Logo oorboekje.nl

De radiogids van dinsdag 21 mei 2024

2024

dinsdag

21

mei

Bijzonderheden, deze week:


Luister naar NPO Radio 1

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Astrid Kersseboom.

09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Roos Abelman.

11:30 Sven Op 1 (WNL)

Interviewprogramma rond het nieuws van de dag of de week. Bij voorkeur met de hoofdpersoon uit of bij dat nieuws.

Presentatie: Sven Kockelmann.

12:00 De Nieuws BV (bnnvara)

Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.

Presentatie: Natasja Gibbs.

13:30 Bureau Buitenland (VPRO)

Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Tim de Wit of Sophie Derkzen.

14:00 Villa VdB (Max)

Programma waarin verder wordt gekeken dan de waan van de dag. Oud nieuws wordt nieuw leven ingeblazen in de historische rubriek Terug naar Toen. En dwars door het programma heen loopt het spel ’de Nieuwssnipper’.

Presentatie: Jurgen van den Berg.

15:30 Geld Of Je Leven (EO)

Programma waarin gekeken wordt hoe geld wordt uitgeven, hoe geld wordt verdient en welk effect deze stromen van geld hebben op medemensen en de planeet. De economie achter de actualiteit en de actualiteit van de economie staan centraal.

Presentatie: Hans van der Steeg.

16:00 EenVandaag (AvroTros)

Actualiteitenprogramma.

Presentatie: Suzanne Bosman.

17:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)

Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.

Presentatie: Fleur Wallenburg.

18:30 Dit Is De Dag (EO)

Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.

Presentatie: Margje Fikse.

19:00 Kunststof: Néomi (NTR)

Talkshow met prominenten over cultuur en media.
Vandaag is zangeres Néomi te gast.

Presentatie: Mirthe van der Drift.

20:00 5 Dagen (NTR)

Programma dat vijf dagen lang uit één gemeente komt. Met vijf persoonlijke verhalen bij het nieuws, één hoofdpijndossier en één prachtig burgerinitiatief.

Presentatie: Ajouad El Miloudi.

20:30 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)

Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.

Presentatie: Wilfried de Jong.

00:00 Nooit Meer Slapen (VPRO)

Cultuurprogramma, met (onder andere) een lang studiogesprek met een gast uit de cultuur of de actualiteit.

Presentatie: Femke van der Laan.

01:00 Mischa (AvroTros)

Gesprek op het ritme van de hartslag. Persoonlijk, vastberaden en zonder één vraag op papier wordt een gesprek gevoerd met mensen die hun mond durven open te doen.

Presentatie: Mischa Blok.

02:00 De Nacht Van (EO)

Presentatie: Elodie Harreman.

05:00 - 06:00 Vroeg (bnnvara)

Verdieping in de belangrijkste nieuwsonderwerpen en een gast die de luisteraars bijpraat over een actueel onderwerp. Luisteraars kunnen meepraten via de app.

Presentatie: Merel Wielaert.

Luister naar NPO Radio 2

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Meer informatie over NPO Radio 2

06:00 Jan-Willem Start Op (bnnvara)

Presentatie: Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte.

09:00 Aan de Slag (AvroTros)

Muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Bart Arens.

12:00 Annemiekes A-Lunch (AvroTros)

Veel muziek, aandacht voor nieuwe podcasts, boeken, theatershows, albums en spraakmakend nieuws uit de media.

Presentatie: Annemieke Schollaardt.

14:00 Paul (kro-ncrv)

Presentatie: Paul Rabbering.

16:00 De Wild in de Middag (PowNed)

Een eigenzinnige, prikkelende en humoristische manier om de waan van de dag door te nemen.

Presentatie: Ruud de Wild.

18:00 Het Oor Wil Ook Wat (kro-ncrv)

Liefde voor muziek, verhalen van luisteraars, pijnlijke ontboezemingen en vrolijke onzin.

Presentatie: Emmely de Wilt.

20:00 Met Morad (bnnvara)

Presentatie: Morad El Ouakili.

22:00 Dees Moet Je Horen (PowNed)

Presentatie: Desiree van der Heiden.

00:00 Top 2000 Dossier

04:00 - 06:00 Dit Is Tannaz (EO)

Presentatie: Tannaz Hajeby.

Luister naar NPO 3FM

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Meer informatie over NPO 3FM

06:00 Wijnand In De Ochtend (kro-ncrv)

Een flinke dosis nieuwe muziek en de laatste nieuwtjes.

Presentatie: Wijnand Speelman.

09:00 Tom & Joe (bnnvara)

Presentatie: Tom de Graaf & Joe Stam.

10:00 Ivo van Breukelen (kro-ncrv)

13:00 Sophie Hijlkema (AvroTros)

16:00 Barend & Benner (PowNed)

Humor, de zin en onzin van het leven en muziek.

Presentatie: Barend van Deelen & Nellie Benner.

19:00 Jaimy de Ruijter (bnnvara)

22:00 VoorAan (PowNed)

Presentatie: Jamie Reuter & Olivier Bakker.

01:00 Obi Raaijmaakers (NTR)

04:00 - 06:00 Floris Molenaar (kro-ncrv)

Luister naar NPO Klassiek

Logo NPO Klassiek NPO Klassiek (voorheen NPO Radio 4)

Meer informatie over NPO Klassiek

05:00 Voor De Dag (kro-ncrv)

Presentatie: Camiel Jansen.

07:00 De Ochtend (kro-ncrv)

Klassieke muziek en het laatste nieuws.

Presentatie: Andrea van Pol.

09:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Carine Lacor.

14:00 Maatwerk (Max)

Opgewekt programma met aangename klassieke muziek die aansluit op de middag. Met muziek uit alle windstreken: van Hollands glorie tot hits uit Hollywood, en met crossovers en muzikale parels uit de krochten van de tweedehandswinkels. Met interactie met luisteraars en ruimte voor verzoekjes.

Presentatie: Sander Zwiep.

16:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.

Presentatie: Hans Haffmans.

19:00 Opium (AvroTros)

Kunst- en cultuurprogramma, met interviews en reportages.

Presentatie: Annemieke Bosman.

20:00 Avondconcert (NTR)

Opnamen van Nederlandse en internationale concertpodia.

22:30 Passaggio Late Night (kro-ncrv)

Presentatie: Lex Bohlmeijer.

00:00 Keihard Klassiek (bnnvara)

De nieuwste klassieke muziek, verhalen die passen bij de nacht en rustige, oude klassieke hits.

Presentatie: Jan van Poppel.

01:00 De Nacht Non-stop muziek

Ontspannende klassieke muziek.

05:00 - 07:00 Voor De Dag (bnnvara / Max)

Presentatie: Amy Muller.

Luister naar NPO Radio 5

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Meer informatie over NPO Radio 5

06:00 Goeiedag Haandrikman (Max)

Het laatste nieuws en bijzondere verhalen. Ook is er een spel, de verjaardagskalender, De Brievenbus en veel muziek.

Presentatie: Bert Haandrikman.

09:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Hans Schiffers.

12:00 Lunch Lekker (Max)

Evergreens en hits van eigen bodem. Daarnaast is er aandacht voor interessante gebeurtenissen in het land. Muziekkenners die het origineel van een kopie weten te onderscheiden kunnen meespelen met het spel ’DubbelDekker’.

Presentatie: Daniël Dekker.

14:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Henk van Steeg.

16:00 BertOp5 (kro-ncrv)

Programma met passie voor muziek, radiogeschiedenis, actualiteit en een positieve instelling. Met aandacht voor Franstalige en Nederlandstalige muziek, de items Kan ik iets voor je doen?, de Laatste Ronde, Onvergetelijke Luistermomenten, RadioReuzen, Van Nu naar Toen en het spel Dinges.

Presentatie: Bert Kranenbarg.

18:00 De Avondstart (Max)

Een muzikale reis, van soul en pop tot country en funk. Met muziek van vroeger en het spel De Notenkraker. Ook wordt er gedoken in de archieven van het legendarische Countdown.

Presentatie: Simone Walraven.

20:00 De Avond Van 5 (EO)

Gezellig en sfeervol programma. Met veel muziek, nieuws uit de regio, een spelletje en het laatste muzieknieuws.

Presentatie: Gerja Wolf.

23:00 - 06:00 Muzieknacht (NPO Radio 5) Non-stop muziek

Luister naar NPO Soul & Jazz

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

23:00 Round Midnight met Elias Mazian (NTR)

Jazz in een relaxte ‘late avond sfeer’. Daarbij is te horen hoe jazz doorvloeit in andere stijlen en hoe de esthetiek van jazz te horen is in onverwachte instrumenten en op onverwachte plekken. Daarnaast wordt gezocht naar het gebruik van samples en naar verbanden met de hiphop en r&b.

Presentatie: Elias Mazian.

00:00 - 23:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

Luister naar NPO FunX

Logo NPO FunX NPO FunX

Meer informatie over NPO FunX

06:00 Start met Fernando

Energie, muziek, nieuws en de laatste updates over sport, entertainment en tech.

Presentatie: Fernando Halman.

10:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.

13:00 Imani

De beste muziek van nu en aandacht voor luisteraars en alles wat er buiten de randstad gebeurt.

Presentatie: Imani Gonçalves.

16:00 Nordin & Vonneke

Muziek, gekke vragen en gesprekken over wat er in de wereld speelt.

Presentatie: Nordin Besling & Vonneke Bonneke.

19:00 De Avondshow

Presentatie: Chanel.

23:00 Slow Jamz

De beste muziek om de avond te eindigen en de nacht te beginnen. Van de grootste classics tot de allernieuwste bedrooms anthems.

01:00 FunX

04:00 - 06:00 FunX


Luister naar 100%NL

Logo 100%NL 100%NL

Meer informatie over 100%NL

06:00 Goedemorgen

Muziek, nieuws en humor.

Presentatie: Giorgio Hokstam & Ingrid Jansen.

10:00 Erik van Roekel

13:00 Colin Banks

16:00 De Barry Paf Show

Presentatie: Barry Paf.

19:00 Koen Hansen

22:00 - 06:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar BNR Nieuwsradio

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 De Ochtendspits

Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland.

Presentatie: Bas van Werven.

10:00 Big Five

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

11:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

13:30 Cryptocast

Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

14:00 Amerika Podcast

Bernard Hammelburg en Jan Postma kijken in de Amerikaanse ziel.

15:00 Werkverkenners

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

16:00 The Daily Move

Het laatste nieuws en verdieping met deskundige tafelgasten.

Presentatie: Liesbeth Staats & Kees Dorresteijn.

18:30 Beurs

Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.

19:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

20:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

21:00 Cryptocast Herhaling

Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

21:30 Beurs Herhaling

Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.

22:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

23:00 Beter Herhaling

De nieuwste zorginnovaties.

Presentatie: Nina van den Dungen.

23:30 Baanbrekende Businessmodellen Herhaling

Gesprekken met bedrijven die de spelregels in hun branche herschrijven.

Presentatie: John van Schagen & Patrick van der Pijl.

00:00 Vastgoed Gezocht Herhaling

Maarten Bouwhuis en Maarten de Gruyter duiken in de wereld van het vastgoed. Van een tweede huis als investering tot en met de financiering van je bedrijfshal en de toekomst van kantoorpanden.

00:30 (wisselende programma’s) Herhaling

01:00 Werkverkenners Herhaling

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

02:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

03:00 Cryptocast Herhaling

Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

03:30 Beter Herhaling

De nieuwste zorginnovaties.

Presentatie: Nina van den Dungen.

04:00 Beurs Herhaling

Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.

04:30 BNR Mobility Herhaling

Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.

Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.

05:00 - 06:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

Luister naar Joe

Logo Joe Joe

Meer informatie over Joe

06:00 De Coen & Sander Show

De dag beginnen met een lach. Coen Swijnenberg en Sander Lantinga delen hun verhalen, bespreken de opvallendste dingen uit het nieuws en draaien muziek uit de jaren ’70, ’80 en ’90. Daarbij worden ze ondersteund door Merel Westrik, die het laatste nieuws brengt.

10:00 Timur Perlin

Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90. 12:00 - 13:00 80’s Lunch
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.

13:00 Edwin Noorlander

Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.

16:00 Kai Merckx

Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90 en het laatste nieuws.

19:00 - 06:00 Dit is Joe Non-stop muziek

Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.

Luister naar Qmusic

Logo Qmusic Qmusic

Meer informatie over Qmusic

06:00 Mattie & Marieke

Presentatie: Mattie Valk & Marieke Elsinga.

10:00 Het Foute Uur

Alleen maar ’foute’ muziek.

Presentatie: Menno Barreveld.

11:00 Menno Barreveld

13:00 Wim van Helden

16:00 Domien Verschuuren

Presentatie: Domien Verschuuren & Anton Griep.

19:00 Joost Swinkels

22:00 Lars Boele

01:00 Judith Eijk

03:00 - 06:00 Qmusic Non-stop muziek

Luister naar Radio 10

Logo Radio 10 Radio 10

Meer informatie over Radio 10

06:00 Ekdom in de Morgen

Vrolijk wakker worden met Dokter Pop, het laatste nieuws en (live)muziek.

Presentatie: Gerard Ekdom.

10:00 Martijn Kolkman

12:00 Jeroen Nieuwenhuize

14:00 Edwin Diergaarde

16:00 Somertijd

Moppen, limericks en een humoristische kijk op het nieuws van de dag.

Presentatie: Rob van Someren.

19:00 Edwin Ouwehand

Met: 20:00 - 21:00 80’s @ 8
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.

21:00 René Verkerk

23:00 De Nacht Wacht

Relaxte muziek.

Presentatie: Rob van Someren.

00:00 - 06:00 Nacht van 10 Non-stop muziek

Luister naar Radio 538

Logo Radio 538 Radio 538

Meer informatie over Radio 538

06:00 De 538 Ochtendshow

Muziek, het laatste nieuws, gesprekken met politici en gezellige belletjes met BN’ers en luisteraars.

Presentatie: Tim Klijn, Rick Romijn, Niels van Baarlen & Florentien van der Meulen.

10:00 Greatest Hits

Presentatie: Dennis Ruyer.

12:00 Lindo Duvall

14:00 Mark Labrand

16:00 De 538 Middagshow

Het laatste (showbizz)nieuws en muziek.

Presentatie: Frank Dane.

19:00 Martijn La Grouw

21:00 Bas & Dylan

Muziek, live optredens, gasten, winacties en veel gezelligheid.

Presentatie: Bas Menting & Dylan Boet.

00:00 Danny Blom

03:00 Kylian van Luijt

05:00 - 06:00 De 538 Ochtendshow

Presentatie: Niels van der Veen.

Luister naar Radio NL

Logo Radio NL Radio NL

Meer informatie over Radio NL

06:00 De Sowieso Ochtendshow

Presentatie: Lars van Dijk.

09:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Taeke Wouda.

12:00 Op Volle Kracht

Programma met veel verzoekplaten.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

15:00 Gezeur Met Leur

Presentatie: Stefan Leur.

18:30 Dag In, Dag Uit

Presentatie: Ivo Pasveer.

21:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

00:00 - 06:00 Non Stop Non-stop muziek

Non-stop Nederlandstalige muziek.

Luister naar Radio Veronica

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Meer informatie over Radio Veronica

06:00 Ook Goeiemorgen

Presentatie: Martijn Muijs.

09:00 De Top 1000 Van De ’80s (dag 2 van 10)

De populairste muziek uit de jaren ’80.

Presentatie: Sander Hoogendoorn.

12:00 De Top 1000 Van De ’80s (dag 2 van 10)

De populairste muziek uit de jaren ’80.

Presentatie: Frank van der Lende.

14:00 De Top 1000 Van De ’80s (dag 2 van 10)

De populairste muziek uit de jaren ’80.

Presentatie: Rob Stenders.

16:00 De Top 1000 Van De ’80s (dag 2 van 10)

De populairste muziek uit de jaren ’80.

Presentatie: Marisa Heutink.

18:00 Veronica Anthems

Presentatie: Herman Hofman.

19:00 Herman Hofman

21:00 Jannes Drop

00:00 Muziek Voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

01:00 Oh Wat Een Nacht Non-stop muziek

05:00 - 06:00 The Warming Up

Presentatie: Lisanne Bronkhorst.

Luister naar Sky Radio

Logo Sky Radio Sky Radio

Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 Top 5 Over 9 Non-stop muziek

Vijf favoriete hits van een luisteraar.

09:30 Nonstop @Work Non-stop muziek

Up-tempo hits.

13:00 Non Stop Non-stop muziek

16:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

19:00 Feel Good Evening Non-stop muziek

22:00 Lovesongs Non-stop muziek

De beste lovesongs aller tijden.

00:00 @Night Non-stop muziek

05:00 - 09:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

Luister naar Yoursafe Radio

Logo Yoursafe Radio Yoursafe Radio

Meer informatie over Yoursafe Radio

00:00 Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop happy beats.

13:00 Brainwave

Motivatie en zelfontwikkeling.

Presentatie: Bram Bosson.

14:00 Mag Ik Je Nummer

Lieke Augustijn staat wekelijks met een wisselende gast stil bij de herinneringen die muziek brengt.

15:00 Happy Times Radio

Elke week positief klimaatnieuws.

Presentatie: Maartje Bregman & Tessel Zandstra.

16:00 Syl’s Callcenter

Sylvana IJsselmuiden en Daniël Nussbaum lossen problemen op van luisteraars.

17:00 Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop happy beats.

20:00 Out Loud

Radioshow voor de regenboogcommunity.

Presentatie: Henri Haan & Hemmo de Vries.

22:00 Rappers Delight

Programma waarin elke week een andere hip-hop-producer in de schijnwerpers wordt gezet.

Presentatie: Jesse en Riemer.

00:00 - 12:00 Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop happy beats.


Luister naar 4ever49 Radio

Logo 4ever49 Radio 4ever49 Radio

Meer informatie over 4ever49 Radio

21:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

07:00 Jo & Jeroen In De Ochtend

Een luchtig ochtendprogramma met muziek en heel veel humor.

Presentatie: Jo de Graaf & Jeroen Smits.

10:00 Klein Op 4ever49

Presentatie: Hans Klein.

12:00 Lunch Hour

Luchtig programma met hits van toen en nu.

Presentatie: Klaas van het Hof.

13:00 Hottentotten

Presentatie: Harald Bos.

15:00 Driekwart

Presentatie: Pierre van der Stappen.

16:00 Spitsstrook

Nieuws, weer en verkeer, vaste rubrieken, humor, gasten en muziek.

Presentatie: Debby Roukens & Bernard ter Horst.

19:00 Meer Muziek Met Ronald

Presentatie: Ronald van der Meer.

21:00 De Dinsdagavond

Een vrolijk programma met bijzonder nieuws van de dag en een vooruitblik op morgen, afgewisseld met muziek.

Presentatie: Eric Roggeband.

23:00 - 07:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Arrow Classic Rock

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Meer informatie over Arrow Classic Rock

00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

00:00 - 21:00 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

Luister naar Groot Nieuws Radio

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 De Nieuwe Morgen

Nieuws uit kerk en samenleving, overdenkingen en christelijke muziek.

Presentatie: Annemarie Biljard.

09:00 Blessings

Verzoekplaten.

Presentatie: Tim Hendriks.

10:00 Bij Jorieke

Geloofsverdieping, bijzondere levensverhalen en thema’s die uit het leven van luisteraars gegrepen zijn.

Presentatie: Jorieke Eijlers.

12:00 De Lunchroom

Positiviteit, nieuws, nieuwe muziek en wetenschap.

Presentatie: Daan Hartgers.

14:00 Backstage

Muziekprogramma met de verhalen van artiesten en de première van nieuwe muziek.

Presentatie: Hans van Vuuren.

16:00 De Dag Van Vandaag

Het nieuws van de dag, een quiz en inspiratie.

Presentatie: Laurens van de Kraats.

19:00 Wens

Verzoekplatenprogramma met de mooiste psalmen, gezangen en geestelijke liederen.

Presentatie: Tim Hendriks.

20:00 Muziekavond Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

22:00 Op weg met de Bijbel

Verschillende sprekers delen hun belevenissen in hun zoektocht door de Bijbel. Hun overdenkingen worden afgewisseld met muziek.

22:30 Muziekavond Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

00:00 De Nacht Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

05:30 - 06:00 Op weg met de Bijbel

Verschillende sprekers delen hun belevenissen in hun zoektocht door de Bijbel. Hun overdenkingen worden afgewisseld met muziek.

Luister naar Kink

Logo Kink Kink

Meer informatie over Kink

Zeroes Week

De beste muziek die van 2000 tot en met 2009 gemaakt is.

06:00 Kinkstart

No-nonsense ochtendshow.

  • 07:15 Kinkstart Van Je Dag
  • 07:45 Ik Was Vandaag ... Jaar Oud
  • 08:50 Veenstra Vertelt

Presentatie: Michiel Veenstra.

10:00 Eric Corton

13:00 Stefan Koren

16:00 Tim op het Broek

19:00 In Touch

De beste nieuwe muziek.

Presentatie: Jasper Leijdens.

23:00 - 06:00 Non-Stop Non-stop muziek

Luister naar Slam

Logo Slam Slam

Meer informatie over Slam

06:00 Marijn Oosterveen

07:00 Early Birds

Een frisse kijk op de wereld, actuele onderwerpen en vooral veel muziek.

Presentatie: Anoûl Hendriks & Marijn Oosterveen.

09:00 Top 500 van de 00’s (dag 3 van 5)

De 500 lekkerste tracks uit de jaren ’00.

Presentatie: Anoûl Hendriks.

10:00 Thomas van Empelen

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

Presentatie: Thomas van Empelen.

13:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

Presentatie: Jarno van der Wielen.

14:00 Jarno van der Wielen

16:00 Middagshow

Gezellige chaos, spanning, onvoorspelbaarheid en muziek.

Presentatie: Daniël Lippens, Erik-Jan Rosendahl & Julia Maan.

19:00 - 06:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Sublime

Logo Sublime Sublime

Meer informatie over Sublime

06:00 Ochtendshow

Muziek, achtergrondverhalen, actualiteit, en gesprekken met gasten.

  • 08:25 ABC (keuze uit 3 liedjes)
  • 09:00 Take 5 (5 platen non-stop achter elkaar)
  • 09:40 Musicology (mini-popquiz)

Presentatie: Jaap Brienen.

10:00 Non-Stop Werkdag Non-stop muziek

De beste funk, soul & jazzmuziek zonder onderbreking.

18:00 Classics Non-stop muziek

Non-stop essentials en bekende artiesten uit de funk, soul en jazz.

20:00 Evening Bites Non-stop muziek

De tofste artiesten van nu, in de mix met de grootste iconen uit de funk, soul en jazz.

22:00 Smooth Non-stop muziek

Non-stop smooth jazz, zwoele soul, slowjams, soulballads en andere relaxte muziek.

00:00 - 06:00 Night Shift Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.


Luister naar Radio Noord

Logo Radio Noord Radio Noord

Meer informatie over Radio Noord

06:00 De Ochtendploeg

Nieuws uit Groningen en weer en verkeer.

Presentatie: Edwin Pasveer.

10:00 De Ochtend Door

Presentatie: Femke de Walle.

12:00 Tussen De Middag

  • Groningers aan het woord in Altijd wat Anders

Presentatie: Niiwino Geertsema.

14:00 De Middag Door

Presentatie: Karel Oosterhuis.

16:00 Studio Grunn

Een mix van muziek en informatie.

Presentatie: Eric Bats.

18:00 Vandaag op Noord

Een selectie uit de verhalen en interviews van vandaag, afgewisseld met non-stop muziek.

19:00 De Avond van Noord Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

00:00 - 06:00 Noord Nonstop Non-stop muziek

Gevarieerde muziek.

Luister naar Omrop Fryslân

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Meer informatie over Omrop Fryslân

06:00 Fryslân Fan ’e Moarn

Nijs, sport, waar, muzyk en in ferslachjouwer op ’en paad.

Presentatie: Jacob Stelwagen en Jantine Weidenaar.

09:30 No Derfoar

Veel muziek, afgewisseld met interessante onderwerpen en gasten.

Presentatie: Harm Weistra.

12:00 No Yn Fryslân

Regionaal nieuws.

Presentatie: Tiete Sijens en Simone Scheffer.

13:00 Goeiemiddei

Middagmagazine met muziek, maar ook verschillende wisselende onderdelen en gasten.

Presentatie: Diana de Groot & Johan Terpstra.

16:00 Underweis

Het nieuws van de dag.

Presentatie: Eric Ennema & Jan Dirk de Haan.

18:00 Noardewyn

Een podium voor muziek die in Fryslân wordt gemaakt. Met Friese bands, troubadours, dj’s, maar ook dichters.

Presentatie: Willem de Vries.

19:00 De Jûn Fan Fryslân Non-stop muziek

Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.

22:00 De Dei Foarby

Terugblik op de dag met een selectie uit reportages en interview die eerder vandaag te horen waren.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 Noardewyn Herhaling

Een podium voor muziek die in Fryslân wordt gemaakt. Met Friese bands, troubadours, dj’s, maar ook dichters.

Presentatie: Willem de Vries.

01:00 - 06:00 Fryslân Nonstop Non-stop muziek

Luister naar Radio Drenthe

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Meer informatie over Radio Drenthe

00:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

07:00 Goedemorgen Drenthe

Een overzicht van het laatste nieuws, weer en verkeer en een gesprek met een gast.

Presentatie: Judith Regendorp.

09:00 Koffie en Keuvelen Nederpop

Muziek van Nederlandse bodem.

Presentatie: Wim Boer.

10:00 Koffie en Keuvelen

Presentatie: Wim Boer.

12:00 Anouk In De Middag

Muziek, nieuws, tips en een spelletje.

Presentatie: Anouk Middel.

15:00 Studio Steenbergen Sixties en Seventies

Veel hits uit de jaren ’60 en ’70.

Presentatie: René Steenbergen.

16:00 Studio Steenbergen

Muziek, shownieuws, een spelletje en theater- en filmtips.

Presentatie: René Steenbergen.

18:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

19:00 De Avond van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

00:00 - 07:00 De Nacht van Drenthe Non-stop muziek

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Luister naar Radio Oost

Logo Radio Oost Radio Oost

Meer informatie over Radio Oost

06:00 Marcel & Bastiaan

Het laatste (regionale) nieuws, een vooruitblik op de dag en muziek.

Presentatie: Marcel Oosten & Bastiaan Kleinjan.

09:00 Bert van Losser

Muziek, gesprekken en spelletjes.

13:00 Paula Keizer

Muziek en alles wat er speelt in Overijssel en daarbuiten.

16:00 Jan-Willem Kobes

Terugblik op de dag.

19:00 De Avond Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Nachtsessie Non-stop muziek

Non-stop de beste pop- en lichte muziek.

Luister naar Omroep Flevoland

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Meer informatie over Omroep Flevoland

06:00 Flevoland is Wakker

Het laatste regionale- en landelijke nieuws. Ook worden gasten ontvangen om te praten over actuele zaken.

Presentatie: Joline Dalstra en Leo Schouwenaar.

09:00 Flevoland Muziekland

Muziekprogramma met ruimte voor de keuze van luisteraars en kijkers.

11:00 Herberg Flevoland

Programma met ruimte voor gezelligheid, lokale- en nationale bekende artiesten, cultuur én wekelijkse rubrieken verzorgd door diverse deskundigen.

Presentatie: Marco Verhagen en Aernout Pleket.

14:00 Flevoland Muziekland

Muziekprogramma met ruimte voor de keuze van luisteraars en kijkers.

15:00 Studio Flevoland

Programma waarin interessante, opvallende gasten ontvangen worden. Met hen wordt onder andere gepraat over het nieuws van de dag en de achtergronden bij het Flevolandse nieuws.

Presentatie: Odeke de Jong en Jordy Bouw.

19:00 Het Beste van Flevoland

21:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Gelderland

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Meer informatie over Radio Gelderland

06:00 Goedemorgen Gelderland

Nieuws, weer, verkeer en muziek.

Presentatie: Frank van Dijk.

09:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

12:00 Lunchpauze

Het laatste nieuws.

14:00 De Muziekwinkel

Het gevoel van een ouderwetse platenzaak. Met een koffiehoekje voor de vaste klanten, een jukebox en bakken vol lp’s en singles.

Presentatie: Maarten Daam.

16:00 Thuis in Gelderland

Het belangrijkste (regionale) nieuws van de dag en muziek.

Presentatie: Eric van den Berg.

19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Omroep Brabant

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Meer informatie over Omroep Brabant

06:00 Wakker

Nieuws, weer, verkeersinformatie en muziek. Daarnaast is er ruimte voor een goed gesprek over de achtergronden bij het nieuws.

Presentatie: Koen Wijn.

10:00 Brabants Bont

Gasten, gesprekken en gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

13:00 Jordy Draait Door

Muziekprogramma.

Presentatie: Jordy Graat.

16:00 Afslag Zuid

Het nieuws van de dag, de beste muziek van toen en nu en weer en verkeer.

Presentatie: Ronny Balk.

19:00 - 06:00 Non-stop Muziek Non-stop muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Luister naar L1 Radio

Logo L1 Radio L1 Radio (Limburg)

Meer informatie over L1 Radio

06:00 Nieuwsshow

Regionaal nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Pascal Verlinden & Maarten Bonnemaijers.

10:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.

13:00 Hithappen

Hits van nu en toen.

Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.

16:00 L1 Vandaag

Het (regionale) nieuws van vandaag.

Presentatie: Ruben Weekers & Janna Hoofs.

19:00 Plat-eweg Herhaling

Dialectmuziek. (Herhaling van afgelopen zaterdag.)

Presentatie: Henk Hover.

20:00 Cultuurcafé

Limburgse kunst, cultuur en volkscultuur.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

22:00 Blaaskracht Herhaling

Gesprek met een gast uit de klassieke muziek.

23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek

Luister naar NH Radio

Logo NH Radio NH Radio (Noord-Holland)

Meer informatie over NH Radio

06:00 De Ontbijttafel

Het laatste nieuws uit de buurt en de rest van de wereld.

Presentatie: Pieter Kok.

10:00 Goeiemorgen

Muziekprogramma.

Presentatie: Bart Slim.

12:00 June Tot Twee

Muziek, verslaggevers op locatie, een uitgebreid weerbericht en het spel Pim Pam Pet.

Presentatie: June Hoogcarspel.

14:00 Goeiemiddag

Nieuws, nieuwe en ouwe hits en ruimte voor verzoekplaten.

Presentatie: Nick Velderman.

16:00 Vandaag De Dag

Terugblik op de dag en een vooruitblik naar morgen. Luisteraars mogen hun mening geven in ’De Peiling’ en er komen gasten langs.

Presentatie: Patricia Nagelkerke.

19:00 - 06:00 Muziekmix Non-stop muziek

Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.

Luister naar Radio M Utrecht

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Meer informatie over Radio M Utrecht

06:00 Utrecht is Wakker

Het laatste nieuws uit de regio, maar ook uit het binnen- en buitenland.

Presentatie: Bob van Beeten.

09:00 93 1.NL

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

Presentatie: Edwin Meerman.

10:00 Tijd voor U

Gezelligheid, gevarieerde muziek en het spel Woordbouwer.

Presentatie: Pieter Vorage.

12:00 Aan Tafel

Gevarieerde muziek, gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.

Presentatie: Conny Kraaijeveld.

14:00 Studio Sixties

Muziek uit de jaren ’60.

Presentatie: Edwin Meerman.

15:00 Goedemiddag

Muziek van toen en nu en spelletjes met prijzen.

Presentatie: Jos van Heerden.

17:00 Utrecht komt thuis

Regionaal nieuws, het weer, verkeer, muziek en vaste servicerubrieken.

Presentatie: Aart van Eldik.

19:00 Studio Seventies Non-stop muziek

Non-stop muziek uit de jaren ’70.

20:00 De Avond Van De Nostalgie Non-stop muziek

Non-stop muziek uit de jaren ’50, ’60, ’70 en ’80.

22:00 Eveliens Lovesongs

De meest romantische muziek van toen en nu.

Presentatie: Evelien de Bruijn.

23:00 - 06:00 De Nacht van M Non-stop muziek

Luister naar Radio West

Logo Radio West Radio West

Meer informatie over Radio West

06:00 West Wordt Wakker

Regionaal nieuws en hoofdpunten uit het landelijke en internationale nieuws.

Presentatie: Tjeerd Spoor & Jorinda Teeuwen.

10:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

12:00 Menno in de Middag

Muziek, nieuws uit de regio, verslaggevers in de regio op zoek naar bijzondere verhalen, De WestWeter en het laatste show- en filmnieuws.

Presentatie: Menno Tamming.

14:00 Muziek aan Zee

Presentatie: Marjolein Visser.

16:00 West komt Thuis

Terugblik op de dag en het nieuws uit de regio.

Presentatie: Bas Martinius.

19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

21:00 Romantiek op West Non-stop muziek

Ballads en liefdesliedjes.

23:00 Met het Oog op Morgen

Overname van NPO Radio 1.

00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Luister naar Radio Rijnmond

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Meer informatie over Radio Rijnmond

06:00 R-Uit

Muziek, afgewisseld met het laatste nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Ronald van Oudheusden.

09:00 De Boer Op

Muziek en gezelligheid.

Presentatie: Ruud de Boer.

12:00 Lunchbreak

Nieuws, De Lunchbox en muziek.

Presentatie: Erik Lemmers.

14:00 De Middag Door

Muziek.

Presentatie: Suzanne Mulder.

16:00 Afslag Rijnmond

Muziek, nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Reint Jan Potze.

19:00 Van Eigen Bodem Non-stop muziek

Non-stop muziek van artiesten uit eigen land, met de grootste hits en bijna vergeten juweeltjes.

20:00 80’s Na Achten Non-stop muziek

Non-stop muziek uit de jaren ’80.

21:00 90’s Na Negenen Non-stop muziek

Non-stop muziek uit de jaren ’90.

22:00 Lovesongs Non-stop muziek

Non-stop lovesongs.

23:00 Non-Stop Non-stop muziek

00:00 - 06:00 Rijnmond In De Nacht Non-stop muziek

Luister naar Omroep Zeeland

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Meer informatie over Omroep Zeeland

06:00 Zeeland wordt Wakker

Het laatste Zeeuwse nieuws, actuele verkeersberichten en muziek.

Presentatie: Remco van Schellen.

09:00 Goedemorgen Zeeland

Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

12:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws, achtergronden, sport, weer en verkeer.

12:30 Zeeuwse Kamer

Discussie over een actueel onderwerp.

13:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Elias den Hollander.

16:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer.

17:30 Zegt u ’t Maar

Reactieprogramma over het nieuws van de dag, maar ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.

18:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer.

19:00 - 06:00 Muziek Non-stop muziek


Luister naar Amor FM

Logo Amor FM Amor FM

Meer informatie over Amor FM

06:00 Religie + Bhajan

08:00 Amor FM

09:00 Vichar Manthan

10:00 Amor FM

12:00 Overlijdensberichten

13:00 Amor FM

17:00 Nieuws

17:10 Bhojan ke Samai par chutney

18:00 Overlijdensberichten

19:00 Amor FM

20:00 Herhaling Nieuws

20:10 Amor FM

21:00 Ghazals

00:00 - 06:00 Amor Suriname

Luister naar Frysk FM

Logo Frysk FM Frysk FM

Meer informatie over Frysk FM

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Luister naar Gigant FM

Logo Gigant FM Gigant FM

Meer informatie over Gigant FM

00:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

19:00 Net Even Anders

Presentatie: Arco de Boed.

22:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud

00:00 - 19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

Luister naar Hitzzz

Logo Hitzzz Hitzzz

Meer informatie over Hitzzz

00:00 Non-Stop Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.

07:00 Drent Draait Hitzzz

Gezellige radio met hits in verschillende talen. Met een uitgebreid weerbericht, opvallende dingen op Facebook, interactieve spelletjes en humor met onder andere Evert Baptist.

Presentatie: Wim Drent.

10:00 Non-Stop Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.

00:00 - 07:00 Non-Stop Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.

Luister naar Joy Radio

Logo Joy Radio Joy Radio

Meer informatie over Joy Radio

00:00 Non Stop Non-stop muziek

18:00 Regiomix

18:30 Non Stop Non-stop muziek

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Luister naar Qmusic Limburg

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Meer informatie over Qmusic Limburg

00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

07:00 Daniël Smulders

Muziek, nieuws uit de provincie Limburg en weer en verkeer.

10:00 Het Foute Uur Non-stop muziek

De leukste ’foute’ muziek.

11:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

00:00 - 07:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Logo Radio 10 Brabant Radio 10 Brabant

Meer informatie over Radio 10 Brabant

00:00 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

07:00 Luuk van den Braak

10:00 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

00:00 - 07:00 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

Luister naar Radio Continu

Logo Radio Continu Radio Continu

Meer informatie over Radio Continu

00:00 Non Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

07:00 Gezellig Wakker Worden Non-stop muziek

09:00 De Ochtend Met Kevin

Presentatie: Kevin Terpstra.

12:00 Non Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

16:00 De Middagshow Met Jan

Presentatie: Jan Procee.

18:00 Goud van Oud Non-stop muziek

Non-stop de beste internationale hits uit vervlogen tijden. Met muziek uit de jaren ’60, ’70, ’80 en ’90.

19:00 Non Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

00:00 - 07:00 Non Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

Luister naar Radio JND

Logo Radio JND Radio JND

Meer informatie over Radio JND

22:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

07:00 De Ochtendshow

Gezelligheid met het laatste nieuws voor bij de koffieautomaat, interviews en radiospelletjes.

Presentatie: Willem Bakker.

09:00 Dwars Door Je Werkdag Non-stop muziek

16:00 De Middagshow

Presentatie: Erik Kerkhof.

18:00 Non-Stop Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

20:00 De Avond van JND

Presentatie: Johan Linssen.

22:00 - 07:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

Luister naar Simone FM

Logo Simone FM Simone FM

Meer informatie over Simone FM

00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

09:00 De Vos is Los

De beste vinyl platen en hits uit de jaren ’70, ’80, ’90 en ’00. Ook zijn er interviews en spelletjes.

Presentatie: Bert Vos.

12:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

00:00 - 09:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Luister naar Tukker FM

Logo Tukker FM Tukker FM

Meer informatie over Tukker FM

00:00 - 23:59 Tukker FM Non-stop muziek

Non-stop piratenmuziek.

00:00 - 23:59 Tukker FM Non-stop muziek

Non-stop piratenmuziek.

Luister naar Waterstad FM

Logo Waterstad FM Waterstad FM

Meer informatie over Waterstad FM

00:00 - 23:59 Waterstad FM Non-stop muziek

Non-stop hits van de jaren ’70 tot nu.

00:00 - 23:59 Waterstad FM Non-stop muziek

Non-stop hits van de jaren ’70 tot nu.

Luister naar Wild FM

Logo Wild FM Wild FM

Meer informatie over Wild FM

19:00 Wild Nights Non-stop muziek

07:00 Wake Up Wild

Presentatie: Jurgen Rijkers.

09:00 Uurtje 90s

Presentatie: Lucas Degen.

10:00 BPM

Presentatie: Peter van Leeuwen.

12:00 Lunch

Presentatie: Quinten van Hilten.

14:00 BPM Nonstop

16:00 Brand in de Middag

Presentatie: Barry Brand.

18:00 Drivetime Beats

DJ-mix.

19:00 - 07:00 Wild Nights Non-stop muziek


Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2024 oorboekje.nl