Logo oorboekje.nl

De radiogids van morgen, zaterdag 18 januari 2020 om 16:00 uur

2020

zaterdag

18

januari

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

16:00
17:00
18:00

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

16:00 WNL Op Zaterdag (WNL)

Nieuws talkshow over het nieuws van de dag, economie, ondernemen, politiek, geld en sport, media en cultuur.

Presentatie: Margreet Spijker.

18:00 - 19:00 Opiniemakers (WNL)

Een prominente duider kijkt terug op belangrijke kwesties van de week. Samen met deskundigen aan tafel wordt nieuws besproken en gemaakt.

Presentatie: Wieger Hemmer.

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

16:00 Muziekcafé (AvroTros)

Live muziekprogramma vanuit Podium De Vorstin in Hilversum. Met interviews en optredens van artiesten uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Daniël Dekker.

18:00 - 21:00 Corné Klijns Soul Sensations (AvroTros)

De lekkerste soulplaten.

Presentatie: Corné Klijn.

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

16:00 - 19:00 Herman (AvroTros)

Presentatie: Herman Hofman.

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

14:00 ZaterdagMatinee (NTR)

Live-uitzending vanuit het Concertgebouw in Amsterdam. Het Radio Filharmonisch Orkest en het Groot Omroepkoor, onder leiding van Andrea Battistoni (dirigent) en Klaas Stok (koordirigent), met medewerking van Ilya Gringolts (viool), Helena Rasker (alt), Sergey Romanovsky (tenor) en Pietro Spagnoli (bariton) spelen:

  • Stravinsky - Requiem canticles
  • Berg - Vioolconcert ‘Dem Andenken eines Engels’
  • Mascagni - Messa di gloria

Presentatie: Hans Haffmans.

16:30 Matinee Café (NTR)

Hans Haffmans bespreekt met enkele gasten muziekopnames van CD, het internet en uit het archief.
Vandaag is onder meer de meest recente winnaar van de Nederlandse Muziekprijs, slagwerker Dominique Vleeshouwers te gast.

17:30 - 19:00 Podium op Zaterdag (NTR)

De nieuwste releases en tips voor poëzie, film en concerten. Daarnaast is er speciale aandacht voor crossover.

Presentatie: Wouter Pleijsier.

Landelijk, commercieel:

16:00
17:00
18:00

Logo 100%NL 100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

15:00 Top 20

De populairste Nederlandse hits.

Presentatie: Colin Banks.

17:00 - 00:00 De Beste Muziek van Nederland Non-stop muziek

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

16:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

17:00 De Eeuw van mijn Dochters Herhaling

Serie waarin Art Rooijakkers zoekt naar de nabije toekomst, waarin zijn dochters zullen opgroeien. Hij gaat samen met luisteraars op verkenning in de 21e eeuw. In gesprekken met deskundigen worden er belangrijke thema’s besproken, zoals voedsel, waterbeheer en mobiliteit.

17:30 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

18:00 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

18:30 - 19:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

Logo Qmusic Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

15:00 Top 40

Een overzicht van de 40 populairste platen, op basis van airplay, streaming en trends in social media.

Presentatie: Joep Roelofsen.

18:00 - 21:00 Jordi & Hila

Presentatie: Jordi Warners & Hila Noorzai.

Logo Radio 10 Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

16:00 - 19:00 Albert-Jan Sluis

Logo Radio 538 Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

15:00 Edwin Noorlander

18:00 - 21:00 Bij Igmar

Presentatie: Igmar Felicia.

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

15:00 Jasper de Vries

18:00 - 21:00 Maurice Verschuuren

Logo Sky Radio Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

16:00 - 19:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

15:00 Dimitris Kops

18:00 - 20:00 Wkndmx

Mix, gemaakt door Martin Pieters.

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

00:00 - 23:59 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

16:00
17:00
18:00

Logo Radio Noord Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

14:00 Café Martini

Gevarieerd programma met muziek en de geur van koffie.

Presentatie: Eric Bats & Maartje Ettema.

18:00 - 19:30 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

13:00 Sneon yn Fryslân

Muzyk, reaksjes fan harkers en de aktuele sport.

Presentatie: Diana de Groot.

18:00 - 19:30 De Jûn fan Fryslân Non-stop muziek

In greep út de popmuzyk fan de lêste 40 jier.

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

14:00 Volkooren

Vlot en actueel programma met een vleugje nieuws, cultuur, veel muziek en gezelligheid en prijzen.

Presentatie: Ruben Kooren.

17:00 Sport

Regionaal sportprogramma.

18:00 - 19:00 Muziekprofiel

Amateurmuziek.

Presentatie: Nico Sieffers.

Logo Radio Oost Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

13:00 Toppers van Toen

Hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Oene Loonstra.

17:00 - 22:00 De Oosttribune

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd FC Twente - FC Groningen (aftrap: 19:45 uur).

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

14:00 Café GLD

Presentatie: Maarten Daam.

18:00 - 23:00 Muziek Non-stop muziek

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

14:00 Zet ’m OB

Muziekprogramma.

Presentatie: Ronny Balk.

18:00 - 00:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Logo L1 Radio L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

16:00 Wunderbar

Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.

Presentatie: Rick Cremers.

17:00 Nws

Regionaal nieuws.

17:15 Wunderbar

Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.

Presentatie: Rick Cremers.

18:00 - 21:00 Sport

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd Fortuna Sittard - Vitesse (aftrap: 18:30 uur).

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

15:00 Driessen en Driessen

Muzikale weetjes, ditjes en datjes en verborgen muziekverhalen. Een muzikale mix van de gebroeders Leo en Nico Driessen.

17:00 Tekst en Uitleg

Jos Heeremans is liefhebber en kenner van kleinkunst, cabaret en mooie luisterliedjes. Met makers en liefhebbers van dat fraais zoekt hij naar tekst & uitleg rond deze muziek, of rond andere belangwekkende zaken des levens.

18:00 - 19:00 Gouden Hits Museum

Ferdi Bolland (van het duo Bolland & Bolland) presenteert zijn blik op de gouden hits (en missers) uit de rijke pop historie.

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

14:00 Namen & Rugnummers

Regionaal sportprogramma.

18:00 - 19:00 93 1.nl nonstop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

Logo Radio West Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

14:00 Zuid-Holland Sport

Het laatste sportnieuws en live verslag van voetbalwedstrijden uit de tweede divisie en derde divisie.

18:00 - 23:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

14:00 Zuid-Holland Sport

Het laatste sportnieuws en live verslag van voetbalwedstrijden uit de tweede divisie en derde divisie.

18:00 - 19:00 Non-Stop Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’60.

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

13:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Ronald Verburg.

17:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.

17:15 De Zeeuwse Top 40

Muziek uit Zeeland.

Presentatie: Elsa van Hermon.

18:00 - 00:00 Muziek Non-stop muziek

Regionaal, commercieel:

16:00
17:00
18:00

Logo Amor FM Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

13:00 Vermais

17:00 Actualiteiten

18:00 - 19:00 Overlijdensberichten

Logo Frysk FM Frysk FM

Luister naar Frysk FM Meer informatie over Frysk FM

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Logo Grunn FM Grunn FM

Luister naar Grunn FM Meer informatie over Grunn FM

00:00 - 23:59 Grunn FM Non-stop muziek

Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Groningen waarvan het grootste deel in het Gronings dialect is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Groningse muzikanten of tekstschrijvers.

Logo Joy Radio Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 Non Stop Non-stop muziek

18:00 Regiomix

18:30 - 00:00 Non Stop Non-stop muziek

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

00:00 - 23:59 Non Stop Hits Non-stop muziek

Logo Radio 10 Brabant Radio 10 Brabant

Meer informatie over Radio 10 Brabant

00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

Logo Radio Continu Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

10:00 - 19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

10:00 - 21:00 Non-Stop Non-stop muziek

Logo Radio JND Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

16:00 - 20:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

Logo Radio NL Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

00:00 - 23:59 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Logo Simone FM Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

15:00 - 00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Logo Ujala Radio Ujala Radio

Luister naar Ujala Radio Meer informatie over Ujala Radio

00:00 - 23:59 Ujala Radio

Logo Waterstad FM Waterstad FM

Luister naar Waterstad FM Meer informatie over Waterstad FM

00:00 - 23:59 Muziek Nonstop Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’70, ’80, ’90, ’00 en de hits van nu.

Logo Wild Hitradio Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Luister naar Wild Hitradio Meer informatie over Wild Hitradio

15:00 Wild 40

Presentatie: Peter van Leeuwen.

18:00 - 20:00 On Fire

Presentatie: Erwin van der Bliek.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl