Logo oorboekje.nl

De radiogids van zaterdag 21 september 2019 om 11:00 uur

2019

zaterdag

21

september

Bijzonderheden, vandaag:

Landelijk, publiek:

11:00
12:00
13:00
14:00

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

11:00 75 jaar bevrijding: Herdenking Market Garden

Speciaal programma met een verslag van de herdenking van operatie Market Garden in Ede en Arnhem ter gelegenheid van 75 jaar bevrijding.

Presentatie: Mark Visser.

13:00 Dr Kelder en Co (AvroTros)

Met gasten van deskundig allooi bespreekt Jort Kelder hysterische opvattingen.

14:00 - 15:00 Argos (VPRO)

Journalistiek speurwerk naar opmerkelijke achtergronden bij het nieuws, of zaken die nieuws zouden moeten zijn.

Presentatie: Eric Arends.

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

09:00 De Timur Timur Show (bnnvara)

Presentatie: Timur Perlin.

12:00 Spijkers met Koppen (bnnvara)

Dolf Jansen en Felix Meurders ontvangen tal van gasten uit de wereld van politiek, theater, film en sport. Daarnaast is er ook cabaret.

14:00 - 16:00 Annemiekes A-Lijst (AvroTros)

Verzoekplaten.

Presentatie: Annemieke Schollaardt.

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

09:00 Weekend Wijnand (kro-ncrv)

Presentatie: Joram Kaat.

12:00 Radio Op ’n Broodje (AvroTros)

Presentatie: Rob Janssen.

14:00 - 16:00 Mega Top 30 (AvroTros)

De populairste platen van Nederland. De lijst wordt samengesteld aan de hand van streaming, downloadcijfers, airplay en stemmen van luisteraars.

Presentatie: Olivier Bakker.

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

10:00 Een Goedemorgen Met ... (AvroTros)

Een muzikaal portret van een prominente Nederlander.

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Jet Berkhout.

14:00 - 17:30 ZaterdagMatinee (NTR)

Vandaag geen live concert, maar een concertherhaling met werken van Dvorak, Jeths, en Novak met het Radio Filharmonisch orkest en het Groot Omroepkoor o.l.v. James Gaffigan. Ook zijn er opnames te horen rond Zuidam, met werk van hemzelf, en van enkele van zijn grote voorbeelden zoals Bernstein en Copland. Daarnaast klinkt nog een werk van de Amerikaanse componist Sebastian Currier.

Presentatie: Hans Haffmans.

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

10:00 Op Weg Naar Los Vast De Reünie (Max)

Rechtstreeks vanuit het oude Luxor Theater in Rotterdam wordt vooruitgeblikt op de reünie van Los Vast die vanmiddag te horen zal zijn.

Presentatie: Henkjan Smits & Manuëla Kemp.

12:00 Los Vast - De Reünie (Max)

In het oude Luxor Theater in Rotterdam staan verschillende artiesten op het podium, begeleid door de Los Vast Superband. Met o.a. Henk Westbroek (Het Goede Doel), Erik Mesie (Toontje Lager), Nol Havens (VOF de Kunst), Lee Towers, Drukwerk, Jan van der Meij (Powerplay) en Hans de Booij.

Presentatie: Jan Rietman.

14:00 - 16:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Petra de Joode.

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

Logo FunX FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

10:00 Weekend Request

13:00 - 16:00 Tannaz

Positive vibes en het laatste nieuws.

Presentatie: Tannaz Hajeby.

Landelijk, commercieel:

11:00
12:00
13:00
14:00

Logo 100%NL 100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

09:00 Martijn La Grouw

13:00 - 17:00 Colin Banks

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

08:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

12:00 - 18:00 Rock of Ages Non-stop muziek

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

11:00 Boekestijn en De Wijk

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

11:30 Digitaal Herhaling

Programma over het gebruik van techniek in werk en vrije tijd.

Presentatie: Herbert Blankesteijn.

12:00 In Bedrijf Herhaling

Ondernemers vertellen openhartig over hun valkuilen en triomfen.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

12:30 Groeihelden Herhaling

Ondernemers vertellen hoe zij hun bedrijf laten groeien.

Presentatie: Maarten Bouwhuis.

13:00 Zakendoen Herhaling

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

14:00 - 15:00 De Wereld Herhaling

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

Logo Classic FM Classic FM

Luister naar Classic FM Meer informatie over Classic FM

09:00 - 19:00 Herfst Top 100

De mooiste "herfstige" stukken, zoals Herfst van Vivaldi, September van Richard Strauss en Herfstliederen van Schubert, Mendelssohn en Brahms.

Logo Efteling Kids Radio Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

09:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.

12:00 Met Sprookjesboom aan Tafel

De grootste Efteling-hits en er komen enkele Sprookjesbosbewoners voorbij.

13:00 - 16:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.

Logo Kink Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

10:00 Carlijn

Presentatie: Carlijn Hubregtse.

12:00 - 15:00 Weekend

Presentatie: Bas van Dalen.

Logo Qmusic Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

10:00 Kimberley Dekker

12:00 - 15:00 Stephan Bouwman

Logo Radio 10 Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

10:00 Robert Feller

13:00 - 16:00 René Verkerk

Logo Radio 538 Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

08:00 Niek van der Bruggen

12:00 - 15:00 Barend van Deelen

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

08:00 Het Beste van Veronica Inside

12:00 - 15:00 Lindo Duvall

Logo Sky Radio Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

09:00 Nonstop Weekend Non-stop muziek

13:00 - 16:00 Weekend Hits Non-stop muziek

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

09:00 Gert-Jan van Ackooij

12:00 - 15:00 Anoûl Hendriks

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

00:00 - 23:59 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

11:00
12:00
13:00
14:00

Logo Radio Noord Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

11:00 - 14:00 Noord en Ommeland

Programma met onderdelen als de uitgaanstips, de wekservice, wensen van luisteraars en vragen over computers en auto’s.

Presentatie: Hans Waalkens.

14:00 - 18:00 Café Martini

Gevarieerd programma met muziek en de geur van koffie.

Presentatie: Eric Bats & Selma Veltens.

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

09:00 Op & Ut

Omtinken foar alderhande aktiviteiten yn Fryslân.

Presentatie: Roelof Lousma.

12:00 No yn Fryslân

It Fryske nijs, de sport en it waar.

13:00 - 18:00 Sneon yn Fryslân

Muzyk, reaksjes fan harkers en de aktuele sport.

Presentatie: Diana de Groot.

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

09:15 Hemmeltied

Drentstalig radioprogramma voor de hele familie.

Presentatie: Harm Dijkstra & Leonie van der Werf.

12:00 Drenthe Nu

Regionaal nieuws.

12:15 Cassata

Drentse politiek en de actuele discussies in de provincie.

Presentatie: Margriet Benak.

14:00 - 17:00 Volkooren

Vlot en actueel programma met een vleugje nieuws, cultuur, veel muziek en gezelligheid en prijzen.

Presentatie: Ruben Kooren.

Logo Radio Oost Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

10:00 Ziezo Zaterdag

Een luchtig magazine met veel muziek en infotainment op vaste tijdstippen zoals een tuintip en het wekelijkse weerpraatje van Karel van de Kate.

Presentatie: Geert Sprick.

13:00 - 17:00 Toppers van Toen

Hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80.

Presentatie: Oene Loonstra.

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

10:00 De Hoop op Zaterdag

Presentatie: Jan de Hoop.

12:00 Gelderland Helpt

Programma waarin mensen elkaar hulp kunnen vragen en aan kunnen bieden.

Presentatie: Xandra Rakier.

14:00 - 18:00 Café GLD

Presentatie: Maarten Daam.

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

09:00 Lekker Weekend

Ontspannen magazine-achtig programma met muziek, tips voor een leuk weekend, verslaggevers op pad, en nieuws.

Presentatie: Hilde de Bresser.

12:00 Graat & De Laat

Presentatie: Jordy Graat & Christel de Laat.

14:00 - 18:00 Zet ’m OB

Muziekprogramma.

Presentatie: Ronny Balk.

Logo L1 Radio L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

10:00 Cultuurcafé

Programma boordevol nieuws en evenementen uit de cultuurwereld.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

12:00 Nws

Regionaal nieuws.

12:15 Cultuurcafé

Programma boordevol nieuws en evenementen uit de cultuurwereld.

Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.

13:00 - 16:00 Plat-eweg

Limburgstalig muziekprogramma. Met interviews met bands en artiesten, de Geluid van Zuid-cd, de L1mbo Top 10, een reportage en een column.

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

10:00 NH Sportcafé

Gasten uit de sportwereld en een panel van deskundigen.

Presentatie: Leo Driessen.

12:00 - 15:00 Keur in de Middag

Infotainment-programma met veel feel good items, spellen en informatieblokjes over sport, weer en nieuws.

Presentatie: Lange Frans.

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

10:00 De Servicelijn

Programma waarin luisteraars oproepen kunnen doen.

Presentatie: Peter Holland.

12:00 De Week

Terugblik op de mooiste, beste en leukste radiomomenten van de afgelopen week.

Presentatie: Ingrid Corvers.

14:00 - 18:00 Namen & Rugnummers

Regionaal sportprogramma.

Logo Radio West Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

09:00 Uit

Uitgaansprogramma met reportages, interviews uit de wereld van kunst en cultuur en uitgaanstips.

Presentatie: Rogier van der Zanden.

12:00 Broodje Bral

Sjaak Bral brengt Haagse humor, verfrissend nieuws en lekkere muziek.

14:00 - 18:00 Zuid-Holland Sport

Het laatste sportnieuws en live verslag van voetbalwedstrijden uit de tweede divisie en derde divisie.

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

09:00 Muziek voor Volwassenen

Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.

12:00 Zaterdagmiddag Live

Reportages, muziek, een spel, een uitgaansagenda en verslagen van evenementen.
Dit programma wordt gepresenteerd door Ruud de Boer met een wisselende collega van Exxact Barendrecht, RTV Lansingerland of RTV Albrandswaard.

14:00 - 18:00 Zuid-Holland Sport

Het laatste sportnieuws en live verslag van voetbalwedstrijden uit de tweede divisie en derde divisie.

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

09:00 Weekend

Zeeuws nieuws, muziek, het antwoordapparaat en een belletje met Zeeuwen in het buitenland.

Presentatie: Elias den Hollander.

12:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.

12:15 De Zeeuwse Top 40

Muziek uit Zeeland.

Presentatie: Elsa van Hermon.

13:00 - 17:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Ronald Verburg.

Regionaal, commercieel:

11:00
12:00
13:00
14:00

Logo Amor FM Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

09:00 Vermais

12:00 Overlijdensberichten

13:00 - 17:00 Vermais

Logo Coastline Coastline

Luister naar Coastline Meer informatie over Coastline

10:00 - 00:00 Weekend Classics Non-stop muziek

Logo Frysk FM Frysk FM

Luister naar Frysk FM Meer informatie over Frysk FM

00:00 - 23:59 Frysk FM Non-stop muziek

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

10:00 Mens en Missie

Aandacht voor mensen en organisaties die elk op hun eigen manier bouwen aan Gods koninkrijk.

Presentatie: Ben Ketting.

12:00 - 19:00 Het Weekend Non-stop muziek

Non-stop christelijke muziek.

Logo Joy Radio Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

10:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Logo Radio Continu Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

10:00 - 19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

10:00 - 21:00 Non-Stop Non-stop muziek

Logo Radio JND Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

06:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

12:00 Weekend Show

Presentatie: Marcel Aarts.

14:00 - 16:00 De JN30

Logo Radio NL Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

00:00 - 23:59 Non Stop Non-stop muziek

Nederlandstalige muziek.

Logo Radio Royaal Radio Royaal

Luister naar Radio Royaal Meer informatie over Radio Royaal

10:00 Classics Non-stop muziek

12:00 Lunch

Presentatie: Claudine Schafhuizen.

14:00 - 16:00 Weekend Middagshow

Presentatie: Matthieu Schotvanger.

Logo Simone FM Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

09:00 Best Classics

De beste classics, afgewisseld met (muzikale) feitjes, verzoekplaten en aandacht voor het actuele nieuws en de verkeersinformatie.

Presentatie: Johan Mooibroek.

12:00 - 18:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Logo Wild Hitradio Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Luister naar Wild Hitradio Meer informatie over Wild Hitradio

06:00 Non-Stop Non-stop muziek

12:00 - 15:00 Weekend Lunch

Presentatie: Rob van Eijndt.

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2019 oorboekje.nl