Logo oorboekje.nl

De radiogids van zaterdag 22 juni 2019 om 16:00 uur

2019

zaterdag

22

juni

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

16:00
17:00
18:00
19:00

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

16:00 WNL Op Zaterdag (WNL)

Nieuws talkshow over het nieuws van de dag, economie, ondernemen, politiek, geld en sport, media en cultuur.

Presentatie: Margreet Spijker.

18:00 Opiniemakers (WNL)

Een prominente duider kijkt belangrijke kwesties van de week. Samen met deskundigen aan tafel wordt nieuws besproken en gemaakt.

Presentatie: Wieger Hemmer.

19:00 - 20:00 Goed Ingelichte Kring (PowNed)

Vier powervrouwen praten over de actualiteit en sport.

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

16:00 Muziekcafé (AvroTros)

Live muziekprogramma vanuit Podium De Vorstin in Hilversum. Met interviews en optredens van artiesten uit binnen- en buitenland.

Presentatie: Daniël Dekker.

18:00 - 21:00 Corné Klijns Soul Sensations (AvroTros)

De lekkerste soulplaten.

Presentatie: Corné Klijn.

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

16:00 - 19:00 Herman (AvroTros)

Presentatie: Herman Hofman.

19:00 - 22:00 Vera on Track (NTR)

Vera Siemons laat haar favoriete tracks horen.

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

14:00 ZaterdagMatinee (NTR)

Presentatie: Hans Haffmans.

16:30 Matinee Café (NTR)

Hans Haffmans bespreekt met enkele gasten muziekopnames van CD, het internet en uit het archief van NPO Radio 4. De nadruk ligt op uitwisseling van persoonlijke smaken, muziekbeleving, voorkeuren en associaties.

17:30 Podium op Zaterdag (NTR)

De nieuwste releases en tips voor poëzie, film en concerten. Daarnaast is er speciale aandacht voor crossover.

Presentatie: Wouter Pleijsier.

19:00 - 23:00 Opera Live (NTR)

Complete opera’s uit de grote (inter)nationale operahuizen, waar mogelijk rechtstreeks. Actualiteiten, achtergronden en opinies en veel muziek (zowel historische opnamen als de nieuwste releases).

Presentatie: Hein van Eekert.

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

16:00 Theater van het Sentiment (kro-ncrv)

Voorstelling waarin een dag uit het verleden weer tot leven komt.

Presentatie: Bart van Leeuwen.

18:00 Zin in Weekend (kro-ncrv)

Muziek, verhalen en reportages die het hart raken.

Presentatie: Wilfred Kemp.

19:00 - 22:00 EO Live (EO)

Goede gesprekken en live muziek.

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop

De mooiste soul & jazz.

19:00 - 21:00 Co Live (NTR)

Programma met nieuwe live opnames, pareltjes uit de omroeparchieven en interviews met musici over recente projecten.

Presentatie: Co de Kloet.

Logo FunX FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

16:00 - 19:00 Weekend Vibes

In de stemming komen voor de zaterdagavond, met spelletjes, gekke verhalen en liefdesdilemma’s.

19:00 - 21:00 Youssef & Ouassima

De sound van de buurt, met artiesten die hun credits hebben verdiend op de starten komen langs. Ook zijn de beste bars te horen van opkomende talenten. Verder brengen Youssef Koukouh en Ouassima Tajmout veel gekke spelletjes, challenges en gezelligheid.

Landelijk, commercieel:

16:00
17:00
18:00
19:00

Logo 100%NL 100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

13:00 Colin Banks

17:00 - 00:00 Muziekweekend

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

12:00 Rock of Ages

18:00 - 23:00 Classic Rock Around The Clock

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

15:30 De Wereld

Scherpe analyses over de internationale politiek.

Presentatie: Bernard Hammelburg.

16:30 Werkverkenners

Zoektocht naar de antwoorden op vragen over werk.

Presentatie: Rens de Jong.

17:00 Beurswatch

De laatste ontwikkelingen op gebied van beurs en beleggen.

Presentatie: Rob Jansen.

17:30 Boekestijn en De Wijk

Arend Jan Boekestijn en Rob de Wijk discussiëren onder leiding van Hugo Reitsma over de grenzen van Europa.

18:00 De Nationale Autoshow

Alles over auto’s en mobiliteit.

Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.

19:00 - 20:00 Big Five

Roelof Hemmen spreekt met een hoofdrolspeler uit een bepaalde sector. Iedere week staat een andere sector centraal. (Herhaling van afgelopen maandag.)

Logo Classic FM Classic FM

Luister naar Classic FM Meer informatie over Classic FM

09:00 - 19:00 Zomer Top 100 Non-stop muziek

De mooiste zomerse nummers.

19:00 - 00:00 Non-Stop Non-stop muziek

De beste licht klassieke muziek voor iedereen.

Logo Efteling Kids Radio Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

16:00 Weekendshow

DJ Marjolein draait de leukste hits, heeft een bijzonder Musical Moment, neemt de kinderagenda door en heeft er plek voor verzoekjes en leuke weetjes.

18:00 - 21:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.

Logo Kink Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

15:00 Weekend

Presentatie: Femke van der Veen.

18:00 - 20:00 In Concert

De beste concertopnames.

Logo Qmusic Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

15:00 Top 40

Een overzicht van de 40 populairste platen, op basis van airplay, streaming en trends in social media.

Presentatie: Joep Roelofsen.

18:00 - 21:00 Jordi & Hila

Presentatie: Jordi Warners & Hila Noorzai.

Logo Radio 10 Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

16:00 - 19:00 Dennis Verheugd

19:00 - 22:00 Sven’s Classix

DJ Sven draait de lekkerste dance-platen die ooit zijn gemaakt. Met: 20:30 - 21:00 In The Mix, met Ben Liebrand.

Logo Radio 538 Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

15:00 Edwin Noorlander

18:00 - 21:00 Bij Igmar

Presentatie: Igmar Felicia.

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

15:00 Jasper de Vries

18:00 - 21:00 Maurice Verschuuren

Logo Sky Radio Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

16:00 - 19:00 Feel Good Afternoon

19:00 - 22:00 Feel Good Evening

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

16:00 - 19:00 Slam 40

Hitlijst, gebaseerd op trends en statistieken op Youtube & Spotify onder jongeren tot 35 jaar.

Presentatie: Michiel Jurrjens.

19:00 - 00:00 The Boom Room

Programma waarin diverse gast-dj’s langskomen en waarin de nieuwste dancemuziek centraal staat.

Presentatie: Gijs Alkemade.

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

00:00 - 23:59 Sublime

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

16:00
17:00
18:00
19:00

Logo Radio Noord Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

14:00 Café Martini

Gevarieerd programma met muziek en de geur van koffie.

Presentatie: Eric Bats & Selma Veltens.

18:00 - 00:00 De Avond van Noord

Gevarieerde muziek.

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

13:00 Sneon yn Fryslân

Muzyk, reaksjes fan harkers en de aktuele sport.

Presentatie: Diana de Groot.

18:00 - 08:00 Maartens Alvestêdetocht

Ferslach fan de tocht fan Maarten van der Weijden.

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

13:30 Volkooren

Vlot en actueel programma met een vleugje nieuws, cultuur, veel muziek en gezelligheid en prijzen.

Presentatie: Ruben Kooren.

17:00 Sport

Regionaal sportprogramma.

18:00 Muziekprofiel

Amateurmuziek.

Presentatie: Nico Sieffers.

19:00 - 00:00 Drenthe’s Muziekmix

Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.

Logo Radio Oost Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

13:00 Toppers van Toen

Hits uit de jaren ’60, ’70 en ’80 en sportnieuws.

Presentatie: Oene Loonstra.

17:00 - 22:00 De Oosttribune

Regionaal sportprogramma.

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

00:00 - 23:59 Non-Stop Muziek

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

14:00 Café GLD

Presentatie: Maarten Daam.

18:00 - 23:00 Muziek

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

14:00 Zet ’m OB

Muziekprogramma.

Presentatie: Ronny Balk.

18:00 - 00:00 Non-stop Muziek

Mix van hits van nu en net iets langer geleden.

Logo L1 Radio L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

16:00 Wunderbar

Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.

Presentatie: Rick Cremers.

17:00 Nws

Regionaal nieuws.

17:15 Wunderbar

Een mix van volkstümliche-, schlager- en blaasmuziek.

Presentatie: Rick Cremers.

19:00 - 22:00 Muziek

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

15:00 Driessen en Driessen

Muzikale weetjes, ditjes en datjes en verborgen muziekverhalen. Een muzikale mix van de gebroeders Leo en Nico Driessen.

17:00 Tekst en Uitleg

Jos Heeremans is liefhebber en kenner van kleinkunst, cabaret en mooie luisterliedjes. Met makers en liefhebbers van dat fraais zoekt hij naar tekst & uitleg rond deze muziek, of rond andere belangwekkende zaken des levens.

18:00 Iets Anders

Tom Anders brengt psychedelische klanken uit heden en verleden. Veel vrolijke sixties en seventies pop gelardeerd met mooie liedjes van deze eeuw.

19:00 - 20:00 100 Jaar Radio

Harm Edens en Arjan Snijders verzamelen geluid en brengen verhalen over de roemrijke geschiedenis van de radio. (Herhaling van afgelopen zondag.)

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

14:00 Namen & Rugnummers

Regionaal sportprogramma.

18:00 93 1.nl nonstop

Nederlandstalige muziek uit een periode van meer dan 50 jaar.

19:00 - 20:00 De Verlenging

Terugblik op de sportgebeurtenissen van vandaag.

Logo Radio West Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

14:00 Sport

Regionaal sportprogramma, met veel aandacht voor de Tweede en Derde klasse in het amateurvoetbal.

18:00 - 23:00 Nonstop Muziek

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

14:00 Non-Stop

18:00 Non-Stop

Muziek uit de jaren ’60.

19:00 - 20:00 Non-Stop

Muziek uit de jaren ’70.

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

13:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Ronald Verburg.

17:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws en actualiteiten, sport en weer.

18:00 De Zeeuwse Top 40

Muziek uit Zeeland.

Presentatie: Elsa van Hermon.

19:00 - 00:00 Muziek

Regionaal, commercieel:

16:00
17:00
18:00
19:00

Logo Amor FM Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

13:00 Vermais

17:00 Actualiteiten

18:00 Overlijdensberichten

19:00 - 23:00 Vermais

Logo Coastline Coastline

Luister naar Coastline Meer informatie over Coastline

10:00 - 00:00 Weekend Classics

Logo Frysk FM Frysk FM

Luister naar Frysk FM Meer informatie over Frysk FM

00:00 - 23:59 Frysk FM

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

12:00 - 19:00 Het Weekend

Non-stop oude en nieuwe songs met een vertrouwde boodschap.

19:00 - 20:00 ’t Heerlijk Loflied

Een programma met verhalen uit de kerk- en koormuziek.

Presentatie: Hans van Vuuren.

Logo Grunn FM Grunn FM

Luister naar Grunn FM Meer informatie over Grunn FM

00:00 - 23:59 Grunn FM

Muziek die voor meer dan 50% afkomstig is uit Groningen waarvan het grootste deel in het Gronings dialect is gezongen. Er is ook veel aandacht voor nieuwe muziek van Groningse muzikanten of tekstschrijvers.

Logo Joy Radio Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 Non Stop

18:00 Regiomix

18:30 - 00:00 Non Stop

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

10:00 - 00:00 Non Stop Hits

Logo Radio 8FM Radio 8FM

Luister naar Radio 8FM Meer informatie over Radio 8FM

00:00 - 23:59 Nonstop Classic Hits

Logo Radio Continu Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

10:00 - 19:00 Non-Stop Muziek

Een mix van Nederlandstalige-, Engelstalige- en Duitstalige muziek met een gezellig karakter.

19:00 - 02:00 Het Zaterdag Avondcafé

Non-stop muziek met een hoog feestgehalte.

Logo Radio JND Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

16:00 - 20:00 Radio JND

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

Logo Radio NL Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

00:00 - 23:59 Non-Stop

Nederlandstalige muziek.

Logo Radio Royaal Radio Royaal

Luister naar Radio Royaal Meer informatie over Radio Royaal

16:00 - 19:00 Weekendshow

Presentatie: Dick Liefting.

19:00 - 22:00 Radio Royaal

De beste hits uit Nederland, afgewisseld met bekende hits.

Logo Simone FM Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

12:00 Hits & Classics

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

18:00 - 00:00 Dance Classics

Presentatie: Bert Bakema.

Logo Ujala Radio Ujala Radio

Luister naar Ujala Radio Meer informatie over Ujala Radio

00:00 - 23:59 Ujala Radio

Logo Waterstad FM Waterstad FM

Luister naar Waterstad FM Meer informatie over Waterstad FM

00:00 - 23:59 Muziek Nonstop

Muziek uit de jaren ’70, ’80, ’90, ’00 en de hits van nu.

Logo Wild Hitradio Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Luister naar Wild Hitradio Meer informatie over Wild Hitradio

15:00 Wild 40

Presentatie: Peter van Leeuwen.

18:00 - 20:00 On Fire

Presentatie: Erwin van der Bliek.

Non-stop muziek = Non-stop muziek      
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2019 oorboekje.nl