Logo oorboekje.nl

De radiogids van zondag 24 maart 2019 om 17:00 uur

2019

zondag

24

maart

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

17:00
18:00
19:00
20:00

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

14:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.

Presentatie: Robbert Meeder & Henry Schut.

19:00 Reporter Radio (kro-ncrv)

Onderzoeksjournalistiek over onderwerpen die voor iedereen relevant en herkenbaar zijn, op een toegankelijke manier.

Presentatie: Niels Heithuis.

20:00 - 23:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma, met vanavond heel veel aandacht voor de interland Nederland - Duitsland (aftrap: 20:45 uur). Dit is een kwalificatiewedstrijd voor het EK Voetbal.

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

16:00 Muziekcafé (AvroTros)

Muziek en gesprekken met uiteenlopende artiesten. Ook is er aandacht voor de mooiste concertherinneringen van luisteraars en de meest bijzondere live tracks, waarbij de gehele originele versie wordt gedraaid.

Presentatie: Daniël Dekker.

18:00 De Albumshow (AvroTros)

De beste albumtracks.

Presentatie: Bart Arens.

20:00 - 22:00 Thank God It’s Sunday (EO)

Presentatie: Henk van Steeg.

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

16:00 Herman (AvroTros)

Presentatie: Herman Hofman.

19:00 - 22:00 Vera on Track (NTR)

Vera Siemons laat haar favoriete tracks horen.

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

16:30 Diskotabel (NTR)

Recent verschenen cd's worden besproken door een panel van drie muziekkenners.

18:00 Sander Speelt (AvroTros)

De mooiste muziek uit alle tijden en windstreken, met veel ruimte voor tips en verzoekjes van luisteraars.

Presentatie: Sander Zwiep.

20:00 - 23:00 Avondconcert (NTR)

  • Opname van het Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Lahav Shani, samen met Bruno Bonansea (klarinet):
    • Claude Debussy - Rapsodie nr. 1 voor klarinet en orkest
    • Igor Stravinsky - Petroesjka
    • Ernest Bloch - Hiver-Printemps
    • Maurice Ravel - Daphnis et Chloé, Suite nr. 2
  • Opname van het HR Sinfonieorchester met Laurence Cummings (orgel en leiding):
    • Georg Philipp Telemann – Suite ‘Hamburger Ebb und Fluth’
    • Antonio Vivaldi – Fagotconcert in e RV 484
    • G.F. Handel – Orgelconcert op. 4 nr. 4 HWV 292
    • G.F. Handel – Water Music, Suite nr. 1 HWV 348

Presentatie: Beitske de Jong.

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

16:00 Theater van het Sentiment (kro-ncrv)

Voorstelling waarin een dag uit het verleden weer tot leven komt.

Presentatie: Bart van Leeuwen.

18:00 Zin in Weekend (kro-ncrv)

Muziek, verhalen en reportages die het hart raken.

Presentatie: Annemiek Schrijver.

19:00 Zin, Zout en Zegen (EO)

Kennismaking met kerkgangers van de protestantse kerken van Nederland met christenen met verschillende achtergronden, levensstijlen en interesses.

Presentatie: Yvonne Sprunken & Petra de Joode.

20:00 - 22:00 De Muzikale Fruitmand (EO)

Verzoekprogramma voor psalmen, lofzangen en geestelijke liederen.

Presentatie: Tjitske Volkerink.

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

19:00 - 21:00 Co Live (NTR)

Programma met nieuwe live opnames, pareltjes uit de omroeparchieven en interviews met musici over recente projecten.

Presentatie: Co de Kloet.

Logo FunX FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

17:00 TopiX

Meningen van luisteraars. Gasten schuiven aan om te discussiëren over de meest uiteenlopende onderwerpen om nieuwe inzichten te geven.

Presentatie: Ingrid.

19:00 - 21:00 Talent

Zoektocht naar veelbelovend hiphop-, R&B-, dance- en reggae-talent van eigen bodem.

Landelijk, commercieel:

17:00
18:00
19:00
20:00

Logo 100%NL 100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

17:00 - 00:00 Muziekweekend Non-stop muziek

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

12:00 Rock of Ages Non-stop muziek

18:00 - 23:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

17:00 Beeldbepalers Herhaling

Programma over media, marketing en communicatie.

Presentatie: Diana Matroos.

17:30 Juridische Zaken Herhaling

Aandacht voor alles wat met recht en onrecht te maken heeft.

Presentatie: Paul van Liempt.

18:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

18:30 Groeihelden Herhaling

Ondernemers vertellen openhartig over hun valkuilen en triomfen.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

19:00 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

19:30 Beurswatch Herhaling

De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

20:00 - 21:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

Logo Classic FM Classic FM

Luister naar Classic FM Meer informatie over Classic FM

15:00 - 00:00 Non-Stop Non-stop muziek

Logo Efteling Kids Radio Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

16:00 Weekendshow

DJ Marjolein draait de leukste hits, heeft een bijzonder Musical Moment, neemt de kinderagenda door en heeft er plek voor verzoekjes en leuke weetjes.

18:00 - 21:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.

Logo Kink Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

15:00 Carlijn Hubregtse

18:00 - 00:00 Nonstop Non-stop muziek

Logo Qmusic Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

15:00 Erik van Roekel

18:00 - 21:00 Joost & Hila

Presentatie: Joost Swinkels & Hila Noorzai.

Logo Radio 10 Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

16:00 80’s Weekend

De beste hits uit de jaren ’80.

Presentatie: Dennis Verheugd.

19:00 - 00:00 80’s Weekend Non-stop muziek

Non-stop de beste hits uit de jaren ’80.

Logo Radio 538 Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

15:00 Edwin Noorlander

18:00 - 21:00 Anoûl Hendriks

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

16:00 - 20:00 Jasper de Vries

20:00 - 00:00 Jurjen Gofers

Logo Sky Radio Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

16:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 - 22:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

16:00 Tim Bloemers

19:00 - 21:00 Club Ondersteboven Weekoverzicht

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

00:00 - 21:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

17:00
18:00
19:00
20:00

Logo Radio Noord Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

12:00 Goud op Noord

Liedjes uit het grote archief. Luisteraars kunnen favoriete nummers aanvragen.

Presentatie: Stephan Kosters.

18:00 - 00:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

13:00 Snein yn Fryslân

Farieard programma mei muzyk, aktualiteiten en sport.

Presentatie: Johan Terpstra.

18:00 - 21:00 De Jûn fan Fryslân Non-stop muziek

In greep út de popmuzyk fan de lêste 40 jier.

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

17:00 Sport

Regionaal sportprogramma.

18:00 Harry’s Blues

Bluesmuziek.

Presentatie: Albert Haar.

19:00 - 00:00 Drenthe’s Muziekmix Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Logo Radio Oost Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

13:00 De Oosttribune

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd: Go Ahead Eagles - FC Twente (aftrap: 14:30 uur).

Presentatie: Paul Schabbink.

18:00 Nonstop Muziek Non-stop muziek

19:00 Jetzt geht’s Los

Vrolijk programma vol muziek uit de Alpenlanden zoals volkstümliche musik, schlager, jodler, blasmusik en echte volksmusik.

Presentatie: Wijbrand van der Sande.

20:00 - 21:00 Even Uitblazen

Programma met blaas- en volksstümliche muziek.

Presentatie: Geert Sprick.

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

14:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

14:00 Café GLD

Presentatie: Maarten Daam.

18:00 - 23:00 Muziek Non-stop muziek

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

14:00 - 00:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Logo L1 Radio L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

13:00 Sport & Co

Een mix van informatie, sportverslagen, achtergronden en muziek. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd Roda JC - MVV (aftrap: 16:45 uur).

19:00 - 21:00 Klassieke Avond

Concertopnames van zowel professionele ensembles als amateurgezelschappen uit Limburg.

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

15:00 Keur in de Middag

Infotainment-programma met veel feel good items, spellen en informatieblokjes over sport, weer en nieuws.

Presentatie: Eddy Keur.

18:00 NH Sport

Terugblik op het sportweekend.

Presentatie: Nicolas Ruis.

19:00 - 21:00 Countdown Café

Live optredens en stoere rock ’n roll. De live-acts treden elke dinsdagavond op in Q-Factory Amsterdam. Presentator Kees Baars neemt hier zijn radioshow op, waarin ook gesprekken met muzikanten en historische concertopnames te horen zijn.

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

14:00 Namen & Rugnummers

Regionaal sportprogramma.

18:00 93 1.nl nonstop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

19:00 De Verlenging

Terugblik op de sportgebeurtenissen van vandaag.

20:00 - 22:00 Het Gouden Weekend

Terugblik op een specifieke periode van 30 jaar of langer geleden. Met muziek en radio- en tv-fragmenten.

Presentatie: Edwin Meerman.

Logo Radio West Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

17:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

18:00 Ouwe Joekels Herhaling

Leen Huisman laat mooie, oude 78-toerenplaten uit zijn archief horen.

19:00 - 21:00 Klassiek op West Herhaling

Bekende en onbekende klassieke muziek. Van de symfonieën en sonates van Mozart en Beethoven tot de opera’s van Verdi en Rossini. En er wordt ook wereldmuziek gedraaid.

Presentatie: Aad de Been.

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

17:00 Non-Stop Non-stop muziek

19:00 - 22:00 Muziek voor Volwassenen Herhaling

Blues, soul, country en Americana.

Presentatie: Johan Derksen.

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

17:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.

17:15 The New Black and White

Danny Vera neemt luisteraars mee terug naar de 50’s en de 60’s met muziek van onder andere Johnny Cash, Sinatra en Elvis. Tussen de platen door vertelt hij aan de hand van anekdotes waarom hij juist voor deze nummers gekozen heeft.

18:00 De Zeeuwse Top 40

Muziek uit Zeeland.

Presentatie: Elsa van Hermon.

19:00 - 00:00 Muziek Non-stop muziek

Regionaal, commercieel:

17:00
18:00
19:00
20:00

Logo Amor FM Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

17:00 Kiran

Weekoverzicht van het belangrijkste nieuws uit Suriname en de regio.

18:00 Overlijdensberichten

19:00 - 22:00 Baithak Gana

Muziek die veelal door de voorouders uit India werd meegebracht; de zogenaamde "locals".

Logo Coastline Coastline

Luister naar Coastline Meer informatie over Coastline

12:00 - 22:00 Weekend Classics Non-stop muziek

Logo Frysk FM Frysk FM

Luister naar Frysk FM Meer informatie over Frysk FM

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

12:00 Het Weekend Non-stop muziek

Non-stop oude en nieuwe songs met een vertrouwde boodschap.

19:00 ’t Heerlijk Loflied

Een programma met verhalen uit de kerk- en koormuziek.

Presentatie: Hans van Vuuren.

20:00 - 00:00 Het Weekend Non-stop muziek

Non-stop oude en nieuwe songs met een vertrouwde boodschap.

Logo Grunn FM Grunn FM

Luister naar Grunn FM Meer informatie over Grunn FM

00:00 - 23:59 Grunn FM Non-stop muziek

Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Groningen waarvan het grootste deel in het Gronings dialect is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Groningse muzikanten of tekstschrijvers.

Logo Joy Radio Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

10:00 Non Stop Non-stop muziek

18:00 Regiomix

18:30 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

10:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Logo Radio 8FM Radio 8FM

Luister naar Radio 8FM Meer informatie over Radio 8FM

00:00 - 23:59 Nonstop Classic Hits Non-stop muziek

Logo Radio Continu Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

11:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Logo Radio JND Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

16:00 - 00:00 Radio JND

Logo Radio NL Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

00:00 - 23:59 Non-Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Logo Radio Royaal Radio Royaal

Luister naar Radio Royaal Meer informatie over Radio Royaal

16:00 Weekendshow

Presentatie: Dick Liefting.

19:00 Radio Royaal Non-stop muziek

De beste hits uit Nederland, afgewisseld met bekende hits.

20:00 - 22:00 Romantiek Non-stop muziek

De meest romantische en mooiste Nederlandse platen.

Logo Simone FM Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

12:00 - 00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Logo Ujala Radio Ujala Radio

Luister naar Ujala Radio Meer informatie over Ujala Radio

00:00 - 23:59 Ujala Radio

Logo Waterstad FM Waterstad FM

Luister naar Waterstad FM Meer informatie over Waterstad FM

00:00 - 23:59 Muziek Nonstop Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’70, ’80, ’90, ’00 en de hits van nu.

Logo Wild Hitradio Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Luister naar Wild Hitradio Meer informatie over Wild Hitradio

15:00 Middagshow

Presentatie: Michiel Zwartepoorte.

18:00 - 00:00 Avond Non-stop muziek

Non-stop de beste hits.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2019 oorboekje.nl