Logo oorboekje.nl

De radiogids van vrijdag 19 april 2024 om 12:00 uur

2024

vrijdag

19

april

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

< 12:00 >
13:00
14:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

12:00 De Nieuws BV (bnnvara)

Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.

Presentatie: Stephan Komduur.

13:30 Bureau Buitenland (VPRO)

Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Tim de Wit of Sophie Derkzen.

14:00 - 16:00 Humberto (AvroTros)

Humberto Tan luidt het weekend in met een programma waarin hij op zoek gaat naar de diepere lagen bij het nieuws. Naast interviews met mensen uit het nieuws vormen gesprekken met vaste gasten, muziek en een vooruitblik op het weekend wezenlijke onderdelen van het programma.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

12:00 Annemiekes A-Lunch (AvroTros)

Veel muziek, aandacht voor nieuwe podcasts, boeken, theatershows, albums en spraakmakend nieuws uit de media.

Presentatie: Desiree van der Heiden.

14:00 - 16:00 Paul (AvroTros)

Presentatie: Paul Rabbering.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

10:00 Top Megahit (dag 5 van 5)

Lijst met de populairste Megahits.

Presentatie: Ivo van Breukelen.

13:00 - 16:00 Top Megahit (dag 5 van 5)

Lijst met de populairste Megahits.

Presentatie: Sophie Hijlkema.

NPO Klassiek (voorheen NPO Radio 4)

Luister naar NPO Klassiek Meer informatie over NPO Klassiek

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Jet Berkhout.

14:00 - 16:00 Maatwerk (Max)

Opgewekt programma met aangename klassieke muziek die aansluit op de middag. Met muziek uit alle windstreken: van Hollands glorie tot hits uit Hollywood, en met crossovers en muzikale parels uit de krochten van de tweedehandswinkels. Met interactie met luisteraars en ruimte voor verzoekjes.

Presentatie: Sander Zwiep.

Landelijk, FM:

< 12:00 >
13:00
14:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

10:00 Erik van Roekel

13:00 - 16:00 Colin Banks

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

11:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

13:30 Studio Den Haag

Politiek verslaggevers Mats Akkerman en Leendert Beekman praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.

Presentatie: Mark Beekhuis.

14:00 - 15:00 Big Five Herhaling

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

Joe

Luister naar Joe Meer informatie over Joe

10:00 Daniël Smulders

Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90. 12:00 - 13:00 80’s Lunch
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.

13:00 - 16:00 Edwin Noorlander

Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

12:00 Wim van Helden

14:00 - 18:00 Top 40

Een overzicht van de 40 populairste singles van Nederland, op basis van airplay, streaming en trends in social media.

Presentatie: Domien Verschuuren.

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

12:00 Jeroen Nieuwenhuize

14:00 - 16:00 Edwin Diergaarde

Radio4All

Luister naar Radio4All Meer informatie over Radio4All

12:00 De Wereld Van De Vrouw

Yesim Candan praat met vrouwen over zaken die vrouwen bezighouden.

14:00 - 16:00 Inspiradio

Programma waarin Thijs Lindhout op zoek gaat naar het geheim achter geluk en succes, aan de hand van een wisselend thema.

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

12:00 Lindo Duvall

14:00 - 18:00 Evers & Co

Edwin Evers luidt het weekend in, samen met sidekick Cobus Bosscha en nieuwslezer Henk Blok.

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

12:00 - 15:00 Op Volle Kracht

Programma met veel verzoekplaten.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

12:00 Frank op Veronica

Presentatie: Frank van der Lende.

14:00 - 16:00 De Bonanza

Verzoekplaten.

Presentatie: Rob Stenders.

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

09:30 Nonstop @Work Non-stop muziek

Up-tempo hits.

13:00 - 16:00 Non Stop Non-stop muziek

Landelijk, overig:

< 12:00 >
13:00
14:00

Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

10:00 Eric Corton

13:00 - 16:00 Stefan Koren

Slam

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

12:00 - 15:00 MixMarathon

De beste dj-sets.

Presentatie: Raoul Schram.

Regionaal, publiek:

< 12:00 >
13:00
14:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

12:00 Tussen De Middag

  • Groningers aan het woord in Altijd wat Anders

Presentatie: Niiwino Geertsema.

14:00 - 16:00 De Middag Door

Presentatie: Karel Oosterhuis.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

12:00 No Yn Fryslân

Regionaal nieuws.

Presentatie: Tiete Sijens en Simone Scheffer.

13:00 - 16:00 Goeiemiddei

Middagmagazine met muziek, maar ook verschillende wisselende onderdelen en gasten.

Presentatie: Diana de Groot & Johan Terpstra.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

12:00 - 15:00 Anouk In De Middag

Muziek, nieuws, tips en een spelletje.

Presentatie: Anouk Middel.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

09:00 Bert van Losser

Muziek, gesprekken en spelletjes.

13:00 - 16:00 Paula Keizer

Muziek en alles wat er speelt in Overijssel en daarbuiten.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

11:00 Herberg Flevoland

Programma met ruimte voor gezelligheid, lokale- en nationale bekende artiesten, cultuur én wekelijkse rubrieken verzorgd door diverse deskundigen.

Presentatie: Marco Verhagen en Aernout Pleket.

14:00 - 15:00 Flevoland Muziekland

Muziekprogramma met ruimte voor de keuze van luisteraars en kijkers.

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

12:00 Lunchpauze

Het laatste nieuws.

14:00 - 16:00 De Muziekwinkel

Het gevoel van een ouderwetse platenzaak. Met een koffiehoekje voor de vaste klanten, een jukebox en bakken vol lp’s en singles.

Presentatie: Maarten Daam.

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

10:00 Brabants Bont

Gasten, gesprekken en gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

13:00 - 16:00 Bel en Bestel

Verzoekplaten.

Presentatie: Maarten Kortlever.

L1 Radio (Limburg)

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

10:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.

13:00 - 16:00 Hithappen

Hits van nu en toen.

Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.

NH Radio (Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

12:00 June Tot Twee

Muziek, verslaggevers op locatie, een uitgebreid weerbericht en het spel Pim Pam Pet.

Presentatie: June Hoogcarspel.

14:00 - 16:00 Goeiemiddag

Nieuws, nieuwe en ouwe hits en ruimte voor verzoekplaten.

Presentatie: Nick Velderman.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

12:00 Aan Tafel

Gevarieerde muziek, gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.

Presentatie: Conny Kraaijeveld.

14:00 - 15:00 Studio Sixties

Muziek uit de jaren ’60.

Presentatie: Edwin Meerman.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

12:00 Menno in de Middag

Muziek, nieuws uit de regio, verslaggevers in de regio op zoek naar bijzondere verhalen, De WestWeter en het laatste show- en filmnieuws.

Presentatie: Menno Tamming.

14:00 - 16:00 Muziek aan Zee

Presentatie: Marjolein Visser.

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

12:00 Lunchbreak

Nieuws, De Lunchbox en muziek.

Presentatie: Erik Lemmers.

14:00 - 16:00 De Middag Door

Muziek.

Presentatie: Suzanne Mulder.

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

12:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws, achtergronden, sport, weer en verkeer.

12:30 Zeeuws Diep

Discussieprogramma over het nieuws van de afgelopen week. Met iedere week drie forumleden aan tafel.

13:00 - 16:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Elias den Hollander.

Regionaal, commercieel:

< 12:00 >
13:00
14:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

12:00 Overlijdensberichten

13:00 - 17:00 Amor FM

Frysk FM

Luister naar Frysk FM Meer informatie over Frysk FM

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Gigant FM

Luister naar Gigant FM Meer informatie over Gigant FM

00:00 - 17:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

Hitzzz

Luister naar Hitzzz Meer informatie over Hitzzz

10:00 - 15:00 Non-Stop Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

11:00 - 15:30 Non Stop Hits Non-stop muziek

Radio 10 Brabant

Meer informatie over Radio 10 Brabant

10:00 - 00:00 Radio 10 Brabant Non-stop muziek

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

09:00 - 15:00 Dwars Door Je Werkdag Non-stop muziek

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

12:00 - 18:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Tukker FM

Luister naar Tukker FM Meer informatie over Tukker FM

00:00 - 23:59 Tukker FM Non-stop muziek

Non-stop piratenmuziek.

Waterstad FM

Luister naar Waterstad FM Meer informatie over Waterstad FM

00:00 - 23:59 Waterstad FM Non-stop muziek

Non-stop hits van de jaren ’70 tot nu.

Wild FM

Luister naar Wild FM Meer informatie over Wild FM

12:00 Lunch

Presentatie: Wytske Kenemans.

14:00 - 16:00 BPM Nonstop

Vlaams:

< 12:00 >
13:00
14:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

12:00 Nieuwe Feiten

Presentatie: Lieven Vandenhaute.

13:00 - 16:00 Friday On My Mind

Presentatie: Ilse Liebens.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

12:00 Middag

Regionaal programma, met het nieuws uit één van de Belgische provincies.

13:00 - 16:00 Weekend

Presentatie: Caren Meynen.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

12:00 De Twintigers

Gesprek met de twintiger van de week. Het concert, opgenomen in Studio Toots, vormt het hart van deze uitzending. Er wordt gesproken met de artiest en ook de mens achter de muziek wordt belicht. De jonge muzikanten komen uit de wereld van klassiek, jazz en world.

Presentatie: Carlo Siau.

14:00 - 17:00 Iedereen Klassiek

Klassieke muziek voor beginners, met ook af en toe ontdekkingen uit het minder bekende repertoire.

Presentatie: Lenaart T’jollyn.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

12:00 The Missing Link

Muzikale rebussen, waarbij het verband gezocht wordt tussen de platen.

Presentatie: Marie Neefs.

13:00 - 16:00 Michèle Cuvelier

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

12:00 Follow Friday

Luisteraars linken platen aan elkaar.

Presentatie: Evelyn De Backer.

13:00 - 16:00 Anke Goergen

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2024 oorboekje.nl