Logo oorboekje.nl

De radiogids van donderdag 24 september 2020 om 14:00 uur

2020

donderdag

24

september

Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

< 14:00 >
15:00
16:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

14:00 Stax & Toine (AvroTros)

Het nieuws van de dag en gesprekken met gasten die iets bijzonders gaan doen. Muziek en lifestyle spelen een belangrijke rol en er wordt gezocht naar antwoorden op vragen die bij luisteraars leven.

Presentatie: Toine van Peperstraten.

16:00 - 17:00 EenVandaag (AvroTros)

Actualiteitenprogramma.

Presentatie: Suzanne Bosman.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

14:00 Stenders Platenbonanza (bnnvara)

Verzoekplaten.

Presentatie: Rob Stenders.

16:00 - 18:00 De Wild in de Middag (kro-ncrv)

Eigenzinnige, prikkelende en humoristische kijk op de waan van de dag. Licht journalistiek en onderhoudend met verrassende muziek.

Presentatie: Ruud de Wild.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

14:00 Twee Vier (AvroTros)

Presentatie: Sophie Hijlkema.

16:00 - 19:00 Frank & Eva: Welkom Bij De Club (bnnvara / VPRO)

Een inclusieve, grappige, verrassende, positieve, leerzame, verfrissende en soms absurde show waarin het hele muzikale spectrum aangeraakt wordt en luisteraars welkom zijn.

Presentatie: Frank van der Lende & Eva Koreman.

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

14:00 Maatwerk (Max)

Opgewekt programma met aangename klassieke muziek die aansluit op de middag. Met muziek uit alle windstreken: van Hollands glorie tot hits uit Hollywood, en met crossovers en muzikale parels uit de krochten van de tweedehandswinkels. Met interactie met luisteraars en ruimte voor verzoekjes.

Presentatie: Sander Zwiep.

16:00 - 19:00 Podium (NTR)

Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.

Presentatie: Hans Haffmans.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

14:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Tom Herlaar.

16:00 - 18:00 BertOp5 (kro-ncrv)

Programma met passie voor muziek, mensen en een positieve instelling. Ook is er het spelletje ’Dinges’, waarin kinderen begrippen omschrijven die geraden mogen worden.

Presentatie: Bert Kranenbarg.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

NPO FunX

Luister naar NPO FunX Meer informatie over NPO FunX

13:00 Jouw Stad

Het laatste nieuws, entertainment en culturele activiteiten in de buurt. Met interviews en reportages met bekende gasten en willekeurige luisteraars, afgewisseld met no nonsense muziek.

Presentatie: Tannaz Hajeby.

16:00 - 19:00 Turn Up

Presentatie: Giorgio Hokstam en Vanessa Ackah.

Landelijk, commercieel:

< 14:00 >
15:00
16:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

13:00 Colin Banks

16:00 - 19:00 De Barry Paf Show

Presentatie: Barry Paf.

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

12:00 Rocktemple Non-stop muziek

16:00 - 19:00 Roadrunner Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

14:00 Podcast Uur

De dagelijkse nieuwspodcast Newsroom en een selectie uit de nieuwste, beste en opmerkelijkste podcasts.

15:00 De Wereld

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

16:00 - 19:00 Spitsuur

Het nieuws dat er vandaag toe doet.

Presentatie: Roos Abelman.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

13:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

Een bonte samenstelling van genres en stijlen.

16:00 - 18:00 Onderweg Non-stop muziek

De mooiste muziek voor de namiddag, na het werk en op weg naar huis.

Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

09:00 Hits voor Kids

De leukste liedjes van dit moment, afgewisseld met Efteling-melodieën.

16:00 - 18:00 De Middagshow

Met dagelijkse items zoals nieuwtjes, berichtjes uit de app en de Holle Bolle Hit.

Presentatie: Tessa.

Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

13:00 Workflow

Presentatie: Jasper Leijdens.

16:00 - 19:00 Rush Hour

Presentatie: Tim op het Broek.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

13:00 Top 500 van de 00’s (dag 4 van 4)

De 500 beste hits uit de jaren ’00.

Presentatie: Wim van Helden.

16:00 - 19:00 Top 500 van de 00’s (dag 4 van 4)

De 500 beste hits uit de jaren ’00.

Presentatie: Domien Verschuuren.

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

13:00 Edwin Diergaarde

16:00 - 19:00 Somertijd

De leukste moppen en limericks, met Rob van Someren en zijn sidekicks DJ Sven en Luuk van den Braak.

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

14:00 Niek van der Bruggen

16:00 - 19:00 De Coen en Sander Show

Gezelligheid, veel muziek, leuke nieuwtjes, gezellige gasten en het laatste nieuws.

Presentatie: Coen Swijnenberg & Sander Lantinga.

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

13:00 Lindo Duvall

16:00 - 18:00 Veronica Inside

De actualiteit van de dag en het laatste sportnieuws. Met journalistieke onderwerpen, de beste muziek ooit gemaakt, humor en verrassende items.

Presentatie: Wilfred Genee.

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

13:00 Non Stop Non-stop muziek

16:00 - 19:00 Feel Good Afternoon Non-stop muziek

Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

13:00 Michiel Jurrjens

16:00 - 19:00 Dimitris Kops

Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

12:00 - 00:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

< 14:00 >
15:00
16:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

13:00 Karel op Noord

Muziek en het laatste nieuws uit de provincie.

Presentatie: Karel Oosterhuis.

16:00 - 18:00 Oetse op Noord

Nieuws, actualiteiten, evenementen, sport, weer en muziek. Met het gesprek van de dag in Het Lopend Vuur, Altijd wat Anders en vele andere zaken.

Presentatie: Oetse Eilander.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

13:00 De Middei fan Fryslân

Nijsgjirrige ferhalen en muzyk út alle hoeken fan ’e wrâld.

Presentatie: Eric Ennema / Diana de Groot.

16:00 - 19:00 Weistra op Wei

De bêste muzyk fan de lêste 40 jier, mar ek in protte nijs, nijsgjirrige petearen oer aktuele saken en it waar.

Presentatie: Harm Weistra.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

12:00 De Dag van Drenthe met Judith

Opvallende gasten, veel muziek en prijzen.

Presentatie: Judith Regendorp.

15:00 - 18:00 De Dag van Drenthe met Tommas

Hits, prijzen en nieuws uit Drenthe.

Presentatie: Tommas Eggens.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

14:00 - 17:00 Goeiemiddag Overijssel

Muziekprogramma met ook het laatste nieuws uit de regio.

Presentatie: Marcel Spijkerman.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

06:00 - 19:00 Dit is Flevoland

Nieuws, informatie, weer, verkeer en muziek.

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

14:00 Gelderland Muziekland

Presentatie: Eric van den Berg.

16:00 - 19:00 Thuis in Gelderland

Het belangrijkste (regionale) nieuws van de dag en muziek.

Presentatie: Frank van Dijk.

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

13:00 Muziek & Zo

Veel muziek; van klassiekers tot Brabants goed.

Presentatie: Eefke Boelhouwers.

16:00 - 19:00 Afslag Zuid

Het nieuws van de dag, de beste muziek van toen en nu en weer en verkeer.

Presentatie: Kristian Westerveld.

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

13:00 Hithappen

Hits van nu en toen, en Limburgse cultuur in Kwizzele.

Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.

16:00 - 19:00 L1 Vandaag

Het (regionale) nieuws van vandaag.

Presentatie: Yaël Weijenberg & Paul Versteegen.

NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

12:00 Lunchroom

Het laatste nieuws, reportages op locatie, de Rijdende Reporter en NH Peilt.

Presentatie: Patricia Nagelkerke.

15:00 - 18:00 Spitstijd

Het laatste nieuws, NH Peilt, HiHaHilarius en veel meer.

Presentatie: Aart van Eldik & Barbara Mulder.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

14:00 Studio Sixties

Muziek uit de jaren ’60.

Presentatie: Edwin Meerman.

15:00 - 17:00 Goedemiddag

Muziek van toen en nu en spelletjes met prijzen.

Presentatie: Jos van Heerden.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

14:00 Gebakken Lugt

Een dwaze dollemansrit door de beste muziek ooit gemaakt.

Presentatie: Paul van der Lugt.

16:00 - 19:00 Studio Haagsche Bluf

Muziek, actualiteiten, achtergronden en sport.

Presentatie: Tjeerd Spoor.

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

13:00 Ruud de Boer

Muziek.

16:00 - 19:00 Reint Jan Potze

Met tussen 18:00 en 19:00 uur muziek van vinyl.

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

13:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Elias den Hollander.

16:00 - 19:00 Zeeland komt Thuis

Nieuws, weer en verkeer. 17:30 - 18:00 Zegt u ’t Maar
Reactieprogramma over het nieuws van de dag, ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.

Presentatie: Michiel van der Velde.

Regionaal, commercieel:

< 14:00 >
15:00
16:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

13:00 - 17:00 Vermais

Frysk FM

Luister naar Frysk FM Meer informatie over Frysk FM

12:00 - 00:00 Frysk FM Non-stop muziek

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

14:00 Backstage

Muziekprogramma met de verhalen van artiesten en de première van nieuwe muziek.

Presentatie: Hans van Vuuren.

16:00 - 19:00 De Dag Van Vandaag

Het nieuws van de dag, een quiz en inspiratie.

Presentatie: Lukas Kramer.

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

11:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

10:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

Non-stop beste muziek uit de regio.

15:00 - 18:00 Middag Kevin

Kevin Terpstra draait de gezelligste muziek. Luisteraars kunnen hun muzikale bijdrage leveren, er zijn prijzen te winnen en er komen af en toe artiesten op bezoek.

Presentatie: Kevin Terpstra.

Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

10:00 - 21:00 Non-Stop Non-stop muziek

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

12:00 - 19:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

12:00 Op Volle Kracht

Programma met veel verzoekplaten.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

15:00 - 19:00 Dag In, Dag Uit

Muziek van eigen bodem, ‘Het Spelletje van de Dag’, het actuele nieuws, weer en verkeer.
Tussen 17:00 en 18:00 uur alleen maar verzoekplaten in ’Appy Hour’.

Presentatie: Stefan Leur.

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

14:00 - 18:00 De Middagshow met Jordi

Presentatie: Jordi Mulderij.

Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Luister naar Wild Hitradio Meer informatie over Wild Hitradio

14:00 @ Work

Presentatie: Joris Klokkers.

16:00 - 18:00 Brand in de Middag

Presentatie: Barry Brand.

Vlaams:

< 14:00 >
15:00
16:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

13:00 Ayco

Muziek en nieuws.

Presentatie: Ayco Duyster.

16:00 - 19:00 De Wereld Vandaag

De belangrijkste actualiteit van de dag, gepaard met scherpe interviews en analyses.

Presentatie: Ruth Roets.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

13:00 De Topcollectie

Een selectie het collectief geheugen van de popmuziek.

Presentatie: Peter Verhulst.

16:00 - 18:00 Spits

Het nieuws van de dag.

Presentatie: David Van Ooteghem.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

14:00 - 17:00 Maestro

De grote klassiekers in uitvoeringen van vandaag en gisteren. Met elke week een internationale artiest in de kijker, een blik op de belangrijkste concerten in België, de nieuwste cd’s, en retro-momenten met artiesten die de klassieke muziek kleur en uitstraling gaven.

Presentatie: Mark Janssens.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

13:00 Kirsten Lemaire

16:00 - 19:00 Fien & Joris

Presentatie: Fien Germijns & Joris Brys.

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

13:00 13-16

Hits.

Presentatie: Sen De Paepe.

16:00 - 18:00 Gillis & Govaerts

Een mix van hits, actualiteit en entertainment.

Presentatie: Sander Gillis & Laura Govaerts.

Non-stop muziek = Non-stop muziek      
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl