vrijdag
24
mei
Weekendprogrammering NPO Radio 2
Zeroes Week
Top 1000 van de ‘80s
12:00 De Nieuws BV (bnnvara)
Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.
Presentatie: Stephan Komduur.
13:30 - 14:00 Bureau Buitenland (VPRO)
Nieuws en achtergronden uit het buitenland.
Presentatie: Chris Kijne & Sophie Derkzen & Tim de Wit.
12:00 - 14:00 Annemiekes A-Lunch (AvroTros)
Veel muziek, aandacht voor nieuwe podcasts, boeken, theatershows, albums en spraakmakend nieuws uit de media.
Presentatie: Annemieke Schollaardt.
10:00 Ivo van Breukelen (kro-ncrv)
13:00 - 16:00 Sophie Hijlkema (AvroTros)
12:00 - 14:00 De Muziekfabriek (AvroTros)
Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.
Presentatie: Jet Berkhout.
12:00 - 14:00 Lunch Lekker (Max)
Evergreens en hits van eigen bodem. Daarnaast is er aandacht voor interessante gebeurtenissen in het land. Muziekkenners die het origineel van een kopie weten te onderscheiden kunnen meespelen met het spel ’DubbelDekker’.
Presentatie: Daniël Dekker.
10:00 ClassX
Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.
Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.
13:00 - 16:00 Imani
De beste muziek van nu en aandacht voor luisteraars en alles wat er buiten de randstad gebeurt.
Presentatie: Imani Gonçalves.
11:00 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
13:30 - 14:00 Studio Den Haag
Politiek verslaggevers Mats Akkerman en Leendert Beekman praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.
Presentatie: Mark Beekhuis.
12:00 - 14:00 De Top 1000 Van De ’80s (dag 5 van 10)
De populairste muziek uit de jaren ’80.
Presentatie: Frank van der Lende.
00:00 - 16:00 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
10:00 - 14:00 MixMarathon
De beste dj-sets.
Presentatie: Thomas van Empelen.
09:00 Bert van Losser
Muziek, gesprekken en spelletjes.
13:00 - 16:00 Paula Keizer
Muziek en alles wat er speelt in Overijssel en daarbuiten.
12:00 - 14:00 Lunchpauze
Nieuwe en mooie verhalen uit de provincie, tijd voor een goed, vrolijk gesprek en ruimte voor verhalen van luisteraars.
Presentatie: Xandra Rakier.
10:00 Route Regio
Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.
Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.
13:00 - 16:00 Hithappen
Hits van nu en toen.
Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.
12:00 Nieuwe Feiten
Presentatie: Lieven Vandenhaute.
13:00 - 16:00 Friday On My Mind
Presentatie: Ilse Liebens.
12:00 Middag
Regionaal programma, met het nieuws uit één van de Belgische provincies.
13:00 - 16:00 Weekend
Presentatie: Caren Meynen.
12:00 - 14:00 Music Matters
Muzieknieuws over klassieke muziek, jazz en global. Met vooral aandacht voor straf, jong talent van eigen bodem, verrassende muzikale keuzes en gesprekken met gepassioneerde musici die vertellen over hun plannen en liefde voor muziek.
Presentatie: Olav Grondelaers.
12:00 De Piencode
Een muzikale rebus, waarbij verbanden moeten worden gezocht tussen de platen.
Presentatie: Pien Lefranc.
13:00 - 16:00 Kirsten Lemaire
12:00 Follow Friday
Luisteraars linken platen aan elkaar.
Presentatie: Evelyn De Backer.
13:00 - 16:00 Esther Nwanu