Logo oorboekje.nl

De radiogids van donderdag 24 september 2020 om 08:00 uur

2020

donderdag

24

september

Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

< 08:00 >
09:00
10:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

06:00 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Simone Weimans.

09:30 - 11:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Ghislaine Plag.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

06:00 Jan-Willem Start Op (bnnvara)

Presentatie: Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte.

09:00 - 12:00 Aan de Slag (AvroTros)

Een fris, positief en verrassend muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Bart Arens.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

06:00 Sanders Vriendenteam (bnnvara)

Sander Hoogendoorn start zijn dag samen met zijn vriendenteam van luisteraars en bekenden. Met het nieuws van de dag en de beste muziek om bij wakker te worden.

09:00 - 12:00 Zin In (AvroTros)

Bekende classics, nieuwe ontdekkingen en mooie verhalen achter de muziek.

Presentatie: Jorien Renkema.

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

07:00 De Ochtend van 4 (kro-ncrv)

Klassieke muziek en het laatste nieuws.

Presentatie: Hans Smit.

09:00 - 12:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

07:00 Je Dag Is Goed (Max)

Muziek, actualiteit en een verslaggever die op pad is met een opdracht.

Presentatie: Astrid de Jong.

10:00 - 12:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Hans Schiffers.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

NPO FunX

Luister naar NPO FunX Meer informatie over NPO FunX

06:00 Start met Fernando

Favoriete hits en veel energie. Met de laatste updates uit de showbizz- en entertainment-wereld, het actuele nieuws en het weer en verkeer. Ook schuift er dagelijks een bekende gast aan in de studio.

Presentatie: Fernando Halman.

10:00 - 13:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Dulci.

Landelijk, commercieel:

< 08:00 >
09:00
10:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

06:00 Goedemorgen

Presentatie: Koen Hansen.

10:00 - 13:00 Thomas van Empelen

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

06:00 Roadrunner Non-stop muziek

09:00 - 12:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

06:00 De Ochtendspits

Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland.

Presentatie: Bas van Werven.

10:00 - 11:00 Big Five

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

06:00 Ochtendgloren Non-stop muziek

Muziek om bij wakker te worden of te blijven.

09:00 - 11:00 Na De Ochtendshow Non-stop muziek

Energieke muziek.

Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

06:00 Opstaan met Arnoud en Mayoni

Ochtendshow voor en met kinderen.
Met de jarigen van de dag, een prijsvraag de Kinderen voor Kinderen Bingo. Ook kunnen kinderen alle mogelijke vragen over de Efteling stellen.

Presentatie: Mayoni Oosterhoff en Arnoud Schellenberg.

09:00 - 16:00 Hits voor Kids

De leukste liedjes van dit moment, afgewisseld met Efteling-melodieën.

Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

06:00 Kinkstart

Presentatie: Michiel Veenstra.

10:00 - 13:00 Vitamine K

De lekkerste classics en het beste van nu.

Presentatie: Tessa Mol.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

06:00 Top 500 van de 00’s (dag 4 van 4)

De 500 beste hits uit de jaren ’00.

Presentatie: Mattie Valk & Marieke Elsinga.

10:00 - 13:00 Top 500 van de 00’s (dag 4 van 4)

De 500 beste hits uit de jaren ’00.

Presentatie: Menno Barreveld.

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

06:00 Ekdom in de Morgen

Presentatie: Gerard Ekdom.

10:00 - 13:00 Jeroen Nieuwenhuize

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

06:00 Ochtendshow

Presentatie: Frank Dane.

10:00 - 12:00 Greatest Hits

Presentatie: Mark Labrand.

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

06:00 Ochtendshow

Presentatie: Giel Beelen.

09:00 Goud van Oud

Presentatie: Dennis Ruyer.

10:00 - 13:00 Dennis Ruyer

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

05:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

09:00 - 13:00 Nonstop @Work Non-stop muziek

Up-tempo hits. 09:05 Top 5 over 9
De vijf favoriete hits van een luisteraar.

Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

07:00 Early Birds

Een frisse kijk op de wereld, actuele onderwerpen en vooral veel muziek.

Presentatie: Martijn La Grouw.

10:00 - 12:00 Joost Burger

Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

07:00 Sublime Sunrise

Veel lekkere funk, soul en jazz, maar ook de dagelijkse actualiteit en bijzonder nieuws dat inspireert.

Presentatie: Francis Broekhuijsen.

09:00 - 12:00 Favourites Non-stop muziek

Non-stop klassiekers.

Regionaal, publiek:

< 08:00 >
09:00
10:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

06:00 Edwin op Noord

Het laatste nieuws uit Groningen, weer en verkeer, het gesprek van de dag, de Noord Nieuwsquiz, een rondreizende verslaggever in de provincie en muziek.

Presentatie: Edwin Pasveer.

10:00 - 13:00 Babette op Noord

Muziek, actualiteiten en informatie.

Presentatie: Babette Alma.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

06:00 Fryslân fan ’e moarn

Nijs, sport, waar, muzyk en in ferslachjouwer op ’en paad.

Presentatie: Jacob Stelwagen.

09:00 - 12:00 Muzyk yn Bedriuw

Klassikers en evergreens, platen út it ferline en fan hjoed-de-dei, mar yn it foarste plak jo favoriten.

Presentatie: Arjen Overmaat.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

06:00 De Dag van Drenthe met René

Muziek en het laatste nieuws. Grote hits wisselen zich af met gouwe-ouwe.

Presentatie: René Steenbergen.

09:00 - 12:00 De Dag van Drenthe met Anouk

Veel muziek, een spelletje en veel interactie.

Presentatie: Anouk Middel.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

06:00 KlaarWakker

Nieuws, sport, het weer en muziek.

Presentatie: Jan-Willem Kobes & Jaco Meijboom.

09:00 - 12:00 Goeiemorgen Overijssel

Gezellig ochtendmagazine met veel muziek en leuke onderwerpen.

Presentatie: Bert van Losser.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

06:00 - 19:00 Dit is Flevoland

Nieuws, informatie, weer, verkeer en muziek.

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

06:00 Goedemorgen Gelderland

Nieuws, weer, verkeer en muziek.

Presentatie: Nieke Hoitink.

09:00 - 12:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

06:00 Wakker

Nieuws, weer, verkeersinformatie en muziek. Daarnaast is er ruimte voor een goed gesprek over de achtergronden bij het nieuws.

Presentatie: Koen Wijn.

10:00 - 13:00 Brabants Bont

Gasten, gesprekken en gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

06:00 Nieuwsshow

Regionaal nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Pascal Verlinden & Maarten Bonnemaijers.

10:00 - 13:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud en Peter.

NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

06:00 De Ontbijttafel

Het laatste nieuws uit de buurt en de rest van de wereld.

Presentatie: Pieter Kok.

09:00 - 12:00 June Tot Twaalf

Verhalen van Noord-Hollanders en een studiogast.

Presentatie: June Hoogcarspel.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

06:00 Utrecht is Wakker

Het laatste nieuws uit de regio, maar ook uit het binnen- en buitenland.

Presentatie: Bob van Beeten.

09:00 93 1.NL

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

Presentatie: Edwin Meerman.

10:00 - 12:00 Tijd voor U

Gezelligheid, gevarieerde muziek en het spel Woordbouwer.

Presentatie: Pieter Vorage.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

07:00 Muijs in de Morgen

Het nieuws, het weer en de actuele verkeerssituatie, maar ook gesprekken met gasten en lekkere muziek.

Presentatie: Bas Muijs.

09:00 - 12:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

06:00 Herman Vriend

Nieuws, muziek, weer en verkeer uit de regio.

10:00 - 13:00 Erik Lemmers

Op stap in de regio, van grote evenementen tot de weekmarkt om de hoek.

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

06:00 Zeeland wordt Wakker

Het laatste Zeeuwse nieuws, actuele verkeersberichten en muziek.

Presentatie: Remco van Schellen.

09:00 - 12:00 Goedemorgen Zeeland

Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

Regionaal, commercieel:

< 08:00 >
09:00
10:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

08:00 Actualiteiten

09:00 - 12:00 Vermais

Frysk FM

Luister naar Frysk FM Meer informatie over Frysk FM

00:00 Frysk FM Non-stop muziek

09:00 - 12:00 Muzyk Matinee

Gasten, nieuws en Friestalige muziek, afgewisseld met Engelstalige classics.

Presentatie: Wiebe Krist.

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

06:00 De Nieuwe Morgen

Nieuws uit kerk en samenleving, overdenkingen en christelijke muziek.

Presentatie: Ronald Koops.

09:00 Blessings

Verzoekplaten.

Presentatie: Nando Kok.

10:00 - 12:00 Bij Jorieke

Geloofsverdieping, bijzondere levensverhalen en thema’s die uit het leven van luisteraars gegrepen zijn.

Presentatie: Jorieke Eijlers.

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

07:00 Daniël Smulders

Muziek, het nieuws uit de provincie Limburg en het beste van ’Mattie en Marieke’.

10:00 - 11:00 Het Foute Uur Non-stop muziek

De leukste ’foute’ muziek.

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

07:00 Drent Draait Door

Presentatie: Wim Drent.

10:00 - 15:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

Non-stop beste muziek uit de regio.

Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

00:00 Non-Stop Non-stop muziek

09:00 90’s @ 9

Alleen maar platen uit de jaren ’90.

Presentatie: Stefan Brau.

10:00 - 21:00 Non-Stop Non-stop muziek

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

06:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

09:00 - 12:00 Aan de Slag

Verzoekplaten.

Presentatie: Marcel Aarts.

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

06:00 Morgenstond

De beste Nederlandse hits en het laatste nieuws.

Presentatie: Marcel de Vries.

10:00 - 12:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Taeke Wouda.

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

07:00 - 11:00 De Vos is Los

Muziek, regionieuws, het weerbericht van weerman Jannes Wiersema en kansen om prijzen te winnen.

Presentatie: Bert Vos.

Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Luister naar Wild Hitradio Meer informatie over Wild Hitradio

07:00 Wake Up Wild

Presentatie: Jurgen Rijkers.

09:00 - 12:00 Classics

Presentatie: Frank Schildkamp.

Vlaams:

< 08:00 >
09:00
10:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

06:00 De Ochtend

Een overzicht van wat vandaag van belang is. Sleutelfiguren komen langs voor reacties en interviews. Eigen en externe experts zorgen voor analyses en duiding.

Presentatie: Xavier Taveirne en Benedikte Coussement.

09:00 Byloo

Presentatie: Vincent Byloo.

10:00 - 12:00 De Wereld van Sofie

Presentatie: Annelies Moons.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

08:00 De Inspecteur

Antwoord op alle consumentenvragen.

Presentatie: Sven Pichal.

09:00 Kick-Start

Verzoekplaten.

Presentatie: Benjamien Schollaert.

10:00 - 12:00 De Madammen

Presentatie: Anja Daems, Cathérine Vandoorne & Siska Schoeters.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

06:00 Espresso

Rustige muziek en nieuws over het culturele leven in Vlaanderen.

Presentatie: Greet Samyn.

09:00 - 12:00 Klassiek Leeft

Klassieke muziek, met de beste nieuwe vertolkingen van dit ogenblik.

Presentatie: Bart Stouten.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

06:00 Michèle Cuvelier

09:00 - 12:00 Nelles de Caluwé

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

06:00 De Grote Peter Van de Veire Ochtendshow

Presentatie: Peter Van de Veire, Wanne Synnave & Kawtar Ehlalouch.

09:00 Sing Your Song

Meezingen met de allergrootste hits.

Presentatie: Brahim.

10:00 - 12:00 10-12

Hits.

Presentatie: Astrid Demeure.

Non-stop muziek = Non-stop muziek      
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl