vrijdag
19
april
De Vrijdag Vuurwerk Show
Evergreen Toplijst van de Jaren 80
Extra sportuitzendingen
De Evergreen Week Van De Jaren 80
Top Megahit
09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)
Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.
Presentatie: Carl-Johan de Zwart.
11:30 Sven Op 1 (WNL)
Interviewprogramma rond het nieuws van de dag of de week. Bij voorkeur met de hoofdpersoon uit of bij dat nieuws.
Presentatie: Sven Kockelmann.
12:00 De Nieuws BV (bnnvara)
Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.
Presentatie: Stephan Komduur.
13:30 - 14:00 Bureau Buitenland (VPRO)
Nieuws en achtergronden uit het buitenland.
Presentatie: Tim de Wit of Sophie Derkzen.
09:00 Aan de Slag (AvroTros)
Muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.
Presentatie: Bart Arens.
12:00 - 14:00 Annemiekes A-Lunch (AvroTros)
Veel muziek, aandacht voor nieuwe podcasts, boeken, theatershows, albums en spraakmakend nieuws uit de media.
Presentatie: Desiree van der Heiden.
10:00 Top Megahit (dag 5 van 5)
Lijst met de populairste Megahits.
Presentatie: Ivo van Breukelen.
13:00 - 16:00 Top Megahit (dag 5 van 5)
Lijst met de populairste Megahits.
Presentatie: Sophie Hijlkema.
09:00 De Klassieken (AvroTros)
De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.
Presentatie: Ab Nieuwdorp.
12:00 - 14:00 De Muziekfabriek (AvroTros)
Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.
Presentatie: Jet Berkhout.
06:00 - 20:00 Evergreen Toplijst van de Jaren 80
De populairste hits uit de jaren ’80.
Presentatie:
10:00 ClassX
Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.
Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.
13:00 - 16:00 Imani
De beste muziek van nu en aandacht voor luisteraars en alles wat er buiten de randstad gebeurt.
Presentatie: Imani Gonçalves.
11:00 - 13:30 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
13:30 - 14:00 Studio Den Haag
Politiek verslaggevers Mats Akkerman en Leendert Beekman praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.
Presentatie: Mark Beekhuis.
10:00 Daniël Smulders
Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
12:00 - 13:00 80’s Lunch
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.
13:00 - 16:00 Edwin Noorlander
Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
10:00 Punt NL
Mattijs Franken draait verrassende en avontuurlijke Nederlandstalige muziek.
12:00 - 14:00 De Wereld Van De Vrouw
Yesim Candan praat met vrouwen over zaken die vrouwen bezighouden.
09:00 Werk in Uitvoering
Presentatie: Taeke Wouda.
12:00 - 15:00 Op Volle Kracht
Programma met veel verzoekplaten.
Presentatie: Hessel Wijkstra.
09:00 Goud van Oud
Een reis naar tracks uit het verleden.
Presentatie: Sander Hoogendoorn.
12:00 - 14:00 Frank op Veronica
Presentatie: Frank van der Lende.
10:00 Klein Op 4ever49
Presentatie: Hans Klein.
12:00 Lunch Hour
Luchtig programma met hits van toen en nu.
Presentatie: Klaas van het Hof.
13:00 - 15:00 Hottentotten
Presentatie: Harald Bos.
10:00 Brandstof
Programma waarin verschillende christenen vertellen hoe God in hun leven werkt.
Presentatie: Eunice Nahuis.
12:00 - 14:00 De Lunchroom
Positiviteit, nieuws, nieuwe muziek en wetenschap.
Presentatie: Daan Hartgers.
09:00 MixMarathon
De beste dj-sets.
Presentatie: Thomas van Empelen.
12:00 - 15:00 MixMarathon
De beste dj-sets.
Presentatie: Raoul Schram.
10:00 De Ochtend Door
Presentatie: Stephan Kosters.
12:00 - 14:00 Tussen De Middag
Presentatie: Niiwino Geertsema.
09:30 No Derfoar
Veel muziek, afgewisseld met interessante onderwerpen en gasten.
Presentatie: Harm Weistra.
12:00 No Yn Fryslân
Regionaal nieuws.
Presentatie: Tiete Sijens en Simone Scheffer.
13:00 - 16:00 Goeiemiddei
Middagmagazine met muziek, maar ook verschillende wisselende onderdelen en gasten.
Presentatie: Diana de Groot & Johan Terpstra.
10:00 Koffie en Keuvelen
Presentatie: Wim Boer.
12:00 - 15:00 Anouk In De Middag
Muziek, nieuws, tips en een spelletje.
Presentatie: Anouk Middel.
09:00 Bert van Losser
Muziek, gesprekken en spelletjes.
13:00 - 16:00 Paula Keizer
Muziek en alles wat er speelt in Overijssel en daarbuiten.
11:00 - 14:00 Herberg Flevoland
Programma met ruimte voor gezelligheid, lokale- en nationale bekende artiesten, cultuur én wekelijkse rubrieken verzorgd door diverse deskundigen.
Presentatie: Marco Verhagen en Aernout Pleket.
09:00 Op de Koffie
Presentatie: Rob Kleijs.
12:00 - 14:00 Lunchpauze
Het laatste nieuws.
10:00 Brabants Bont
Gasten, gesprekken en gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.
Presentatie: Hubert Mol.
13:00 - 16:00 Bel en Bestel
Verzoekplaten.
Presentatie: Maarten Kortlever.
10:00 Route Regio
Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.
Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.
13:00 - 16:00 Hithappen
Hits van nu en toen.
Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.
10:00 Goeiemorgen
Muziekprogramma.
Presentatie: Bart Slim.
12:00 - 14:00 June Tot Twee
Muziek, verslaggevers op locatie, een uitgebreid weerbericht en het spel Pim Pam Pet.
Presentatie: June Hoogcarspel.
10:00 Tijd voor U
Gezelligheid, gevarieerde muziek en het spel Woordbouwer.
Presentatie: Pieter Vorage.
12:00 - 14:00 Aan Tafel
Gevarieerde muziek, gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.
Presentatie: Conny Kraaijeveld.
10:00 Aan de Bak
Presentatie: Patrick van Houten.
12:00 - 14:00 Menno in de Middag
Muziek, nieuws uit de regio, verslaggevers in de regio op zoek naar bijzondere verhalen, De WestWeter en het laatste show- en filmnieuws.
Presentatie: Menno Tamming.
09:00 De Boer Op
Muziek en gezelligheid.
Presentatie: Ruud de Boer.
12:00 - 14:00 Lunchbreak
Nieuws, De Lunchbox en muziek.
Presentatie: Erik Lemmers.
09:00 Goedemorgen Zeeland
Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.
Presentatie: Elsa van Hermon.
12:00 Zeeland Nu
Zeeuws nieuws, achtergronden, sport, weer en verkeer.
12:30 Zeeuws Diep
Discussieprogramma over het nieuws van de afgelopen week. Met iedere week drie forumleden aan tafel.
13:00 - 16:00 De Muziekmiddag
Presentatie: Elias den Hollander.
10:00 - 15:00 Non-Stop Hitzzz
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.
10:00 - 00:00 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
09:00 De Ochtend Met Kevin
Presentatie: Kevin Terpstra.
12:00 - 16:00 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.
09:00 De Vos is Los
De beste vinyl platen en hits uit de jaren ’70, ’80, ’90 en ’00. Ook zijn er interviews en spelletjes.
Presentatie: Bert Vos.
12:00 - 18:00 Hits & Classics
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.