zaterdag
30
maart
Extra sportuitzendingen
Seventies Weekend
Suhoor Stories
House Top 1000
19:00 Langs de Lijn (NOS)
Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.
Presentatie: Elisabeth Steinz.
21:00 - 00:00 Soul Night met Shay (bnnvara)
De lekkerste soul, funk en disco.
Presentatie: Shay Kreuger.
19:00 Vera on Track (NTR)
De beste nieuwe muziek, het laatste festivalnieuws en interviews die een kijkje achter de schermen geven van festivals en artiesten.
Presentatie: Vera Siemons.
22:00 - 01:00 The Beat (NTR)
Presentatie: Justin Verkijk.
19:00 Opera Live - Wagner: Der fliegende Holländer (NTR)
Vandaag is een opname te horen van Wagners opera Der fliegende Holländer.
Presentatie: Hein van Eekert.
23:00 - 00:00 Vrije Geluiden (VPRO)
Nieuwe CD’s, oude platen, concerttips en archiefopnamen aan de grenzen van de klassieke muziek.
Presentatie: Aad van Nieuwkerk.
20:00 Volgspot (kro-ncrv)
Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.
Presentatie: Hijlco Span.
23:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5)
21:00 The Partysquad
22:00 DJ Wef
23:00 - 00:00 Flava B2B Superior
Presentatie: DJ Flava.
21:00 - 23:30 The Friday Move
Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.
Presentatie: Wilfred Genee.
23:30 - 00:00 Wereldspelers
Jelle Maasbach volgt ondernemers die de stap naar het buitenland maken.
21:00 - 00:00 Sven’s Classix
Sven van Veen draait de lekkerste dance-platen die ooit zijn gemaakt.
21:00 - 00:00 Dance Department
Nieuwe dance-tracks en spraakmakende dj’s van over de hele wereld.
Presentatie: Armin van Buuren.
20:00 The 70s & 80s Files
Serie waarin alle nummers voorbijkomen die in de jaren ’70 en ’80 in de Nederlandse hitparades stonden. Ieder nummer wordt slechts één keer gedraaid.
Presentatie: Arjan Snijders.
22:00 - 00:00 Veronica Anthems
19:00 Feel Good Evening
22:00 - 00:00 Lovesongs
De beste lovesongs aller tijden.
00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
18:00 Classic In De Avond
22:00 Mindradio
De beste muziek om tot rust te komen.
23:00 - 00:00 Nachtkastjesconcert
Klassieke muziek die zorgt voor een betere en diepere slaap.
20:00 - 00:00 The Boom Room
Deephouse, techno en techhouse. Met de beste nieuwe releases en DJ’s in de studio om een live-set te draaien.
Presentatie: Gijs Alkemade.
20:00 De Oosttribune
Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd Go Ahead Eagles - Excelsior (aftrap: 20:00 uur).
22:00 De Avond
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
18:00 Non-Stop Muziek
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
21:00 Muziek
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
18:00 Sporza
Sportprogramma.
23:00 - 00:00 Belpop Late Night
De beste muziek uit België.
20:00 Back To The 80s, 90s & Nillies
Muziek uit de jaren ’80, ’90 en ’00.
Presentatie: Caren Meynen.
22:00 - 00:00 80, 90 & Nillies
Muziek uit de jaren ’80, ’90 en ’00.
Presentatie: Dirk Ghijs.
20:00 Classic
Presentatie: Sylvia Broeckaert.
23:00 - 07:00 Continuo
20:00 Untz
Non-stop beats.
23:00 - 03:00 Untz
Non-stop beats.