zaterdag
27
april
Koningsdag
Housuh in de Pauzuh XXL
07:00 Radio 1-Journaal (NOS)
Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.
Presentatie: Sander van Hoorn.
08:30 Nieuwsweekend (Max)
Magazine met studiogasten, waarin gesproken wordt over nieuws uit binnen- en buitenland.
Presentatie: Pieter van der Wielen & Mieke van der Weij.
10:30 - 13:30 Koningsdag 2024
Presentatie: Frits Spits & Simone Weimans.
07:00 Vroeg Pieken (kro-ncrv)
Presentatie: Martine Ten Klooster.
10:00 - 12:00 Rinkeldekinkel (bnnvara)
Presentatie: Jeroen van Inkel.
07:00 De Ochtend (kro-ncrv)
Programma waarin toegankelijke, verrassende muziek centraal staat. Daarnaast wordt het belangrijkste nieuws van de dag kort behandeld.
Presentatie: Hans Smit.
09:00 Musica Religiosa (EO)
Klassieke muziek met een religieuze signatuur.
Presentatie: Elsbeth Gruteke.
10:00 - 12:00 Een Goedemorgen Met ... (AvroTros)
Een muzikaal portret van een prominente Nederlander.
06:00 Wekker-Wakker-Weekend (Max)
Verrassende gesprekken en veel muziek. Onder andere met de beste countrymuziek en het mooiste uit het archief van Los Vast.
Presentatie: Jan Rietman.
10:00 - 12:00 FM Op 5 (bnnvara)
Gesprekken met luisteraars die vandaag iets bijzonders meemaken, waar ze altijd al van droomden. Daarnaast zit in het programma een geheim telefoonnummer verstopt, waarmee een prijs te winnen valt.
Presentatie: Felix Meurders.
07:00 Best of Jouw Stad
10:00 - 13:00 Weekend Request
Verzoekplaten.
Presentatie: Jayh Jawson.
08:00 Timo Kamst
09:00 - 12:00 De Vorstelijke 500 - Top 100
Herhaling van de top 100 van de Vorstelijke 500 (een lijst met de beste hits van Nederlandse bodem).
Presentatie: Timo Kamst.
08:00 De Nationale Autoshow
Alles over auto’s en mobiliteit.
Presentatie: Meindert Schut & Wouter Karssen.
09:00 Cryptocast
Cryptonieuws, met aandacht voor fans, haters, hypes, trends, winst en verlies.
Presentatie: Herbert Blankesteijn.
09:30 Studio Den Haag
Politiek verslaggevers Mats Akkerman en Leendert Beekman praten elkaar bij over het nieuws dat zij de afgelopen week hebben verslagen.
Presentatie: Mark Beekhuis.
10:00 - 11:00 Napleiten
Misdaadjournalist Wouter Laumans en strafpleiter Christian Flokstra praten met advocaten en officieren van justitie over bijzondere zaken die hen altijd zullen bijblijven.
07:00 Julia van Reyendam
09:00 - 12:00 Het Beste van De 538 Ochtendshow
Presentatie: Niels van der Veen.
06:00 Ook Hier Goeiemorgen
09:00 - 12:00 Verschuurens Goud van Oud
Presentatie: Maurice Verschuuren.
08:00 Het Weekoverzicht
Hoogtepunten van programma’s die eerder deze week te horen waren, zoals interviews uit de ochtend- en middagshow en een selectie van ’advertentie donderdag’ en ’moppen vrijdag’.
Presentatie: Arie Grootveld.
10:00 - 12:00 De Zorgeloze Zaterdag
Presentatie: Rob Duyn.
00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock
Non-stop classic rock en modern rock.
00:00 - 23:59 Efteling Kids Radio
Non-stop liedjes, Efteling-muziek en sprookjes.
06:00 Muziek Van Oranje
Muziek van Nederlandse bodem; met veel muzikaal talent dat in Nederland christelijke muziek maakt.
10:00 - 12:00 Muziek Van Oranje
Muziek van Nederlandse bodem; met veel muzikaal talent dat in Nederland christelijke muziek maakt.
Presentatie: Eunice Nahuis.
07:00 Elwin van Gestel
10:00 - 12:00 NL Top 100
De beste Nederlandse muziek.
Presentatie: Michiel Jurrjens.
06:00 Non Stop
09:00 - 13:00 Housuh in de Pauzuh XXL (dag 1 van 6)
Alle genres in één mix. Van r&b uit de 90’s, danceklappers uit de zero’s, hiphop uit de jaren ’10, tot de lekkerste house tracks van nu.
Presentatie: Lars van Heeswijk.
06:00 Morning Moods
Relaxen met een non-stop selectie van fijne soul en relaxte jazz.
10:00 - 00:00 Weekend
Non-stop funk, soul en jazz.
08:00 - 11:00 Noord en Ommeland
Agendatips voor het weekend, columns die de week samenvatten, de Weekkwis en een verslaggever in de provincie.
Presentatie: Marcel Nieuwenweg.
08:00 No Yn Fryslân
Regionaal nieuws.
09:00 - 12:00 Op & Ut
Programma met aandacht voor een verscheidenheid aan voorstellingen en tentoonstellingen en andere onderwerpen op het gebied van cultuur in Fryslân.
Presentatie: Douwe Heeringa & Roelof Lousma.
08:00 De Boer Op
Agendatips en muziek.
Presentatie: Wim Boer.
09:00 - 15:00 Koningsdag in Emmen
Uitzending rondom het bezoek van de koning en zijn familie aan Emmen. Er is te horen wat er in de regio gebeurt, hoe Emmen zich voorbereidt op het bezoek en hoe dit bezoek verloopt.
Presentatie: René Steenbergen en Paula Keizer.
08:00 - 12:00 Bas & Bert
Muziek en gasten.
Presentatie: Bert van Losser & Bas Nijhuis.
07:00 Zin in Zaterdag
De lekkerste muziek en de leukste uitgaanstips uit de provincie.
Presentatie: Bastiaan Boog.
10:00 - 12:00 De Hoop op Zaterdag
Presentatie: Jan de Hoop & Ad van Gameren.
07:00 Nu Al Wakker
Een mix van bekende hits en af en toe een muzikale tip.
Presentatie: Maarten Kortlever.
09:00 - 12:00 Weekend
Presentatie: Kristian Westerveld.
00:00 Muziek
09:00 Natuur en Zo
Programma met speciale aandacht voor natuur, milieu en tuinen in het Limburgse land. Met deskundige gasten, reportages over het buitenleven en tuintips.
Presentatie: Robert Janssen.
10:00 - 12:00 Cultuurcafé
Limburgse kunst, cultuur en volkscultuur.
Presentatie: Wouter Nelissen & Jolien Linssen.
08:00 De Agenda
Tips voor uitstapjes in de provincie.
Presentatie: Nicolas Ruis.
10:00 - 12:00 Sportcafé
Gasten uit de sportwereld en een panel van deskundigen.
Presentatie: Leo Driessen.
07:00 Prettig Weekend
Programma vol weekendtips en afwisselende muziek.
Presentatie: Koop Geersing.
10:00 - 12:00 De Servicelijn
Programma waarin luisteraars oproepen kunnen doen.
Presentatie: Vivian Boelen.
07:00 Mogguh Weekend
Luchtige ochtendshow, met aandacht voor het weekendweer en dingen die er te doen zijn in de regio.
Presentatie: Ronald van der Geer.
09:00 - 12:00 Uit
Uitgaansprogramma met reportages, interviews uit de wereld van kunst en cultuur en uitgaanstips.
Presentatie: Rogier van der Zanden.
08:00 Chris natuurlijk
Programma boordevol groen, natuur, cultuur, milieu, wetenschap en vrije tijd.
Presentatie: Chris Vemer.
09:00 - 12:00 De Rijnmond Blues
Blues in al haar muzikale varianten.
19:00 Muziek
09:00 - 12:00 Weekend
Zeeuws nieuws, muziek, het antwoordapparaat, gesprekken met Zeeuwen in het buitenland.
Presentatie: Elias den Hollander.
00:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
10:00 - 13:00 Opkikker
De geurigste muziek en rond 11:30 uur de bekendmaking van de nieuwe MegaGigant.
Presentatie: Jaco Kikkert.
00:00 - 23:59 Hitzzz Only Weekend
Muziek en nieuws, zonder onderbreking door reclame.
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens.
00:00 - 19:00 Non Stop Gezellig
Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.
00:00 Hits & Classics
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.
09:00 - 12:00 Best Classics Met Johan
De beste classics en verzoekplaten.
Presentatie: Johan Mooibroek.
07:00 De Ochtend
Presentatie: Jan Van Delm.
09:00 - 11:00 Vox
Muzieklijst, samengesteld door luisteraars.
Presentatie: Max Vryens.
08:00 Weekwatchers
Samen met gasten wordt op originele en verrassende manier teruggeblikt op de afgelopen week.
Presentatie: Ruben Van Gucht.
10:00 - 11:00 De Zoete Inval
Spelprogramma.
Presentatie: Luc Appermont.
07:00 Klara Staat Op
Een soundtrack met nieuwe en tijdloze platen; met muzikale weetjes en ontdekkingen.
Presentatie: Sander De Keere.
10:00 - 12:00 De Liefhebber
Een duik in het muzikale verleden en de platenkast van een bekende muziekliefhebber.
Presentatie: Katelijne Boon.
06:00 De 41 uur van Studio Brussel
41 uur feest voor 41 jaar Studio Brussel.
Presentatie: Gunther Desamblanx.
09:00 - 12:00 De 41 uur van Studio Brussel
41 uur feest voor 41 jaar Studio Brussel.