dinsdag
26
maart
De Matthäuspassion door de Nederlandse Bachvereniging
Suhoor Stories
80’s Top 1500
20:00 5 Dagen (NTR)
Programma dat vijf dagen lang uit één gemeente komt. Met vijf persoonlijke verhalen bij het nieuws, één hoofdpijndossier en één prachtig burgerinitiatief.
Presentatie: Jo van Egmond.
20:30 - 23:00 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)
Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.
20:00 Met Morad (bnnvara)
Presentatie: Morad El Ouakili.
22:00 - 00:00 Dees Moet Je Horen (PowNed)
Presentatie: Desiree van der Heiden.
19:00 Mark van der Molen (bnnvara)
22:00 - 01:00 VoorAan (PowNed)
Presentatie: Jamie Reuter & Olivier Bakker.
19:00 - 22:30 Avondconcert: de Matthäuspassion door de Nederlandse Bachvereniging (NTR)
Rechtstreeks vanuit het Concertgebouw in Amsterdam is een optreden te horen van de Nederlandse Bachvereniging, het Kampen Boys Choir, Johanna Soller (dirigent), Thomas Hobbs (tenor, evangelist) Felix Schwandtke (bas, Christus) Isabel Jantschek-Schicketanz (sopraan), Alex Potter (countertenor), Raphael Höhn (tenor), Myriam Arbouz (sopraan), Marine Fribourg (mezzosopraan), Guy Cutting (tenor) en Drew Santini (bas)
Presentatie: Beitske de Jong.
22:30 - 00:00 Passaggio Late Night (kro-ncrv)
Presentatie: Lex Bohlmeijer.
20:00 - 23:00 De Avond Van 5 (EO)
Gezellig en sfeervol programma. Met veel muziek, nieuws uit de regio, een spelletje en het laatste muzieknieuws.
Presentatie: Gerja Wolf.
20:00 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
21:00 Cryptocast
Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.
Presentatie: Herbert Blankesteijn.
21:30 Beurs
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
22:00 - 23:00 Big Five
Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.
Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.
20:00 Out Loud
Radioshow voor de regenboogcommunity.
Presentatie: Henri Haan & Hemmo de Vries.
22:00 - 00:00 Rappers Delight
Programma waarin elke week een andere hip-hop-producer in de schijnwerpers wordt gezet.
Presentatie: Jesse en Riemer.
19:00 Martijn La Grouw
21:00 - 00:00 Bas & Dylan
Muziek, live optredens, gasten, winacties en veel gezelligheid.
Presentatie: Bas Menting & Dylan Boet.
18:30 Dag In, Dag Uit
Presentatie: Ivo Pasveer.
21:00 - 00:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
19:00 Meer Muziek Met Ronald
Presentatie: Ronald van der Meer.
21:00 - 23:00 De Dinsdagavond
Een vrolijk programma met bijzonder nieuws van de dag en een vooruitblik op morgen, afgewisseld met muziek.
Presentatie: Eric Roggeband.
20:00 Muziekavond
Non-stop christelijke muziek.
22:00 Op weg met de Bijbel
Verschillende sprekers delen hun belevenissen in hun zoektocht door de Bijbel. Hun overdenkingen worden afgewisseld met muziek.
22:30 - 00:00 Muziekavond
Non-stop christelijke muziek.
20:00 Evening Bites
De tofste artiesten van nu, in de mix met de grootste iconen uit de funk, soul en jazz.
22:00 - 00:00 Smooth
Non-stop smooth jazz, zwoele soul, slowjams, soulballads en andere relaxte muziek.
19:00 De Jûn Fan Fryslân
Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.
22:00 - 23:00 De Dei Foarby
Terugblik op de dag met een selectie uit reportages en interview die eerder vandaag te horen waren.
19:00 - 00:00 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
20:00 Cultuurcafé
Limburgse kunst, cultuur en volkscultuur.
Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.
22:00 - 23:00 Blaaskracht
Gesprek met een gast uit de klassieke muziek.
19:00 - 06:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
20:00 De Avond Van De Nostalgie
Non-stop muziek uit de jaren ’50, ’60, ’70 en ’80.
22:00 - 23:00 Eveliens Lovesongs
De meest romantische muziek van toen en nu.
Presentatie: Evelien de Bruijn.
20:00 80’s Na Achten
Non-stop muziek uit de jaren ’80.
21:00 90’s Na Negenen
Non-stop muziek uit de jaren ’90.
22:00 - 23:00 Lovesongs
Non-stop lovesongs.
19:00 Net Even Anders
Presentatie: Arco de Boed.
22:00 - 00:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud
10:00 - 00:00 Non-Stop Hitzzz
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.
10:00 - 00:00 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
19:00 - 00:00 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.
20:00 De Avond van JND
Presentatie: Johan Linssen.
22:00 - 00:00 Radio JND
Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.