Logo oorboekje.nl

De radiogids van morgen, zondag 25 augustus 2019 om 09:00 uur

2019

zondag

25

augustus

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

09:00
10:00
11:00
12:00

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

07:00 Vroege Vogels (bnnvara)

Programma over natuur, milieu, klimaat en duurzaamheid.

Presentatie: Menno Bentveld.

10:00 OVT (VPRO)

Een programma over de onvoltooid verleden tijd met discussies, reportages en ooggetuigenverslagen.

12:00 - 14:00 De Perstribune (Max)

Programma met prominente gasten uit de wereld van de media en sport. Met hen worden actuele en persoonlijke zaken besproken.

Presentatie: Margreet Reijntjes.

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

09:00 - 12:00 De Timur Timur Show (bnnvara)

Presentatie: Timur Perlin.

12:00 - 14:00 Bureau Kijk in de Vegte (kro-ncrv)

Programma waarin antwoord op vragen gezocht wordt.

Presentatie: Jeroen Kijk in de Vegte.

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

09:00 - 21:00 Festival Top 999 (deel 2 van 7)

Classics, meezingers, festival-anthems en artiesten die niet zouden misstaan op een festival.
Presentatie:

  • 09:00 Wijnand Speelman
  • 12:00 Rob Janssen
  • 14:00 Olivier Bakker
  • 16:00 Herman Hofman
  • 19:00 Vera Siemons

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

09:00 Tussen hemel en aarde (kro-ncrv)

Programma met klassieke, vaak religieuze muziek voor het ultieme zondagochtendgevoel. Met muziek uit verschillende stijlperioden; van gregoriaans tot muziek van Pärt en van Bach en Brahms tot Taverner en Ten Holt.

Presentatie: Wilfred Kemp.

10:00 Het Zondagochtend Concert Archief (AvroTros)

Opnamen uit het archief van Het Zondagochtend Concert.

  • 10:04 G. Fauré - Suite ‘Masques et bergamasques’, op.112
    Residentie Orkest o.l.v. Christopher Hogwood
  • 10:20 G. Fauré - Requiem, op.48
    Ilse Eerens (sopraan), Neal Davies (bariton), het Groot Omroepkoor en het Radio Kamer Filharmonie o.l.v. Peter Biloen
  • 10:58 Max Bruch - Vioolconcert nr.1, op.26
    Emmy Verhey (viool) en de Beethoven Academie o.l.v. Jan Caeyers
  • 11:24 M. De Falla - El sombrero de tres picos
    Julie Boulianne (mezzosopraan) en het Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Antony Hermus

Presentatie: Hans van den Boom.

12:00 - 14:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Jet Berkhout.

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

09:00 De Sandwich (AvroTros)

In een ontspannen, relaxte sfeer draait Jacques Klöters een rijke mix van muziek. Het uur wordt geopend met een gedicht.

10:00 Andermans Veren (AvroTros)

Kleinkunst en cabaret, samengesteld door kenner Kick van der Veer. Hij voorziet alle fragmenten en muziek van commentaar en vervult een gidsfunctie.

11:00 De Sandwich (AvroTros)

In een ontspannen, relaxte sfeer draait Jacques Klöters een rijke mix van muziek. Het uur wordt geopend met een gedicht.

12:00 - 14:00 Vakantieadres (kro-ncrv)

Programma dat het land in gaat, op zoek naar goede buren en ontvangen bijzondere gasten.

Presentatie: Amy-Lee de Boer.

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

Logo FunX FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

07:00 Best of Jouw Stad

10:00 - 13:00 Weekend Request

Landelijk, commercieel:

09:00
10:00
11:00
12:00

Logo 100%NL 100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

09:00 - 13:00 Martijn La Grouw

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

08:00 - 12:00 Easy Rock and Ballads Non-stop muziek

12:00 - 18:00 Rock of Ages Non-stop muziek

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

09:00 Beurswatch Herhaling

De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

09:30 Boekestijn en De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

10:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

11:00 Beeldbepalers Herhaling

Programma over media, marketing en communicatie.

Presentatie: Diana Matroos.

11:30 Juridische Zaken Herhaling

Aandacht voor alles wat met recht en onrecht te maken heeft.

Presentatie: Paul van Liempt.

12:00 Groeihelden Herhaling

Ondernemers vertellen hoe zij hun bedrijf laten groeien.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

12:30 - 13:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

Logo Classic FM Classic FM

Luister naar Classic FM Meer informatie over Classic FM

09:00 - 12:00 Smooth Sunday Morning Non-stop muziek

Rustgevende melodieën.

12:00 - 13:00 Non-Stop Non-stop muziek

Logo Efteling Kids Radio Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

09:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.

11:00 Het is weer Raak

Sharon, Nouk en Daan vertellen over hun belevenissen, zijn vrolijk en chaotisch en maken een radioshow speciaal voor kinderen.

12:00 - 13:00 Met Sprookjesboom aan Tafel

De grootste Efteling-hits en er komen enkele Sprookjesbosbewoners voorbij.

Logo Kink Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

07:00 Breakfast

Presentatie: Stefan Koren.

10:00 Carlijn

Presentatie: Carlijn Hubregtse.

12:00 - 15:00 Weekend

Presentatie: Bas van Dalen.

Logo Qmusic Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

09:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

10:00 Kimberley Dekker

12:00 - 15:00 Stephan Bouwman

Logo Radio 10 Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

07:00 Silvan Stoet

10:00 - 13:00 Robert Feller

Logo Radio 538 Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

08:00 - 12:00 Mart Meijer

12:00 - 15:00 Wietze de Jager

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

08:00 - 12:00 Epic 80’s Non-stop muziek

Non-stop muziek uit de jaren ’80, aangevraagd door luisteraars.

12:00 - 15:00 Lindo Duvall

Logo Sky Radio Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

09:00 - 13:00 Non Stop Non-stop muziek

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

09:00 - 12:00 Gert-Jan van Ackooij

12:00 - 15:00 Raoul Schram

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

00:00 - 21:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

09:00
10:00
11:00
12:00

Logo Radio Noord Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

08:00 Noordmannen

Wiebe Klijnstra en Erik Hulsegge twij uur laank op pad, aarns in Stad of Ommelaand.

10:00 Twij Deuntjes Am See

Vanuit Het Waarhuis in Aduarderzijl met muzikale gasten aan de stamtafel. Henk Scholte laat zich verrassen door de muziek die de gasten meenemen en er wordt live gespeeld.

12:00 - 18:00 Goud op Noord

Liedjes uit het grote archief. Luisteraars kunnen favoriete nummers aanvragen.

Presentatie: Stephan Kosters.

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

09:00 No yn Fryslân

It Fryske nijs, de sport en it waar.

09:15 Mei Douwe

Noflike muzyk, in klassike noat yn in deistich lûd. Mar ek Frânske sjansons en wrâldmuzyk.

Presentatie: Douwe Heeringa.

11:00 - 13:00 Buro de Vries

Moaie dokumintêres, nijsgjirrige gasten en ferrassende gesprekken. Mei in soad omtinken foar natuer, kultuer en skiednis.

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

09:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

09:10 Zondagochtendlicht

Poëzie, verwondering en inspiratie - in het Nederlands en in streektaal. Met veel fijne muziek: lichte popmuziek, kleinkunst en af en toe wat klassiek.

Presentatie: Marjan Koekoek.

10:00 Pollings Passie

Muziek en muzikale geschiedenis van de 20e eeuw. Met muziek in alle toonaarden; revue, kleinkunst, dansorkesten, chansons, schlagers, country and western, jazz, soul- en popmuziek.

Presentatie: Jans Polling.

12:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

12:15 - 15:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Logo Radio Oost Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

08:30 Muziekpalet

Klassieke muziek.

Presentatie: Monique Kokkeler.

10:00 - 13:00 Ziezo Zondag

Gezellig verzoekplatenprogramma.

Presentatie: Dorothy Oosting.

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

07:00 Zin in Zondag

Over bezinning, religie en gevarieerde (klassieke) muziek.

Presentatie: Daan Hartgers.

10:00 - 14:00 Muziekcadeau

Tips voor de zondag en lekkere muziek.

Presentatie: André Kuiper.

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

09:00 - 12:00 Lekker Weekend

Ontspannen magazine-achtig programma met muziek, tips voor een leuk weekend, verslaggevers op pad, en nieuws.

Presentatie: Hilde de Bresser.

12:00 - 13:00 De Lage Landen Lijst

Zoektocht naar de mooiste Nederlandstalige liedjes sinds 1945.

Presentatie: Maarten Kortlever & Jan Hautekiet.

Logo L1 Radio L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

09:00 Postbus 31

Felicitatieprogramma en weekendagenda.

Presentatie: Pieter Kiewied.

11:00 Stemmingmakers

Een lang, diepgravend interview met een markante, belangwekkende dan wel spraakmakende Limburger.

12:00 - 13:00 Muziek Non-stop muziek

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

08:00 De Agenda

Tips voor uitstapjes in de provincie.

Presentatie: Nicolas Ruis.

10:00 De Keuze van Cor

Cor Bakker deelt zijn lievelingsmuziek en vertelt anekdotes over bekende artiesten.

12:00 - 14:00 Uitmarkt

Speciaal programma, live vanaf de Uitmarkt.

Presentatie: Ricky Koole.

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

08:00 Prettig Weekend

Programma vol weekendtips en afwisselende muziek.

Presentatie: Ingrid Corvers.

10:00 Op Verzoek

Verzoekplaten.

Presentatie: Vivian Boelen.

12:00 - 14:00 Het Gouden Weekend

Terugblik op een specifieke periode van 30 jaar of langer geleden. Met muziek en radio- en tv-fragmenten.

Presentatie: Edwin Meerman.

Logo Radio West Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

09:00 Ouwe Joekel

Leen Huisman laat mooie, oude 78-toerenplaten uit zijn archief horen.

10:00 Uit

Uitgaansprogramma met reportages, interviews uit de wereld van kunst en cultuur en uitgaanstips.

Presentatie: Rogier van der Zanden.

12:00 - 14:20 Sport

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd RKC Waalwijk - ADO Den Haag (aftrap: 12:15 uur).

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

09:00 De Emotie

Easy-listeningmuziek en lichte jazz.

Presentatie: Rob Vermeulen.

11:00 Archief Rijnmond

Oude plaatjes, curieuze opnamen, onbekende teksten en vergeten artiesten uit de regio Rijnmond. Samensteller Roland Vonk gaat geregeld langs bij luisteraars, verzamelaars en artiesten om bijzonder geluidsmateriaal op te duiken voor het archief.

12:00 - 14:00 Non-Stop Non-stop muziek

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

09:00 - 12:00 Zondag in Zeeland

Presentatie: Marcel van den Driest.

12:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.

12:15 - 13:00 Het Geheim van de Smit

Luuc Smit gaat in gesprek met diverse gasten.

Regionaal, commercieel:

09:00
10:00
11:00
12:00

Logo Amor FM Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

09:00 - 12:00 Vermais

12:00 - 13:00 Overlijdensberichten

Logo Coastline Coastline

Luister naar Coastline Meer informatie over Coastline

06:00 Weekend Classics Non-stop muziek

10:00 Goedemorgen

Presentatie: Erik van Veldhoven.

12:00 - 22:00 Weekend Classics Non-stop muziek

Logo Frysk FM Frysk FM

Luister naar Frysk FM Meer informatie over Frysk FM

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 Zomerradio Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

10:00 Kerkdienst

Uitzending van een kerkdienst van onder andere de Baptistengemeente De Meerkerk, Vrije Baptistengemeente Bethel of Baptistengemeente Veenendaal.

12:00 - 19:00 Zomerradio Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

Logo Joy Radio Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

09:00 Het Foute Uur

De leukste ’foute’ muziek.

10:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Logo Radio Continu Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

07:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

De beste muziek uit de regio.

11:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

09:00 90’s @ 9 Non-stop muziek

10:00 - 21:00 Non-Stop Non-stop muziek

Logo Radio JND Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

06:00 - 12:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

12:00 - 14:00 Weekend Show

Logo Radio NL Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

00:00 - 12:00 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

12:00 - 17:00 Zomertoer Apeldoorn

Locatie-uitzending vanaf de Voorwaarts in Apeldoorn, met optredens van Django Wagner, Danny de Munk, Rene Schuurmans, Rene Karst, Peter Beense, Monique Smit, Alex, Jeffrey Heesen, Jan Spel, Wesley Klein, Raymon Hermans, Yves Berendse, Jaman, Roy Donders, Belinda, Otto Lagerfett, Gino Graus, Lytse Hille, Alpenzusjes, Wendy Woop, Dennis van Dijkhuizen, Marlane en Sidney Bischoff.

Logo Radio Royaal Radio Royaal

Luister naar Radio Royaal Meer informatie over Radio Royaal

07:00 Weekendshow

Presentatie: Rene Dupon.

10:00 Classics Non-stop muziek

12:00 - 14:00 Lunch

Presentatie: Claudine Schafhuizen.

Logo Simone FM Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

09:00 - 12:00 Best Classics Non-stop muziek

12:00 - 00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Logo Wild Hitradio Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Luister naar Wild Hitradio Meer informatie over Wild Hitradio

06:00 - 12:00 Non-Stop Non-stop muziek

12:00 - 15:00 Weekend Lunch

Presentatie: Rob van Eijndt.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2019 oorboekje.nl