Logo oorboekje.nl

De radiogids van zondag 10 november 2019 om 13:00 uur

2019

zondag

10

november

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

13:00
14:00
15:00
16:00

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

12:00 De Perstribune (Max)

Programma met prominente gasten uit de wereld van de media en sport. Met hen worden actuele en persoonlijke zaken besproken.

Presentatie: Margreet Reijntjes & Carrie ten Napel.

14:00 - 19:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.

Presentatie: Henry Schut en Hugo Borst.

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

12:00 Bureau Kijk in de Vegte (kro-ncrv)

Programma waarin antwoord op vragen gezocht wordt.

Presentatie: Jeroen Kijk in de Vegte.

14:00 Annemiekes A-Lijst (AvroTros)

Verzoekplaten.

Presentatie: Annemieke Schollaardt.

16:00 - 18:00 Muziekcafé (AvroTros)

Muziek en gesprekken met uiteenlopende artiesten. Ook is er aandacht voor de mooiste concertherinneringen van luisteraars en de meest bijzondere live tracks, waarbij de gehele originele versie wordt gedraaid.

Presentatie: Daniël Dekker.

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

12:00 Radio Op ’n Broodje (AvroTros)

Presentatie: Rob Janssen.

14:00 Olivier (AvroTros)

Presentatie: Olivier Bakker.

16:00 - 19:00 Herman (AvroTros)

Presentatie: Sophie Hijlkema.

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

12:15 De Muziekfabriek (AvroTros)

Een brug tussen het zondagochtend- en zondagmiddagconcert. Rechtstreeks vanuit de artiestenfoyer van het Concertgebouw in Amsterdam.

Presentatie: Hans van den Boom.

14:00 - 16:30 Het Zondagmiddagconcert (AvroTros)

Opname van het Koninklijk Concertgebouworkest onder leiding van Paavo Järvi, met medewerking van Lang Lang (piano):

  • Richard Wagner – ouvertüre Tannhäuser
  • Ludwig van Beethoven – Pianoconcert nr.2 op.19
  • Johannes Brahms – Symfonie nr.4

Presentatie: Mark Brouwers.

16:30 - 18:00 Diskotabel (NTR)

Recent verschenen cd's worden besproken door een panel van drie muziekkenners.

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

12:00 Adres Onbekend (kro-ncrv)

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 Goudmijn (kro-ncrv)

Bijzondere vertellingen van gewone mensen.

Presentatie: Stefan Stasse.

16:00 - 18:00 Theater van het Sentiment (kro-ncrv)

Voorstelling waarin een dag uit het verleden weer tot leven komt.

Presentatie: Bart van Leeuwen.

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

Logo FunX FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

10:00 - 19:00 DiXte 1000 (dag 2 van 7)

De duizend ’dikste’ urban tracks, gebaseerd op voorkeursstemmen.

Landelijk, commercieel:

13:00
14:00
15:00
16:00

Logo 100%NL 100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

13:00 - 17:00 Colin Banks

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

13:00 Beurswatch Herhaling

De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

13:30 Bouwmeesters Herhaling

Programma over de laatste ontwikkelingen en actualiteiten in de bouw en infrastructuur.

Presentatie: Paul Laseur.

14:00 Techniektour Herhaling

Thomas Schuurman gaat op zoek naar technische uitdagingen en hoogstandjes.

14:30 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

15:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

15:30 In Bedrijf Herhaling

Ondernemers vertellen openhartig over hun valkuilen en triomfen.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

16:00 Groeihelden Herhaling

Ondernemers vertellen openhartig over hun valkuilen en triomfen.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

16:30 - 17:30 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

Logo ClassicNL ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

13:00 Middagconcert Non-stop muziek

14:00 - 18:00 Onder De Naald Non-stop muziek

Actuele cd’s, aangevuld met mooie tracks van lp’s.

Logo Kink Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

12:00 Weekend

Presentatie: Stefan Koopmanschap.

15:00 - 18:00 Outlaw 41

De beste tracks van nu, afgeteld van 40 naar 0.

Presentatie: Jasper Leijdens.

Logo Qmusic Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

12:00 Stephan Bouwman

15:00 - 18:00 Martijn Biemans

Logo Radio 10 Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

13:00 - 16:00 Albert-Jan Sluis

16:00 - 19:00 Dennis Verheugd

Logo Radio 538 Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

12:00 Wietze de Jager

15:00 - 18:00 Edwin Noorlander

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

12:00 Lindo Duvall

15:00 - 18:00 Jasper de Vries

Logo Sky Radio Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

13:00 - 16:00 Weekend Hits Non-stop muziek

16:00 - 19:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

12:00 Anoûl Hendriks

15:00 - 18:00 Dimitris Kops

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

00:00 - 21:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

13:00
14:00
15:00
16:00

Logo Radio Noord Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

12:00 - 18:00 Goud op Noord

Liedjes uit het grote archief. Luisteraars kunnen favoriete nummers aanvragen.

Presentatie: Stephan Kosters.

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

13:00 - 18:00 Snein yn Fryslân

De moaiste muzyk mei alle wiken in jier as kroanjier. Mei ûnder oare muzyk en nijs út dat jier en tv fan doe. Njonken de muzyk komt de aktuele sport oan bod.

Presentatie: Johan Terpstra.

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

12:15 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en de kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 Drenthe Toen

Programma over de geschiedenis van Drenthe.

Presentatie: Sophie Timmer.

16:00 - 17:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

Logo Radio Oost Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

13:00 - 18:00 De Oosttribune

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd FC Twente - PEC Zwolle (aftrap: 14:30 uur).

Presentatie: Paul Schabbink.

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

12:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en de kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

12:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en de kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 - 18:00 Café GLD

Presentatie: Maarten Daam.

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

12:00 De Zuidtribune

Sport in de breedste zin van het woord. Met sportnieuwtjes en verhalen achter de sport, afgewisseld met muziek.

14:00 - 18:00 Zet ’m OB

Muziekprogramma.

Presentatie: Ronny Balk.

Logo L1 Radio L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

13:00 - 17:15 Sport & Co

Een mix van informatie, sportverslagen, achtergronden en muziek.

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

12:00 Ricky op Zondag

Een verrassingsgast, een muzikaal mini-portret van een artiest en Ricky’s fraaie muziekselectie.

Presentatie: Ricky Koole.

14:00 100 Jaar Radio

Harm Edens en Arjan Snijders verzamelen geluid en brengen verhalen over de roemrijke geschiedenis van de radio.

15:00 - 18:00 Keur in de Middag

Infotainment-programma met veel feel good items, spellen en informatieblokjes over sport, weer en nieuws.

Presentatie: Eddy Keur.

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

12:00 - 18:00 Namen & Rugnummers

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd Ajax - FC Utrecht (aftrap: 12:15 uur).

Logo Radio West Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

12:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en de kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 - 17:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

12:00 Het Opkamertje

Muzikale curiosa van buiten het Rijnmond-gebied.

Presentatie: Roland Vonk.

14:00 Non-Stop Non-stop muziek

15:00 - 19:00 RR Sport

Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met een verslag van de wedstrijd Feyenoord - RKC Waalwijk (aftrap: 16:45 uur).

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

12:00 Adres Onbekend

Zoektocht naar uit het oog verloren familieleden, geliefden, vrienden of collega’s.
Dit programma is een samenwerking tussen regionale radiozenders en de kro-ncrv.

Presentatie: Ron Kas.

14:00 - 17:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Ronald Verburg.

Regionaal, commercieel:

13:00
14:00
15:00
16:00

Logo Amor FM Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

13:00 - 17:00 Vermais

Logo Coastline Coastline

Luister naar Coastline Meer informatie over Coastline

12:00 - 22:00 Weekend Classics Non-stop muziek

Logo Frysk FM Frysk FM

Luister naar Frysk FM Meer informatie over Frysk FM

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

12:00 - 19:00 Het Weekend Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

Logo Grunn FM Grunn FM

Luister naar Grunn FM Meer informatie over Grunn FM

00:00 - 23:59 Grunn FM Non-stop muziek

Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Groningen waarvan het grootste deel in het Gronings dialect is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Groningse muzikanten of tekstschrijvers.

Logo Joy Radio Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

10:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Logo Radio 8FM Radio 8FM

Luister naar Radio 8FM Meer informatie over Radio 8FM

00:00 - 23:59 Nonstop Classic Hits Non-stop muziek

Logo Radio Continu Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

11:00 - 00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

10:00 - 21:00 Non-Stop Non-stop muziek

Logo Radio JND Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

12:00 Weekend Show

14:00 De JN30

16:00 - 00:00 Radio JND Non-stop muziek

Logo Radio NL Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

00:00 - 23:59 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Logo Simone FM Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

12:00 - 00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Logo Ujala Radio Ujala Radio

Luister naar Ujala Radio Meer informatie over Ujala Radio

00:00 - 23:59 Ujala Radio

Logo Waterstad FM Waterstad FM

Luister naar Waterstad FM Meer informatie over Waterstad FM

00:00 - 23:59 Muziek Nonstop Non-stop muziek

Muziek uit de jaren ’70, ’80, ’90, ’00 en de hits van nu.

Logo Wild Hitradio Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Luister naar Wild Hitradio Meer informatie over Wild Hitradio

12:00 Weekend Lunch

Presentatie: Rob van Eijndt.

15:00 - 18:00 Middagshow

Presentatie: Michiel Zwartepoorte.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2019 oorboekje.nl