donderdag
13
februari
’90s 500
Top ’80s
Muziekreis naar Sauerland
Magazine waarin live-sport, persoonlijke gesprekken bij het nieuws, nieuwsitems en sportnieuws elkaar afwisselen.
Presentatie: Suse van Kleef & Jan Willem Wesselink.
Lijst met de populairste muziek uit de jaren ’80.
Presentatie: Morad El Ouakili.
Lijst met de populairste muziek uit de jaren ’80.
Presentatie: Desiree van der Heiden.
Presentatie: Tom de Graaf & Joe Stam.
Avondprogramma vol nieuwe muziek, muzikale trends, alternative tracks, livemuziek, festivalnieuws, concertverslagen en de actualiteit van vandaag en morgen.
Presentatie: Jasper Leijdens.
Rechtstreeks vanuit De Doelen in Rotterdam is een optreden te horen van het Orkest van de 18e Eeuw, met medewerking van Theotime Langois de Swarte (viool)
Presentatie: Wouter Pleijsier.
Presentatie: Lex Bohlmeijer.
Gezellig en sfeervol programma. Met veel muziek, nieuws uit de regio, een spelletje en het laatste muzieknieuws.
Presentatie: Gerja Wolf.
Bijzondere interviews, nieuwe tracks uit de buurt en alles wat er speelt in de stad.
Presentatie: Chris.
Jelle Maasbach volgt ondernemers die de stap naar het buitenland maken.
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
Gesprek met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Deze week staat de Nederlandse misdaadjournalistiek centraal.
Presentatie: Ghislaine Plag.
Muziek, live optredens, gasten, winacties en veel gezelligheid.
Presentatie: Bas Menting & Dylan Boet.
Live muziek, goede gesprekken en muziek voor de late avond.
Presentatie: Frank van der Lende.
De beste lovesongs aller tijden.
Non-stop classic rock en modern rock.
Non-stop muziekmix.
Sportprogramma.
Presentatie: Evelyn De Backer.
Inspiratie voor het leven.
Presentatie: Karolien Debecker.
Ontspanning.
Rechtstreeks vanop de Piano Days in Flagey waar pianist Alexander Gavrylyuk te gast is samen met het Orchestre Philharmonique Royal de Liège onder leiding van Lionel Bringuier) . Op het programma staan Moessorgski’s Beelden Van Een Schilderijententoonstelling en het derde pianoconcerto van Sergej Prokofjev.
Presentatie: Nicole Van Opstal.
Muziek in een sensuele, gedempte sfeer, met onder andere onbekende filmmuziek, neostijlen en rustige jazz.
’Gooi het in de groep.’
Presentatie: Dorianne Aussems.