Logo oorboekje.nl

De radiogids van maandag 24 juni 2024 om 12:00 uur

2024

maandag

24

juni

Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

 
< >
13:00 uur
 

12:00 De Nieuws BV (bnnvara)

Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.

Presentatie: Natasja Gibbs.

13:30 - 14:00 Bureau Buitenland (VPRO)

Nieuws en achtergronden uit het buitenland.

Presentatie: Tim de Wit of Sophie Derkzen.

 

12:00 - 14:00 Annemiekes A-Lunch (AvroTros)

Veel muziek, aandacht voor nieuwe podcasts, boeken, theatershows, albums en spraakmakend nieuws uit de media.

Presentatie: Annemieke Schollaardt.

10:00 Ivo van Breukelen (kro-ncrv)

13:00 - 16:00 Sophie Hijlkema (AvroTros)

 

12:00 - 14:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Carine Lacor.

 

12:00 - 14:00 Lunch Lekker (Max)

Evergreens en hits van eigen bodem. Daarnaast is er aandacht voor interessante gebeurtenissen in het land. Muziekkenners die het origineel van een kopie weten te onderscheiden kunnen meespelen met het spel ’DubbelDekker’.

Presentatie: Daniël Dekker.

00:00 - 23:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

10:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Gilly Mangkoewihardjo.

13:00 - 16:00 Quincy

10:00 Emilie op Volle Toeren (AvroTros)

Presentatie: Emilie Sleven.

13:00 - 16:00 Kort en Klijn Show (AvroTros)

Presentatie: Corné Klijn.

Landelijk, FM:

 
< >
13:00 uur

10:00 Erik van Roekel

13:00 - 16:00 Colin Banks

11:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

13:30 - 14:00 BNR Mobility

Programma waarin antwoorden gezocht worden voor de belangrijkste mobiliteitsvragen van het moment.

Presentatie: Meindert Schut & Noud Broekhof.

10:00 Timur Perlin

Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90. 12:00 - 13:00 80’s Lunch
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.

13:00 - 16:00 Kimberley Dekker

Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.

11:00 Menno Barreveld

13:00 - 16:00 Wim van Helden

 

12:00 - 14:00 Jeroen Nieuwenhuize

 

12:00 - 14:00 Lindo Duvall

 

12:00 - 15:00 Op Volle Kracht

Programma met veel verzoekplaten.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

 

12:00 - 14:00 Sander Hoogendoorn

09:30 Nonstop @Work Non-stop muziek

Up-tempo hits.

13:00 - 16:00 Non Stop Non-stop muziek

Landelijk, overig:

 
< >
13:00 uur
 

12:00 Lunch Hour

Luchtig programma met hits van toen en nu.

Presentatie: Klaas van het Hof.

13:00 - 15:00 Hottentotten

Presentatie: Harald Bos.

00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

 

12:00 - 18:00 Classic In De Middag Non-stop muziek

 

12:00 Radio Romantica Herhaling

De muzikale Romantiek verkend door Pieter de Oude.

13:00 - 14:00 Geen Dag Zonder Bach

Programma over het oeuvre van Johann Sebastian Bach.

Presentatie: Govert Jan Bach.

 

12:00 - 14:00 De Lunchroom

Positiviteit, nieuws, nieuwe muziek en wetenschap.

Presentatie: Daan Hartgers.

10:00 Eric Corton

13:00 - 16:00 Stefan Koren

 

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

Presentatie: Thomas van Empelen.

13:00 - 14:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

Presentatie: Jarno van der Wielen.

10:00 - 18:00 Non-Stop Werkdag Non-stop muziek

De beste funk, soul & jazzmuziek zonder onderbreking.

Regionaal, publiek:

 
< >
13:00 uur
 

12:00 - 14:00 Tussen De Middag

  • 12:30 uur Groningers aan het woord in Altijd wat Anders

Presentatie: Niiwino Geertsema.

 

12:00 No Yn Fryslân

Regionaal nieuws.

Presentatie: Tiete Sijens en Simone Scheffer.

13:00 - 16:00 Goeiemiddei

Middagmagazine met muziek, maar ook verschillende wisselende onderdelen en gasten.

Presentatie: Diana de Groot & Johan Terpstra.

 

12:00 - 15:00 Anouk In De Middag

Muziek, nieuws, tips en een spelletje.

Presentatie: Anouk Middel.

09:00 Bert van Losser

Muziek, gesprekken en spelletjes.

13:00 - 16:00 Paula Keizer

Muziek en alles wat er speelt in Overijssel en daarbuiten.

11:00 - 14:00 Herberg Flevoland

Programma met ruimte voor gezelligheid, lokale en nationale bekende artiesten, cultuur en wekelijkse rubrieken verzorgd door diverse deskundigen.

Presentatie: Marco Verhagen en Aernout Pleket.

 

12:00 - 14:00 Lunchpauze

Nieuwe en mooie verhalen uit de provincie, tijd voor een goed, vrolijk gesprek en ruimte voor verhalen van luisteraars.

Presentatie: Irene ten Voorde.

10:00 Brabants Bont

Gasten, gesprekken en gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

13:00 - 16:00 Bel en Bestel

Verzoekplaten.

Presentatie: Maarten Kortlever.

10:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud Kleinen & Rian Moonen.

13:00 - 16:00 Hithappen

Hits van nu en toen.

Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.

 

12:00 - 14:00 June Tot Twee

Muziek, verslaggevers op locatie, een uitgebreid weerbericht en het spel Pim Pam Pet.

Presentatie: June Hoogcarspel.

 

12:00 - 14:00 Aan Tafel

Gevarieerde muziek, gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.

Presentatie: Conny Kraaijeveld.

 

12:00 - 14:00 Menno in de Middag

Muziek, nieuws uit de regio, verslaggevers in de regio op zoek naar bijzondere verhalen, De WestWeter en het laatste show- en filmnieuws.

Presentatie: Menno Tamming.

 

12:00 - 14:00 Lunchbreak

Nieuws, De Lunchbox en muziek.

Presentatie: Erik Lemmers.

 

12:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws, achtergronden, sport, weer en verkeer.

12:30 Zeeuwse Kamer

Discussie over een actueel onderwerp.

13:00 - 16:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Elias den Hollander.

Regionaal, commercieel:

 
< >
13:00 uur
 

12:00 Overlijdensberichten

13:00 - 17:00 Amor FM

00:00 - 19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

 

12:00 - 19:00 Hiphop Nonstop Non-stop muziek

10:00 - 00:00 Non-Stop Hitzzz Non-stop muziek

Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

11:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

00:00 - 23:59 Radio 10 Brabant

De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.

 

12:00 - 16:00 Non Stop Gezellig Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalige, Engelstalige en Duitstalige muziek met af en toe een Instrumentaal nummer met een gezellig regionaal karakter.

09:00 - 16:00 Dwars Door Je Werkdag Non-stop muziek

 

12:00 - 00:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Vlaams:

 
< >
13:00 uur
 

12:00 Nieuwe Feiten

Presentatie: Lieven Vandenhaute.

13:00 - 16:00 Ayco

Muziek en nieuws.

Presentatie: Ayco Duyster.

 

12:00 Middag

Regionaal programma, met het nieuws uit één van de Belgische provincies.

13:00 - 16:00 Hitmix

Presentatie: Anja Daems.

 

12:00 - 14:00 Music Matters

Muzieknieuws over klassieke muziek, jazz en global. Met vooral aandacht voor straf, jong talent van eigen bodem, verrassende muzikale keuzes en gesprekken met gepassioneerde musici die vertellen over hun plannen en liefde voor muziek.

Presentatie: Olav Grondelaers.

 

12:00 De Piencode

Een muzikale rebus, waarbij verbanden moeten worden gezocht tussen de platen.

Presentatie: Pien Lefranc.

13:00 - 16:00 Kirsten Lemaire

 

12:00 Imane Op De Middag

Presentatie: Imane Boudadi.

13:00 - 16:00 Maureen Vanherberghen

Non-stop muziek = Non-stop muziek       Herhaling = Herhaling
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2024 oorboekje.nl