Logo oorboekje.nl

De radiogids van vandaag, maandag 23 september 2019 om 11:00 uur

2019

maandag

23

september

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

11:00
12:00
13:00
14:00

Logo NPO Radio 1 NPO Radio 1

Luister naar NPO Radio 1 Meer informatie over NPO Radio 1

09:30 Spraakmakers (kro-ncrv)

Talkshow, met rubrieken zoals Het Mediaforum, de Nationale Nieuwsquiz en Stand.nl.

Presentatie: Ghislaine Plag.

11:30 1 op 1 (kro-ncrv)

Sven Kockelmann praat met een actuele gast.

12:00 De Nieuws BV (bnnvara)

Humor, politiek, cultuur, opinie en sport.

Presentatie: Patrick Lodiers & Willemijn Veenhoven.

13:30 B.V.S.C. (bnnvara)

Het belangrijkste sportnieuws. Met ruimte voor het gesprek van de dag, maar ook voor kleedkamerpraat, kantineroddels en bijzondere verhalen.

Presentatie: Roelof de Vries.

14:00 - 16:00 Radio EenVandaag (AvroTros)

Actualiteitenprogramma.

Presentatie: Suzanne Bosman.

Logo NPO Radio 2 NPO Radio 2

Luister naar NPO Radio 2 Meer informatie over NPO Radio 2

09:00 Aan de Slag (AvroTros)

Een fris, positief en verrassend muziekprogramma met veel herkenbare muziek, maar tussendoor ook nieuwe releases en bijzondere albumtracks van grote artiesten.

Presentatie: Bart Arens.

12:00 Gijs 2.0 (kro-ncrv)

Programma waarin veel prettige muziek te horen is.

Presentatie: Gijs Staverman.

14:00 - 16:00 Stenders’ Platenbonanza (bnnvara)

Verzoekplaten.

Presentatie: Rob Stenders.

Logo NPO 3FM NPO 3FM

Luister naar NPO 3FM Meer informatie over NPO 3FM

10:00 Jorien (AvroTros)

Presentatie: Jorien Renkema.

13:00 - 16:00 Angelique (kro-ncrv)

Presentatie: Kevin van Arnhem.

Logo NPO Radio 4 NPO Radio 4

Luister naar NPO Radio 4 Meer informatie over NPO Radio 4

09:00 De Klassieken (AvroTros)

De mooiste klassieke muziek uit de muziekgeschiedenis.

Presentatie: Ab Nieuwdorp.

12:00 De Muziekfabriek (AvroTros)

Programma met prettig in het gehoor liggende klassieke muziek.

Presentatie: Sander Zwiep.

14:00 - 16:00 4 de Middag (Max)

Presentatie: Mieke van der Weij.

Logo NPO Radio 5 NPO Radio 5

Luister naar NPO Radio 5 Meer informatie over NPO Radio 5

10:00 Arbeidsvitaminen (AvroTros)

Verzoekjes, deels gedaan door bedrijven, verenigingen en (vrienden)clubs die hun lijst met favoriete nummers opgeven.

Presentatie: Hans Schiffers.

12:00 Haandrikman (Max)

Presentatie: Bert Haandrikman.

14:00 - 16:00 Open Huis (EO)

Muzikaal en informatief programma.

Presentatie: Tom Herlaar.

Logo NPO Soul & Jazz NPO Soul & Jazz (voorheen Radio 6)

Luister naar NPO Soul & Jazz Meer informatie over NPO Soul & Jazz

00:00 - 19:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

Logo FunX FunX (landelijk)

Luister naar FunX Meer informatie over FunX

10:00 ClassX

Een muzikale reis door de tijd met de favoriete hits en idolen van vroeger.

Presentatie: Dulci.

13:00 - 16:00 Jouw Stad

Het laatste nieuws, entertainment en culturele activiteiten in de buurt. Met interviews en reportages met bekende gasten en willekeurige luisteraars, afgewisseld met no nonsense muziek.

Landelijk, commercieel:

11:00
12:00
13:00
14:00

Logo 100%NL 100%NL

Luister naar 100%NL Meer informatie over 100%NL

10:00 Thomas van Empelen

13:00 - 16:00 Koen Hansen

Logo Arrow Classic Rock Arrow Classic Rock

Luister naar Arrow Classic Rock Meer informatie over Arrow Classic Rock

09:00 Classic Rock Around The Clock Non-stop muziek

12:00 - 16:00 Rocktemple Non-stop muziek

Logo BNR Nieuwsradio BNR Nieuwsradio

Luister naar BNR Nieuwsradio Meer informatie over BNR Nieuwsradio

11:00 Ask Me Anything

Jörgen Raymann stelt vragen van luisteraars aan experts.

12:00 Zakendoen

Zakelijk nieuwsprogramma.

Presentatie: Thomas van Zijl.

14:00 - 15:00 Podcast Uur

De dagelijkse nieuwspodcast Newsroom en een selectie uit de nieuwste, beste en opmerkelijkste podcasts.

Logo Classic FM Classic FM

Luister naar Classic FM Meer informatie over Classic FM

09:00 Coffee Classics Non-stop muziek

Mix van pittige klanken en fijne klassiekers; de juiste achtergrondmuziek.

12:00 Intermezzo Non-stop muziek

Lichte klassieke muziek met een opgewekt tintje en voldoende rustmomenten.

14:00 - 17:00 Tea After Two Non-stop muziek

Muziekmix tegen de middagdip.

Logo Efteling Kids Radio Efteling Kids Radio

Luister naar Efteling Kids Radio Meer informatie over Efteling Kids Radio

08:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.

12:00 Met Sprookjesboom aan Tafel

De grootste Efteling-hits en er komen enkele Sprookjesbosbewoners voorbij.

13:00 - 16:00 Hits voor Kids

Zingen en meedansen met de leukste liedjes van dit moment of luisteren naar Efteling-melodieën.

Logo Kink Kink

Luister naar Kink Meer informatie over Kink

10:00 Vitamine K

De lekkerste classics en het beste van nu.

Presentatie: Tessa Mol.

13:00 - 16:00 Workflow

Presentatie: Jasper Leijdens.

Logo Qmusic Qmusic

Luister naar Qmusic Meer informatie over Qmusic

06:00 - 19:00 Top 500 van de 00’s (dag 1 van 4)

De beste hits uit de jaren 2000 tot en met 2009.

Logo Radio 10 Radio 10

Luister naar Radio 10 Meer informatie over Radio 10

10:00 Jeroen Nieuwenhuize

13:00 - 16:00 Edwin Diergaarde

Logo Radio 538 Radio 538

Luister naar Radio 538 Meer informatie over Radio 538

10:00 Mark Labrand

13:00 - 16:00 Ivo van Breukelen

Logo Radio Veronica Radio Veronica

Luister naar Radio Veronica Meer informatie over Radio Veronica

10:00 Dennis Ruyer

13:00 - 16:00 Lindo Duvall

Logo Sky Radio Sky Radio

Luister naar Sky Radio Meer informatie over Sky Radio

09:00 Nonstop @Work Non-stop muziek

Up-tempo hits. 09:05 Top 5 over 9
De vijf favoriete hits van een bepaalde luisteraar.

13:00 - 16:00 Non Stop Non-stop muziek

Logo Slam Slam (voorheen Slam FM)

Luister naar Slam Meer informatie over Slam

09:00 Joost Burger

12:00 Housuh in de Pauzuh

Clubknallers, hiphop-bangers, hits van nu en guilty pleasures in de mix.

13:00 - 16:00 Dimitris Kops

Logo Sublime Sublime (voorheen Sublime FM)

Luister naar Sublime Meer informatie over Sublime

09:00 - 00:00 Sublime Non-stop muziek

Non-stop funk, soul en jazz.

Regionaal, publiek:

11:00
12:00
13:00
14:00

Logo Radio Noord Radio Noord

Luister naar Radio Noord Meer informatie over Radio Noord

10:00 Babette op Noord

Muziek, actualiteiten en informatie.

Presentatie: Babette Alma.

13:00 - 16:00 Karel op Noord

Presentatie: Karel Oosterhuis.

Logo Omrop Fryslân Omrop Fryslân

Luister naar Omrop Fryslân Meer informatie over Omrop Fryslân

09:00 Muzyk yn Bedriuw

Klassikers en evergreens, platen út it ferline en fan hjoed-de-dei, mar yn it foarste plak jo favoriten.

Presentatie: Arjen Overmaat.

12:00 No yn Fryslân

It Fryske nijs, de sport en it waar, mar ek opfallende lanlike of ynternasjonale saken en wat der yn Fryslân online spilet yn it Media-oersjoch.

Presentatie: Tiete Sijens.

13:00 - 16:00 De Middei fan Fryslân

Nijsgjirrige ferhalen en muzyk út alle hoeken fan ’e wrâld.

Presentatie: Femke de Walle.

Logo Radio Drenthe Radio Drenthe

Luister naar Radio Drenthe Meer informatie over Radio Drenthe

09:00 Met Anouk door de Morgen

Veel muziek, een spelletje en veel interactie.

Presentatie: Anouk Middel.

12:00 - 15:00 Met Judith door de Middag

Opvallende gasten, veel muziek en prijzen.

Presentatie: Judith Regendorp.

Logo Radio Oost Radio Oost

Luister naar Radio Oost Meer informatie over Radio Oost

09:00 Goeiemorgen Overijssel

Muziek en interessante onderwerpen.

Presentatie: Bert van Losser.

12:00 Sarah

Verhalen uit Overijssel en een flinke portie muziek.

Presentatie: Sarah de Geest.

14:00 - 17:00 Goeiemiddag Overijssel

Luchtig programma met veel muziek.

Presentatie: Marcel Spijkerman.

Logo Omroep Flevoland Omroep Flevoland

Luister naar Omroep Flevoland Meer informatie over Omroep Flevoland

06:30 - 18:30 Dit is Flevoland

Nieuws, informatie, weer, verkeer en muziek.

Logo Radio Gelderland Radio Gelderland

Luister naar Radio Gelderland Meer informatie over Radio Gelderland

09:00 Op de Koffie

Presentatie: Rob Kleijs.

13:00 - 16:00 Gelderland Muziekland

Presentatie: Eric van den Berg.

Logo Omroep Brabant Omroep Brabant

Luister naar Omroep Brabant Meer informatie over Omroep Brabant

10:00 Brabants Bont

Leuke gasten, interessante gesprekken en heel veel gezelligheid. Met de beste muziek van toen en nu.

Presentatie: Hubert Mol.

13:00 - 16:00 Muziek & Zo

Veel muziek; van klassiekers tot Brabants goed.

Presentatie: Eefke Boelhouwers.

Logo L1 Radio L1 Radio

Luister naar L1 Radio Meer informatie over L1 Radio

10:00 Route Regio

Limburgse cultuur, duurzaamheid, huis & tuin, gezondheidszorg, eten & drinken.

Presentatie: Ruud Kleinen.

13:00 - 16:00 Hithappen

Hits van nu en toen, en Limburgse cultuur in Kwizzele.

Presentatie: Sjoerd Duijkaerts.

Logo NH Radio NH Radio (voorheen Radio Noord-Holland)

Luister naar NH Radio Meer informatie over NH Radio

09:00 June Tot Twaalf

Verhalen van Noord-Hollanders en een studiogast.

Presentatie: June Hoogcarspel.

12:00 - 15:00 Lunchroom

Het laatste nieuws, reportages op locatie, de Rijdende Reporter en NH Peilt.

Presentatie: Patricia Nagelkerke.

Logo Radio M Utrecht Radio M Utrecht

Luister naar Radio M Utrecht Meer informatie over Radio M Utrecht

10:00 Tijd voor U

Gevarieerde muziek en het spel Woordbouwer.

Presentatie: Pieter Vorage.

12:00 Aan Tafel

Gevarieerde muziek, interessante gasten en aandacht voor uitstapjes, cultuur, gezondheid en natuur.

Presentatie: Conny Kraaijeveld.

14:00 - 15:00 Studio Sixties

Terug naar de jaren zestig met de grootste hits uit die tijd.

Presentatie: Edwin Meerman.

Logo Radio West Radio West

Luister naar Radio West Meer informatie over Radio West

09:00 Aan de Bak

Presentatie: Patrick van Houten.

12:00 Lunchshow

Nieuws, gesprekken, muziek en lol. Ook zijn persoonlijke en bijzondere verhalen van luisteraars te horen.

Presentatie: Justin Verkijk.

14:00 - 16:00 Margriet

Gezelligheid, met verzoekplaten, een roddelrubriek en een bosje bloemen voor een luisteraar.

Presentatie: Margriet van der Eijk.

Logo Radio Rijnmond Radio Rijnmond

Luister naar Radio Rijnmond Meer informatie over Radio Rijnmond

10:00 Erik Lemmers

Op stap in de regio, van grote evenementen tot de weekmarkt om de hoek.

13:00 - 16:00 Ruud de Boer

Muziek.

Logo Omroep Zeeland Omroep Zeeland

Luister naar Omroep Zeeland Meer informatie over Omroep Zeeland

09:00 Goedemorgen Zeeland

Alles wat Zeeuwen bezighoudt, prijzen en muziek.

Presentatie: Elsa van Hermon.

12:00 Zeeland Nu

Zeeuws nieuws, achtergronden, sport, weer en verkeer. 12:30 - 13:00 De Zeeuwse Kamer
Discussie over een actueel onderwerp.

Presentatie: Jan Vogel.

13:00 - 16:00 De Muziekmiddag

Presentatie: Elias den Hollander.

Regionaal, commercieel:

11:00
12:00
13:00
14:00

Logo Amor FM Amor FM

Luister naar Amor FM Meer informatie over Amor FM

09:00 Vermais

12:00 Overlijdensberichten

13:00 - 17:00 Vermais

Logo Coastline Coastline

Luister naar Coastline Meer informatie over Coastline

10:00 Classic Hits Non-stop muziek

12:00 Lunchuur

Presentatie: Harry Smit.

13:00 - 15:00 Classic Hits Non-stop muziek

Logo Frysk FM Frysk FM

Luister naar Frysk FM Meer informatie over Frysk FM

09:00 Muzyk Matinee

Gasten, nieuws en Friestalige muziek, afgewisseld met Engelstalige classics.

Presentatie: Wiebe Krist.

12:00 - 00:00 Frysk FM Non-stop muziek

Logo Groot Nieuws Radio Groot Nieuws Radio

Luister naar Groot Nieuws Radio Meer informatie over Groot Nieuws Radio

10:00 Bij Jorieke

Geloofsverdieping, bijzondere levensverhalen en thema’s die uit het leven gegrepen zijn.

Presentatie: Jorieke Eijlers.

12:00 Laurens’ Lunchroom

Muziek en nieuws en aandacht voor wetenschap, gedichten en spelletjes.

Presentatie: Laurens van de Kraats.

14:00 - 16:00 Backstage

Muziekprogramma met de verhalen van artiesten en de première van nieuwe muziek.

Presentatie: Hans van Vuuren.

Logo Joy Radio Joy Radio

Luister naar Joy Radio Meer informatie over Joy Radio

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

Logo Qmusic Limburg Qmusic Limburg

Luister naar Qmusic Limburg Meer informatie over Qmusic Limburg

10:00 - 00:00 Non Stop Hits Non-stop muziek

Logo Radio Continu Radio Continu

Luister naar Radio Continu Meer informatie over Radio Continu

10:00 Continu uit de Regio Non-stop muziek

De beste muziek uit de regio.

12:00 - 15:00 Middag Kevin

Kevin Terpstra draait de gezelligste muziek. Luisteraars kunnen hun muzikale bijdrage leveren, er zijn prijzen te winnen en er komen regelmatig artiesten op bezoek.

Logo Radio Decibel Radio Decibel

Luister naar Radio Decibel Meer informatie over Radio Decibel

10:00 - 16:00 Non-Stop Non-stop muziek

Logo Radio JND Radio JND

Luister naar Radio JND Meer informatie over Radio JND

10:00 De Lopende Band

Verzoekplaten.

12:00 - 19:00 Radio JND Non-stop muziek

Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.

Logo Radio NL Radio NL

Luister naar Radio NL Meer informatie over Radio NL

10:00 Werk in Uitvoering

Presentatie: Taeke Wouda.

12:00 - 15:00 Op Volle Kracht

Programma met veel verzoekplaten.

Presentatie: Hessel Wijkstra.

Logo Radio Royaal Radio Royaal

Luister naar Radio Royaal Meer informatie over Radio Royaal

09:00 Classics Non-stop muziek

12:00 - 16:00 Non-Stop Non-stop muziek

Logo Simone FM Simone FM

Luister naar Simone FM Meer informatie over Simone FM

10:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

12:00 - 15:00 Danny Blom

Logo Wild Hitradio Wild Hitradio (voorheen Wild FM)

Luister naar Wild Hitradio Meer informatie over Wild Hitradio

09:00 Classics

Presentatie: Frank Schildkamp.

12:00 Lunch

Presentatie: Erwin van der Bliek.

14:00 - 16:00 Hits

Presentatie: Dimitris Kops.

Non-stop muziek = Non-stop muziek      
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2019 oorboekje.nl