Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, zondag 20 januari 2019 om 13:00 uur

2019

zondag

20

januari

Bijzonderheden, vandaag:

Landelijk, publiek:

13:00
14:00
15:00
16:00

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

12:00 De Perstribune (Max)

Programma met prominente gasten uit de wereld van de media en sport. Met hen worden actuele en persoonlijke zaken besproken.

Presentatie: Margreet Reijntjes & Carrie ten Napel.

14:00 - 19:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.

Presentatie: Henry Schut en Hugo Borst.

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

12:00 Bureau Kijk in de Vegte (kro-ncrv)

Programma waarin antwoord op vragen gezocht wordt.

Presentatie: Jeroen Kijk in de Vegte.

14:00 Annemiekes A-Lijst (AvroTros)

Verzoekplaten.

Presentatie: Annemieke Schollaardt.

16:00 - 18:00 Muziekcafé (AvroTros)

Muziek en gesprekken met uiteenlopende artiesten. Ook is er aandacht voor de mooiste concertherinneringen van luisteraars en de meest bijzondere live tracks, waarbij de gehele originele versie wordt gedraaid.

Presentatie: Daniël Dekker.

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

12:00 Radio Op ’n Broodje (AvroTros)

Presentatie: Rob Janssen.

14:00 Olivier (AvroTros)

Presentatie: Olivier Bakker.

16:00 - 19:00 Herman (AvroTros)

Presentatie: Herman Hofman.

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

12:15 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Hans van den Boom.

14:00 - 16:30 Het Zondagmiddagconcert (AvroTros)

Opname van het Orchestre National de France o.l.v. Emmanuel Krivine, in samenwerking met Francesco Piemontesi (piano):

  • César Franck – Symfonische variaties op.46
  • Richard Strauss – Burleske voor piano en orkest
  • Maurice Ravel – Une barque sur l’océan, uit ‘Miroirs’
  • Claude Debussy – La Mer

Presentatie: Mark Brouwers.

16:30 - 18:00 Diskotabel (NTR)

Recent verschenen cd's worden besproken door een panel van drie muziekkenners.

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

12:00 Adres Onbekend (kro-ncrv)

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 Goudmijn (kro-ncrv)

Bijzondere vertellingen van gewone mensen.

Presentatie: Stefan Stasse.

16:00 - 18:00 Theater van het Sentiment (kro-ncrv)

Voorstelling waarin een dag uit het verleden weer tot leven komt.

Presentatie: Bart van Leeuwen.

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

Logo FunX FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

13:00 Tannaz

Positive vibes en het laatste nieuws.

Presentatie: Tannaz Hajeby.

15:00 - 17:00 Worx

Eva bespreekt alles wat met werk en school te maken heeft.

Landelijk, commercieel:

13:00
14:00
15:00
16:00

Logo 100%NL 100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

13:00 - 17:00 Colin Banks

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

12:00 - 18:00 Rock of Ages Non-stop muziek

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

13:00 Beurswatch Herhaling

De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

13:30 Boekestijn en De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

14:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

15:00 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

15:30 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

16:00 Boekestijn en De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

16:30 - 17:00 Beter Herhaling

Programma over ontwikkelingen in de zorg en positieve gezondheid.

Presentatie: Harmke Pijpers.

Logo Classic FM Classic FM

Luister naar Classic FM Meer informatie over Classic FM

13:00 Album Top 20 Non-stop muziek

De best verkochte en de meest gedraaide klassieke cd’s, filmsoundtracks en cross-over albums.

15:00 - 00:00 Non-Stop Non-stop muziek

Logo Efteling Kids Radio Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

13:00 - 18:00 De Grootste Hits

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.

Logo Qmusic Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

12:00 Stephan Bouwman

15:00 - 18:00 Joep Roelofsen

Logo Radio 10 Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

13:00 - 16:00 René Verkerk

16:00 - 19:00 Dennis Verheugd

Logo Radio 538 Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

12:00 Wietze de Jager

15:00 - 18:00 Edwin Noorlander

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

12:00 - 16:00 Lindo Duvall

16:00 - 20:00 Gert-Jan van Ackooij

Logo Sky Radio Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

13:00 - 16:00 Weekend Hits Non-stop muziek

16:00 - 19:00 Afternoon Playlist Non-stop muziek

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

13:00 - 16:00 Dimitris

Presentatie: Dimitris Kops.

16:00 - 19:00 Tim Bloemers

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

00:00 - 21:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

13:00
14:00
15:00
16:00

Logo Radio Noord Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

12:00 - 18:00 Goud op Noord

Liedjes uit het grote archief. Luisteraars kunnen favoriete nummers aanvragen.

Presentatie: Stephan Kosters.

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

13:00 - 18:00 Snein yn Fryslân

Farieard programma mei muzyk, aktualiteiten en sport.

Presentatie: Johan Terpstra.

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

12:10 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en de kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 - 17:00 Sport

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd FC Emmen - PSV (aftrap: 14:30 uur).

Logo Radio Oost Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

13:00 - 18:00 De Oosttribune

Sportprogramma, met wekelijks een andere (sport)gast. De verrichtingen van Heracles en PEC Zwolle worden gevolgd en er is aandacht voor overige sporten. Vanaf 17.00 uur is er een resumé en terugblik op het weekeinde.

Presentatie: Paul Schabbink.

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

12:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en de kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

12:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en de kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 - 18:00 Café GLD

Presentatie: Maarten Daam.

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

12:00 Sportlunch

Sportnieuws en de mening van analisten, sporters en coaches. Daarbij is er veel aandacht voor de Brabantse voetbalclubs, maar ook voor andere sporten met Brabantse inbreng.

Presentatie: Leon Kersten & Maarten van den Hoven.

14:00 - 00:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Logo L1 Radio L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

13:00 - 17:15 Sport & Co

Een mix van informatie, sportverslagen, achtergronden en muziek.

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

12:00 Ricky op Zondag

Een verrassingsgast, een muzikaal mini-portret van een artiest en Ricky’s fraaie muziekselectie.

Presentatie: Ricky Koole.

14:00 100 Jaar Radio

Harm Edens en Arjan Snijders verzamelen geluid en brengen verhalen over de roemrijke geschiedenis van de radio.

15:00 - 18:00 Keur in de Middag

Infotainment-programma met veel feel good items, spellen en informatieblokjes over sport, weer en nieuws.

Presentatie: Eddy Keur.

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

12:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en de kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 - 18:00 Namen & Rugnummers

Regionaal sportprogramma.

Logo Radio West Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

12:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en de kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 - 17:00 Johan op Zondag

Gezellig programma waarin Johan Overdevest met luisteraars belt, muziek van toen en nu laat horen en de telefoonlijnen opent om spelletjes te spelen.

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

12:00 Het Opkamertje

Muzikale curiosa van buiten het Rijnmond-gebied.

Presentatie: Roland Vonk.

14:00 - 17:00 RR Sport

Een uitgebreide update van al het regionale sportnieuws en (live) verslag van (voetbal) wedstrijden.

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

12:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en de kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 - 17:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Ronald Verburg.

Regionaal, commercieel:

13:00
14:00
15:00
16:00

Logo Amor FM Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

13:00 - 17:00 Vermais

Logo Coastline Coastline

Luister naar Coastline Meer informatie over Coastline

12:00 - 22:00 Weekend Classics Non-stop muziek

Logo Frysk FM Frysk FM

Luister naar Frysk FM Meer informatie over Frysk FM

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Fryslân, waarvan het grootste deel in de Friese taal is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Friese muzikanten of tekstschrijvers.

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

12:00 - 19:00 Het Weekend Non-stop muziek

Non-stop oude en nieuwe songs met een vertrouwde boodschap.

Logo Grunn FM Grunn FM

Luister naar Grunn FM Meer informatie over Grunn FM

00:00 - 23:59 Grunn FM Non-stop muziek

Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Groningen waarvan het grootste deel in het Gronings dialect is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Groningse muzikanten of tekstschrijvers.

Logo Joy Radio Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

10:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

10:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Logo Radio 8FM Radio 8FM

Luister naar Radio 8FM Meer informatie over Radio 8FM

00:00 - 23:59 Nonstop Classic Hits Non-stop muziek

Logo Radio Continu Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

11:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

10:00 - 00:00 Non-Stop Non-stop muziek

Logo Radio JND Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

12:00 Weekend Show

14:00 De JN30

16:00 - 00:00 Radio JND

Logo Radio NL Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

00:00 - 23:59 Non-Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Logo Simone FM Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

00:00 - 23:59 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Logo Ujala Radio Ujala Radio

Luister naar Ujala Radio Meer informatie over Ujala Radio

00:00 - 23:59 Ujala Radio

Logo Waterstad FM Waterstad FM

Luister naar Waterstad FM Meer informatie over Waterstad FM

00:00 - 23:59 Muziek Nonstop Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’70, ’80, ’90, ’00 en de hits van nu.

Logo Wild Hitradio Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Luister naar Wild Hitradio Meer informatie over Wild Hitradio

06:00 - 18:00 Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2019 oorboekje.nl