vrijdag
24
mei
Weekendprogrammering NPO Radio 2
Zeroes Week
Top 1000 van de ‘80s
09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)
Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.
Presentatie: Carl-Johan de Zwart.
11:30 Sven Op 1 (WNL)
Interviewprogramma rond het nieuws van de dag of de week. Bij voorkeur met de hoofdpersoon uit of bij dat nieuws.
Presentatie: Sven Kockelmann.
12:00 - 13:30 De Nieuws BV (bnnvara)
Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.
Presentatie: Stephan Komduur.
09:00 Aan de Slag (AvroTros)
Muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.
Presentatie: Bart Arens.
12:00 - 14:00 Annemiekes A-Lunch (AvroTros)
Veel muziek, aandacht voor nieuwe podcasts, boeken, theatershows, albums en spraakmakend nieuws uit de media.
Presentatie: Annemieke Schollaardt.
10:00 - 13:00 Ivo van Breukelen (kro-ncrv)
09:00 De Klassieken (AvroTros)
De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.
Presentatie: Ab Nieuwdorp.
12:00 - 14:00 De Muziekfabriek (AvroTros)
Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.
Presentatie: Jet Berkhout.
09:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)
Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.
Presentatie: Hans Schiffers.
12:00 - 14:00 Lunch Lekker (Max)
Evergreens en hits van eigen bodem. Daarnaast is er aandacht voor interessante gebeurtenissen in het land. Muziekkenners die het origineel van een kopie weten te onderscheiden kunnen meespelen met het spel ’DubbelDekker’.
Presentatie: Daniël Dekker.
10:00 - 13:00 ClassX
Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.
Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.
10:00 - 13:00 Rutger Radstaake
11:00 - 13:30 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
10:00 Greatest Hits
Presentatie: Dennis Ruyer.
12:00 - 14:00 Lindo Duvall
09:00 De Top 1000 Van De ’80s (dag 5 van 10)
De populairste muziek uit de jaren ’80.
Presentatie: Sander Hoogendoorn.
12:00 - 14:00 De Top 1000 Van De ’80s (dag 5 van 10)
De populairste muziek uit de jaren ’80.
Presentatie: Frank van der Lende.
09:30 - 13:00 Nonstop @Work
Up-tempo hits.
00:00 - 16:00 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
06:00 Classic In De Ochtend
12:00 - 18:00 Classic In De Middag
10:00 - 14:00 MixMarathon
De beste dj-sets.
Presentatie: Thomas van Empelen.
09:00 - 13:00 Bert van Losser
Muziek, gesprekken en spelletjes.
09:00 Op de Koffie
Presentatie: Rob Kleijs.
12:00 - 14:00 Lunchpauze
Nieuwe en mooie verhalen uit de provincie, tijd voor een goed, vrolijk gesprek en ruimte voor verhalen van luisteraars.
Presentatie: Xandra Rakier.
10:00 - 13:00 Route Regio
Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.
Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.
10:00 Zijn Er Nog Vragen?
Antwoorden op vragen van luisteraars bij de grote en kleine verhalen in de actualiteit.
Presentatie: Kobe Ilsen en Babette Moonen.
12:00 - 13:00 Nieuwe Feiten
Presentatie: Lieven Vandenhaute.
10:00 Ann&Daan
Praktische tips en de meest uiteenlopende onderwerpen, zoals: lifestyle, gezondheid, sport, natuur en cultuur.
Presentatie: Daan Masset & Ann Reymen.
12:00 - 13:00 Middag
Regionaal programma, met het nieuws uit één van de Belgische provincies.
09:00 Ampersand
Programma met de nadruk op muziek, maar met ook ruimte voor persoonlijke verhalen.
Presentatie: Sieglinde Michiel.
12:00 - 14:00 Music Matters
Muzieknieuws over klassieke muziek, jazz en global. Met vooral aandacht voor straf, jong talent van eigen bodem, verrassende muzikale keuzes en gesprekken met gepassioneerde musici die vertellen over hun plannen en liefde voor muziek.
Presentatie: Olav Grondelaers.
09:00 Joris Brys
12:00 - 13:00 De Piencode
Een muzikale rebus, waarbij verbanden moeten worden gezocht tussen de platen.
Presentatie: Pien Lefranc.
10:00 Brahim
Hits.
Presentatie: Brahim Attaeb.
12:00 - 13:00 Follow Friday
Luisteraars linken platen aan elkaar.
Presentatie: Evelyn De Backer.