Logo oorboekje.nl

De radiogids van zondag 31 mei 2020 om 18:00 uur

2020

zondag

31

mei

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

< 18:00 >
19:00
20:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

18:00 Dit is de Dag (EO)

Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.

Presentatie: Margje Fikse.

19:00 Reporter Radio (kro-ncrv)

Onderzoeksjournalistiek over onderwerpen die voor iedereen relevant en herkenbaar zijn, op een toegankelijke manier.

Presentatie: Niels Heithuis.

20:00 - 21:00 Kwesties (NTR)

Live debatprogramma over actuele, controversiële kwesties. Met gesprekken met betrokkenen, politici en deskundigen op locatie.

Presentatie: Marianne van den Anker.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

18:00 De Albumshow (AvroTros)

De beste albumtracks.

Presentatie: Corné Klijn.

20:00 - 22:00 Thank God It’s Sunday (EO)

Presentatie: Henk van Steeg.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

16:00 Angeliques Afternoon (kro-ncrv)

Presentatie: Kevin van Arnhem.

19:00 - 22:00 Vera on Track (NTR)

Vera Siemons laat haar favoriete tracks horen.

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

18:00 Sander Speelt (AvroTros)

De mooiste muziek uit alle tijden en windstreken, met veel ruimte voor tips en verzoekjes van luisteraars.

Presentatie: Sander Zwiep.

20:00 - 23:00 Avondconcert (NTR)

In deze uitzending zijn de volgende opnames te horen:

  • Symfonieorkest van het Koninklijk Concervatorium Den Haag o.l.v. Reinbert de Leeuw:
    • Webern - ’Im Sommerwind’
  • Symfonie Orkest van het Koninklijk Conservatorium Den Haag o.l.v. Jac van Steen, m.m.v. Elisa Karen Tavenier (altviool):
    • Badings - Concert voor altviool en orkest
  • Residentie Orkest o.l.v. Neeme Järvi
    • Rachmaninov - Symfonische Dansen
  • Rosanne Philippens (viool), Julia Philippens (viool / compositie), Dimitri Ivanov (viool), Niek Baar (viool), Anna den Herder (altviool), Joël Waterman (altviool):
    • Anastasia Feruleva - cello, Mick Stirling - cello
    • Brahms - Strijkkwintet nr. 2 op.111 - deel III - Un poco allegretto
    • Enescu - Airs dans le genre Roumain
    • Webern - Satz fúr Streichtrio op.posth.
    • Julia Philippens - Hommage à Enescu, voor soloviool en 7 strijkers
    • Bártok - 6 Roemeense Dansen, arr. voor strijkoctet
    • Enescu - Octet in C op.7

Presentatie: Wouter Pleijsier.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

18:00 Zin in Weekend (kro-ncrv)

Muziek, verhalen en reportages die het hart raken.

Presentatie: Tom Dirks.

19:00 Zin, Zout en Zegen (EO)

Kennismaking met kerkgangers van de protestantse kerken van Nederland met christenen met verschillende achtergronden, levensstijlen en interesses.

Presentatie: Yvonne Sprunken & Petra de Joode.

20:00 - 22:00 De Muzikale Fruitmand (EO)

Verzoekprogramma voor psalmen, lofzangen en geestelijke liederen.

Presentatie: Tjitske Volkerink.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

12:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

19:00 - 21:00 Co Live (NTR)

Programma met nieuwe live opnames, pareltjes uit de omroeparchieven en interviews met musici over recente projecten.

Presentatie: Co de Kloet.

FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

16:00 TopiX

Meningen van luisteraars. Gasten schuiven aan om te discussiëren over de meest uiteenlopende onderwerpen om nieuwe inzichten te geven.

Presentatie: Natasja.

19:00 - 21:00 Talent

Zoektocht naar veelbelovend hiphop-, R&B-, dance- en reggae-talent van eigen bodem.

Landelijk, commercieel:

< 18:00 >
19:00
20:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

17:00 - 00:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

18:00 - 23:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

18:00 Sportzaken Herhaling

Programma over sport, wetenschap en innovatie.

Presentatie: Ben van der Burg & Thomas Schuurman.

18:30 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

19:00 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

19:30 Beurswatch Herhaling

De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

20:00 - 21:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

18:00 - 22:00 Avondfocus Non-stop muziek

Klassieke muziek om bij te ontspannen.

Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

18:00 - 21:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.
Om 18:55 uur en 19:55 uur leest Klaas Vaak een sprookje voor.

Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

18:00 - 21:00 In Je Mick

Presentatie: Mick Hummel.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

18:00 - 21:00 Jordi Warners

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

15:00 Dennis Verheugd

19:00 - 21:00 Silvan Stoet

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

18:00 - 21:00 Bij Igmar

Presentatie: Igmar Felicia.

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

18:00 - 21:00 Jurjen Gofers

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

16:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 - 22:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

18:00 - 21:00 Slam 40 Herhaling

Hitlijst met de 40 beste (dance)tracks van deze week.

Presentatie: Michiel Jurrjens.

Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

00:00 - 21:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

< 18:00 >
19:00
20:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

18:00 - 00:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

18:00 - 21:00 De Jûn fan Fryslân Non-stop muziek

In greep út de popmuzyk fan de lêste 40 jier.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

18:00 Harry’s Blues

Bluesmuziek.

Presentatie: Albert Haar.

19:00 - 00:00 De Avond van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

18:00 Nonstop Muziek Non-stop muziek

19:00 Jetzt geht’s Los

Vrolijk programma vol muziek uit de Alpenlanden zoals volkstümliche musik, schlager, jodler, blasmusik en echte volksmusik.

Presentatie: Wijbrand van der Sande.

20:00 - 21:00 Even Uitblazen

Programma met blaas- en volksstümliche muziek.

Presentatie: Geert Sprick.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

14:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

18:00 - 23:00 Muziek Non-stop muziek

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

18:00 - 00:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

18:00 Blaaskracht

Emil Szarkowicz praat met een gast uit de klassieke muziek.

19:00 - 21:00 Blaaskracht Concert

Opnames van Limburgse harmonieën, fanfares en koren.

NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

18:00 NH Sport

Terugblik op het sportweekend.

Presentatie: Rob Mooij.

19:00 - 21:00 Countdown Café

Live optredens en stoere rock ’n roll. De live-acts treden elke dinsdagavond op in Q-Factory Amsterdam. Presentator Kees Baars neemt hier zijn radioshow op, waarin ook gesprekken met muzikanten en historische concertopnames te horen zijn.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

18:00 93 1.nl nonstop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

19:00 - 22:00 Het Gouden Weekend

Terugblik op een specifieke periode van 30 jaar of langer geleden. Met muziek en radio- en tv-fragmenten.

Presentatie: Edwin Meerman.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

14:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

19:00 - 21:00 Klassiek op West Herhaling

Bekende en onbekende klassieke muziek. Van de symfonieën en sonates van Mozart en Beethoven tot de opera’s van Verdi en Rossini. Ook wordt er wereldmuziek gedraaid.

Presentatie: Aad de Been.

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

17:00 Non-Stop Non-stop muziek

19:00 - 22:00 Muziek voor Volwassenen Herhaling

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

18:00 - 00:00 Muziek Non-stop muziek

Regionaal, commercieel:

< 18:00 >
19:00
20:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

18:00 Overlijdensberichten

19:00 - 22:00 Baithak Gana

Muziek die veelal door de voorouders uit India werd meegebracht; de zogenaamde "locals".

Frysk FM

Luister naar Frysk FM Meer informatie over Frysk FM

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

08:00 - 23:00 Digitale Pinksterconferentie

Viering van Pinksteren met de Digitale Pinksterconferentie, live vanuit de Troubadour in Veenendaal.

  • 09:17 Vesper | Ds. Mirjam Kollenstaart leidt deze vesper in Taizé-stijl. In samenwerking met de Protestantse Kerk in Nederland en de EO.
  • 10:00 Samenkomst, waarbij Jurjen ten Brinke zal spreken, met muziek van de Opwekking band o.l.v. Reyer van Drongelen.
  • 12:30 Optreden Delise
  • 13:00 Seminar: ‘Geen kerk zonder Israël?’ met Christian en Wim Verwoerd.
  • 14:30 Sing-in
  • 17:30 Optreden Hanne de Vries & Jannica van Barneveld
  • 18:30 Optreden Chesron
  • 19:30 Samenkomst. In deze dienst spreken Ruben Flach, Kees Goedhart, Martin Koornstra en David de Vos, waarbij geboden wordt voor de zieken, met begeleiding van de Opwekking Band o.l.v. Marcel Zimmer.
  • 21:00 Seminar van Agnes Huizenga
  • 22:00 Gebedsuur

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

18:00 Regiomix

18:30 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

10:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

11:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

18:00 90’s Top 90 Mix

De vetste 90’s hits, gemixt door Keanu.

19:00 - 21:00 Non-Stop Non-stop muziek

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

16:00 - 00:00 Radio JND Non-stop muziek

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

00:00 - 23:59 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

12:00 - 00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Luister naar Wild Hitradio Meer informatie over Wild Hitradio

18:00 De Avondshow Met Joris

Presentatie: Joris Klokkers.

20:00 - 00:00 Avond Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.

Vlaams:

< 18:00 >
19:00
20:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

18:00 Sporza Retro

Terugblik op sportmomenten, samen met enkele gasten. Elke gesprekspartner mag een drietal archieffragmenten kiezen waaraan hij of zij onvergetelijke herinneringen heeft.

Presentatie: Tom Vandenbulcke.

20:00 - 23:00 Time Out

Diverse muziek, van zacht tot hard, met een hart voor een wereld in vele kleuren. Artiesten komen langs met nieuwe releases en luisteren naar elkaars werk. Pop, rock, soul, Afro, jazz, chanson en blues.

Presentatie: Michael Robberechts.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

18:00 The Rat Pack

De beste crooners en evergreens.

Presentatie: Vanessa Vanhove.

20:00 - 23:00 Knuffelrock

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

18:00 Zanzibar

Wereldmuziek.

Presentatie: Anne-Marie Segers.

20:00 - 22:00 Valckenaers & Vanhoudt

Gerrit Valckenaers en Bart Vanhoudt gaan op zoek naar pure schoonheid in grensverleggende muziek van vroeger en nu. Met verrassende zijsprongen en onverwachte combinaties, met nieuwe geluiden en boeiende schemerzones.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

18:00 Rock ’n’ Roll High School

Presentatie: Stijn Van De Voorde & Thibault Christiaensen.

20:00 - 22:00 #ikluisterbelgisch

Alleen maar muziek uit België.

Presentatie: Rik De Bruycker.

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

18:00 Urban50

De heetste urbantracks van het moment.

Presentatie: Anushka Melkonian.

20:00 - 22:00 BFF - Best Friends Forever

Presentatie: Brahim.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl