Logo oorboekje.nl

De radiogids van morgen, zaterdag 18 januari 2020 om 13:00 uur

2020

zaterdag

18

januari

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

13:00
14:00
15:00

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

13:00 Dr Kelder en Co (AvroTros)

Met gasten van deskundig allooi bespreekt Jort Kelder hysterische opvattingen.

14:00 Argos (VPRO)

Journalistiek speurwerk naar opmerkelijke achtergronden bij het nieuws, of zaken die nieuws zouden moeten zijn.

Presentatie: Eric Arends.

15:00 - 16:00 Hilversum Uit

Uitzending vanaf een marktplein ergens in Nederland, waar een levendige radioshow gehouden wordt met actuele gesprekken, persoonlijke verhalen, muziek en dichtkunst, met speciale aandacht voor de lokale blik op de actuele stand van het land.

Presentatie: Petra Grijzen.

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

12:00 Spijkers met Koppen (bnnvara)

Dolf Jansen en Felix Meurders ontvangen tal van gasten uit de wereld van politiek, theater, film en sport. Daarnaast is er ook cabaret.

14:00 - 16:00 Annemiekes A-Lijst (AvroTros)

Verzoekplaten.

Presentatie: Annemieke Schollaardt.

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

12:00 Radio Op ’n Broodje (AvroTros)

Presentatie: Rob Janssen.

14:00 - 16:00 Mega Top 30 (AvroTros)

De populairste platen van Nederland. De lijst wordt samengesteld aan de hand van streaming, downloadcijfers, airplay en stemmen van luisteraars.

Presentatie: Olivier Bakker.

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Jet Berkhout.

14:00 - 16:30 ZaterdagMatinee (NTR)

Live-uitzending vanuit het Concertgebouw in Amsterdam. Het Radio Filharmonisch Orkest en het Groot Omroepkoor, onder leiding van Andrea Battistoni (dirigent) en Klaas Stok (koordirigent), met medewerking van Ilya Gringolts (viool), Helena Rasker (alt), Sergey Romanovsky (tenor) en Pietro Spagnoli (bariton) spelen:

  • Stravinsky - Requiem canticles
  • Berg - Vioolconcert ‘Dem Andenken eines Engels’
  • Mascagni - Messa di gloria

Presentatie: Hans Haffmans.

Landelijk, commercieel:

13:00
14:00
15:00

Logo 100%NL 100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

13:00 Colin Banks

15:00 - 17:00 Top 20

De populairste Nederlandse hits.

Presentatie: Colin Banks.

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

13:00 In Bedrijf Herhaling

Ondernemers vertellen openhartig over hun valkuilen en triomfen.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

13:30 The Green Quest Herhaling

Harm Edens neemt de vergroening van de BV Nederland onder de loep.

14:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

15:00 Boekestijn en De Wijk Herhaling

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

15:30 - 16:00 Beurswatch Herhaling

De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

Logo Qmusic Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

12:00 Stephan Bouwman

15:00 - 18:00 Top 40

Een overzicht van de 40 populairste platen, op basis van airplay, streaming en trends in social media.

Presentatie: Joep Roelofsen.

Logo Radio 10 Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

13:00 - 16:00 René Verkerk

Logo Radio 538 Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

12:00 Daniël Lippens

15:00 - 18:00 Edwin Noorlander

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

12:00 Lindo Duvall

15:00 - 18:00 Jasper de Vries

Logo Sky Radio Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

13:00 - 16:00 Weekend Hits Non-stop muziek

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

12:00 Anoûl Hendriks

15:00 - 18:00 Dimitris Kops

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

00:00 - 23:59 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

13:00
14:00
15:00

Logo Radio Noord Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

11:00 Noord en Ommeland

Programma met onderdelen als de uitgaanstips, de wekservice, wensen van luisteraars en vragen over computers en auto’s.

Presentatie: Hans Waalkens.

14:00 - 18:00 Café Martini

Gevarieerd programma met muziek en de geur van koffie.

Presentatie: Eric Bats & Maartje Ettema.

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

13:00 - 18:00 Sneon yn Fryslân

Muzyk, reaksjes fan harkers en de aktuele sport.

Presentatie: Diana de Groot.

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

12:15 Cassata

Drentse politiek en de actuele discussies in de provincie.

Presentatie: Margriet Benak.

14:00 - 17:00 Volkooren

Vlot en actueel programma met een vleugje nieuws, cultuur, veel muziek en gezelligheid en prijzen.

Presentatie: Ruben Kooren.

Logo Radio Oost Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

13:00 - 17:00 Toppers van Toen

Hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Oene Loonstra.

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

12:00 Gelderland Helpt

Programma waarin mensen elkaar hulp kunnen vragen en aan kunnen bieden.

Presentatie: Xandra Rakier.

14:00 - 18:00 Café GLD

Presentatie: Maarten Daam.

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

12:00 Graat & De Laat

Presentatie: Jordy Graat & Christel de Laat.

14:00 - 18:00 Zet ’m OB

Muziekprogramma.

Presentatie: Ronny Balk.

Logo L1 Radio L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

13:00 LVK - Tweede Halve Finale Herhaling

De tweede halve finale van het Limburgs Vastelaovesleedjes Konkoer 2020.

15:00 - 16:00 Plat-eweg

Limburgstalig muziekprogramma.

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

12:00 Keur in de Middag

Infotainment-programma met veel feel good items, spellen en informatieblokjes over sport, weer en nieuws.

Presentatie: Eddy Keur.

15:00 - 17:00 Driessen en Driessen

Muzikale weetjes, ditjes en datjes en verborgen muziekverhalen. Een muzikale mix van de gebroeders Leo en Nico Driessen.

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

12:00 De Week

Terugblik op de mooiste, beste en leukste radiomomenten van de afgelopen week.

Presentatie: Ingrid Corvers.

14:00 - 18:00 Namen & Rugnummers

Regionaal sportprogramma.

Logo Radio West Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

12:00 Broodje Bral

Sjaak Bral brengt Haagse humor, verfrissend nieuws en lekkere muziek.

14:00 - 18:00 Zuid-Holland Sport

Het laatste sportnieuws en live verslag van voetbalwedstrijden uit de tweede divisie en derde divisie.

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

12:00 Zaterdagmiddag Live

Reportages, muziek, een spel, een uitgaansagenda en verslagen van evenementen.
Dit programma wordt gepresenteerd door Ruud de Boer met een wisselende collega van Exxact Barendrecht, RTV Lansingerland of RTV Albrandswaard.

14:00 - 18:00 Zuid-Holland Sport

Het laatste sportnieuws en live verslag van voetbalwedstrijden uit de tweede divisie en derde divisie.

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

13:00 - 17:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Ronald Verburg.

Regionaal, commercieel:

13:00
14:00
15:00

Logo Amor FM Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

13:00 - 17:00 Vermais

Logo Frysk FM Frysk FM

Luister naar Frysk FM Meer informatie over Frysk FM

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Logo Grunn FM Grunn FM

Luister naar Grunn FM Meer informatie over Grunn FM

00:00 - 23:59 Grunn FM Non-stop muziek

Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Groningen waarvan het grootste deel in het Gronings dialect is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Groningse muzikanten of tekstschrijvers.

Logo Joy Radio Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

00:00 - 23:59 Non Stop Hits Non-stop muziek

Logo Radio 10 Brabant Radio 10 Brabant

Meer informatie over Radio 10 Brabant

00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

Logo Radio Continu Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

10:00 - 19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

10:00 - 21:00 Non-Stop Non-stop muziek

Logo Radio JND Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

12:00 Weekend Show

Presentatie: Marcel Aarts.

14:00 - 16:00 De JN30

Logo Radio NL Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

00:00 - 23:59 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Logo Simone FM Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

12:00 Patrick Wolda

15:00 - 00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Logo Ujala Radio Ujala Radio

Luister naar Ujala Radio Meer informatie over Ujala Radio

00:00 - 23:59 Ujala Radio

Logo Waterstad FM Waterstad FM

Luister naar Waterstad FM Meer informatie over Waterstad FM

00:00 - 23:59 Muziek Nonstop Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’70, ’80, ’90, ’00 en de hits van nu.

Logo Wild Hitradio Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Luister naar Wild Hitradio Meer informatie over Wild Hitradio

12:00 Weekend Lunch

Presentatie: Rob van Eijndt.

15:00 - 18:00 Wild 40

Presentatie: Peter van Leeuwen.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl