dinsdag
28
mei
BNR Financedebat
De Week van de Arbeidsvitaminen
Kimberley Dekker
Top 1000 van de ’80s
Soul Top 1000
06:00 - 09:30 Radio 1-Journaal (NOS)
Het laatste nieuws, achtergronden, reacties, analyses en sport.
Presentatie: Mark Visser.
06:00 - 09:00 Jan-Willem Start Op (bnnvara)
Presentatie: Jan-Willem Roodbeen & Jeroen Kijk in de Vegte.
06:00 - 09:00 Wijnand In De Ochtend (kro-ncrv)
Een flinke dosis nieuwe muziek en de laatste nieuwtjes.
Presentatie: Wijnand Speelman.
07:00 - 09:00 De Ochtend (kro-ncrv)
Klassieke muziek en het laatste nieuws.
Presentatie: Andrea van Pol.
06:00 - 10:00 Goedemorgen
Muziek, nieuws en humor.
Presentatie: Giorgio Hokstam & Ingrid Jansen.
06:00 - 10:00 De Ochtendspits
Nieuws, nieuws en nog eens nieuws, onder andere met: economie, politiek, sport en buitenland.
Presentatie: Bas van Werven.
06:00 - 10:00 De Coen & Sander Show
De dag beginnen met een lach. Coen Swijnenberg en Sander Lantinga delen hun verhalen, bespreken de opvallendste dingen uit het nieuws en draaien muziek uit de jaren ’70, ’80 en ’90. Daarbij worden ze ondersteund door Merel Westrik, die het laatste nieuws brengt.
06:00 - 10:00 Mattie & Marieke
Presentatie: Mattie Valk & Marieke Elsinga.
06:00 - 10:00 Ekdom in de Morgen
Vrolijk wakker worden met Dokter Pop, het laatste nieuws en (live)muziek.
Presentatie: Gerard Ekdom.
06:00 - 10:00 De 538 Ochtendshow
Muziek, het laatste nieuws, gesprekken met politici en gezellige belletjes met BN’ers en luisteraars.
Presentatie: Tim Klijn, Rick Romijn, Niels van Baarlen & Florentien van der Meulen.
06:00 - 09:00 De Sowieso Ochtendshow
Presentatie: Lars van Dijk.
06:00 - 09:00 Ook Goeiemorgen
Presentatie: Martijn Muijs.
05:00 - 09:00 Nonstop Music Morning Show
00:00 - 13:00 Non-Stop
Non-stop happy beats.
06:00 - 10:00 Kinkstart
No-nonsense ochtendshow.
Presentatie: Michiel Veenstra.
07:00 - 10:00 Early Birds
Een frisse kijk op de wereld, actuele onderwerpen en vooral veel muziek.
Presentatie: Anoûl Hendriks & Marijn Oosterveen.
06:00 - 10:00 De Ochtendploeg
Nieuws uit Groningen en weer en verkeer.
Presentatie: Edwin Pasveer.
06:00 - 09:30 Fryslân Fan ’e Moarn
Nijs, sport, waar, muzyk en in ferslachjouwer op ’en paad.
Presentatie: Jacob Stelwagen en Jantine Weidenaar.
07:00 - 09:00 Goedemorgen Drenthe
Een overzicht van het laatste nieuws, weer en verkeer en een gesprek met een gast.
Presentatie: Judith Regendorp.
06:00 - 09:00 Marcel & Bastiaan
Het laatste (regionale) nieuws, een vooruitblik op de dag en muziek.
Presentatie: Marcel Oosten & Bastiaan Kleinjan.
06:00 - 09:00 Flevoland is Wakker
Het laatste regionale- en landelijke nieuws. Ook worden gasten ontvangen om te praten over actuele zaken.
Presentatie: Joline Dalstra en Leo Schouwenaar.
06:00 - 09:00 Goedemorgen Gelderland
Nieuws, weer, verkeer en muziek.
Presentatie: Frank van Dijk.
06:00 - 10:00 Wakker
Nieuws, weer, verkeersinformatie en muziek. Daarnaast is er ruimte voor een goed gesprek over de achtergronden bij het nieuws.
Presentatie: Koen Wijn.
06:00 - 10:00 Nieuwsshow
Regionaal nieuws, weer en verkeer.
Presentatie: Pascal Verlinden & Maarten Bonnemaijers.
06:00 - 10:00 De Ontbijttafel
Het laatste nieuws uit de buurt en de rest van de wereld.
Presentatie: Pieter Kok.
06:00 - 09:00 Utrecht is Wakker
Het laatste nieuws uit de regio, maar ook uit het binnen- en buitenland.
Presentatie: Bob van Beeten.
06:00 - 10:00 West Wordt Wakker
Regionaal nieuws en hoofdpunten uit het landelijke en internationale nieuws.
Presentatie: Tjeerd Spoor & Jorinda Teeuwen.
06:00 - 09:00 R-Uit
Muziek, afgewisseld met het laatste nieuws, weer en verkeer.
Presentatie: Ronald van Oudheusden.
06:00 - 09:00 Zeeland wordt Wakker
Het laatste Zeeuwse nieuws, actuele verkeersberichten en muziek.
Presentatie: Remco van Schellen.
00:00 - 23:59 Frysk FM
00:00 - 19:00 Non-Stop Muziek
Een mix van Nederlandstalig en Goud van Oud.
07:00 - 10:00 Drent Draait Hitzzz
Gezellige radio met hits in verschillende talen. Met een uitgebreid weerbericht, opvallende dingen op Facebook, interactieve spelletjes en humor met onder andere Evert Baptist.
Presentatie: Wim Drent.
00:00 - 18:00 Non Stop
07:00 - 10:00 Daniël Smulders
Muziek, nieuws uit de provincie Limburg en weer en verkeer.
07:00 - 09:00 De Ochtendshow
Gezelligheid met het laatste nieuws voor bij de koffieautomaat, interviews en radiospelletjes.
Presentatie: Willem Bakker.
00:00 - 09:00 Hits & Classics
Mix van herkenbare pop- en rock-muziek.
00:00 - 23:59 Tukker FM
Non-stop piratenmuziek.
00:00 - 23:59 Waterstad FM
Non-stop hits van de jaren ’70 tot nu.
06:00 - 09:30 De Ochtend
Een overzicht van wat vandaag van belang is. Sleutelfiguren komen langs voor reacties en interviews. Eigen en externe experts zorgen voor analyses en duiding.
Presentatie: Ruth Joos & Benedikte Coussement.
06:00 - 09:00 Goeiemorgen Morgen
Presentatie: Peter Van De Veire & Margaux Van De Regio.
06:00 - 09:00 Espresso
Rustige muziek en nieuws over het culturele leven in Vlaanderen.
Presentatie: Inneke Plasschaert.
06:00 - 09:00 Fien en Thibault Staan Op
Presentatie: Fien Germijns & Thibault Christiaensen.
06:00 - 09:00 Kawtar & Keyaert
Presentatie: Kawtar Ehlalouch & Robin Keyaert.