vrijdag
28
maart
Extra sportuitzendingen
Suhoor Stories
80’s Top 810
Vinylweek
Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.
Presentatie: Suse van Kleef & Jan Willem Wesselink.
Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.
Presentatie: Simone Weimans.
Elektronisch muziekprogramma, met het beste van het beste voorschotelt op het gebied van dance. Van nog niet uit naar heel erg oud en alles dat daar tussen zit. Met tussen 00:00 en 01:00 uur altijd een guest mix door dj’s uit binnen- en buitenland.
Presentatie: Justin Verkijk.
Rechtstreeks vanuit TivoliVredenburg is een optreden te horen van het Radio Filharmonisch Orkest, Dirk Brossé (dirigent), Nadia Wijzenbeek (viool), Aisling Casey (hobo) en Maria Fiselier (presentatie podium, zang)
Presentatie: Leonard Evers.
Presentatie: Pieter van Nes.
Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.
Vrijdagmiddagborrel met spraakmakende gasten uit de politiek, cultuur en entertainment.
Presentatie: Wilfred Genee.
Presentatie: René Verkerk.
Sunnery James & Ryan Marciano.
Non-stop Nederlandstalige muziek.
De fijnste alternatieve muziek uit de jaren ’90.
Presentatie: Marco van Hierden.
DJ-set van Fedde Le Grand.
DJ-set van Oliver Heldens.
Gevarieerde muziek.
Terugblik op de dag met een selectie uit reportages en interview die eerder vandaag te horen waren.
Overname van NPO Radio 1.
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
Non-stop muziekmix.
Overname van NPO Radio 1.
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
De meest romantische muziek van toen en nu.
Presentatie: Evelien de Bruijn.
Ballads en liefdesliedjes.
Overname van NPO Radio 1.
Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.
De grootste hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80, met aandacht voor Brabantse artiesten.
Presentatie: Arthuur Kruijt.
Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.
Non-stop piratenmuziek.
Non-stop hits van de jaren ’70 tot nu.
Diverse muziek, van zacht tot hard, met een hart voor een wereld in vele kleuren. Artiesten komen langs met nieuwe releases en luisteren naar elkaars werk. Pop, rock, soul, Afro, jazz, chanson en blues.
Presentatie: Michael Robberechts.
De beste muziek uit België.
Concertmoment, met een optreden van de Amerikaanse trompettist Wynton Marsalis. In Bozar brengt hij ode Belgische première van zijn vierde symfonie ‘The Jungle’ aan de zijde van het Belgian National Orchestra en zijn Jazz at Lincoln Orchestra.
Ook linkt Marsalis’ Vioolconcerto, geschreven voor violiste Nicola Benedetti. Hier slaat Marsalis de brug tussen haar Schotse roots, het klassieke vioolrepertoire en zijn eigen muzikale achtergrond.
Presentatie: Bart Vanhoudt.
Zoektocht naar pure schoonheid in grensverleggende muziek van vroeger en nu. Met verrassende zijsprongen en onverwachte combinaties, met nieuwe geluiden en boeiende schemerzones.
Presentatie: Gerrit Valckenaers en Bart Vanhoudt.
Feesten op de vetste beats en heetste tracks van DJ Licious.
Feesten op de vetste beats en heetste tracks van de Start To DJ-winnaars.