasveer.

10:00 - 12:00 De Ochtend Door

Presentatie: Stephan Kosters.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

06:00 Fryslân Fan ’e Moarn

Nijs, sport, waar, muzyk en in ferslachjouwer op ’en paad.

Presentatie: Jacob Stelwagen en Jantine Weidenaar.

09:30 - 12:00 No Derfoar

Veel muziek, afgewisseld met interessante onderwerpen en gasten.

Presentatie: Harm Weistra.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

09:00 Koffie en Keuvelen Nederpop

Muziek van Nederlandse bodem.

Presentatie: Wim Boer.

10:00 - 12:00 Koffie en Keuvelen

Presentatie: Wim Boer.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

09:00 - 13:00 Bert van Losser

Muziek, gesprekken en spelletjes.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

09:00 Flevoland Muziekland

Muziekprogramma met ruimte voor de keuze van luisteraars en kijkers.

11:00 - 14:00 Herberg Flevoland

Programma met ruimte voor gezelligheid, lokale- en nationale bekende artiesten, cultuur én wekelijkse rubrieken verzorgd door diverse deskundigen.

Presentatie: Marco Verhagen en Aernout Pleket.

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

09:00 - 12:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

06:00 Wakker

Nieuws, weer, verkeersinformatie en muziek. Daarnaast is er ruimte voor een goed gesprek over de achtergronden bij het nieuws.

Presentatie: Koen Wijn.

10:00 - 13:00 Brabants Bont

Gasten, gesprekken en gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

L1 Radio (Limburg)

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

06:00 Nieuwsshow

Regionaal nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Pascal Verlinden & Maarten Bonnemaijers.

10:00 - 13:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.

NH Radio (Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

06:00 De Ontbijttafel

Het laatste nieuws uit de buurt en de rest van de wereld.

Presentatie: Pieter Kok.

10:00 - 12:00 Goeiemorgen

Muziekprogramma.

Presentatie: Bart Slim.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

09:00 93 1.NL

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

Presentatie: Edwin Meerman.

10:00 - 12:00 Tijd voor U

Gezelligheid, gevarieerde muziek en het spel Woordbouwer.

Presentatie: Pieter Vorage.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

06:00 West Wordt Wakker

Regionaal nieuws en hoofdpunten uit het landelijke en internationale nieuws.

Presentatie: Tjeerd Spoor & Jorinda Teeuwen.

10:00 - 12:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

09:00 - 12:00 De Boer Op

Muziek en gezelligheid.

Presentatie: Ruud de Boer.

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

09:00 - 12:00 Goedemorgen Zeeland

Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

Regionaal, commercieel:

< 09:00 >
10:00
11:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

08:00 - 12:00 Amor FM

Gigant FM

Luister naar Gigant FM Meer informatie over Gigant FM

00:00 - 17:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

Hitzzz

Luister naar Hitzzz Meer informatie over Hitzzz

09:00 Baptist FM

Presentatie: Evert Baptist.

10:00 - 15:00 Non-Stop Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

07:00 Daniël Smulders

Muziek, nieuws uit de provincie Limburg en weer en verkeer.

10:00 Het Foute Uur Non-stop muziek

De leukste ’foute’ muziek.

11:00 - 15:30 Non Stop Hits Non-stop muziek

Radio 10 Brabant

Meer informatie over Radio 10 Brabant

07:00 Luuk van den Braak

10:00 - 00:00 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

09:00 - 12:00 De Ochtend Met Kevin

Presentatie: Kevin Terpstra.

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

09:00 - 15:00 Dwars Door Je Werkdag Non-stop muziek

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

09:00 - 12:00 De Vos is Los

De beste vinyl platen en hits uit de jaren ’70, ’80, ’90 en ’00. Ook zijn er interviews en spelletjes.

Presentatie: Bert Vos.

Wild FM

Luister naar Wild FM Meer informatie over Wild FM

09:00 Uurtje 90s

Presentatie: Lucas Degen.

10:00 - 12:00 BPM

Presentatie: Peter van Leeuwen.

Vlaams:

< 09:00 >
10:00
11:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

09:00 Classic Stories

De verhalen achter popklassiekers. Ook is er ruimte voor persoonlijke verhalen over liedjes of artiesten die een grote rol gespeeld hebben in iemands leven.

Presentatie: Korneel De Clercq.

10:00 - 12:00 Zijn Er Nog Vragen?

Antwoorden op vragen van luisteraars bij de grote en kleine verhalen in de actualiteit.

Presentatie: Kobe Ilsen en Babette Moonen.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

09:00 WinWin

Consumentenprogramma.

Presentatie: Xavier Taveirne.

10:00 - 12:00 Ann&Daan

Praktische tips en de meest uiteenlopende onderwerpen, zoals: lifestyle, gezondheid, sport, natuur en cultuur.

Presentatie: Daan Masset & Ann Reymen.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

09:00 - 12:00 Ampersand

Programma met de nadruk op muziek, maar met ook ruimte voor persoonlijke verhalen.

Presentatie: Sieglinde Michiel.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

09:00 - 12:00 Kenneth Berth

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

09:00 Sing Your Song

Meezingen met de allergrootste hits.

Presentatie: Brahim Attaeb.

10:00 - 12:00 Brahim

Hits.

Presentatie: Brahim Attaeb.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2024 oorboekje.nl