Logo oorboekje.nl

De radiogids van donderdag 24 september 2020 om 13:00 uur

2020

donderdag

24

september

Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

< 13:00 >
14:00
15:00

NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

12:00 De Nieuws BV (bnnvara)

Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.

Presentatie: Natasja Gibbs.

13:30 B.V.S.C. (bnnvara)

Het belangrijkste sportnieuws. Met ruimte voor het gesprek van de dag, maar ook voor kleedkamerpraat, kantineroddels en bijzondere verhalen

Presentatie: Roelof de Vries.

14:00 - 16:00 Stax & Toine (AvroTros)

Het nieuws van de dag en gesprekken met gasten die iets bijzonders gaan doen. Muziek en lifestyle spelen een belangrijke rol en er wordt gezocht naar antwoorden op vragen die bij luisteraars leven.

Presentatie: Toine van Peperstraten.

NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

12:00 Gijs 2.0 (kro-ncrv)

Programma waarin veel prettige muziek te horen is.

Presentatie: Gijs Staverman.

14:00 - 16:00 Stenders Platenbonanza (bnnvara)

Verzoekplaten.

Presentatie: Rob Stenders.

NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

12:00 Timur (bnnvara)

Verrassende anekdotes, een vrolijke noot en bekende spelletjes zoals de Mama Appelsap en Hond of Kat.

Presentatie: Timur Perlin.

14:00 - 16:00 Twee Vier (AvroTros)

Presentatie: Sophie Hijlkema.

NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Hans van den Boom.

14:00 - 16:00 Maatwerk (Max)

Opgewekt programma met aangename klassieke muziek die aansluit op de middag. Met muziek uit alle windstreken: van Hollands glorie tot hits uit Hollywood, en met crossovers en muzikale parels uit de krochten van de tweedehandswinkels. Met interactie met luisteraars en ruimte voor verzoekjes.

Presentatie: Sander Zwiep.

NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

12:00 Haandrikman (Max)

Presentatie: Jan Rietman.

14:00 - 16:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Tom Herlaar.

NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

NPO FunX

Luister naar NPO FunX Meer informatie over NPO FunX

13:00 - 16:00 Jouw Stad

Het laatste nieuws, entertainment en culturele activiteiten in de buurt. Met interviews en reportages met bekende gasten en willekeurige luisteraars, afgewisseld met no nonsense muziek.

Presentatie: Tannaz Hajeby.

Landelijk, commercieel:

< 13:00 >
14:00
15:00

100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

13:00 - 16:00 Colin Banks

Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

12:00 - 16:00 Rocktemple Non-stop muziek

BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

12:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

14:00 Podcast Uur

De dagelijkse nieuwspodcast Newsroom en een selectie uit de nieuwste, beste en opmerkelijkste podcasts.

15:00 - 16:00 De Wereld

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

ClassicNL (voorheen Classic FM)

Luister naar ClassicNL Meer informatie over ClassicNL

13:00 - 16:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

Een bonte samenstelling van genres en stijlen.

Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

09:00 - 16:00 Hits voor Kids

De leukste liedjes van dit moment, afgewisseld met Efteling-melodieën.

Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

13:00 - 16:00 Workflow

Presentatie: Jasper Leijdens.

Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

13:00 - 16:00 Top 500 van de 00’s (dag 4 van 4)

De 500 beste hits uit de jaren ’00.

Presentatie: Wim van Helden.

Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

13:00 - 16:00 Edwin Diergaarde

Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

12:00 Wietze de Jager

14:00 - 16:00 Niek van der Bruggen

Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

13:00 - 16:00 Lindo Duvall

Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

13:00 - 16:00 Non Stop Non-stop muziek

Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

13:00 - 16:00 Michiel Jurrjens

Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

12:00 - 00:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

< 13:00 >
14:00
15:00

Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

13:00 - 16:00 Karel op Noord

Muziek en het laatste nieuws uit de provincie.

Presentatie: Karel Oosterhuis.

Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

13:00 - 16:00 De Middei fan Fryslân

Nijsgjirrige ferhalen en muzyk út alle hoeken fan ’e wrâld.

Presentatie: Eric Ennema / Diana de Groot.

Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

12:00 De Dag van Drenthe met Judith

Opvallende gasten, veel muziek en prijzen.

Presentatie: Judith Regendorp.

15:00 - 18:00 De Dag van Drenthe met Tommas

Hits, prijzen en nieuws uit Drenthe.

Presentatie: Tommas Eggens.

Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

12:00 Sarah

Verhalen uit Overijssel en een flinke portie muziek.

Presentatie: Sarah de Geest.

14:00 - 17:00 Goeiemiddag Overijssel

Muziekprogramma met ook het laatste nieuws uit de regio.

Presentatie: Marcel Spijkerman.

Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

06:00 - 19:00 Dit is Flevoland

Nieuws, informatie, weer, verkeer en muziek.

Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

12:00 Lunchpauze

Presentatie: Irene ten Voorde.

14:00 - 16:00 Gelderland Muziekland

Presentatie: Eric van den Berg.

Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

13:00 - 16:00 Muziek & Zo

Veel muziek; van klassiekers tot Brabants goed.

Presentatie: Eefke Boelhouwers.

L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

13:00 - 16:00 Hithappen

Hits van nu en toen, en Limburgse cultuur in Kwizzele.

Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.

NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

12:00 Lunchroom

Het laatste nieuws, reportages op locatie, de Rijdende Reporter en NH Peilt.

Presentatie: Patricia Nagelkerke.

15:00 - 18:00 Spitstijd

Het laatste nieuws, NH Peilt, HiHaHilarius en veel meer.

Presentatie: Aart van Eldik & Barbara Mulder.

Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

12:00 Aan Tafel

Gevarieerde muziek, interessante gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.

Presentatie: Conny Kraaijeveld.

14:00 Studio Sixties

Muziek uit de jaren ’60.

Presentatie: Edwin Meerman.

15:00 - 17:00 Goedemiddag

Muziek van toen en nu en spelletjes met prijzen.

Presentatie: Jos van Heerden.

Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

12:00 De Lunchshow

Nieuws, gesprekken, muziek en lol. Ook zijn persoonlijke en bijzondere verhalen van luisteraars te horen.

Presentatie: Justin Verkijk.

14:00 - 16:00 Gebakken Lugt

Een dwaze dollemansrit door de beste muziek ooit gemaakt.

Presentatie: Paul van der Lugt.

Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

13:00 - 16:00 Ruud de Boer

Muziek.

Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

13:00 - 16:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Elias den Hollander.

Regionaal, commercieel:

< 13:00 >
14:00
15:00

Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

13:00 - 17:00 Vermais

Frysk FM

Luister naar Frysk FM Meer informatie over Frysk FM

12:00 - 00:00 Frysk FM Non-stop muziek

Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

12:00 Laurens’ Lunchroom

Positiviteit, nieuws, nieuwe muziek en wetenschap.

Presentatie: Laurens van de Kraats.

14:00 - 16:00 Backstage

Muziekprogramma met de verhalen van artiesten en de première van nieuwe muziek.

Presentatie: Hans van Vuuren.

Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

11:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

10:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

Non-stop beste muziek uit de regio.

15:00 - 18:00 Middag Kevin

Kevin Terpstra draait de gezelligste muziek. Luisteraars kunnen hun muzikale bijdrage leveren, er zijn prijzen te winnen en er komen af en toe artiesten op bezoek.

Presentatie: Kevin Terpstra.

Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

10:00 - 21:00 Non-Stop Non-stop muziek

Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

12:00 - 19:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

12:00 Op Volle Kracht

Programma met veel verzoekplaten.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

15:00 - 19:00 Dag In, Dag Uit

Muziek van eigen bodem, ‘Het Spelletje van de Dag’, het actuele nieuws, weer en verkeer.
Tussen 17:00 en 18:00 uur alleen maar verzoekplaten in ’Appy Hour’.

Presentatie: Stefan Leur.

Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

11:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

14:00 - 18:00 De Middagshow met Jordi

Presentatie: Jordi Mulderij.

Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Luister naar Wild Hitradio Meer informatie over Wild Hitradio

12:00 Lunch

Presentatie: Quinten van Hilten.

14:00 - 16:00 @ Work

Presentatie: Joris Klokkers.

Vlaams:

< 13:00 >
14:00
15:00

VRT Radio 1

Luister naar VRT Radio 1 Meer informatie over VRT Radio 1

13:00 - 16:00 Ayco

Muziek en nieuws.

Presentatie: Ayco Duyster.

VRT Radio 2

Luister naar VRT Radio 2 Meer informatie over VRT Radio 2

13:00 - 16:00 De Topcollectie

Een selectie het collectief geheugen van de popmuziek.

Presentatie: Peter Verhulst.

Klara (VRT)

Luister naar Klara Meer informatie over Klara

12:00 Music Matters

Muziekprogramma met klassiek maar ook jazz en world.

Presentatie: Olav Grondelaers.

14:00 - 17:00 Maestro

De grote klassiekers in uitvoeringen van vandaag en gisteren. Met elke week een internationale artiest in de kijker, een blik op de belangrijkste concerten in België, de nieuwste cd’s, en retro-momenten met artiesten die de klassieke muziek kleur en uitstraling gaven.

Presentatie: Mark Janssens.

Studio Brussel (VRT)

Luister naar Studio Brussel Meer informatie over Studio Brussel

13:00 - 16:00 Kirsten Lemaire

MNM (VRT)

Luister naar MNM Meer informatie over MNM

13:00 - 16:00 13-16

Hits.

Presentatie: Sen De Paepe.

Non-stop muziek = Non-stop muziek      
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2020 oorboekje.nl