woensdag
17
april
De Evergreen Week Van De Jaren 80
Top Megahit
20:30 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)
Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.
20:00 Met Morad (bnnvara)
Presentatie: Morad El Ouakili.
22:00 - 00:00 Dees Moet Je Horen (PowNed)
Presentatie: Desiree van der Heiden.
19:00 Jaimy de Ruijter (bnnvara)
22:00 - 01:00 VoorAan (PowNed)
Presentatie: Jamie Reuter & Olivier Bakker.
20:00 Avondconcert (NTR)
Vanavond is de opening van het Naarden International Piano Festival te horen, met een optreden van Nino Gvetadze (piano) en het Ruysdael Kwartet: Joris van Rijn (viool), Emi Ohi Resnick (viool), Francien Schatborn (altviool), Michael Müller (cello) en Ying Lai Green (contrabas)
Presentatie: Wouter Pleijsier.
22:30 - 00:00 Passaggio Late Night (kro-ncrv)
Presentatie: Lex Bohlmeijer.
21:00 Baanbrekende Businessmodellen
Gesprekken met bedrijven die de spelregels in hun branche herschrijven.
Presentatie: John van Schagen & Patrick van der Pijl.
21:30 Beurs
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
22:00 Big Five
Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.
Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.
23:00 Cryptocast
Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.
Presentatie: Herbert Blankesteijn.
23:30 - 00:00 Duurzaam
Zoektocht naar concrete oplossingen voor een duurzamere wereld.
Presentatie: Harm Edens.
21:00 René Verkerk
23:00 - 00:00 De Nacht Wacht
Relaxte muziek.
Presentatie: Rob van Someren.
21:00 - 00:00 Bas & Dylan
Muziek, live optredens, gasten, winacties en veel gezelligheid.
Presentatie: Bas Menting & Dylan Boet.
21:00 Non-Stop
Non-stop happy beats.
22:00 Nuss Radio
Presentatie: Daniël Nussbaum.
23:00 - 00:00 Dubbel D
Dusty Taconis en Dee Lee praten over werk, vertellen spannende verhalen en bespreken andere zaken in de wereld.
19:00 De Jûn Fan Fryslân
Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.
22:00 De Dei Foarby
Terugblik op de dag met een selectie uit reportages en interview die eerder vandaag te horen waren.
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
19:00 - 00:00 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
19:00 Non-Stop Muziek
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
20:00 Wunderbar
Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.
Presentatie: Rick Cremers.
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
19:00 - 06:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
20:00 De Avond Van De Nostalgie
Non-stop muziek uit de jaren ’50, ’60, ’70 en ’80.
22:00 Eveliens Lovesongs
De meest romantische muziek van toen en nu.
Presentatie: Evelien de Bruijn.
23:00 - 06:00 De Nacht van M
21:00 Romantiek op West
Ballads en liefdesliedjes.
23:00 - 00:00 Met het Oog op Morgen
Overname van NPO Radio 1.
21:00 90’s Na Negenen
Non-stop muziek uit de jaren ’90.
22:00 Lovesongs
Non-stop lovesongs.
23:00 - 00:00 Non-Stop
19:00 Hittandem
De mooiste Nederlandstalige hits en Golden Oldies. Ook is er de vrolijke Weekbreker en kunnen luisteraars een datum doorgeven waaruit een hit gedraaid wordt.
Presentatie: Martijn Blokzijl.
22:00 - 00:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
10:00 - 00:00 Non-Stop Hitzzz
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.
10:00 - 00:00 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
20:00 De Avond van JND
22:00 - 00:00 Radio JND
Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.
20:00 Wild Faith
Christelijk programma.
Presentatie: Joost Bastiaans.
22:00 - 07:00 Wild Nights
19:00 Wonderland
Muziekprogramma.
Presentatie: Hannelore van Besouw.
22:00 Zandman
Verhalen voor het slapengaan.
Presentatie: Korneel De Clercq.
23:00 - 00:00 Belpop Late Night
De beste muziek uit België.
20:00 Wijs
Inspiratie voor het leven.
Presentatie: Karolien Debecker.
22:00 - 00:00 Unwind
Ontspanning.
20:00 Classic
Concertmoment, met eigen opnames van binnenlandse concerten en een selectie uit het Europese concertaanbod.
Presentatie: Geertje De Ceuleneer.
22:00 Undercover
Muziek in een sensuele, gedempte sfeer, met onder andere onbekende filmmuziek, neostijlen en rustige jazz.
23:00 - 06:00 Continuo
21:00 Abattoir Anvers
Verse hip hop, smakelijke klassiekers. Live vanuit Trix in Antwerpen.
23:00 - 06:00 Life is Music