zondag
2
februari
Extra sportuitzendingen
Evergreen Week van de Jaren 60
Een programma over de onvoltooid verleden tijd met discussies, reportages en ooggetuigenverslagen.
Presentatie: Chris Kijne.
Presentatie: Jeroen van Inkel.
Programma met klassieke, vaak religieuze muziek voor het ultieme zondagochtendgevoel. Met muziek uit verschillende stijlperioden; van gregoriaans tot muziek van Pärt en van Bach en Brahms tot Taverner en Ten Holt.
Presentatie: Wilfred Kemp.
Concerten met toegankelijke muziek, rechtstreeks vanuit het Concertgebouw in Amsterdam.
Vandaag is een optreden te horen van het Radio Filharmonisch Orkest, Markus Stenz (dirigent), en Simone Lamsma (viool)
Presentatie: Saskia Voorbach.
Kleinkunst en cabaret, samengesteld door kenner Kick van der Veer. Hij voorziet alle fragmenten en muziek van commentaar en vervult een gidsfunctie.
In een ontspannen, relaxte sfeer draait Jacques Klöters een rijke mix van muziek. Het uur wordt geopend met een gedicht.
Scherpe analyses over de internationale politiek.
Presentatie: Bernard Hammelburg.
Politiek verslaggevers Mats Akkerman en Leendert Beekman praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.
Presentatie: Mark Beekhuis.
Maarten Bouwhuis en Maarten de Gruyter duiken in de wereld van het vastgoed. Van een tweede huis als investering tot en met de financiering van je bedrijfshal en de toekomst van kantoorpanden.
Presentatie: Maurice Verschuuren.
Muziekprogramma waarin de muziekkeuze van luisteraars centraal staat. Muziek met bijzondere verhalen, een gesproken column, een spelletje en veel gezelligheid.
Presentatie: Dorothy Oosting.
Verzoekplaten om een ander mee te feliciteren, de groeten te doen of een hart onder de riem te steken.
Presentatie: André Kuiper.
Felicitatieprogramma en weekendagenda.
Presentatie: Pieter Kiewied.
Interview- en discussieprogramma over actuele Limburgse politiek, cultuur, economie, wetenschap en media.
Presentatie: Fabienne Nijsten & Frank Ruber.
Gesprek met een gast die vertelt wat hem of haar raakt in het leven.
Presentatie: Friedl’ Lesage.
Een duik in het (muzikale) verleden, met legendarische quotes bij de grootste hits aller tijden.
Presentatie: Guy De Pré.
Gesprek met een gast om te ontdekken hoe diens wereldbeeld zich gevormd heeft.
Presentatie: Heleen Debruyne.
Een oase van rust en schoonheid in woord en muziek van de middeleeuwen tot nu.
Presentatie: Julie Van Bogaert.
De beste tijdloze muziek.
Presentatie: Dave Peters.
De officiële hitlijst van Vlaanderen.
Presentatie: Fabian Hermans.