dinsdag
28
mei
BNR Financedebat
De Week van de Arbeidsvitaminen
Kimberley Dekker
Top 1000 van de ’80s
Soul Top 1000
17:00 Nieuws en Co (NOS / NTR)
Het nieuws van de dag, maar ook nieuws uit de wereld van wetenschap en cultuur.
Presentatie: Fleur Wallenburg.
18:30 Dit Is De Dag (EO)
Stevig opiniërend programma met een debat en een commentator die een stelling bij de actualiteit bespreekt.
Presentatie: Margje Fikse.
19:00 - 20:00 Kunststof: Martijn Koning (NTR)
Talkshow met prominenten over cultuur en media.
Vandaag is cabaretier Martijn Koning te gast.
Presentatie: Willemijn Veenhoven.
18:00 - 20:00 Het Oor Wil Ook Wat (kro-ncrv)
Liefde voor muziek, verhalen van luisteraars, pijnlijke ontboezemingen en vrolijke onzin.
Presentatie: Emmely de Wilt.
16:00 Barend & Benner (PowNed)
Humor, de zin en onzin van het leven en muziek.
Presentatie: Barend van Deelen & Nellie Benner.
19:00 - 22:00 Jaimy de Ruijter (bnnvara)
16:00 Podium (NTR)
Nieuwe cd’s, interviews, reportages en de laatste stand van zaken in klassieke-muziekland.
Presentatie: Hans Haffmans.
19:00 - 20:00 Opium (AvroTros)
Kunst- en cultuurprogramma, met interviews en reportages.
Presentatie: Annemieke Bosman.
16:00 The Daily Move
Het laatste nieuws en verdieping met deskundige tafelgasten.
Presentatie: Liesbeth Staats & Kees Dorresteijn.
18:30 Beurs
Het belangrijkste en opvallendste beursnieuws.
19:00 - 20:00 Het BNR Financedebat
Diverse financiële thema’s die spelen op Europees niveau worden besproken met verschillende politieke partijen.
Presentatie: Nina van den Dungen.
16:00 Kai Merckx
Hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90 en het laatste nieuws.
19:00 - 06:00 Dit is Joe
Non-stop hits uit de jaren ’70, ’80 en ’90.
16:00 Domien Verschuuren
Presentatie: Domien Verschuuren & Anton Griep.
19:00 - 22:00 Joost Swinkels
16:00 Somertijd
Moppen, limericks en een humoristische kijk op het nieuws van de dag.
Presentatie: Rob van Someren.
19:00 - 21:00 Edwin Ouwehand
Met:
20:00 - 21:00 80’s @ 8
Alleen maar muziek uit de jaren ’80.
16:00 De 538 Middagshow
Het laatste (showbizz)nieuws en muziek.
Presentatie: Frank Dane.
19:00 - 21:00 Julia van Reyendam
15:00 Gezeur Met Leur
Presentatie: Stefan Leur.
18:30 - 21:00 Dag In, Dag Uit
Presentatie: Ivo Pasveer.
18:00 - 21:00 PUP 40
De Parallelle Universum Parade, waarin een hitlijst uit de jaren ’80 wordt aangepast aan de tijd van nu. Gedateerde hits worden geschrapt, terwijl klassiekers wel een plek behouden.
Presentatie: Rob Stenders.
17:00 - 20:00 Non-Stop
Non-stop happy beats.
16:00 Tim op het Broek
19:00 - 23:00 In Touch
De beste nieuwe muziek.
Presentatie: Jasper Leijdens.
16:00 Middagshow
Gezellige chaos, spanning, onvoorspelbaarheid en muziek.
Presentatie: Daniël Lippens, Erik-Jan Rosendahl & Julia Maan.
19:00 - 06:00 Non Stop
18:00 Vandaag op Noord
Een selectie uit de verhalen en interviews van vandaag, afgewisseld met non-stop muziek.
19:00 - 00:00 De Avond van Noord
Gevarieerde muziek.
18:00 Noardewyn
Een podium voor muziek die in Fryslân wordt gemaakt. Met Friese bands, troubadours, dj’s, maar ook dichters.
Presentatie: Willem de Vries.
19:00 - 22:00 De Jûn Fan Fryslân
Een greep uit de popmuziek van de laatste 40 jaar, zowel uit het buitenland als het binnenland.
18:00 Muziek voor Volwassenen
Johan Derksen draait muziek naar zijn smaak: country, americana en een flinke dosis blues.
19:00 - 00:00 De Avond van Drenthe
Non-stop mix van muziek uit de afgelopen 5 decennia en de muziek van nu.
15:00 Studio Flevoland
Programma waarin interessante, opvallende gasten ontvangen worden. Met hen wordt onder andere gepraat over het nieuws van de dag en de achtergronden bij het Flevolandse nieuws.
Presentatie: Odeke de Jong en Jordy Bouw.
19:00 - 21:00 Het Beste van Flevoland
16:00 Thuis in Gelderland
Het belangrijkste (regionale) nieuws van de dag en muziek.
Presentatie: Eric van den Berg.
19:00 - 23:00 Non-Stop Muziek
16:00 Afslag Zuid
Het nieuws van de dag, de beste muziek van toen en nu en weer en verkeer.
Presentatie: Ronny Balk.
19:00 - 06:00 Non-stop Muziek
Mix van hits van nu en net iets langer geleden.
16:00 L1 Vandaag
Het (regionale) nieuws van vandaag.
Presentatie: Ruben Weekers & Janna Hoofs.
19:00 - 20:00 Plat-eweg
Dialectmuziek. (Herhaling van afgelopen zaterdag.)
Presentatie: Henk Hover.
16:00 Vandaag De Dag
Terugblik op de dag en een vooruitblik naar morgen. Luisteraars mogen hun mening geven in ’De Peiling’ en er komen gasten langs.
Presentatie: Patricia Nagelkerke.
19:00 - 06:00 Muziekmix
Een mix van bekende en minder vaak gehoorde muziek.
17:00 Utrecht komt thuis
Regionaal nieuws, het weer, verkeer, muziek en vaste servicerubrieken.
Presentatie: Aart van Eldik.
19:00 - 20:00 Studio Seventies
Non-stop muziek uit de jaren ’70.
16:00 West komt Thuis
Terugblik op de dag en het nieuws uit de regio.
Presentatie: Bas Martinius.
19:00 - 21:00 Non-Stop Muziek
16:00 Afslag Rijnmond
Muziek, nieuws, weer en verkeer.
Presentatie: Reint Jan Potze.
19:00 - 20:00 Van Eigen Bodem
Non-stop muziek van artiesten uit eigen land, met de grootste hits en bijna vergeten juweeltjes.
00:00 - 23:59 Frysk FM
00:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
19:00 - 22:00 Net Even Anders
Presentatie: Arco de Boed.
10:00 - 00:00 Non-Stop Hitzzz
Een mix van piratenmuziek, Nederlandstalige muziek, schlagers, polka en evergreens, afgewisseld met nieuws en reclame.
11:00 - 00:00 Non Stop Hits
10:00 - 00:00 Radio 10 Brabant
De grootste hits aller tijden, met aandacht voor Brabantse artiesten.
18:00 - 20:00 Non-Stop
Non-stop de nieuwste hits en de betere klassiekers, aangevuld met muziek uit de regio.
12:00 - 00:00 Hits & Classics
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.
00:00 - 23:59 Tukker FM
Non-stop piratenmuziek.
00:00 - 23:59 Waterstad FM
Non-stop hits van de jaren ’70 tot nu.
18:00 Het Kwartier
Feiten en achtergrond bij drie nieuwsverhalen van de dag.
Presentatie: Lode Roels.
18:30 Voorproevers
Een keuze uit het non-fictie-aanbod van boeken, documentaires en podcasts.
Presentatie: Bruno Wyndaele.
19:00 - 22:00 Wonderland
Muziekprogramma.
Presentatie: Hannelore van Besouw.
18:00 - 20:00 BeneBene
Muziek van Vlaamse artiesten. Met nieuw werk, live-sessies en interviews.
Presentatie: Kim Debrie.
18:00 De Jaren Nul
De beste muziek uit de jaren ’00.
Presentatie: Sam De Bruyn.
19:00 - 21:00 Radar
Het nieuwste uit de muziekwereld, met nieuwe platen, opvallende muzikale trends en niet te missen concerten.
Presentatie: Rik De Bruycker.
18:00 Alles Geven Tussen Zes En Zeven
Fun.
Presentatie: Sander Gillis.
19:00 - 21:00 Fabian Hermans
Hits.