vrijdag
26
april
Koninklijke 500
Vorstelijke 500
Q-Top 500 van de 00s
@ Work Top 500
20:30 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)
Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.
Presentatie: Simone Weimans.
20:00 Het Platenpaleis (bnnvara)
Presentatie: Jasper de Vries.
22:00 - 00:00 Club Staverman (kro-ncrv)
Presentatie: Gijs Staverman.
19:00 De Avondvrijdagshow (PowNed)
Presentatie: Jamie Reuter & Olivier Bakker.
22:00 - 01:00 3voor12 Radio (VPRO)
Nieuwe muziek, muzikale trends, alternative tracks, livemuziek, festivalnieuws, concertverslagen en de actualiteit van vandaag en morgen.
Daarbij is er volop aandacht voor nieuw Nederlands talent, aanstormende internationale acts en achtergronden bij muziek.
Presentatie: Eva Koreman.
20:00 Vrijdagconcert (AvroTros)
Vanavond is een opname te horen van het Radio Filharmonisch Orkest, Dima Slobodeniouk (dirigent), en Bram van Sambeek (fagot)
Presentatie: Willem de Vries.
22:30 - 00:00 Passaggio Late Night (kro-ncrv)
Presentatie: Pieter van Nes.
21:00 De Nationale Autoshow
Alles over auto’s en mobiliteit.
Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.
22:00 Big Five
Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.
Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.
23:00 - 01:30 The Friday Move
Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.
Presentatie: Wilfred Genee.
21:00 - 00:00 Den’s Fever
De beste disco, dance en soul track.
Presentatie: Dennis Verheugd.
21:00 Weekendmix
22:00 The Martin Garrix Radio Show
23:00 - 00:00 Sunnery & Ryan
Sunnery James & Ryan Marciano.
20:00 Fleur Presents
Presentatie: Fleur Huijs.
22:00 - 00:00 Klapstoel Live
Onderwerpen die jongeren bezighouden en hoogtepunten van deze week op TikTok.
Presentatie: Klapstoel.
21:00 - 00:00 90’s Party
De fijnste alternatieve muziek uit de jaren ’90.
Presentatie: Lisa Konings.
21:00 MixMarathon: Alok
DJ-set van Alok.
22:00 MixMarathon: Fedde Le Grand
DJ-set van Fedde Le Grand.
23:00 - 00:00 MixMarathon
De beste dj-sets.
19:00 FC Groningen Live
Verslag van de wedstrijd Willem II - FC Groningen (aftrap: 20:00 uur).
23:00 - 00:00 De Avond van Noord
Gevarieerde muziek.
19:45 Omrop Fryslân Sport
Verslag van de wedstrijd SC Cambuur - FC Dordrecht (aftrap: 20:00 uur).
22:00 De Dei Foarby
Terugblik op de dag met een selectie uit reportages en interview die eerder vandaag te horen waren.
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
19:00 - 00:00 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
19:00 Non-Stop Muziek
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
20:00 L1 Sport Radio
Regionaal sportprogramma. Vandaag onder andere met verslagen van de volgende wedstrijden:
22:00 Muziek
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
19:00 NH Sport
Sportprogramma met veel aandacht voor de verrichtingen van Noord-Hollandse voetbalclubs in de Keuken Kampioen Divisie en de Eredivisie.
Presentatie: Robbert van den Heuvel.
22:00 - 08:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
20:00 De Avond Van De Nostalgie
Non-stop muziek uit de jaren ’50, ’60, ’70 en ’80.
22:00 Eveliens Lovesongs
De meest romantische muziek van toen en nu.
Presentatie: Evelien de Bruijn.
23:00 - 07:00 De Nacht van M
21:00 Romantiek op West
Ballads en liefdesliedjes.
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen
Overname van NPO Radio 1.
21:00 90’s Na Negenen
Non-stop muziek uit de jaren ’90.
22:00 Lovesongs
Non-stop lovesongs.
23:00 - 00:00 Non-Stop
20:00 - 00:00 Hitzzz Only Weekend
Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.
10:00 - 00:00 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
20:00 Het Weekend
Presentatie: Arthuur Kruijt.
23:00 - 00:00 Non-Stop
Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.
20:00 Time Out
Diverse muziek, van zacht tot hard, met een hart voor een wereld in vele kleuren. Artiesten komen langs met nieuwe releases en luisteren naar elkaars werk. Pop, rock, soul, Afro, jazz, chanson en blues.
Presentatie: Max Vryens.
23:00 - 00:00 Belpop Late Night
De beste muziek uit België.
18:00 80, 90 & Nillies
Muziek uit de jaren ’80, ’90 en ’00.
Presentatie: Dirk Ghijs.
22:00 - 00:00 Unwind
Ontspanning.
20:00 Klara Live
Eigen opnamen van binnenlandse concerten en een selectie uit het Europese concertaanbod.
22:15 - 00:00 Valckenaers & Vanhoudt
Zoektocht naar pure schoonheid in grensverleggende muziek van vroeger en nu. Met verrassende zijsprongen en onverwachte combinaties, met nieuwe geluiden en boeiende schemerzones.
Presentatie: Gerrit Valckenaers en Bart Vanhoudt.
19:00 De 41 uur van Studio Brussel
41 uur feest voor 41 jaar Studio Brussel.
22:00 - 01:00 De 41 uur van Studio Brussel
41 uur feest voor 41 jaar Studio Brussel.