Logo oorboekje.nl

De radiogids van donderdag 24 september 2020 om 10:00 uur

2020

donderdag

24

september

Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

< 10:00 >
11:00
12:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Ghislaine Plag.

11:30 1 op 1 (kro-ncrv)

Gesprek met een actuele gast.

Presentatie: Sven Kockelmann.

12:00 - 13:30 De Nieuws BV (bnnvara)

Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.

Presentatie: Natasja Gibbs.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

09:00 Aan de Slag (AvroTros)

Een fris, positief en verrassend muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Bart Arens.

12:00 - 14:00 Gijs 2.0 (kro-ncrv)

Programma waarin veel prettige muziek te horen is.

Presentatie: Gijs Staverman.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

09:00 Zin In (AvroTros)

Bekende classics, nieuwe ontdekkingen en mooie verhalen achter de muziek.

Presentatie: Jorien Renkema.

12:00 - 14:00 Timur (bnnvara)

Verrassende anekdotes, een vrolijke noot en bekende spelletjes zoals de Mama Appelsap en Hond of Kat.

Presentatie: Timur Perlin.

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

09:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

12:00 - 14:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Hans van den Boom.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

10:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Hans Schiffers.

12:00 - 14:00 Haandrikman (Max)

Presentatie: Jan Rietman.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

NPO FunX

Luister naar NPO FunX Meer informatie over NPO FunX

10:00 - 13:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Dulci.

Landelijk, commercieel:

< 10:00 >
11:00
12:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

10:00 - 13:00 Thomas van Empelen

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

09:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

12:00 - 16:00 Rocktemple Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

10:00 Big Five

Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.

Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.

11:00 Ask Me Anything

Jörgen Raymann stelt vragen van luisteraars aan experts.

12:00 - 14:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

09:00 Na De Ochtendshow Non-stop muziek

Energieke muziek.

11:00 - 13:00 Noot Naar De Middag Non-stop muziek

Klassieke muziek om bij te pauzeren.

Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

09:00 - 16:00 Hits voor Kids

De leukste liedjes van dit moment, afgewisseld met Efteling-melodieën.

Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

10:00 - 13:00 Vitamine K

De lekkerste classics en het beste van nu.

Presentatie: Tessa Mol.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

10:00 - 13:00 Top 500 van de 00’s (dag 4 van 4)

De 500 beste hits uit de jaren ’00.

Presentatie: Menno Barreveld.

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

10:00 - 13:00 Jeroen Nieuwenhuize

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

10:00 Greatest Hits

Presentatie: Mark Labrand.

12:00 - 14:00 Wietze de Jager

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

10:00 - 13:00 Dennis Ruyer

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

09:00 - 13:00 Nonstop @Work Non-stop muziek

Up-tempo hits. 09:05 Top 5 over 9
De vijf favoriete hits van een luisteraar.

Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

10:00 Joost Burger

12:00 - 13:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

09:00 Favourites Non-stop muziek

Non-stop klassiekers.

12:00 - 00:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

< 10:00 >
11:00
12:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

10:00 - 13:00 Babette op Noord

Muziek, actualiteiten en informatie.

Presentatie: Babette Alma.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

09:00 Muzyk yn Bedriuw

Klassikers en evergreens, platen út it ferline en fan hjoed-de-dei, mar yn it foarste plak jo favoriten.

Presentatie: Arjen Overmaat.

12:00 - 13:00 No yn Fryslân

It Fryske nijs, de sport en it waar, mar ek opfallende lanlike of ynternasjonale saken en wat der yn Fryslân online spilet yn it Media-oersjoch.

Presentatie: Tiete Sijens.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

09:00 De Dag van Drenthe met Anouk

Veel muziek, een spelletje en veel interactie.

Presentatie: Anouk Middel.

12:00 - 15:00 De Dag van Drenthe met Judith

Opvallende gasten, veel muziek en prijzen.

Presentatie: Judith Regendorp.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

09:00 Goeiemorgen Overijssel

Gezellig ochtendmagazine met veel muziek en leuke onderwerpen.

Presentatie: Bert van Losser.

12:00 - 14:00 Sarah

Verhalen uit Overijssel en een flinke portie muziek.

Presentatie: Sarah de Geest.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

06:00 - 19:00 Dit is Flevoland

Nieuws, informatie, weer, verkeer en muziek.

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

09:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

12:00 - 14:00 Lunchpauze

Presentatie: Irene ten Voorde.

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

10:00 - 13:00 Brabants Bont

Gasten, gesprekken en gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

10:00 - 13:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud en Peter.

NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

09:00 June Tot Twaalf

Verhalen van Noord-Hollanders en een studiogast.

Presentatie: June Hoogcarspel.

12:00 - 15:00 Lunchroom

Het laatste nieuws, reportages op locatie, de Rijdende Reporter en NH Peilt.

Presentatie: Patricia Nagelkerke.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

10:00 Tijd voor U

Gezelligheid, gevarieerde muziek en het spel Woordbouwer.

Presentatie: Pieter Vorage.

12:00 - 14:00 Aan Tafel

Gevarieerde muziek, interessante gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.

Presentatie: Conny Kraaijeveld.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

09:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

12:00 - 14:00 De Lunchshow

Nieuws, gesprekken, muziek en lol. Ook zijn persoonlijke en bijzondere verhalen van luisteraars te horen.

Presentatie: Justin Verkijk.

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

10:00 - 13:00 Erik Lemmers

Op stap in de regio, van grote evenementen tot de weekmarkt om de hoek.

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

09:00 Goedemorgen Zeeland

Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

12:00 - 13:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws, achtergronden, sport, weer en verkeer. 12:30 - 13:00 De Zeeuwse Kamer
Discussie over een actueel onderwerp.

Presentatie: Jan Vogel.

Regionaal, commercieel:

< 10:00 >
11:00
12:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

09:00 Vermais

12:00 - 13:00 Overlijdensberichten

Frysk FM

Luister naar Frysk FM Meer informatie over Frysk FM

09:00 Muzyk Matinee

Gasten, nieuws en Friestalige muziek, afgewisseld met Engelstalige classics.

Presentatie: Wiebe Krist.

12:00 - 00:00 Frysk FM Non-stop muziek

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

10:00 Bij Jorieke

Geloofsverdieping, bijzondere levensverhalen en thema’s die uit het leven van luisteraars gegrepen zijn.

Presentatie: Jorieke Eijlers.

12:00 - 14:00 Laurens’ Lunchroom

Positiviteit, nieuws, nieuwe muziek en wetenschap.

Presentatie: Laurens van de Kraats.

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

10:00 Het Foute Uur Non-stop muziek

De leukste ’foute’ muziek.

11:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

10:00 - 15:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

Non-stop beste muziek uit de regio.

Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

10:00 - 21:00 Non-Stop Non-stop muziek

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

09:00 Aan de Slag

Verzoekplaten.

Presentatie: Marcel Aarts.

12:00 - 19:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

10:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Taeke Wouda.

12:00 - 15:00 Op Volle Kracht

Programma met veel verzoekplaten.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

07:00 De Vos is Los

Muziek, regionieuws, het weerbericht van weerman Jannes Wiersema en kansen om prijzen te winnen.

Presentatie: Bert Vos.

11:00 - 14:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Luister naar Wild Hitradio Meer informatie over Wild Hitradio

09:00 Classics

Presentatie: Frank Schildkamp.

12:00 - 14:00 Lunch

Presentatie: Quinten van Hilten.

Vlaams:

< 10:00 >
11:00
12:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

10:00 De Wereld van Sofie

Presentatie: Annelies Moons.

12:00 - 13:00 Nieuwe Feiten

Presentatie: Lieven Vandenhaute.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

10:00 De Madammen

Presentatie: Anja Daems, Cathérine Vandoorne & Siska Schoeters.

12:00 - 13:00 Radio 2

Regionaal programma, met het nieuws uit één van de Belgische provincies.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

09:00 Klassiek Leeft

Klassieke muziek, met de beste nieuwe vertolkingen van dit ogenblik.

Presentatie: Bart Stouten.

12:00 - 14:00 Music Matters

Muziekprogramma met klassiek maar ook jazz en world.

Presentatie: Olav Grondelaers.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

09:00 Nelles de Caluwé

12:00 - 13:00 Rock Refter

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

10:00 10-12

Hits.

Presentatie: Astrid Demeure.

12:00 - 13:00 Boost

Programma over gezondheid en sport.

Presentatie: Ann Reymen.

Non-stop muziek = Non-stop muziek      
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl