woensdag
17
april
De Evergreen Week Van De Jaren 80
Top Megahit
06:00 Radio 1-Journaal (NOS)
Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.
Presentatie: Astrid Kersseboom.
09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)
Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.
Presentatie: Roos Abelman.
11:30 Sven Op 1 (WNL)
Interviewprogramma rond het nieuws van de dag of de week. Bij voorkeur met de hoofdpersoon uit of bij dat nieuws.
Presentatie: Sven Kockelmann.
12:00 De Nieuws BV (bnnvara)
Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.
Presentatie: Natasja Gibbs.
13:30 Bureau Buitenland (VPRO)
Nieuws en achtergronden uit het buitenland.
Presentatie: Tim de Wit.
14:00 Villa VdB (Max)
Programma waarin verder wordt gekeken dan de waan van de dag. Oud nieuws wordt nieuw leven ingeblazen in de historische rubriek Terug naar Toen. En dwars door het programma heen loopt het spel ’de Nieuwssnipper’.
Presentatie: Jurgen van den Berg.
15:30 Geld Of Je Leven (EO)
Programma waarin gekeken wordt hoe geld wordt uitgeven, hoe geld wordt verdient en welk effect deze stromen van geld hebben op medemensen en de planeet. De economie achter de actualiteit en de actualiteit van de economie staan centraal.
Presentatie: Hans van der Steeg.
16:00 EenVandaag (AvroTros)
Actualiteitenprogramma.
Presentatie: Hila Noorzai.
17:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)
Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.
Presentatie: Fleur Wallenburg.
18:30 Dit Is De Dag (EO)
Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.
Presentatie: Tijs van den Brink.
19:00 Kunststof (NTR)
Talkshow met prominenten over cultuur en media.
20:00 5 Dagen (NTR)
Programma dat vijf dagen lang uit één gemeente komt. Met vijf persoonlijke verhalen bij het nieuws, één hoofdpijndossier en één prachtig burgerinitiatief.
Presentatie: Jo van Egmond.
20:30 Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO)
Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overzicht van het nieuws, een blik in de ochtendkranten en een journalistieke interview met mensen in en achter het nieuws, omlijst door muziek.
00:00 Nooit Meer Slapen (VPRO)
Cultuurprogramma, met (onder andere) een lang studiogesprek met een gast uit de cultuur of de actualiteit.
Presentatie: Femke van der Laan.
01:00 Mischa (AvroTros)
Gesprek op het ritme van de hartslag. Persoonlijk, vastberaden en zonder één vraag op papier wordt een gesprek gevoerd met mensen die hun mond durven open te doen.
Presentatie: Mischa Blok.
02:00 De Nacht Van (NTR)
Presentatie: Ruben Rosen Jacobson.
05:00 - 06:00 Vroeg (bnnvara)
Verdieping in de belangrijkste nieuwsonderwerpen en een gast die de luisteraars bijpraat over een actueel onderwerp. Luisteraars kunnen meepraten via de app.
Presentatie: Merel Wielaert.
06:00 Jan-Willem Start Op (bnnvara)
Presentatie: Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte.
09:00 Aan de Slag (AvroTros)
Muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.
Presentatie: Bart Arens.
12:00 Annemiekes A-Lunch (AvroTros)
Veel muziek, aandacht voor nieuwe podcasts, boeken, theatershows, albums en spraakmakend nieuws uit de media.
Presentatie: Annemieke Schollaardt.
14:00 Gijs 2.4 (kro-ncrv)
De beste popmuziek en meer.
Presentatie: Gijs Staverman.
16:00 De Wild in de Middag (PowNed)
Een eigenzinnige, prikkelende en humoristische manier om de waan van de dag door te nemen.
Presentatie: Ruud de Wild.
18:00 Het Oor Wil Ook Wat (kro-ncrv)
Liefde voor muziek, verhalen van luisteraars, pijnlijke ontboezemingen en vrolijke onzin.
Presentatie: Paul Rabbering.
20:00 Met Morad (bnnvara)
Presentatie: Morad El Ouakili.
22:00 Dees Moet Je Horen (PowNed)
Presentatie: Desiree van der Heiden.
00:00 Top 2000 Dossier
04:00 - 06:00 Dit Is Tannaz (EO)
Presentatie: Tannaz Hajeby.
06:00 Top Megahit (dag 3 van 5)
Lijst met de populairste Megahits.
Presentatie: Wijnand Speelman.
09:00 Top Megahit (dag 3 van 5)
Lijst met de populairste Megahits.
Presentatie: Tom de Graaf & Joe Stam.
10:00 Top Megahit (dag 3 van 5)
Lijst met de populairste Megahits.
Presentatie: Ivo van Breukelen.
13:00 Top Megahit (dag 3 van 5)
Lijst met de populairste Megahits.
Presentatie: Sophie Hijlkema.
16:00 Barend & Benner (PowNed)
Humor, de zin en onzin van het leven en muziek.
Presentatie: Barend van Deelen & Nellie Benner.
19:00 Jaimy de Ruijter (bnnvara)
22:00 VoorAan (PowNed)
Presentatie: Jamie Reuter & Olivier Bakker.
01:00 Annan Verboom (kro-ncrv)
04:00 - 06:00 Andres Odijk (kro-ncrv)
05:00 Voor De Dag (bnnvara / Max)
Presentatie: Amy Muller.
07:00 De Ochtend (kro-ncrv)
Klassieke muziek en het laatste nieuws.
Presentatie: Andrea van Pol.
09:00 De Klassieken (AvroTros)
De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.
Presentatie: Ab Nieuwdorp.
12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)
Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.
Presentatie: Carine Lacor.
14:00 Maatwerk (Max)
Opgewekt programma met aangename klassieke muziek die aansluit op de middag. Met muziek uit alle windstreken: van Hollands glorie tot hits uit Hollywood, en met crossovers en muzikale parels uit de krochten van de tweedehandswinkels. Met interactie met luisteraars en ruimte voor verzoekjes.
Presentatie: Sander Zwiep.
16:00 Podium (NTR)
Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.
Presentatie: Hans Haffmans.
19:00 Opium (AvroTros)
Kunst- en cultuurprogramma, met interviews en reportages.
Presentatie: Annemieke Bosman.
20:00 Avondconcert (NTR)
Vanavond is de opening van het Naarden International Piano Festival te horen, met een optreden van Nino Gvetadze (piano) en het Ruysdael Kwartet: Joris van Rijn (viool), Emi Ohi Resnick (viool), Francien Schatborn (altviool), Michael Müller (cello) en Ying Lai Green (contrabas)
Presentatie: Wouter Pleijsier.
22:30 Passaggio Late Night (kro-ncrv)
Presentatie: Lex Bohlmeijer.
00:00 Keihard Klassiek (bnnvara)
De nieuwste klassieke muziek, verhalen die passen bij de nacht en rustige, oude klassieke hits.
Presentatie: Jan van Poppel.
01:00 De Nacht
Ontspannende klassieke muziek.
05:00 - 07:00 Voor De Dag (bnnvara / Max)
Presentatie: Amy Muller.
06:00 Goedemorgen
Muziek, nieuws en humor.
Presentatie: Giorgio Hokstam & Ingrid Jansen.
10:00 Erik van Roekel
13:00 Colin Banks
16:00 De Barry Paf Show
Presentatie: Barry Paf.
19:00 Koen Hansen
22:00 - 06:00 Non-Stop
06:00 De Ochtendspits
Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland.
Presentatie: Bas van Werven.
10:00 Big Five
Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.
Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.
11:00 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
13:30 Baanbrekende Businessmodellen
Gesprekken met bedrijven die de spelregels in hun branche herschrijven.
Presentatie: John van Schagen & Patrick van der Pijl.
14:00 Big Five
Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.
Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.
15:00 Digitaal
Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.
Presentatie: Joe van Burik & Ben van der Burg.
16:00 The Daily Move
Het laatste nieuws en verdieping met deskundige tafelgasten.
Presentatie: Liesbeth Staats & Kees Dorresteijn.
18:30 Beurs
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
19:00 Digitaal
Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.
Presentatie: Joe van Burik & Ben van der Burg.
20:00 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
21:00 Baanbrekende Businessmodellen
Gesprekken met bedrijven die de spelregels in hun branche herschrijven.
Presentatie: John van Schagen & Patrick van der Pijl.
21:30 Beurs
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
22:00 Big Five
Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.
Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.
23:00 Cryptocast
Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.
Presentatie: Herbert Blankesteijn.
23:30 Duurzaam
Zoektocht naar concrete oplossingen voor een duurzamere wereld.
Presentatie: Harm Edens.
00:00 Boekestijn & De Wijk
Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.
00:30 Doorgelicht
Nina van den Dungen en Jim Tehupuring richten de schijnwerper op de bedrijven achter favoriete aandelen, zodat luisteraars (als belegger) kunnen bepalen wat ze nou écht waard zijn.
01:00 De Wereld
Scherpe analyses over de internationale politiek.
Presentatie: Bernard Hammelburg.
02:00 Zakendoen
Zakelijk nieuwsprogramma.
Presentatie: Thomas van Zijl.
03:00 Digitaal
Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.
Presentatie: Joe van Burik & Ben van der Burg.
04:00 Beurs
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
04:30 Baanbrekende Businessmodellen
Gesprekken met bedrijven die de spelregels in hun branche herschrijven.
Presentatie: John van Schagen & Patrick van der Pijl.
05:00 - 06:00 Big Five
Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal.
Presentatie: Diana Matroos / Art Rooijakkers.
19:00 Dit is Joe
Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
07:00 Kimberley Dekker
Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
09:30 - 10:00 Singalong
Regelrechte meezingers.
10:00 Timur Perlin
Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
12:00 - 13:00 80’s Lunch
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.
13:00 Edwin Noorlander
Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
16:00 Kai Merckx
Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90 en het laatste nieuws.
19:00 - 07:00 Dit is Joe
Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
06:00 Mattie & Marieke
Presentatie: Mattie Valk & Marieke Elsinga.
10:00 Het Foute Uur
Alleen maar ’foute’ muziek.
Presentatie: Bas van Nimwegen.
11:00 Bas van Nimwegen
13:00 Wim van Helden
16:00 Domien Verschuuren
Presentatie: Domien Verschuuren & Anton Griep.
19:00 Joost Swinkels
22:00 Lars Boele
01:00 Judith Eijk
03:00 - 06:00 Qmusic
06:00 Ekdom in de Morgen
Vrolijk wakker worden met Dokter Pop, het laatste nieuws en (live)muziek.
Presentatie: Gerard Ekdom.
10:00 Martijn Kolkman
12:00 Jeroen Nieuwenhuize
14:00 Edwin Diergaarde
16:00 Somertijd
Moppen, limericks en een humoristische kijk op het nieuws van de dag.
Presentatie: Rob van Someren.
19:00 Edwin Ouwehand
Met:
20:00 - 21:00 80’s @ 8
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.
21:00 René Verkerk
23:00 De Nacht Wacht
Relaxte muziek.
Presentatie: Rob van Someren.
00:00 - 06:00 Nacht van 10
06:00 De 538 Ochtendshow
Muziek, het laatste nieuws, gesprekken met politici en gezellige belletjes met BN’ers en luisteraars.
Presentatie: Tim Klijn, Rick Romijn, Niels van Baarlen & Florentien van der Meulen.
10:00 Greatest Hits
Presentatie: Dennis Ruyer.
12:00 Jordi Warners
14:00 Mark Labrand
16:00 De 538 Middagshow
Het laatste (showbizz)nieuws en muziek.
Presentatie: Frank Dane.
19:00 Martijn La Grouw
21:00 Bas & Dylan
Muziek, live optredens, gasten, winacties en veel gezelligheid.
Presentatie: Bas Menting & Dylan Boet.
00:00 Kylian van Luijt
03:00 Marnix Westhuis
05:00 - 06:00 De 538 Ochtendshow
Presentatie: Niels van der Veen.
06:00 De Sowieso Ochtendshow
Presentatie: Lars van Dijk.
09:00 Werk in Uitvoering
Presentatie: Taeke Wouda.
12:00 Op Volle Kracht
Programma met veel verzoekplaten.
Presentatie: Hessel Wijkstra.
15:00 Gezeur Met Leur
Presentatie: Stefan Leur.
18:30 Dag In, Dag Uit
Presentatie: Ivo Pasveer.
21:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
00:00 - 06:00 Non Stop
Non-stop Nederlandstalige muziek.
06:00 Ook Goeiemorgen
Presentatie: Martijn Muijs.
09:00 Goud van Oud
Een reis naar tracks uit het verleden.
Presentatie: Sander Hoogendoorn.
12:00 Frank op Veronica
Presentatie: Frank van der Lende.
14:00 De Bonanza
Verzoekplaten.
Presentatie: Rob Stenders.
16:00 De Veronica Middagshow
Presentatie: Marisa Heutink.
18:00 Veronica Anthems
Presentatie: Herman Hofman.
19:00 Herman Hofman
21:00 Jannes Drop
00:00 Muziek Voor Volwassenen
Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.
01:00 Oh Wat Een Nacht
05:00 - 06:00 The Warming Up
Presentatie: Lisanne Bronkhorst.
05:00 Nonstop Music Morning Show
09:00 Top 5 Over 9
Vijf favoriete hits van een luisteraar.
09:30 Nonstop @Work
Up-tempo hits.
13:00 Non Stop
16:00 Feel Good Afternoon
19:00 Feel Good Evening
22:00 Lovesongs
De beste lovesongs aller tijden.
00:00 @Night
05:00 - 09:00 Nonstop Music Morning Show
00:00 Non-Stop
Non-stop happy beats.
12:00 De Fake News Show
Een duik in de wereld van complottheorieën, fabels en fake news. Ook scheiden experts nepnieuws van de realiteit.
Presentatie: Robin Breedveld.
13:00 Lange Frans en Kleine Prins
Lange Frans en Kleine Prins draaien voornamelijk hip-hop en rap, praten over zaken die met muziek te maken hebben en meer.
14:00 Future Project Radio
Gesprekken over de toekomst, technologie en dat in relatie tot wat het is om een mens te zijn.
Presentatie: Martijn Vinke.
15:00 Optimist Radio
Opinieprogramma over mensen en ideeën die de wereld veranderen.
Presentatie: Brian de Mello.
16:00 Non-Stop
Non-stop happy beats.
18:00 Rigter’s Rock Ravage
Jip Rigter draait muziek naar haar smaak: pop van vrouwen in het alternatieve circuit en een flinke dosis alternatief werk.
20:00 Axed Presents Vibes
Marvin Banda en Hiroshi de Bruijn draaien urban- en rapmuziek, bespreken entertainment- en lifestylenieuws en er zijn diverse andere items.
21:00 Non-Stop
Non-stop happy beats.
22:00 Nuss Radio
Presentatie: Daniël Nussbaum.
23:00 Dubbel D
Dusty Taconis en Dee Lee praten over werk, vertellen spannende verhalen en bespreken andere zaken in de wereld.
00:00 - 11:00 Non-Stop
Non-stop happy beats.
06:00 Kinkstart
No-nonsense ochtendshow.
Presentatie: Michiel Veenstra.
10:00 Eric Corton
13:00 Stefan Koren
16:00 Tim op het Broek
19:00 In Touch
De beste nieuwe muziek.
Presentatie: Jasper Leijdens.
23:00 - 06:00 Non-Stop
06:00 Marijn Oosterveen
07:00 Early Birds
Een frisse kijk op de wereld, actuele onderwerpen en vooral veel muziek.
Presentatie: Anoûl Hendriks & Marijn Oosterveen.
10:00 Thomas van Empelen
12:00 Housuh in de Pauzuh
Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.
Presentatie: Thomas van Empelen.
13:00 Housuh in de Pauzuh
Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.
Presentatie: Jarno van der Wielen.
14:00 Jarno van der Wielen
16:00 Middagshow
Gezellige chaos, spanning, onvoorspelbaarheid en muziek.
Presentatie: Daniël Lippens, Erik-Jan Rosendahl & Julia Maan.
19:00 - 06:00 Non Stop
06:00 De Ochtendploeg
Nieuws uit Groningen en weer en verkeer.
Presentatie: Edwin Pasveer.
10:00 De Ochtend Door
Presentatie: Femke de Walle.
12:00 Tussen De Middag
Presentatie: Niiwino Geertsema.
14:00 De Middag Door
Presentatie: Karel Oosterhuis.
16:00 Studio Grunn
Een mix van muziek en informatie.
Presentatie: Eric Bats.
18:00 Vandaag op Noord
Een selectie uit de verhalen en interviews van vandaag, afgewisseld met non-stop muziek.
19:00 De Avond van Noord
Gevarieerde muziek.
00:00 - 06:00 Noord Nonstop
Gevarieerde muziek.
06:00 Fryslân Fan ’e Moarn
Nijs, sport, waar, muzyk en in ferslachjouwer op ’en paad.
Presentatie: Jacob Stelwagen en Jantine Weidenaar.
09:30 No Derfoar
Veel muziek, afgewisseld met interessante onderwerpen en gasten.
Presentatie: Harm Weistra.
12:00 No Yn Fryslân
Regionaal nieuws.
Presentatie: Tiete Sijens en Simone Scheffer.
13:00 Goeiemiddei
Middagmagazine met muziek, maar ook verschillende wisselende onderdelen en gasten.
Presentatie: Diana de Groot & Johan Terpstra.
16:00 Underweis
Het nieuws van de dag.
Presentatie: Eric Ennema & Jan Dirk de Haan.
18:00 Noardewyn
Een podium voor muziek die in Fryslân wordt gemaakt. Met Friese bands, troubadours, dj’s, maar ook dichters.
Presentatie: Willem de Vries.
19:00 De Jûn Fan Fryslân
Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.
22:00 De Dei Foarby
Terugblik op de dag met een selectie uit reportages en interview die eerder vandaag te horen waren.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 Noardewyn
Een podium voor muziek die in Fryslân wordt gemaakt. Met Friese bands, troubadours, dj’s, maar ook dichters.
Presentatie: Willem de Vries.
01:00 - 06:00 Fryslân Nonstop
00:00 De Nacht van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
07:00 Goedemorgen Drenthe
Een overzicht van het laatste nieuws, weer en verkeer en een gesprek met een gast.
Presentatie: Judith Regendorp.
09:00 Koffie en Keuvelen Nederpop
Muziek van Nederlandse bodem.
Presentatie: Wim Boer.
10:00 Koffie en Keuvelen
Presentatie: Wim Boer.
12:00 Anouk In De Middag
Muziek, nieuws, tips en een spelletje.
Presentatie: Anouk Middel.
15:00 Studio Steenbergen Sixties en Seventies
Veel hits uit de jaren ’60 en ’70.
Presentatie: René Steenbergen.
16:00 Studio Steenbergen
Muziek, shownieuws, een spelletje en theater- en filmtips.
Presentatie: René Steenbergen.
18:00 Muziek voor Volwassenen
Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.
19:00 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
00:00 - 07:00 De Nacht van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
06:00 Marcel & Bastiaan
Het laatste (regionale) nieuws, een vooruitblik op de dag en muziek.
Presentatie: Marcel Oosten & Bastiaan Kleinjan.
09:00 Bert van Losser
Muziek, gesprekken en spelletjes.
13:00 Paula Keizer
Muziek en alles wat er speelt in Overijssel en daarbuiten.
16:00 Jan-Willem Kobes
Terugblik op de dag.
19:00 De Avond
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Nachtsessie
Non-stop de beste pop- en lichte muziek.
06:00 Flevoland is Wakker
Het laatste regionale- en landelijke nieuws. Ook worden gasten ontvangen om te praten over actuele zaken.
Presentatie: Joline Dalstra en Leo Schouwenaar.
09:00 Flevoland Muziekland
Muziekprogramma met ruimte voor de keuze van luisteraars en kijkers.
11:00 Herberg Flevoland
Programma met ruimte voor gezelligheid, lokale- en nationale bekende artiesten, cultuur én wekelijkse rubrieken verzorgd door diverse deskundigen.
Presentatie: Marco Verhagen en Aernout Pleket.
14:00 Flevoland Muziekland
Muziekprogramma met ruimte voor de keuze van luisteraars en kijkers.
15:00 Studio Flevoland
Programma waarin interessante, opvallende gasten ontvangen worden. Met hen wordt onder andere gepraat over het nieuws van de dag en de achtergronden bij het Flevolandse nieuws.
Presentatie: Odeke de Jong en Jordy Bouw.
19:00 Het Beste van Flevoland
21:00 Non-Stop Muziek
00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek
06:00 Goedemorgen Gelderland
Nieuws, weer, verkeer en muziek.
Presentatie: Frank van Dijk.
09:00 Op de Koffie
Presentatie: Rob Kleijs.
12:00 Lunchpauze
Het laatste nieuws.
14:00 De Muziekwinkel
Het gevoel van een ouderwetse platenzaak. Met een koffiehoekje voor de vaste klanten, een jukebox en bakken vol lp’s en singles.
Presentatie: Maarten Daam.
16:00 Thuis in Gelderland
Het belangrijkste (regionale) nieuws van de dag en muziek.
Presentatie: Eric van den Berg.
19:00 Non-Stop Muziek
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek
06:00 Wakker
Nieuws, weer, verkeersinformatie en muziek. Daarnaast is er ruimte voor een goed gesprek over de achtergronden bij het nieuws.
Presentatie: Koen Wijn.
10:00 Brabants Bont
Gasten, gesprekken en gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.
Presentatie: Hubert Mol.
13:00 Jordy Draait Door
Muziekprogramma.
Presentatie: Jordy Graat.
16:00 Afslag Zuid
Het nieuws van de dag, de beste muziek van toen en nu en weer en verkeer.
Presentatie: Ronny Balk.
19:00 - 06:00 Non-stop Muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
06:00 Nieuwsshow
Regionaal nieuws, weer en verkeer.
Presentatie: Pascal Verlinden & Maarten Bonnemaijers.
10:00 Route Regio
Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.
Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.
13:00 Hithappen
Hits van nu en toen.
Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.
16:00 L1 Vandaag
Het (regionale) nieuws van vandaag.
Presentatie: Ruben Weekers & Janna Hoofs.
19:00 Plat-eweg
Dialectmuziek. (Herhaling van afgelopen zaterdag.)
Presentatie: Henk Hover.
20:00 Wunderbar
Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.
Presentatie: Rick Cremers.
23:00 Met het Oog op Morgen (NOS)
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Muziek
06:00 De Ontbijttafel
Het laatste nieuws uit de buurt en de rest van de wereld.
Presentatie: Pieter Kok.
10:00 Goeiemorgen
Muziekprogramma.
Presentatie: Bart Slim.
12:00 June Tot Twee
Muziek, verslaggevers op locatie, een uitgebreid weerbericht en het spel Pim Pam Pet.
Presentatie: June Hoogcarspel.
14:00 Goeiemiddag
Nieuws, nieuwe en ouwe hits en ruimte voor verzoekplaten.
Presentatie: Nick Velderman.
16:00 Vandaag De Dag
Terugblik op de dag en een vooruitblik naar morgen. Luisteraars mogen hun mening geven in ’De Peiling’ en er komen gasten langs.
Presentatie: Patricia Nagelkerke.
19:00 - 06:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
06:00 Utrecht is Wakker
Het laatste nieuws uit de regio, maar ook uit het binnen- en buitenland.
Presentatie: Bob van Beeten.
09:00 93 1.NL
Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.
Presentatie: Edwin Meerman.
10:00 Tijd voor U
Gezelligheid, gevarieerde muziek en het spel Woordbouwer.
Presentatie: Pieter Vorage.
12:00 Aan Tafel
Gevarieerde muziek, gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.
Presentatie: Conny Kraaijeveld.
14:00 Studio Sixties
Muziek uit de jaren ’60.
Presentatie: Edwin Meerman.
15:00 Goedemiddag
Muziek van toen en nu en spelletjes met prijzen.
Presentatie: Jos van Heerden.
17:00 Utrecht komt thuis
Regionaal nieuws, het weer, verkeer, muziek en vaste servicerubrieken.
Presentatie: Aart van Eldik.
19:00 Studio Seventies
Non-stop muziek uit de jaren ’70.
20:00 De Avond Van De Nostalgie
Non-stop muziek uit de jaren ’50, ’60, ’70 en ’80.
22:00 Eveliens Lovesongs
De meest romantische muziek van toen en nu.
Presentatie: Evelien de Bruijn.
23:00 - 06:00 De Nacht van M
06:00 West Wordt Wakker
Regionaal nieuws en hoofdpunten uit het landelijke en internationale nieuws.
Presentatie: Tjeerd Spoor & Jorinda Teeuwen.
10:00 Aan de Bak
Presentatie: Patrick van Houten.
12:00 Menno in de Middag
Muziek, nieuws uit de regio, verslaggevers in de regio op zoek naar bijzondere verhalen, De WestWeter en het laatste show- en filmnieuws.
Presentatie: Menno Tamming.
14:00 Muziek aan Zee
Presentatie: Marjolein Visser.
16:00 West komt Thuis
Terugblik op de dag en het nieuws uit de regio.
Presentatie: Bas Martinius.
19:00 Non-Stop Muziek
21:00 Romantiek op West
Ballads en liefdesliedjes.
23:00 Met het Oog op Morgen
Overname van NPO Radio 1.
00:00 - 06:00 Non-Stop Muziek
06:00 R-Uit
Muziek, afgewisseld met het laatste nieuws, weer en verkeer.
Presentatie: Ronald van Oudheusden.
09:00 De Boer Op
Muziek en gezelligheid.
Presentatie: Ruud de Boer.
12:00 Lunchbreak
Nieuws, De Lunchbox en muziek.
Presentatie: Erik Lemmers.
14:00 De Middag Door
Muziek.
Presentatie: Suzanne Mulder.
16:00 Afslag Rijnmond
Muziek, nieuws, weer en verkeer.
Presentatie: Reint Jan Potze.
19:00 Van Eigen Bodem
Non-stop muziek van artiesten uit eigen land, met de grootste hits en bijna vergeten juweeltjes.
20:00 80’s Na Achten
Non-stop muziek uit de jaren ’80.
21:00 90’s Na Negenen
Non-stop muziek uit de jaren ’90.
22:00 Lovesongs
Non-stop lovesongs.
23:00 Non-Stop
00:00 - 06:00 Rijnmond In De Nacht
06:00 Zeeland wordt Wakker
Het laatste Zeeuwse nieuws, actuele verkeersberichten en muziek.
Presentatie: Remco van Schellen.
09:00 Goedemorgen Zeeland
Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.
Presentatie: Elsa van Hermon.
12:00 Zeeland Nu
Zeeuws nieuws, achtergronden, sport, weer en verkeer.
12:30 Zeeuwse Kamer
Discussie over een actueel onderwerp.
13:00 De Muziekmiddag
Presentatie: Elias den Hollander.
16:00 Zeeland komt Thuis
Nieuws, weer en verkeer.
17:30 Zegt u ’t Maar
Reactieprogramma over het nieuws van de dag, maar ook onderwerpen die al langer in de provincie spelen.
18:00 Zeeland komt Thuis
Nieuws, weer en verkeer.
19:00 - 06:00 Muziek
06:00 Religie + Bhajan
08:00 Amor FM
12:00 Overlijdensberichten
13:00 Amor FM
17:00 Nieuws
17:10 Bhojan ke Samai par chutney
18:00 Overlijdensberichten
19:00 Amor FM
20:00 Herhaling Nieuws
20:10 Amor FM
21:00 Bollywood
00:00 - 06:00 Amor Suriname
00:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
19:00 Hittandem
De mooiste Nederlandstalige hits en Golden Oldies. Ook is er de vrolijke Weekbreker en kunnen luisteraars een datum doorgeven waaruit een hit gedraaid wordt.
Presentatie: Martijn Blokzijl.
22:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
00:00 - 19:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
00:00 Non-Stop Hitzzz
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.
07:00 Drent Draait Hitzzz
Gezellige radio met hits in verschillende talen. Met een uitgebreid weerbericht, opvallende dingen op Facebook, interactieve spelletjes en humor met onder andere Evert Baptist.
Presentatie: Wim Drent.
10:00 Non-Stop Hitzzz
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.
00:00 - 07:00 Non-Stop Hitzzz
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.
00:00 Non Stop Hits
07:00 Daniël Smulders
Muziek, nieuws uit de provincie Limburg en weer en verkeer.
10:00 Het Foute Uur
De leukste ’foute’ muziek.
11:00 Non Stop Hits
00:00 - 07:00 Non Stop Hits
00:00 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
07:00 Luuk van den Braak
10:00 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
00:00 - 07:00 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
06:00 Radio JND
Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.
07:00 De Ochtendshow
Gezelligheid met het laatste nieuws voor bij de koffieautomaat, interviews en radiospelletjes.
Presentatie: Willem Bakker.
09:00 Dwars Door Je Werkdag
17:00 De Middagshow
Presentatie: Erik Kerkhof.
18:00 Non-Stop
Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.
20:00 De Avond van JND
22:00 Radio JND
Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.
00:00 - 06:00 The Nightshift
00:00 Hits & Classics
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.
09:00 De Vos is Los
De beste vinyl platen en hits uit de jaren ’70, ’80, ’90 en ’00. Ook zijn er interviews en spelletjes.
Presentatie: Bert Vos.
12:00 Hits & Classics
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.
00:00 - 09:00 Hits & Classics
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.
00:00 - 23:59 Tukker FM
Non-stop piratenmuziek.
00:00 - 23:59 Tukker FM
Non-stop piratenmuziek.
00:00 - 23:59 Waterstad FM
Non-stop hits van de jaren ’70 tot nu.
00:00 - 23:59 Waterstad FM
Non-stop hits van de jaren ’70 tot nu.
19:00 Wild Nights
07:00 Wake Up Wild
Presentatie: Jurgen Rijkers.
09:00 Uurtje 90s
Presentatie: Lucas Degen.
10:00 BPM
Presentatie: Peter van Leeuwen.
12:00 Lunch
Presentatie: Quinten van Hilten.
14:00 BPM Nonstop
16:00 Brand in de Middag
Presentatie: Barry Brand.
18:00 Drivetime Beats
DJ-mix.
19:00 Wild Nights
20:00 Wild Faith
Christelijk programma.
Presentatie: Joost Bastiaans.
22:00 - 07:00 Wild Nights
06:00 De Ochtend
Een overzicht van wat vandaag van belang is. Sleutelfiguren komen langs voor reacties en interviews. Eigen en externe experts zorgen voor analyses en duiding.
Presentatie: Leen De Witte & Benedikte Coussement.
09:00 Classic Stories
De verhalen achter popklassiekers. Ook is er ruimte voor persoonlijke verhalen over liedjes of artiesten die een grote rol gespeeld hebben in iemands leven.
Presentatie: Korneel De Clercq.
10:00 De Wereld van Sofie
Presentatie: Sofie Lemaire.
12:00 Nieuwe Feiten
Presentatie: Lieven Vandenhaute.
13:00 Ayco
Muziek en nieuws.
Presentatie: Ayco Duyster.
16:00 De Wereld Vandaag
De belangrijkste actualiteit van de dag, gepaard met scherpe interviews en analyses.
18:00 Het Kwartier
Feiten en achtergrond bij drie nieuwsverhalen van de dag.
18:30 Voorproevers
Een keuze uit het non-fictie-aanbod van boeken, documentaires en podcasts.
Presentatie: Bent Van Looy.
19:00 Wonderland
Muziekprogramma.
Presentatie: Hannelore van Besouw.
22:00 Zandman
Verhalen voor het slapengaan.
Presentatie: Korneel De Clercq.
23:00 Belpop Late Night
De beste muziek uit België.
00:00 - 06:00 De Nacht van Radio 1
06:00 Goeiemorgen Morgen
Presentatie: Peter Van De Veire & Margaux Van De Regio.
09:00 WinWin
Consumentenprogramma.
Presentatie: Xavier Taveirne.
10:00 Ann&Daan
Praktische tips en de meest uiteenlopende onderwerpen, zoals: lifestyle, gezondheid, sport, natuur en cultuur.
Presentatie: Daan Masset & Ann Reymen.
12:00 Middag
Regionaal programma, met het nieuws uit één van de Belgische provincies.
13:00 Hitmix
Presentatie: Anja Daems.
16:00 Spits
Het nieuws van de dag.
Presentatie: David Van Ooteghem.
18:00 BeneBene
Muziek van Vlaamse artiesten. Met nieuw werk, live-sessies en interviews.
Presentatie: Kim Debrie.
20:00 Wijs
Inspiratie voor het leven.
Presentatie: Karolien Debecker.
22:00 Unwind
Ontspanning.
00:00 - 06:00 Radio2
06:00 Espresso
Rustige muziek en nieuws over het culturele leven in Vlaanderen.
Presentatie: Clara De Decker.
09:00 Ampersand
Programma met de nadruk op muziek, maar met ook ruimte voor persoonlijke verhalen.
Presentatie: Sieglinde Michiel.
12:00 Music Matters
Muzieknieuws over klassieke muziek, jazz en global. Met vooral aandacht voor straf, jong talent van eigen bodem, verrassende muzikale keuzes en gesprekken met gepassioneerde musici die vertellen over hun plannen en liefde voor muziek.
Presentatie: Olav Grondelaers.
14:00 Maestro
De grote klassiekers in uitvoeringen van vandaag en gisteren. Met elke week een internationale artiest in de kijker, een blik op de belangrijkste concerten in België, de nieuwste cd’s, en retro-momenten met artiesten die de klassieke muziek kleur en uitstraling gaven.
Presentatie: Mark Janssens.
17:00 Pompidou
De wereld van de kunst.
Presentatie: Chantal Pattyn.
18:00 Django
Een mix van jazz, klassiek en filmmuziek.
Presentatie: Tine De Donder.
20:00 Classic
Concertmoment, met eigen opnames van binnenlandse concerten en een selectie uit het Europese concertaanbod.
Presentatie: Geertje De Ceuleneer.
22:00 Undercover
Muziek in een sensuele, gedempte sfeer, met onder andere onbekende filmmuziek, neostijlen en rustige jazz.
23:00 - 06:00 Continuo
06:00 Fien en Thibault Staan Op
Presentatie: Fien Germijns & Thibault Christiaensen.
09:00 Marie Neefs
12:00 The Missing Link
Muzikale rebussen, waarbij het verband gezocht wordt tussen de platen.
Presentatie: Marie Neefs.
13:00 Margaux Amant
16:00 De Roo & De Rycke
Presentatie: Eva De Roo & Xander De Rycke.
18:00 De Jaren Nul
De beste muziek uit de jaren ’00.
Presentatie: Sam De Bruyn.
19:00 Radar
Het nieuwste uit de muziekwereld, met nieuwe platen, opvallende muzikale trends en niet te missen concerten.
Presentatie: Michèle Cuvelier.
21:00 Abattoir Anvers
Verse hip hop, smakelijke klassiekers. Live vanuit Trix in Antwerpen.
23:00 - 06:00 Life is Music
06:00 Kawtar & Keyaert
Presentatie: Kawtar Ehlalouch & Robin Keyaert.
09:00 Sing Your Song
Meezingen met de allergrootste hits.
Presentatie: Brahim Attaeb.
10:00 Brahim
Hits.
Presentatie: Brahim Attaeb.
12:00 Imane Op De Middag
Presentatie: Imane Boudadi.
13:00 Maureen Vanherberghen
16:00 Gillis & Govaerts
Een mix van hits, actualiteit en entertainment.
Presentatie: Sander Gillis & Laura Govaerts.
18:00 Alles Geven Tussen Zes En Zeven
Fun.
Presentatie: Sander Gillis.
19:00 Generation M
De wereld van jongeren, met gesprekken over zaken die hen bezighouden. Van seks, liefde en vrienden tot school, werk, klimaat en politiek.
Presentatie: Dorianne Aussems.
21:00 Happy Hits
Alleen maar vrolijke hits.
22:00 Relax Hits
Alleen maar rustige hits.
23:00 Music and More
Non-stop hits.
04:00 - 06:00 Storms Staat Op
Presentatie: Bob Storms.