Logo oorboekje.nl

De radiogids van morgen, maandag 15 juli 2024 om 07:00 uur

2024

maandag

15

juli

Bijzonderheden, vandaag: Bijzonderheden, deze week:

Landelijk, publiek:

 
< >
08:00 uur

06:00 - 09:30 Radio 1-Journaal (NOS)

Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.

Presentatie: Astrid Kersseboom.

06:00 - 09:00 Jan-Willem Start Op (bnnvara)

Presentatie: Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte.

06:00 - 09:00 Mart Meijer (kro-ncrv)

 

07:00 - 09:00 De Ochtend (kro-ncrv)

Klassieke muziek en het laatste nieuws.

Presentatie: Andrea van Pol.

06:00 - 09:00 Goeiedag Haandrikman (Max)

Het laatste nieuws en bijzondere verhalen. Ook is er een spel, de verjaardagskalender, De Brievenbus en veel muziek.

Presentatie: Bert Haandrikman.

00:00 - 23:00 Non-stop Non-stop muziek

De mooiste soul & jazz.

06:00 - 10:00 Fernando

Energie, muziek, nieuws en de laatste updates over sport, entertainment en tech.

Presentatie: Fernando Halman.

06:00 - 10:00 Marcel in de Morgen (AvroTros)

Een muzikale start van de dag, met muziek uit Marcels oude platenkoffer, Jan de Weerman die op geheel eigen wijze het weer brengt en ieder dag een spreuk die luisteraars mogen afmaken. Ook wordt gekeken welke BN’ers jarig zijn.

Presentatie: Marcel de Vries.

Landelijk, FM:

 
< >
08:00 uur

06:00 - 10:00 Goedemorgen

Muziek, nieuws en humor.

Presentatie: Stephan Jacobs.

06:00 - 10:00 De Ochtendspits

Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland.

Presentatie: Bas van Werven.

06:00 - 10:00 De Coen & Sander Show

Coen Swijnenberg en Sander Lantinga delen hun verhalen, bespreken de opvallendste dingen uit het nieuws en draaien muziek uit de jaren ’70, ’80 en ’90. Daarnaast brengt Merel Westrik het laatste nieuws. 09:30 - 10:00 Singalong
Regelrechte meezingers.

06:00 - 10:00 Joost Swinkels

06:00 - 10:00 Ochtendshow

Lex Gaarthuis, Luuk van den Braak en Marrit de Vries brengen een nuchtere blik op het nieuws, kans op een geldbedrag en de Guilty Pleasure Party.

06:00 - 10:00 De 538 Ochtendshow

Muziek, het laatste nieuws, gesprekken met politici en gezellige belletjes met BN’ers en luisteraars.

Presentatie: Tim Klijn, Rick Romijn, Niels van Baarlen & Florentien van der Meulen.

06:00 - 09:00 De Sowieso Ochtendshow

Presentatie: Lars van Dijk.

06:00 - 09:00 Ook Goeiemorgen

Presentatie: Niek van der Bruggen.

05:00 - 09:00 Nonstop Music Morning Show Non-stop muziek

Landelijk, overig:

 
< >
08:00 uur
 

07:00 - 10:00 Jo & Jeroen In De Ochtend

Een luchtig ochtendprogramma met muziek en heel veel humor.

Presentatie: Jo de Graaf & Jeroen Smits.

00:00 - 23:59 Arrow Classic Rock Non-stop muziek

Non-stop classic rock en modern rock.

06:00 - 12:00 Classic In De Ochtend Non-stop muziek

 

07:00 - 10:00 Ochtendeditie

Klassieke muziek.

06:00 - 09:00 De Nieuwe Morgen

Nieuws uit kerk en samenleving, overdenkingen en christelijke muziek.

Presentatie: Youri van der Geest.

06:00 Kinkstart

No-nonsense ochtendshow.

Presentatie: Michiel Veenstra.

08:00 - 10:00 Album Top 1000 (dag 8 van 12)

Tracks van de beste (alternatieve) albums aller tijden.

Presentatie: Michiel Veenstra.

06:00 - 10:00 Early Birds

Een frisse kijk op de wereld, actuele onderwerpen en vooral veel muziek.

Presentatie: Anoûl Hendriks.

06:00 - 10:00 Ochtendshow

Muziek, achtergrondverhalen, actualiteit, en gesprekken met gasten.

  • 08:25 ABC (keuze uit 3 liedjes)
  • 09:00 Take 5 (5 platen non-stop achter elkaar)
  • 09:40 Musicology (mini-popquiz)

Presentatie: Jaap Brienen.

Regionaal, publiek:

 
< >
08:00 uur

06:00 - 10:00 De Ochtendploeg

Nieuws uit Groningen en weer en verkeer.

Presentatie: Edwin Pasveer.

06:00 - 09:30 Fryslân Fan ’e Moarn

Nijs, sport, waar, muzyk en in ferslachjouwer op ’en paad.

Presentatie: Jacob Stelwagen en Jantine Weidenaar.

 

07:00 - 09:00 Goedemorgen Drenthe

Een overzicht van het laatste nieuws, weer en verkeer en een gesprek met een gast.

Presentatie: Judith Regendorp.

06:00 - 09:00 Marcel & Bastiaan

Het laatste (regionale) nieuws, een vooruitblik op de dag en muziek.

Presentatie: Marcel Oosten & Bastiaan Kleinjan.

06:00 - 09:00 Flevoland is Wakker

Het laatste regionale- en landelijke nieuws. Ook worden gasten ontvangen om te praten over actuele zaken.

Presentatie: Joline Dalstra en Leo Schouwenaar.

06:00 - 09:00 Goedemorgen Gelderland

Nieuws, weer, verkeer en muziek.

Presentatie: Frank van Dijk.

06:00 - 10:00 Keigoeiemorgen

Muziek, gezelligheid en het laatste nieuws.

Presentatie: Jordy Graat.

06:00 - 10:00 Nieuwsshow

Regionaal nieuws, weer en verkeer.

06:00 - 10:00 De Ontbijttafel

Het laatste nieuws uit de buurt en de rest van de wereld.

Presentatie: Pieter Kok.

06:00 - 09:00 Utrecht is Wakker

Het laatste nieuws uit de regio, maar ook uit het binnen- en buitenland.

Presentatie: Bob van Beeten.

06:00 - 10:00 West Wordt Wakker

Regionaal nieuws en hoofdpunten uit het landelijke en internationale nieuws.

Presentatie: Tjeerd Spoor & Jorinda Teeuwen.

06:00 - 09:00 R-Uit

Muziek, afgewisseld met het laatste nieuws, weer en verkeer.

Presentatie: Ronald van Oudheusden.

06:00 - 09:00 Zeeland wordt Wakker

Het laatste Zeeuwse nieuws, actuele verkeersberichten en muziek.

Presentatie: Remco van Schellen.

Regionaal, commercieel:

 
< >
08:00 uur

06:00 Religie + Bhajan

08:00 - 09:00 Amor FM

00:00 - 19:00 Non-Stop Muziek Non-stop muziek

Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.

06:00 - 10:00 Morning Marathon

DJ Richy Stylez draait de lekkerste muziek.

 

07:00 - 10:00 Drent Draait Hitzzz

Gezellige radio met hits in verschillende talen. Met een uitgebreid weerbericht, opvallende dingen op Facebook, interactieve spelletjes en humor met onder andere Evert Baptist.

Presentatie: Wim Drent.

00:00 - 18:00 Non Stop Non-stop muziek

 

07:00 - 10:00 Daniël Smulders

Muziek, nieuws uit de provincie Limburg en weer en verkeer.

 

07:00 - 09:00 Gezellig Wakker Worden Non-stop muziek

 

07:00 - 09:00 De Ochtendshow

Gezelligheid met het laatste nieuws voor bij de koffieautomaat, interviews en radiospelletjes.

Presentatie: Willem Bakker.

00:00 - 09:00 Hits & Classics Non-stop muziek

Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.

Vlaams:

 
< >
08:00 uur

06:00 - 09:00 De Ochtend

Een overzicht van wat vandaag van belang is. Sleutelfiguren komen langs voor reacties en interviews. Eigen en externe experts zorgen voor analyses en duiding.

Presentatie: Bart Schols.

06:00 - 09:00 Sta Op Met Radio2

Presentatie: Sharon Slegers.

 

07:00 - 10:00 Espresso

Rustige muziek en nieuws over het culturele leven in Vlaanderen.

Presentatie: Greet Samyn.

 

07:00 - 10:00 Studio Brussel Staat Op

Presentatie: Sam De Bruyn.

06:00 - 09:00 De Ochtendshow

Presentatie: Manu Van Acker & Charlotte Sieben.

Non-stop muziek = Non-stop muziek      
Radiogids
Frequenties
Overig
Over ons

© 2024 oorboekje.nl