Logo oorboekje.nl

De radiogids van zaterdag 22 juni 2024

2024

zaterdag

22

juni

Bijzonderheden, deze week:


Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 Een Uur Cultuur (VPRO)

Cultuurprogramma.

Presentatie: Teddy Tops.

07:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Sander van Hoorn.

08:30 Nieuwsweekend (Max)

Magazine met studiogasten, waarin gesproken wordt over nieuws uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Pieter van der Wielen & Mieke van der Weij.

11:00 De Taalstaat (kro-ncrv)

Programma waarin de Nederlandse taal het middelpunt vormt.

Presentatie: Frits Spits.

13:00 Dr Kelder en Co (AvroTros)

Met gasten van deskundig allooi bespreekt Jort Kelder hysterische opvattingen.

14:00 Argos (VPRO / Human)

Journalistiek speurwerk naar opmerkelijke achtergronden bij het nieuws, of zaken die nieuws zouden moeten zijn.

Presentatie: Eric Arends & Chris Kijne.

15:00 De Publieke Tribune (Human)

Onder leiding van Coen Verbraak stelt een betrokken publiek zijn prangende vragen aan gezagsdragers en deskundigen.

16:00 Goed Ingelichte Kring (PowNed)

De slimste vrouwen van Nederland geven messcherp commentaar op de actualiteit.

Presentatie: Chazia Mourali.

17:00 In De Kantine (WNL)

Programma waar met een goed humeur de week wordt doorgenomen en waar wordt afgetrapt voor een nieuwe werkweek. Live vanaf locatie. Met een grote variëteit aan gasten. Politiek, media-cultuur en ondernemerschap komen aan bod. Ook is er ruim aandacht voor sportflitsen.

Presentatie: Fidan Ekiz & Wieger Hemmer.

19:00 Langs de Lijn (NOS)

Sportprogramma, met nieuws, achtergronden, reportages, live-verslagen, interviews en studiogasten.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.

Presentatie: Elisabeth Steinz.

00:00 De Ongelooflijke Radio (EO)

Interviewprogramma over de relevantie van het geloof in een steeds ongeloviger Nederland. Journalist David Boogerd en theoloog Stefan Paas voeren verdiepende gesprekken met spraakmakende gasten.

01:00 De Wereld van bnnvara

Gesprekken met Nederlanders die in het buitenland wonen. Zij reageren op de actualiteit in eigen land en in Nederland.

Presentatie: Rosa Wierda.

03:00 - 06:00 De Nacht Is Zwart (Omroep Zwart)

Programma als een ritje in de nachtbus: avontuurlijk, betrouwbaar en verrassend. Diverse passagiers rijden mee langs de vele gezichten en stemmen die de nacht rijk is.

Presentatie: Nawa Sira van Sluijs.

Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2

02:00 Top 2000 Dossier Non-stop muziek

07:00 Vroeg Pieken (kro-ncrv)

Presentatie: Evert Duipmans.

10:00 Rinkeldekinkel (bnnvara)

Presentatie: Jeroen van Inkel.

12:00 Leuk is Anders (bnnvara)

Onverwachte, geïmproviseerde gesprekken met luisteraars over elk mogelijk onderwerp en interviews over alles wat Dolf Jansen verbaast, interesseert of intrigeert. Of dat nou een bijzonder wetenschappelijk onderzoek is, een fascinerend sportverhaal, of een prachtig nieuw boek. Ook is er een quiz, waarbij de spelregels onvoorspelbaar zijn.

Presentatie: Dolf Jansen.

14:00 Evelien (kro-ncrv)

Presentatie: Evelien de Bruijn.

16:00 Muziekcafé (AvroTros)

Live muziekprogramma vanuit Podium De Vorstin in Hilversum. Met interviews en optredens van artiesten uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Carolien Borgers.

18:00 Soul Night met Corné (AvroTros)

De lekkerste soul, funk en disco.

Presentatie: Corné Klijn.

21:00 Soul Night met Shay (bnnvara)

De lekkerste soul, funk en disco.

Presentatie: Shay Kreuger.

00:00 - 07:00 Soul Night Dossier Non-stop muziek

Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM

04:00 Sebastiaan Ockhuysen

07:00 Mart Meijer (AvroTros)

10:00 Rámon Verkoeijen (bnnvara)

13:00 Obi Raaijmaakers

16:00 3FM x Pinkpop

Verslag van Pinkpop, met optredens, backstage-interviews en festivalsfeer.

Presentatie: Mai Verbij & Mark van der Molen.

19:00 3FM x Pinkpop

Verslag van Pinkpop, met optredens, backstage-interviews en festivalsfeer.

Presentatie: Olivier Bakker & Jamie Reuter.

22:00 3FM x Pinkpop

Verslag van Pinkpop, met optredens, backstage-interviews en festivalsfeer.

Presentatie: Sophie Hijlkema & Mart Meijer.

01:00 Anneli Verhees

04:00 - 07:00 Obi Raaijmaakers

Luister naar NPO Klassiek

Logo NPO Klassiek NPO Klassiek (voorheen NPO Radio 4)

Meer informatie over NPO Klassiek

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

07:00 De Ochtend (kro-ncrv)

Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.

Presentatie: Hans Smit.

09:00 Musica Religiosa (EO)

Klassieke muziek met een religieuze signatuur.

Presentatie: Elsbeth Gruteke.

10:00 Een Goedemorgen Met ... (AvroTros)

Een muzikaal portret van een prominente Nederlander.

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Jet Berkhout.

14:00 ZaterdagMatinee (NTR)

Vandaag is een herhaling te horen van het Matineeconcert van 18 september 2010. Hierin speelde de Radio Kamer Filharmonie, Michael Schønwandt (dirigent) en Tasmin Little (viool) de volgende werken:

    • Claude Debussy - Prélude à l’après-midi d’un faune
    • Theo Loevendie - Concert voor viool ’Vanishing Dances’
    • Wolfgang Amadeus Mozart - Concert voor fluit en orkest nr.1, KV.313 in G gr.t. (met medewerking van Jacques Zoon (fluit))
    • Ludwig van Beethoven - Symfonie nr.8, op.93 in F gr.t.

Presentatie: Hans Haffmans.

17:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.

Presentatie: Wouter Pleijsier.

19:00 Opera Live (NTR)

Presentatie: Hein van Eekert.

23:00 Vrije Geluiden (VPRO)

Nieuwe CD’s, oude platen, concerttips en archiefopnamen aan de grenzen van de klassieke muziek.

Presentatie: Aad van Nieuwkerk.

00:00 - 07:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

Luister naar NPO Radio 5

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 Wekker-Wakker-Weekend (Max)

Verrassende gesprekken en veel muziek. Onder andere met de beste countrymuziek en het mooiste uit het archief van Los Vast.

Presentatie: Jan Rietman.

10:00 FM Op 5 (bnnvara)

Gesprekken met luisteraars die vandaag iets bijzonders meemaken, waar ze altijd al van droomden. Daarnaast zit in het programma een geheim telefoonnummer verstopt, waarmee een prijs te winnen valt.

Presentatie: Felix Meurders.

12:00 Angela (Max)

Muzikale show.

Presentatie: Angela Groothuizen.

14:00 Magical Mystery Tour (kro-ncrv)

Een geheel verzorgde, geestverruimende radioreis. Stap in de virtuele bus vol muziek, gesprekken met luisteraars en een uniek hoorspel.

Presentatie: Carine Lacor.

16:00 Theater van het Sentiment (kro-ncrv)

Voorstelling waarin een dag uit het verleden weer tot leven komt.

Presentatie: Bart van Leeuwen.

18:00 De Muzikale Fruitmand (EO)

Verzoekprogramma voor psalmen, lofzangen en geestelijke liederen.

Presentatie: Petra de Joode.

20:00 Volgspot (kro-ncrv)

Programma over theater, media en met vooral veel muziek van eigen bodem.

Presentatie: Hijlco Span.

23:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5) Non-stop muziek

Luister naar NPO Soul & Jazz

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

23:00 Cor’s Jazz Podium (Max)

Presentatie: Cor Bakker.

00:00 - 23:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

Luister naar NPO FunX

Logo NPO FunX NPO FunX

Meer informatie over NPO FunX

04:00 FunX

07:00 Best of The Block

Het belangrijkste nieuws van de afgelopen week, met lokale helden, live sessies en de tofste reports van FunX reporters.

10:00 Cartiez’ Request

Presentatie: Cartiez.

13:00 Chanel

16:00 Jayh en Mahi

19:00 Yous

Presentatie: Youssef Koukouh.

21:00 The Partysquad

22:00 DJ Wef

23:00 Flava B2B Superior

Presentatie: DJ Superior & DJ Flava.

00:00 The Encore Radio Show

DJ Prime en DJ Waxfiend.

01:00 The Encore Clubnacht

Live vanuit de Melkweg.

Presentatie: DJ Waxfiend & DJ Prime.

04:00 - 07:00 FunX

Luister naar NPO Sterren NL

Logo NPO Sterren NL NPO Sterren NL

Meer informatie over NPO Sterren NL

19:00 Non-stop Muziek (AvroTros) Non-stop muziek

09:00 Gouden Uren (AvroTros)

De beste Nederlandse producties van de jaren ’60 tot en met nu.

Presentatie: Corné Klijn.

12:00 Perry’s Weekend Party (AvroTros)

Presentatie: Perry Kramps.

15:00 Muziekfeest Op De Radio (AvroTros)

Live-versies van optredens van het Muziekfeest op het Plein van de afgelopen jaren.

Presentatie: Jan Smit.

17:00 - 09:00 Non-stop Muziek (AvroTros) Non-stop muziek


Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL

22:00 Non-Stop Non-stop muziek

09:00 Timo Kamst

12:00 Stephan Jacobs

15:00 Top 20

De populairste Nederlandse hits.

Presentatie: Timo Kamst.

17:00 - 09:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Joe van Burik & Ben van der Burg.

07:00 Duurzaam Herhaling

Zoektocht naar concrete oplossingen voor een duurzamere wereld.

Presentatie: Harm Edens.

07:30 Afdeling Wetenschap Herhaling

Karlijn Meinders gaat langs bij onderzoekers die al hun tijd besteden aan dat ene ding, zodat de mensheid er iets van kan leren.

08:00 De Nationale Autoshow Herhaling

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

09:00 Cryptocast Herhaling

Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

09:30 Studio Den Haag Herhaling

Politiek verslaggevers Mats Akkerman en Leendert Beekman praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.

Presentatie: Mark Beekhuis.

10:00 Napleiten

Misdaadjournalist Wouter Laumans en strafpleiter Christian Flokstra praten met advocaten en officieren van justitie over bijzondere zaken die hen altijd zullen bijblijven.

11:00 Boekestijn & De Wijk

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

11:30 CMO Talk

Inspiratie boost voor marketing- en communicatieprofessionals. Klaas Weima van reclamebureau Energize interviewt Nederlandse Chief Marketing Officers (CMO) over actuele marketingthema’s.

12:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

13:00 Beurs Herhaling

Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.

13:30 Koplopers in ESG Herhaling

Programma over ESG: Environmental, Social, Governance. Donatello Piras en Ruth Oei verkennen hoe bedrijven duurzaamheid integreren in hun strategie.

14:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

15:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Joe van Burik & Ben van der Burg.

16:00 Doorgelicht Herhaling

Nina van den Dungen en Jim Tehupuring richten de schijnwerper op de bedrijven achter favoriete aandelen, zodat luisteraars (als belegger) kunnen bepalen wat ze nou écht waard zijn.

16:30 Vastgoed Gezocht Herhaling

Maarten Bouwhuis en Maarten de Gruyter duiken in de wereld van het vastgoed. Van een tweede huis als investering tot en met de financiering van je bedrijfshal en de toekomst van kantoorpanden.

17:00 Van Alle Markten Thuis

Macro econoom Kees de Kort en oprichter en directeur van investeringsmaatschappij Antea Robert De Boeck delen hun inzichten in alle economische aangelegenheden.

18:00 Amerika Podcast

Bernard Hammelburg en Jan Postma kijken in de Amerikaanse ziel.

19:00 BNR Mobility Herhaling

Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.

Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.

19:30 Afdeling Wetenschap Herhaling

Karlijn Meinders gaat langs bij onderzoekers die al hun tijd besteden aan dat ene ding, zodat de mensheid er iets van kan leren.

20:00 Napleiten Herhaling

Misdaadjournalist Wouter Laumans en strafpleiter Christian Flokstra praten met advocaten en officieren van justitie over bijzondere zaken die hen altijd zullen bijblijven.

21:00 The Friday Move Herhaling

Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.

Presentatie: Wilfred Genee.

23:30 Wereldspelers Herhaling

Jelle Maasbach volgt ondernemers die de stap naar het buitenland maken.

00:00 Cryptocast Herhaling

Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

00:30 Baanbrekende Businessmodellen Herhaling

Gesprekken met bedrijven die de spelregels in hun branche herschrijven.

Presentatie: John van Schagen & Patrick van der Pijl.

01:00 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Joe van Burik & Ben van der Burg.

02:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

03:00 CMO Talk Herhaling

Inspiratie boost voor marketing- en communicatieprofessionals. Klaas Weima van reclamebureau Energize interviewt Nederlandse Chief Marketing Officers (CMO) over actuele marketingthema’s.

03:30 Duurzaam Herhaling

Zoektocht naar concrete oplossingen voor een duurzamere wereld.

Presentatie: Harm Edens.

04:00 Vastgoed Gezocht Herhaling

Maarten Bouwhuis en Maarten de Gruyter duiken in de wereld van het vastgoed. Van een tweede huis als investering tot en met de financiering van je bedrijfshal en de toekomst van kantoorpanden.

04:30 Koplopers in ESG Herhaling

Programma over ESG: Environmental, Social, Governance. Donatello Piras en Ruth Oei verkennen hoe bedrijven duurzaamheid integreren in hun strategie.

05:00 - 06:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

Luister naar Joe

Logo Joe Joe

Meer informatie over Joe

00:00 - 23:59 Dit is Joe Non-stop muziek

Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.

00:00 - 23:59 Dit is Joe Non-stop muziek

Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.

Luister naar Qmusic

Logo Qmusic Qmusic

Meer informatie over Qmusic

02:00 Foute 1500 (dag 1 van 8) Non-stop muziek

De leukste ’foute’ hits.

07:00 Foute 1500 (dag 2 van 8)

De leukste ’foute’ hits.

Presentatie: Jorien Renkema.

09:00 Foute 1500 (dag 2 van 8)

De leukste ’foute’ hits.

Presentatie: Bas van Nimwegen.

12:00 Foute 1500 (dag 2 van 8)

De leukste ’foute’ hits.

Presentatie: Bram Krikke & Tom van der Weerd.

15:00 Foute 1500 (dag 2 van 8)

De leukste ’foute’ hits.

Presentatie: Stephan Bouwman.

18:00 Foute 1500 (dag 2 van 8)

De leukste ’foute’ hits.

Presentatie: Joey van der Velden.

21:00 Foute 1500 (dag 2 van 8)

De leukste ’foute’ hits.

Presentatie: Vincent Pronk.

00:00 - 07:00 Foute 1500 (dag 2 van 8) Non-stop muziek

De leukste ’foute’ hits.

Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10

00:00 Het Weekend van 10 Non-Stop Non-stop muziek

07:00 Silvan Stoet

10:00 Robert Feller

12:00 Jan-Paul Grootentraast

15:00 Dennis Verheugd

18:00 Jules van Hest

21:00 Sven’s Classix

Sven van Veen draait de lekkerste dance-platen die ooit zijn gemaakt.

00:00 Disco Mix

01:00 - 07:00 Het Weekend van 10 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538

03:00 53N8 Non-Stop Non-stop muziek

07:00 Marnix Westhuis

09:00 Het Beste van De 538 Ochtendshow

Presentatie: Niels van der Veen.

12:00 Jordi Warners

15:00 Top 50

De 50 populairste nummers van deze week. Ook wordt de nieuwe Dance Smash bekendgemaakt.
Deze hitlijst wordt samengesteld op basis van streamingcijfers van Juke, Spotify, YouTube en airplay van Nederlandse radiostations. Daarnaast tellen stemmen van 538 Members mee.

Presentatie: Mark Labrand.

18:00 Hotline

Presentatie: Jordi Warners.

19:00 Global Dance Chart

De 40 grootste dance hits op aarde.

Presentatie: Wessel van Diepen.

21:00 Dance Department

Nieuwe dance-tracks en spraakmakende dj’s van over de hele wereld.

Presentatie: Armin van Buuren.

00:00 Club Life

Tiësto.

01:00 A State Of Trance

Armin van Buuren.

03:00 Jacked

Afrojack.

04:00 - 07:00 53N8 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Radio NL

Logo Radio NL Radio NL

Meer informatie over Radio NL

00:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

13:00 Top 30

Hitlijst, gebaseerd op streams, downloads, airplay, berichten in de app van RadioNL en aanvragen van liedjes.

Presentatie: Taeke Wouda.

15:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

00:00 - 16:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica

06:00 Ook Hier Goeiemorgen Non-stop muziek

09:00 Verschuurens Goud van Oud

Presentatie: Maurice Verschuuren.

12:00 WeekendRick

Presentatie: Rick van Velthuysen.

15:00 Jordi Mulderij

18:00 Thijs Meeuwsen

20:00 The 70s & 80s Files

Serie waarin alle nummers voorbijkomen die in de jaren ’70 en ’80 in de Nederlandse hitparades stonden. Ieder nummer wordt slechts één keer gedraaid in deze hele serie.

Presentatie: Arjan Snijders.

22:00 Ferry Oomen

00:00 - 06:00 Oh Wat Een Nacht Non-stop muziek

Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 Nonstop Weekend Non-stop muziek

13:00 Weekend Hits Non-stop muziek

16:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

22:00 Lovesongs Non-stop muziek

De beste lovesongs aller tijden.

00:00 @Night Non-stop muziek

05:00 - 09:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

Luister naar Yoursafe Radio

Logo Yoursafe Radio Yoursafe Radio

Meer informatie over Yoursafe Radio

01:00 Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop happy beats.

12:00 Trending

Luuk Milo bespreekt de actualiteit, samen met een wisselende sidekick. Ook interviewen zij telefonisch duiders en mensen die zelf deel uitmaken van nieuwsgebeurtenissen. Dit alles wordt omlijst door actuele hits.

13:00 Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop happy beats.

16:00 Deep Dive

Jonas Vermeulen neemt een diepe duik in het leven van de luisteraar en de wereld.

18:00 Global Flavour

DJ Sandstorm maakt een muzikale wereldreis, waarin de sfeer geproefd kan worden van diverse culturen in muziek en geluid.

19:00 Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop happy beats.

20:00 Hedkandi

De lekkerste Hedkandi-tunes. Moderne disco uit het verleden, om het weekend mee in te gaan.

Presentatie: Mike van Loon of Mark Doyle.

22:00 Musica di Maestro

Afrobeat, jazz, funk en disco, maar bovenal veel materiaal van vinyl.

Presentatie: Dj Maestro.

23:00 Het EK Sportpaleis

Sportprogramma in het teken van het EK Voetbal.

Presentatie: Lars Jesse van Eijden & Thijs Zwagerman.

00:30 - 11:00 Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop happy beats.


Luister naar 4ever49 Radio

Logo 4ever49 Radio 4ever49 Radio

Meer informatie over 4ever49 Radio

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

08:00 Het Weekoverzicht

Hoogtepunten van programma’s die eerder deze week te horen waren, zoals interviews uit de ochtend- en middagshow en een selectie van ’advertentie donderdag’ en ’moppen vrijdag’.

Presentatie: Arie Grootveld.

10:00 De Zorgeloze Zaterdag

Presentatie: Rob Duyn.

12:00 12tot2

Muziek, aangevuld met de spreuk van de dag, opmerkelijk en blij nieuws, artiesteninfo en het weetje van de week.

Presentatie: Bernard ter Horst.

14:00 4ever49 Top 49

De 49 populairste platen, gebaseerd op verzoekjes en de playlist van 4ever49 Radio. Met een mix van iedere muziekstijl, van alle tijden.

Presentatie: René Visschers.

16:00 Meer Muziek Met Ronald

Presentatie: Ronald van der Meer.

18:00 René In Het Weekend

Presentatie: René Visschers.

19:00 Club 4ever49

Presentatie: Klaas van het Hof & IDJ René.

21:00 - 08:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Arrow Classic Rock

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Meer informatie over Arrow Classic Rock

00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

00:00 - 09:00 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

Luister naar Groot Nieuws Radio

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Meer informatie over Groot Nieuws Radio

05:30 Worship Weekend Non-stop muziek

Non-stop worshipmuziek.

10:00 Brandstof

Programma waarin verschillende christenen vertellen hoe God in hun leven werkt.

Presentatie: Eunice Nahuis.

12:00 Worship Weekend Non-stop muziek

Non-stop worshipmuziek.

19:00 ’t Heerlijk Loflied

Programma over koor- en kerkmuziek.

Presentatie: Hans van Vuuren.

20:00 Muziekavond Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

05:30 - 08:00 Worship Weekend Non-stop muziek

Non-stop worshipmuziek.

Luister naar Kink

Logo Kink Kink

Meer informatie over Kink

02:00 Non-Stop Non-stop muziek

07:00 Elwin van Gestel

10:00 Michiel Jurrjens

12:00 Jim Vorwald

15:00 Tim op het Broek

18:00 Lars Wijnhoven

21:00 00’s Party

De fijnste alternatieve muziek uit de jaren ’00.

Presentatie: Lisa Konings.

00:00 - 07:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Slam

Logo Slam Slam

Meer informatie over Slam

06:00 Non Stop Non-stop muziek

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

Presentatie: Hielke Boersma.

14:00 Hielke Boersma

16:00 Lars van Heeswijk

18:00 Wkndmx

De grootste en meest dansbare hits van dit moment in een energieke mix van Martin Pieters.

Presentatie: Daniël Lippens.

20:00 The Boom Room

Deephouse, techno en techhouse. Met de beste nieuwe releases en DJ’s in de studio om een live-set te draaien.

Presentatie: Gijs Alkemade.

00:00 Joris Voorn

DJ-set gemixt door Joris Voorn.

01:00 Eelke Kleijn

DJ-set gemixt door Eelke Kleijn.

02:00 Secret Cinema

DJ-set gemixt door Secret Cinema.

03:00 Jochem Hamerling

DJ-set gemixt door Jochem Hamerling.

04:00 Franky Rizardo

DJ-set gemixt door Franky Rizardo.

05:00 - 06:00 Olivier Weiter

DJ-set gemixt door Olivier Weiter.

Luister naar Sublime

Logo Sublime Sublime

Meer informatie over Sublime

06:00 Morning Moods Non-stop muziek

Relaxen met een non-stop selectie van fijne soul en relaxte jazz.

10:00 Weekend Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

00:00 - 06:00 Night Shift Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.


Luister naar Radio Noord

Logo Radio Noord Radio Noord

Meer informatie over Radio Noord

00:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

08:00 Noord en Ommeland

Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.

Presentatie: Marcel Nieuwenweg.

11:00 Noord en Ommeland

Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.

Presentatie: Sergej in ‘t Veen.

14:00 Café Martini

Muziek en gezelligheid. Met onder andere de bekendmaking van de Noord 9, livemuziek vanaf Podium Noord en het Martini Mysterie.

  • 17:00 - 18:00 uur Verzoekplaten
  • 17:45 uur De laatste roddels uit de Groninger showbizz.

Presentatie: Stephan Kosters.

18:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

00:00 - 08:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Luister naar Omrop Fryslân

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Meer informatie over Omrop Fryslân

01:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

08:00 No Yn Fryslân

Regionaal nieuws.

09:00 Op & Ut

Programma met aandacht voor een verscheidenheid aan voorstellingen en tentoonstellingen en andere onderwerpen op het gebied van cultuur in Fryslân.

Presentatie: Douwe Heeringa & Roelof Lousma.

12:00 No Yn Fryslân

Regionaal nieuws.

13:00 Sneon Yn Fryslân

Muziek, gesprekken met luisteraars en sportnieuws.

Presentatie: Geert van Tuinen.

18:00 De Jûn Fan Fryslân Non-stop muziek

Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.

22:00 De Dei Foarby

Terugblik op de dag met een selectie uit reportages en interview die eerder vandaag te horen waren.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

Luister naar Radio Drenthe

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Meer informatie over Radio Drenthe

00:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

08:00 De Boer Op

Agendatips en muziek.

Presentatie: Wim Boer.

09:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

09:15 Hemmeltied

Drentstalig radioprogramma voor de hele familie.

Presentatie: Harm Dijkstra & Leonie van der Werf.

12:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

12:15 Cassata

Achtergronden bij de Drentse politiek en de actuele discussies in de provincie.

Presentatie: Margriet Benak.

14:00 Karstival

René Karst met sfeer en bekend en aankomend muziektalent.

16:00 Ziezozaterdagshow

Muziek, een spelletje en infotainment.

Presentatie: Ruben Kooren.

18:00 De Avond van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

00:00 - 08:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost

00:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

07:00 De Week van Marcel & Bastiaan

Marcel Oosten en Bastiaan Kleinjan blikken terug op de week met nog één keer de leukste interviews en het opvallendste nieuws.

08:00 Bas & Bert

Muziek en gasten.

Presentatie: Bert van Losser & Bas Nijhuis.

12:00 Weekend Overijssel

Muziek en uit-tips.

Presentatie: José de Bruin.

14:00 Toppers van Toen en Nu

Muziek uit de jaren ’60, ’70, ’80 en ’90.

Presentatie: Oene Loonstra.

18:00 De Avond Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

Luister naar Omroep Flevoland

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

00:00 - 12:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

07:00 Zin in Zaterdag

De lekkerste muziek en de leukste uitgaanstips uit de provincie.

Presentatie: Bastiaan Boog.

10:00 De Hoop op Zaterdag

Presentatie: Jan de Hoop & Ad van Gameren.

12:00 Gelderland Helpt

Programma waarin mensen elkaar hulp kunnen vragen en aan kunnen bieden.

Presentatie: Xandra Rakier.

14:00 Alle 13 Goed

Terug in de tijd met hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80 en het nieuws, verhalen en tv-programma’s van toen.

Presentatie: Jeroen Drogt.

18:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Omroep Brabant

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Meer informatie over Omroep Brabant

02:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

07:00 Nu Al Wakker

Een mix van bekende hits en af en toe een muzikale tip.

Presentatie: Maarten Kortlever.

09:00 Weekend

Presentatie: Kristian Westerveld.

12:00 Graat & De Laat

Presentatie: Jordy Graat & Christel de Laat.

14:00 De Tijdmachine

Een reis terug naar de jaren ’70, ’80 en ’90. John van Vroenhoven draait alleen maar muziek van voor het jaar 2000. Met heel soms een klein uitstapje, maar altijd met een link naar het verleden.

18:00 - 07:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio (Limburg)

Meer informatie over L1 Radio

00:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 Natuur en Zo

Programma met speciale aandacht voor natuur, milieu en tuinen in het Limburgse land. Met deskundige gasten, reportages over het buitenleven en tuintips.

Presentatie: Robert Janssen.

10:00 Cultuurcafé

Limburgse kunst, cultuur en volkscultuur.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

12:00 L1 Nieuws

Regionaal nieuws.

12:15 Cultuurcafé

Limburgse kunst, cultuur en volkscultuur.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

13:00 Plat-eweg

Dialectmuziek. Met interviews met bands en artiesten, de Geluid van Zuid-cd, de L1mbo Top 10, een reportage en een column.

Presentatie: Henk Hover.

16:00 Wunderbar

Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.

Presentatie: Rick Cremers.

19:00 Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 09:00 Muziek Non-stop muziek

Luister naar NH Radio

Logo NH Radio NH Radio (Noord-Holland)

Meer informatie over NH Radio

19:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

08:00 De Agenda

Tips voor uitstapjes in de provincie.

Presentatie: Nicolas Ruis.

10:00 Sportcafé

Gasten uit de sportwereld en een panel van deskundigen.

Presentatie: Leo Driessen.

12:00 NH Helpt

Rachel Morssink bespreekt oproepjes van de website nhhelpt.nl, waar mensen uit Noord-Holland hulp kunnen vragen en kunnen aanbieden.

14:00 Duizend van Driessen

Leo en Nico Driessen stellen uit duizend nummers hun top 10 samen. Luisteraars bepalen wie er in komen staan en wie er uitvalt.

17:00 Helemaal NH

Muziek van Noord-Hollandse helden, van toen en nu, met gekende hits en nieuwe singles.

Presentatie: Nick Velderman.

19:00 - 08:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

Luister naar Radio M Utrecht

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Meer informatie over Radio M Utrecht

23:00 De Nacht van M Non-stop muziek

07:00 Prettig Weekend

Programma vol weekendtips en afwisselende muziek.

Presentatie: Koop Geersing.

10:00 De Servicelijn

Programma waarin luisteraars oproepen kunnen doen.

Presentatie: Vivian Boelen.

12:00 De Week

Terugblik op de mooiste, beste en leukste radiomomenten van de afgelopen week.

Presentatie: Ingrid Corvers.

14:00 Ruis Op De Radio

Handige tips en muziek. Ook zijn er de spelletjes Regioraadsel en Raad de Ruis.

Presentatie: Nicolas Ruis.

17:00 Het Gouden Weekend

Terugblik op een specifieke periode van 30 jaar of langer geleden. Met muziek en radio- en tv-fragmenten.

Presentatie: Edwin Meerman.

20:00 De Avond Van De Nostalgie Non-stop muziek

Non-stop muziek uit de jaren ’50, ’60, ’70 en ’80.

22:00 Eveliens Lovesongs

De meest romantische muziek van toen en nu.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

23:00 - 08:00 De Nacht van M Non-stop muziek

Luister naar Radio West

Logo Radio West Radio West

Meer informatie over Radio West

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

07:00 Mogguh Weekend

Luchtige ochtendshow, met aandacht voor het weekendweer en dingen die er te doen zijn in de regio.

Presentatie: Ronald van der Geer.

09:00 Uit

Uitgaansprogramma met reportages, interviews uit de wereld van kunst en cultuur en uitgaanstips.

Presentatie: Rogier van der Zanden.

12:00 Broodje Bral

Sjaak Bral brengt Haagse humor, verfrissend nieuws en muziek.

14:00 Sport

Het laatste sportnieuws en live verslag van voetbalwedstrijden uit de tweede divisie en derde divisie.

Presentatie: Pieter Tammens.

18:00 Spuigasten

Politieke radioprogramma van Den Haag FM. Maaike Kraaijeveld, Ron Fresen en Jeanneau van Beurden ontvangen bij toerbeurt hun gasten in de Centrale Bibliotheek aan het Spui. Met elke week de politieke column van Marcel Verreck.

19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

21:00 Romantiek op West Non-stop muziek

Ballads en liefdesliedjes.

23:00 Met het Oog op Morgen

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 07:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Rijnmond

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Meer informatie over Radio Rijnmond

06:00 Non-Stop Non-stop muziek

08:00 Chris natuurlijk

Programma boordevol groen, natuur, cultuur, milieu, wetenschap en vrije tijd.

Presentatie: Chris Vemer.

09:00 De Rijnmond Blues

Blues in al haar muzikale varianten.

12:00 Lunchbreak Zaterdag

Het laatste nieuws, tips voor het weekend en muziek.

Presentatie: Suzanne Mulder.

14:00 Non-Stop Non-stop muziek

19:00 Van Eigen Bodem Non-stop muziek

Non-stop muziek van artiesten uit eigen land, met de grootste hits en bijna vergeten juweeltjes.

20:00 80’s Na Achten Non-stop muziek

Non-stop muziek uit de jaren ’80.

21:00 90’s Na Negenen Non-stop muziek

Non-stop muziek uit de jaren ’90.

22:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Rijnmond In De Nacht Non-stop muziek

Luister naar Omroep Zeeland

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Meer informatie over Omroep Zeeland

19:00 Muziek Non-stop muziek

09:00 Weekend

Zeeuws nieuws, muziek, het antwoordapparaat, gesprekken met Zeeuwen in het buitenland.

Presentatie: Elias den Hollander.

12:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.

12:15 De Zeeuwse Top 40

Muziek uit Zeeland.

Presentatie: Elsa van Hermon.

13:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Ronald Verburg.

17:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.

17:15 De Zeeuwse Top 40

Muziek uit Zeeland.

Presentatie: Elsa van Hermon.

18:00 - 09:00 Muziek Non-stop muziek


Luister naar Amor FM

Logo Amor FM Amor FM

Meer informatie over Amor FM

06:00 Religie + Bhajan

08:00 Amor FM

12:00 Overlijdensberichten

13:00 Amor FM

17:00 Nieuws

17:10 Bhojan ke Samai par chutney

18:00 Overlijdensberichten

19:00 Amor FM

21:00 Local

00:00 - 06:00 Amor Suriname

Luister naar Frysk FM

Logo Frysk FM Frysk FM

Meer informatie over Frysk FM

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Luister naar Gigant FM

Logo Gigant FM Gigant FM

Meer informatie over Gigant FM

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

10:00 Opkikker

De geurigste muziek en rond 11:30 uur de bekendmaking van de nieuwe MegaGigant.

Presentatie: Jaco Kikkert.

13:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

19:00 DJ Carrousel

Een diversiteit aan muziek en een mix van verschillende DJ’s.

22:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

00:00 - 09:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

Luister naar GLXY Radio

Logo GLXY Radio GLXY Radio

Meer informatie over GLXY Radio

01:00 Hiphop Nonstop Non-stop muziek

12:00 Flava In Ya Ears

Hiphop en R&B uit het verleden. Van obscure underground tracks naar de grote hits, afgewisseld met tracks van nu die dezelfde sound bevatten. Daarbij zijn ook de verhalen te horen over deze tracks of artiesten en er is aandacht voor artiesten van Nederlandse bodem.

14:00 Airplay Top 20

De twintig meest gedraaide platen op GLXY van afgelopen week.

16:00 Hiphop Nonstop Non-stop muziek

18:00 Weekend Take Ova

21:00 Hiphop Nonstop Non-stop muziek

00:00 - 10:00 Hiphop Nonstop Non-stop muziek

Luister naar Hitzzz

Logo Hitzzz Hitzzz

Meer informatie over Hitzzz

00:00 - 23:59 Hitzzz Only Weekend Non-stop muziek

Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.

00:00 - 23:59 Hitzzz Only Weekend Non-stop muziek

Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.

Luister naar Joy Radio

Logo Joy Radio Joy Radio

Meer informatie over Joy Radio

00:00 Non Stop Non-stop muziek

18:00 Regiomix

18:30 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Qmusic Limburg

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Meer informatie over Qmusic Limburg

00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

15:00 Top 40 Non-stop muziek Herhaling

Een overzicht van de 40 populairste platen, op basis van airplay, streaming en trends in social media.

18:00 Het Foute Uur Non-stop muziek

De leukste ’foute’ muziek.

19:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Non Stop Hits Non-stop muziek

Logo Radio 10 Brabant Radio 10 Brabant

Meer informatie over Radio 10 Brabant

00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

Luister naar Radio Continu

Logo Radio Continu Radio Continu

Meer informatie over Radio Continu

00:00 Non Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

19:00 Het Zaterdag Avondcafé Non-stop muziek

Non-stop muziek met een hoog feestgehalte.

02:00 - 23:59 Non Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

Luister naar Radio JND

Logo Radio JND Radio JND

Meer informatie over Radio JND

23:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

08:00 Wakker Met Bakker

Presentatie: Willem Bakker.

10:00 Koffie Verkeerd

Presentatie: Theo van de Wiel.

12:00 Het Weekend

Presentatie: Koen van der Vorst.

14:00 Het Weekend

Presentatie: Bart Smits.

16:00 JN30 Nonstop Non-stop muziek

De populairste hits van deze week.

18:00 Non-Stop Non-stop muziek

22:00 - 08:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

Luister naar Simone FM

Logo Simone FM Simone FM

Meer informatie over Simone FM

00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

09:00 Best Classics Met Johan

De beste classics en verzoekplaten.

Presentatie: Johan Mooibroek.

12:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

15:00 De Zaterdagmiddagshow Met Henri

Presentatie: Henri Haan.

18:00 Dance Classics Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Luister naar Tukker FM

Logo Tukker FM Tukker FM

Meer informatie over Tukker FM

00:00 - 23:59 Tukker FM Non-stop muziek

Non-stop piratenmuziek.

00:00 - 23:59 Tukker FM Non-stop muziek

Non-stop piratenmuziek.

Luister naar Waterstad FM

Logo Waterstad FM Waterstad FM

Meer informatie over Waterstad FM

00:00 - 23:59 Waterstad FM Non-stop muziek

Non-stop hits van de jaren ’70 tot nu.

00:00 - 23:59 Waterstad FM Non-stop muziek

Non-stop hits van de jaren ’70 tot nu.

Luister naar Wild FM

Logo Wild FM Wild FM

Meer informatie over Wild FM

00:00 Wild Nights Non-stop muziek

08:00 Charlotte van den Broek

10:00 Ilja Volkers

12:00 Weekend Break

Presentatie: Elmer de Winter.

14:00 Weekend Beats

16:00 Feel Good 40

Presentatie: Peter van Leeuwen.

18:00 On Fire

Presentatie: Erwin van der Bliek.

20:00 ID

DJ Jurgen.

22:00 Amelie Lens

23:00 Adam Beyer

00:00 Release Yourself

Roger Sanchez.

02:00 - 06:00 Festival Van De Beats Night


Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2024 oorboekje.nl