Logo oorboekje.nl

De radiogids van zondag 31 mei 2020 om 16:00 uur

2020

zondag

31

mei

Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

16:00
17:00
18:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

14:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.

Presentatie: Henry Schut en Hugo Borst.

18:00 - 19:00 Dit is de Dag (EO)

Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.

Presentatie: Margje Fikse.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

16:00 Muziekcafé (AvroTros)

Muziek en gesprekken met uiteenlopende artiesten. Ook is er aandacht voor de mooiste concertherinneringen van luisteraars en de meest bijzondere live tracks, waarbij de gehele originele versie wordt gedraaid.

Presentatie: Daniël Dekker.

18:00 - 20:00 De Albumshow (AvroTros)

De beste albumtracks.

Presentatie: Corné Klijn.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

16:00 - 19:00 Angeliques Afternoon (kro-ncrv)

Presentatie: Angelique Houtveen.

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

14:00 Het Zondagmiddagconcert (AvroTros)

In deze uitzending is een opname te horen van het Koninklijk Concertgebouworkest onder leiding van Antonio Pappano, met medewerking van Lisa Batiashvili (viool):

  • Anatoli Ljadov - Het betoverde meer
  • P.I. Tsjaikovsky - Vioolconcert
  • Antonín Dvořák - Symfonie nr.9 ‘Uit de Nieuwe Wereld’

Presentatie: Annemieke Bosman.

16:30 Diskotabel (NTR)

Recent verschenen cd's worden besproken door een panel van drie muziekkenners.

18:00 - 20:00 Sander Speelt (AvroTros)

De mooiste muziek uit alle tijden en windstreken, met veel ruimte voor tips en verzoekjes van luisteraars.

Presentatie: Sander Zwiep.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

16:00 Theater van het Sentiment (kro-ncrv)

Voorstelling waarin een dag uit het verleden weer tot leven komt.

Presentatie: Bart van Leeuwen.

18:00 - 19:00 Zin in Weekend (kro-ncrv)

Muziek, verhalen en reportages die het hart raken.

Presentatie: Tom Dirks.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

12:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

16:00 - 19:00 TopiX

Meningen van luisteraars. Gasten schuiven aan om te discussiëren over de meest uiteenlopende onderwerpen om nieuwe inzichten te geven.

Presentatie: Natasja.

Landelijk, commercieel:

16:00
17:00
18:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

13:00 Colin Banks

17:00 - 00:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

12:00 Rock of Ages Non-stop muziek

18:00 - 23:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

15:30 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

16:30 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

17:30 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

18:00 Sportzaken Herhaling

Programma over sport, wetenschap en innovatie.

Presentatie: Ben van der Burg & Thomas Schuurman.

18:30 - 19:00 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

14:00 Onder De Naald Non-stop muziek

Actuele cd’s, aangevuld met mooie tracks van lp’s.

18:00 - 22:00 Avondfocus Non-stop muziek

Klassieke muziek om bij te ontspannen.

Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

16:00 Weekendshow

DJ Marjolein draait de leukste hits, heeft een bijzonder Musical Moment, neemt de kinderagenda door en heeft plek voor verzoekjes en leuke weetjes.

18:00 - 21:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.
Om 18:55 uur en 19:55 uur leest Klaas Vaak een sprookje voor.

Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

15:00 Outlaw 41

De beste tracks van nu, afgeteld van 40 naar 0.

Presentatie: Jasper Leijdens.

18:00 - 21:00 In Je Mick

Presentatie: Mick Hummel.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

15:00 Martijn Biemans

18:00 - 21:00 Jordi Warners

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

15:00 - 19:00 Dennis Verheugd

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

15:00 Top 50 Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop de 50 populairste nummers van deze week. Deze hitlijst wordt samengesteld op basis van streamingcijfers van Juke, Spotify, YouTube en airplay van Nederlandse radiostations. Daarnaast tellen stemmen van 538 Members mee.

18:00 - 21:00 Bij Igmar

Presentatie: Igmar Felicia.

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

15:00 Veronica Hotline

Verzoekplaten.

Presentatie: Silvan Stoet.

18:00 - 21:00 Jurjen Gofers

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

16:00 - 19:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

14:00 Dimitris Kops

18:00 - 21:00 Slam 40 Herhaling

Hitlijst met de 40 beste (dance)tracks van deze week.

Presentatie: Michiel Jurrjens.

Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

00:00 - 21:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

16:00
17:00
18:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

12:00 Goud op Noord

Liedjes uit het grote archief. Luisteraars kunnen favoriete nummers aanvragen.

Presentatie: Stephan Kosters.

18:00 - 00:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

13:00 Snein yn Fryslân

De moaiste muzyk mei alle wiken in jier as kroanjier. Mei ûnder oare muzyk en nijs út dat jier en tv fan doe. Njonken de muzyk komt de aktuele sport oan bod.

Presentatie: Johan Terpstra.

18:00 - 21:00 De Jûn fan Fryslân Non-stop muziek

In greep út de popmuzyk fan de lêste 40 jier.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

16:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

18:00 - 19:00 Harry’s Blues

Bluesmuziek.

Presentatie: Albert Haar.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

13:00 De Oosttribune

Sportprogramma.

Presentatie: Paul Schabbink.

18:00 - 19:00 Nonstop Muziek Non-stop muziek

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

14:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

14:00 Café GLD

Presentatie: Maarten Daam.

18:00 - 23:00 Muziek Non-stop muziek

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

14:00 Zet ’m OB

Muziekprogramma.

Presentatie: Ronny Balk.

18:00 - 00:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

12:00 Dit is L1

Een informatief en actueel programma, met nieuws, weer en verkeer uit Limburg.

Presentatie: Ruben Weekers.

17:15 Muziek Non-stop muziek

18:00 - 19:00 Blaaskracht

Emil Szarkowicz praat met een gast uit de klassieke muziek.

NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

14:00 Helemaal NH

Muziek van Noord-Hollandse helden, van toen en nu, met gekende hits en nieuwe singles.

Presentatie: Tommas Eggens.

18:00 - 19:00 NH Sport

Terugblik op het sportweekend.

Presentatie: Rob Mooij.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

14:00 Middag van de Eighties

Muziekprogramma met hits uit de jaren ’80 en nieuwsfragmenten van veertig jaar geleden. Ook komen er radio- en televisiereportages uit die jaren voorbij.

Presentatie: Edwin Meerman.

18:00 - 19:00 93 1.nl nonstop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

14:00 - 19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

13:00 RR Sport

Een uitgebreide update van al het regionale sportnieuws en (live) verslag van (voetbal) wedstrijden.

18:00 - 19:00 Non-Stop Non-stop muziek

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

14:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Ronald Verburg.

17:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.

17:15 The New Black and White

Danny Vera neemt luisteraars mee terug naar de 50’s en de 60’s met muziek van onder andere Johnny Cash, Sinatra en Elvis. Tussen de platen door vertelt hij aan de hand van anekdotes waarom hij juist voor deze nummers gekozen heeft.

18:00 - 00:00 Muziek Non-stop muziek

Regionaal, commercieel:

16:00
17:00
18:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

13:00 Vermais

17:00 Kiran

Weekoverzicht van het belangrijkste nieuws uit Suriname en de regio.

18:00 - 19:00 Overlijdensberichten

Frysk FM

Luister naar Frysk FM Meer informatie over Frysk FM

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

08:00 - 23:00 Digitale Pinksterconferentie

Viering van Pinksteren met de Digitale Pinksterconferentie, live vanuit de Troubadour in Veenendaal.

  • 09:17 Vesper | Ds. Mirjam Kollenstaart leidt deze vesper in Taizé-stijl. In samenwerking met de Protestantse Kerk in Nederland en de EO.
  • 10:00 Samenkomst, waarbij Jurjen ten Brinke zal spreken, met muziek van de Opwekking band o.l.v. Reyer van Drongelen.
  • 12:30 Optreden Delise
  • 13:00 Seminar: ‘Geen kerk zonder Israël?’ met Christian en Wim Verwoerd.
  • 14:30 Sing-in
  • 17:30 Optreden Hanne de Vries & Jannica van Barneveld
  • 18:30 Optreden Chesron
  • 19:30 Samenkomst. In deze dienst spreken Ruben Flach, Kees Goedhart, Martin Koornstra en David de Vos, waarbij geboden wordt voor de zieken, met begeleiding van de Opwekking Band o.l.v. Marcel Zimmer.
  • 21:00 Seminar van Agnes Huizenga
  • 22:00 Gebedsuur

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 Non Stop Non-stop muziek

18:00 Regiomix

18:30 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

10:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

11:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

10:00 - 21:00 Non-Stop Non-stop muziek

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

16:00 - 00:00 Radio JND Non-stop muziek

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

00:00 - 23:59 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

12:00 - 00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Luister naar Wild Hitradio Meer informatie over Wild Hitradio

15:00 Middagshow

Presentatie: Michiel Zwartepoorte.

18:00 - 20:00 De Avondshow Met Joris

Presentatie: Joris Klokkers.

Vlaams:

16:00
17:00
18:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

14:00 Da Da Daelemans

Muziekprogramma.

Presentatie: Floris Daelemans.

17:00 De Toestand Is Hopeloos Maar Niet Ernstig

Verschillende columnisten bieden wat relativering in deze moeilijke tijden.

Presentatie: Annemie Peeters.

18:00 - 20:00 Sporza Retro

Terugblik op sportmomenten, samen met enkele gasten. Elke gesprekspartner mag een drietal archieffragmenten kiezen waaraan hij of zij onvergetelijke herinneringen heeft.

Presentatie: Tom Vandenbulcke.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

16:00 De Vlaamse Ultratop 50

De populairste Vlaamse hits van het moment.

Presentatie: Iris Van Hoof.

18:00 - 20:00 The Rat Pack

De beste crooners en evergreens.

Presentatie: Vanessa Vanhove.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

14:00 Fidelio

Een denkbeeldige opera met er bovenop heel wat kamermuziek, concerto’s of symfonisch werk.

Presentatie: Sylvia Broeckaert.

18:00 - 20:00 Zanzibar

Wereldmuziek.

Presentatie: Anne-Marie Segers.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

13:00 Super Sunday

Presentatie: Esther Coolen.

18:00 - 20:00 Rock ’n’ Roll High School

Presentatie: Stijn Van De Voorde & Thibault Christiaensen.

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

14:00 Weekend

Hits.

Presentatie: Yoren Linsen.

18:00 - 20:00 Urban50

De heetste urbantracks van het moment.

Presentatie: Anushka Melkonian.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl